FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Sny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ale ja w weekendy dłuuugo śpię Very Happy Najlepsze w tym wszystkim było to, że był to koncert Q +AL, ale Lambert nie pojawił się w moim śnie ani na chwilę Razz
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Lady napisał:
Najlepsze w tym wszystkim było to, że był to koncert Q +AL, ale Lambert nie pojawił się w moim śnie ani na chwilę Razz


Ale pojawił się Fenderek, a oni mają podobne fryzury.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Qvaxi



Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 27
Skąd: Tczew

PostWysłany: Czw Lip 26, 2012 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie nikt nie przebije:
Miałem swego rodzaju sen na jawie, a mianowicie wyobraziłem sobie (mimowolnie, oczywiście) Katy Perry próbującą śpiewać Death On Two Legs... Crying or Very sad
Przeżyłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rogerina



Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 153
Skąd: Skrobów/okolice Lubartowa

PostWysłany: Czw Lip 26, 2012 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qvaxi napisał:
Mnie nikt nie przebije:
Miałem swego rodzaju sen na jawie, a mianowicie wyobraziłem sobie (mimowolnie, oczywiście) Katy Perry próbującą śpiewać Death On Two Legs... Crying or Very sad
Przeżyłem.


Wiesz, ona już 'śpiewała'... Don't Stop Me Now...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qvaxi



Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 27
Skąd: Tczew

PostWysłany: Czw Lip 26, 2012 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taak i We Will Rock You... Właśnie dlatego mi się skojarzyło. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kalamburka



Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 288

PostWysłany: Czw Lip 26, 2012 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam tylko jeden sen związany z Q (a dokładnie z Freddiem, ale nie odgrywa on tu znaczącej roli): Kupiłam z koleżanką bilety na film (kosztowały 10 zł) pt.: "Freddie Mercury: Biografia Legendy - cz. I". Film ma się zacząć o godzinie X, a my nie wiemy, gdzie znajduje się sala kinowa Rolling Eyes No i szukamy, spotykam moich znajomych z klasy, nauczycielki Shocked Nasza sala kinowa ma nr 6, a w innych grany jest m.in.: Harry Potter i jakiś film animowany o zwierzątkach. A my szukamy i szukamy, w międzyczasie grałyśmy w bilard Surprised . Przepychamy się przez ludzi i wreszcie znalazłyśmy salę nr 6 (nic dziwnego, że jej nie mogłyśmy znaleźć, bo trzeba było wejść do sali piątej i otworzyć tylnie drzwi). Wchodzimy, a na seansie min. 5 osób (sala była malutka). Siadamy, w filmie przyjaciele Freddie'ego z Indii wypowiadają się o nim, a potem wielki napis: "Koniec części I" Evil or Very Mad Tak się wściekłam, że aż się obudziłam Very Happy BTW, Freddie'ego na ekranie w ogóle nie widziałam Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Pią Lip 27, 2012 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tej nocy się śnił Freddie (po raz pierwszy w życiu) siedzieliśmy i planowaliśmy trasę koncertową a w zasadzie setlistę. W pewnym momencie Freddie mówi do mnie: pamiętasz jak ta Mettalica ten pieprzony cały album grała na koncercie odpowiedziałem że tak, Freddie rzekł zrobimy to samo ale z The Game i Hot Space odrzekłem świetny pomysł i pamiętam że po Coming Soon miało być Put Out The Fire zagrane w stylistyce heavy metalowej. Po pewnym czasie przyszedł jakiś menedżer i zaczął się czepiać że nie ma największych przebojów Freddie mu powiedział albo taka setlista albo żadna i ten rzekł ok ok... a ja się obudziłem Wink
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
NatArt



Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 198
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Pią Lip 27, 2012 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaszek, dlaczego pominęliście całą płytę Flash Gordon? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiaaa



Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to miałam głupi sen... Śniło mi się, że robiłam wyrzuty Brianowi o to, czemu grają z Lambertem Very Happy hahahaha Very Happy a on się popłakał Shocked dalej nie wiem, bo się obudziłam, ale co pomyślę o tym śnie to się zwijam ze śmiechu Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiaaa napisał:
Ja to miałam głupi sen... Śniło mi się, że robiłam wyrzuty Brianowi o to, czemu grają z Lambertem Very Happy hahahaha Very Happy a on się popłakał Shocked dalej nie wiem, bo się obudziłam, ale co pomyślę o tym śnie to się zwijam ze śmiechu Very Happy


Dlaczego głupi? Bardzo realistyczny scenariusz Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NatArt



Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 198
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dziś też miałem sen z Brianem w roli głównej Very Happy
May dawał mi i kilku jeszcze osobom taki mały kameralny koncert. Pamiętam, że zagrał i zaśpiewał Love of My Life i Sleeping... . Laughing
Poprosiłem, go by zmienił gitarkę i zagrał riff z Dead On Time. On taki zakłopotany mówi, że niestety nie zagra, bo nie pamięta jak to zrobić. Wtedy się obudziłem. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Czw Sie 09, 2012 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, rąbnę sobie tutaj pierwszego posta po powrocie, a co mi tam ^^.

Też mi się śnił Brian, już długo po jego urodzinach, ale jednak :D. Przyjemny sen. Chodziłam po szkole, która była miksem mojej podstawówki i liceum (projekcja miłych wspomnień, bo z gimnazjum takich za wiele nie wyniosłam) i spotkałam go gdzieś idącego ze... sprzętem do sprzątania (?). Stanęłam jak wryta, a on spytał (wszystko po angielsku), czemu tak się patrzę, przecież on jest zwykłym człowiekiem itd, a ja na to "sorry, but I need to talk to you" i poszłam za nim... do jakiejś toalety (??), gdzie odczytał notatkę napisaną na lustrze, odpisał coś i spytał mnie, jak jest po rosyjsku osiem (???). Nie wiedziałam, o co mu chodzi. Pogadaliśmy jeszcze o jakichś bzdurach - zupełnie, jakby Queen nigdy nie było - i się rozpłynął. Wyglądał tak jak teraz. Był strasznie wysoki, czułam się przytłoczona ^^. I dla ciekawych - wieczorem naoglądałam się BBC bo byłam ciekawa, co mówią o Igrzyskach (jeszcze przed rozpoczęciem) a potem nie umiałam zasnąć i słuchałam ANATO :).
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mrs.Queen



Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 32
Skąd: Nysa

PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 4:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

June, z tą ruską ósemką to mnie rozwaliłaś Very Happy

Ja mam zazwyczaj poryte sny, ale pamiętam je dobrze przez jakiś tydzień, potem zapominam, jakbym wyczaiła ten temat wcześniej to bym już tu powieść napisała Wink


1. Sen sprzed koncertu Q+AL. Nie mogłam się zdecydować które bilety kupić. W efekcie wszyscy mi już wykupili najlepsze kategorie i wzięłam te, które zostały. Jak pojechałam na koncert okazało się, że mam miejsce pod sceną i nic nie widzę. Wychylałam się jak mogłam ale to gówno dawało. Wtedy Roger się wkurzył bo stwierdził, że jak wali w bębny to mu się robi pogłos ze względu na to, że przestrzeń między sceną a ziemią jest pusta. Brian zaczął więc tą przestrzeń betonować i resztę koncertu oglądałam przez szparę w podłodze sceny. Okazało się później, że razem ze mną zabetonowany jest John i się zaczęłam na niego strasznie drzeć, że już nie gra z Queen i zaczęłam go pouczać, że The Show Must Go On. Oczywiście w formie śpiewanej. Jak w jakichś musicalach. Potem Brian mnie uwolnił i jak się zorientował, że nic nie widziałam, to powtórzyli dla mnie koncert.



2. Sen już z tego tygodnia. Idę sobie do nowej szkoły. Przechadzam się po jej ogrodzie i widzę Rogera i Sarinę (eh, nie lubię jej). Pytam starszych uczniów co oni tu robią. Okazało się, że Roger uczy tu muzyki i matmy a Sarina czegośtam. Myślałam, że mnie rozniesie jak się o tym dowiedziałam. Byłam w strasznym szoku dlaczego uczniowie ignorują ich obecność. Dowiedziałam się, że to przecież normalni nauczyciele i nie ma się czym ekscytować. Za każdym razem jak mieli dyżur to ja się za nimi skradałam. A potem przyszła pora na matmę, na której nie mogłam sobie z niczym poradzić bo się cały czas zastanawiałam jak to możliwe, że Roger Taylor uczy u mnie w szkole i dlaczego nikogo to nie dziwi. Po powrocie do domu napisałam do Bravo do kącika z poradami 'Zakochałam się w nauczycielu! Co robić?!' Shocked


3. Sen z dnia pamiętnej porażki naszych siatkarzy z Rosją na IO. Wybieram się na koncert Queen. Jako support miała robić nasza reprezentacja siatkówki grając z ruskimi o awans. Meczu niestety nie widziałam, ale na trybunach dosiadłam się do smutnego Bartka Kurka, który złapał mnie za rękę i zaczął do mnie cośtam Karolciu Karolciu, czego nie lubię. Wkrótce postanowiłam sobie poszukać mojego miejsca, które oczywiście było zajęte (czyli jak na prawdziwym koncercie), ale jakiś menager czy Bóg wie co zabronił mi siadać na moim własnym miejscu. Zirytowałam się i usiadłam na jakimś murku, blisko sceny. Chwilę tak właśnie pooglądałam koncert, ale ten durny menager znowu się zaczął na mnie drzeć, bo zajęłam nieprzepisowe miejsce. Powiedziałam mu, że jak mi znajdzie coś innego do siedzenia to ja sobie stąd pójdę. Wskazał mi jakieś miejsce, a jak na nim usiadłam to okazało się, że jest tuż za betonowym, szerokim na kilkanaście metrów filarem i kompletnie nic nie widziałam! Tak wściekła dawno nie byłam... Wtedy Brian wyszedł w publiczność i zaczął wybierać sobie ludzi, którzy mieli do niego dołączyć. Doszedł do mojego rzędu i wtedy ktoś obok mnie wykrzyczał, żeby zabrał ze sobą ludzi w jagodowych ciuchach. Brian wziął mnie za rękę i zaciągnął do siebie. Spojrzałam w dół i jakimś cudem miałam na sobie sukienkę w jagodowym kolorze. Ja, Brian i grupka dzieci ubranych w ten sam kolor opuściliśmy stadion i poszliśmy w okolice mojej byłej podstawówki. Koło jednego z domów znalazłam yorka. Okazało się, że właśnie jego szukaliśmy, a naszą misją było wpuszczenie go z ogródka do domu jakiejś babki. Wróciliśmy na stadion, który był już pusty, czekał tam tylko na mnie Bartek Kurek, a Roger schodził właśnie ze sceny. Wpadłam w furię, że przegapiłam większość koncertu i wściekła razem z Bartkiem poszłam się obudzić.



Jezu, i tak nikomu się nie będzie chciało tego czytać, ale jak już to opisałam, to przynajmniej widzę, jaka głupia ja jestem Smile
_________________
If you make it to the top and you wanna stay alive
Don't lose your head


Here we stand or here we fall
History won't care at all

~ To, że ja, jako 16letnia blondynka, noszę koszulkę Queen nie znaczy, że robię to dla lansu bo uległam tej dziwnej 'słit modzie na rocka'. Uległam rockowi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiałem się Laughing

Kiedyś śniło mi się, że pojechałem do jakiegoś salonu kupić auto. Dziwnym przypadkiem Brian miał tam swoją konferencję naukową... Podszedłem do niego żeby poprosić o autograf, ale oczywiście nie miałem przy sobie żadnej płyty czy zdjęcia. Briana to zmartwiło i dalej nie pamiętam.
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wy o niczym innym przez dzień nie myślicie, że wam się tyle tego śni? Razz
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, u mnie to jest jeszcze świeża fascynacja i bardzo często ich słucham - i ostatnio zaczęłam bardziej doceniać Briana - więc to raczej do wytłumaczenia. A ta ruska ósemka jest też logiczna, bo jakiś czas wcześniej chciałam nauczyć się pisać w cyrylicy adres mojej przyjaciółki z Ukrainy żeby literki były bardziej pisane niż rysowane ^^.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem, że ostatnio w snach Forumowiczów Brian ciągle jest czymś zmartwiony Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BoRhap



Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 98
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Zauważyłem, że ostatnio w snach Forumowiczów Brian ciągle jest czymś zmartwiony Wink.


Mi też jakiś czas temu śnił się taki markotny Bri Sad

Mrs.Queen, Twój pierwszy sen Very Happy Czy John bardzo się postarzał? Wink
_________________
"Be yourself, no matter what they say"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mrs.Queen



Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 32
Skąd: Nysa

PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, wyglądał całkiem normalnie, tylko taki jakiś wymęczony ;P chociaż może to jakieś betonowe złudzenie optyczne Very Happy wiedziałam, że będzie tęsknił za Queen Wink swoją drogą, uważam, że z całego zespołu to Freddie wyglądałby najstarszej gdyby żył, nawet nie chodzi o to, że urodził się najwcześniej, ale miał taki typ urody ;P
_________________
If you make it to the top and you wanna stay alive
Don't lose your head


Here we stand or here we fall
History won't care at all

~ To, że ja, jako 16letnia blondynka, noszę koszulkę Queen nie znaczy, że robię to dla lansu bo uległam tej dziwnej 'słit modzie na rocka'. Uległam rockowi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak myślisz? Wydaje mi się, że ten typ urody właśnie się starzeje z klasą ^^. Ja sądzę, że raczej Roger wyglądałby najstarzej w porównaniu z resztą - wnioskuję po materiałach z okolic 'The Miracle'. Freddie, gdyby żył, dopóki nosiłby taki zarost jak wtedy, trzymałby się trochę słabiej od Briana, który w zasadzie ze względu na swoje włosy zdawał się być ciągle ciut młodszy - dopóki nagle w ciągu kilku lat nie posiwiał. Natomiast John po prostu wyglądałby dojrzale i w pewnym momencie po prostu przemieniłby się w takiego 'dziadka'.
A wracając do tych snów to przyznam szczerze, że mój mnie bardzo zaskoczył, bo nigdy nie śnię o gwiazdach i nawet moi ukochani do tej pory Depeche Mode (teraz jakby mniej, ale nie martwcie się, chłopcy, wrócę do was jak wreszcie coś nagracie i nie będzie to drugie SOTU...) nigdy nie zagościli w moich snach. Może to kwestia tego, że ich muzyki nigdy tak nie przeżywałam (przy czym nie mam tu na myśli jakiejś bezsenności czy depresji lub płaczu "bo jakie to piękne", a raczej to, że tu wszystko jest żywe (do '80) i to sprawia, że tę muzykę inaczej się odbiera).
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mrs.Queen



Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 32
Skąd: Nysa

PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to kwestia tego, że Freddie był chyba najbardziej owłosiony Very Happy i te siwe włosy byłyby wszędzie i bardzo się rzucały w oczy. No niestety, nigdy się nie dowiemy Crying or Very sad nawiasem mówiąc, nie pamiętam, by Freddie mi się kiedykolwiek śnił, co jest bardzo dziwne Shocked
_________________
If you make it to the top and you wanna stay alive
Don't lose your head


Here we stand or here we fall
History won't care at all

~ To, że ja, jako 16letnia blondynka, noszę koszulkę Queen nie znaczy, że robię to dla lansu bo uległam tej dziwnej 'słit modzie na rocka'. Uległam rockowi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaję sobie akurat z tego sprawę; nawiasem mówiąc uwielbiam wkurzać koleżankę pokazując jej zdjęcia z koncertów z trasy po Jazz, bo tam Freddie wręcz epatuje swoim torsem (co mnie na przykład nie przeszkadza Razz). Może kiedyś mi się Freddie przyśni. Ale chciałabym z nim porozmawiać od serca w tym śnie, a nie tylko słyszeć pytania jak jest osiem po rusku... Laughing.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto by pomyślał, że kiedyś odwiedzę ten temat...
Niestety... po występie Dziada Leśnego Bri z "Lady Godivą"alias Jessie J., w utworze WW"F..k"Y, nawiedził mnie prawdziwy koszmar inspirowany zakończeniem Igrzysk, począwszy od Eryka Idle...

Podkład muzyczny WWRY, obraz w załączeniu od 1min12 Shocked Cool
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=seTo2QG77wQ#t=75s[url][/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2012 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadko mam sny queenowe.
Ale dziś, śniło mi się,że czytam gazetę w której jest napisane,że John wrócił do Queen.
Potem śnił mi się tłum fanów idący z Johnem.I ogólnie ogromna radocha z tego powodu.
Pozytywem jest to,że czasem zdarzają mi się sny prorocze.
No..oby oby.. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2012 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja miałam ostatnio ciekawy sen. Biegałam z koleżanką po mieście za jakimś autobusem, wołając na nią "Sherlock" (za dużo seriali...) a jak się w końcu dostałyśmy do jednego starego jelcza, okazało się, że bilety do skasowania podałyśmy Brianowi. Koleżanka coś do niego powiedziała, coś w rodzaju "Brian, dasz mi swój autograf?" a ja jej "weź się zamknij, to jest doktor May". Tak też się do niego zwróciłam, ale lekko mnie olał. Smutne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MsFahrenheit



Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 75
Skąd: Horyszów Polski/ Zamość

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2012 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parę dni temu śniło mi się, że jakaś komisja w tekstach piosenek i na zdjęciach Naszych Kochanych Chłopców doszukiwali się działalności/obecności demonów i Szatana. I na zdjęciu Freddiego, w ciemnym kącie doszukali się pary strasznych świecących oczu, Brian jest nie dość, że Masonem to jeszcze należy do Illuminatii, Roger miał gdzieś naszyty pentagram na jakimś koncercie a John jest taki małomówny, bo jest opętany. Jakby tego było mało, śniło mi się to jak miałam otwarte oczy, jakby się na ścianie pokoju wyświetlało, i jak zobaczyłam te oczy to się odwróciłam, dafq? Very HappyVery Happy
_________________
One dump, one trud, two tits John Deacon!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam generalnie sporo queenowych snów, ale żaden nie ma jakiegoś konkretnego scenariuszu. Raczej takie scenki np. Freddie w domu z kotami i Jimem albo jak wywija mikrofonem na scenie.
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MsFahrenheit



Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 75
Skąd: Horyszów Polski/ Zamość

PostWysłany: Sro Lis 28, 2012 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno skończyłam czytać mojego kochanego Wiedźmina, wtedy byłam w takim smutnym stanie, bo kończyłam czytać długa sagę, zawsze bardzo to przeżywam. I jest tam wampir Regis, którego uwielbiam.

A więc sen polegał na tym, że ten Regis nagrywał muzykę z radia na moje kasety z Innuendo i Queen II. I nie jakieś normalne, tylko Radio Maryja. Ja do niego "Co ty robisz?!" a on się wrednie uśmiechnął i zniknął z resztą kaset.

Nie myślę ciągle o Queen, ani o tym Wiedźminie. Nie mam pojęcia dlaczego śnią mi się takie rzeczy. I mówię przez sen, raz kawałek Bohemian Rhapsody śpiewałam. Nie ogarniam po prostu.
_________________
One dump, one trud, two tits John Deacon!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sro Lis 28, 2012 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słowem wtrącenia - Remis jest mistrzowską postacią Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lis 28, 2012 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak przeczytałam Wiedźmina to też mi się coś tam w nocy bajało...

A jakoś ostatnio śniło mi się, że jestem w knajpie, takiej kowbojskiej i siedzimy z Freddiem i Rogerem i Freddie mnie podrywa. Ale kurde ojciec mnie zbudził Evil or Very Mad a miało być tak pięknie... Cool
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 19 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek