FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Sny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Lip 18, 2010 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się śniło, że organizowałam występ Rogera i Briana. Miał to być wystp na jakieś rodzinnej imprezie, Były małe problemy związane z tym, że rodzina chłopaka mojej siostry (o dziwo ona jeszcze nie ma chłopaka) nie cierpieli rockowej muzy a ja stawiałam na swoim Twisted Evil Czy udało się...nie wiem bo mnie piesek obuził
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mayówka



Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: warmińsko-mazurskie

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to zazwyczaj nic mi się nie śni Confused ,ale jak coś mi się przyśni to musi być coś wow...

Tak też właśnie było. Śniło mi się to wczoraj.

Byłam w szpitalu ,no i na tejże samej sali co ja leżał Freddie. Zawsze ktoś u niego był ... Jak nie Brian to Roger lub John. Pamiętam ,że się zaprzyjaźniliśmy Very Happy i nawet z Brianem rozmawiałam. Freddie szedł na jakąś tam ważną operację.Potem wrócił... No i miałam już karteczkę i długopis i miałam wziąć od niego autograf i numer telefonu Cool ,a tu nagle słyszę jakieś głosy... Kurczaczek mama przyszła brata budzić... Evil or Very Mad

Potem próbowałam zasnąć przez pół godziny - bez skutku Mad

Myślę ,że to wszystko było skutkiem słuchania radia do późna ,gdzie z 2 razy grali Queen.
_________________
" Kiedy jestem z kimś blisko, oddaje mu całe serce. Nie wierzę w półśrodki ani kompromisy. Kompromis nic dla mnie nie znaczy. Daję wszystko co mam ,bo taki już jestem. "
Freddie Mercury
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wielokrotnie Queenowe sny Very Happy
raz mi się śniło, że z Freddiem na Wembley śpiewaliśmy Very Happy ale był odjazd ;D
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mistertweight



Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 35

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej w swoich Queen snach nienawidzę tego, że... Nie spotykam Queen osobiście tylko jest coś związanego z nimi. Mój ostatni Queen sen: Oglądam sobie telewizję, a tu reklama paliwa. Jedzie Rodgers srebrnym lamborghini, i wyprzedza go Roger Hummerem, a Rogera wyprzedza Brian w... starym volkswagenie golfie Laughing . I komentarz gościa z reklamy: "Brian jest najszybszy, bo używa tylko naszego paliwa!" Sen ciągnie się dalej. Czytam gazetę telewizyjną, a tu o 20:00... Sopot Top Trendy - Prowadzi zespół Queen Laughing No i wybuchłam śmiechem we śnie, i obudziłam się śmiejąc się. Jeszcze inny sen miałam, jak byłam w muzeum Briana Maya... Fajnie było, była nawet Red Special za gablotką... Albo inny jeszcze jak w porcie w Mikołajkach (na mazurach) stały instrumenty na których kiedyś grali panowie z Queen (nie wiem dlaczego była tam Red Special), i pilnował tego jakiś karłowaty koleś rodem z bajkowego cyrku, mówiący: "Kto chce zagrać na instrumentach Queen? Każdy może! Za drobną opłatą..." Ja zapłaciłam "pewną" opłatę, i grzmociłam co sił w gary Rogera, a potem chciałam zagrać na fortepianie Freddiego, gdyby nie to, że... Trzeba je było ręcznie złożyć Laughing Męczyłam się z pięć godzin, a jak złożyłam, to się sen skończył i lipa.
_________________
Howgh! Rzekłam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się dziś śniło, że słuchałem sobie covera Sweet Lady w wykonaniu Metallici, nawet mi się podobało.

A drugi sen, nie wiem zostawiłem sobie muzyke na noc nadałem Queen, DM i Manic. I śni mi się, że jestem gdzieś w klasie jakiejś na lekcji i nagle każdy zaczyna śpiewać lalalalalala z ANATO, ale to tak identycznie jak na ANATO (było w wieży), ale okazało się, że ja spałem w tym śnie i to mi się śniło, bo się obudziłem i się okazało, że to Prophet leci (ale w śnie!). No i jeszcze coś było, że chwaliłem się wieżą, że może wziąć 3 płyty na raz, a tam się okazało, że jest tajna skrytka na jeszcze 3 i może brać 6. Także tego.
Powrót do góry
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się dziś śniło coś absolutnie niesamowitego! Ale to zbyt emocjonalny i wzruszający sen....dlatego zostawię go dla siebie. Wink
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie, jakie wy zioło przyjmujecie, że macie takie świetne sny? Mnie jeszcze nigdy nie śniło sie nic związanego z Queen, choć bardzo chciałbym. pewnie jakbym miał 12 lat miewałbym sny np. o pokoncertowym przyjęciu w Nowym Orleanie w 1978 - zakończone zapewne polucją. Ale dupa, jak miałem 12 lat nie byłem fanem Queen Crying or Very sad
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, a ja po pewnej wiadomości z obozu Rogera, nawet nie chcę mieć snów o Queen Mad
Kiedyś śnił mi się ślub Rogera- no i kurwości ponoć się ożenił z "brzydulą" Sariną. Tyle, że w tym śnie to był mój ślub Confused Kilka dni później, że spodziewałam się jego dziecka . Moja interpretacja tego drugiego snu po tym co zaszło jest taka: albo zostawi ciężarną żonę i odejdzie do innej, albo zrobi komuś na boku dziecko, a małżeństwo zawiśnie na włosku. A w tym śnie wszyscy wiedzieli, że to jego dziecko. Jeśli chodziło o to, że ja miałam być Sariną... Laughing Już mi się humor poprawił
Jeśli to był sen proroczy...To nie pozostaje nic innego jak czekać i snuć dziwne plany na temat RT z moim kompanem Irminellą bo a nóż i ten drugi będzie proroczy Twisted Evil

Tylko szkoda, że jakiś koncert nie chce mi się wyśnić...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zinger menu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 396
Skąd: dzikie kraje

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
Mi się dziś śniło coś absolutnie niesamowitego! Ale to zbyt emocjonalny i wzruszający sen....dlatego zostawię go dla siebie. Wink

Dzięki, że opowiedziałeś nam swoją historię.
_________________
2009 edo bentley continental gt speed 2006 edo volkswagen touareg red black
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Czw Lis 10, 2011 4:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
Inn, a czemu by nie tak: urodzi im się dziecko (hu hu, Roger kolejnym wiekowym tatusiem Confused ) i będą żyli długo i szczęśliwie? Twisted Evil


No bo nie:D My jako fanki tego nie akceptujemy:P
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Czw Lis 10, 2011 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
Inn, a czemu by nie tak: urodzi im się dziecko (hu hu, Roger kolejnym wiekowym tatusiem Confused ) i będą żyli długo i szczęśliwie? Twisted Evil

abo dlatego, że jakoś Roger zawsze miał "ale" do zmiany stanu cywilnego i jako kochający mąż jakoś mi nie pasuje. Przez całe życie pracował na miano faceta mającego swoje za uszami. Nie był, jest i będzie taki święty jak to sobie ludzie wyobrażają (z resztą nie ukrywam, ze mnie to bardzo kręci). Zawsze kojarzą mi się z nim 3 słowa: sex, cars & dużo alkoholu, a ożenek z Sariną psuje mi cały obraz o nim...

irminella napisał:
No bo nie:D My jako fanki tego nie akceptujemy:P

Fanki maniaczki Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Czw Lis 10, 2011 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zinger menu napisał:
Dzięki, że opowiedziałeś nam swoją historię.


Nie ma za co Wink
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesheq napisał:
Ludzie, jakie wy zioło przyjmujecie


ja osobiście świeżą gandunie Wink precz ze skunami i dopalaczami! Evil or Very Mad
Powrót do góry
LadyGodiva



Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: podkarpackie

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnego razu przyśniło mi się, że śpiewałam w swoim pokoju jakąś piosenkę Queen ( nie wiem nawet jaką, moje sny są zazwyczaj zamazane i po przebudzeniu potrafię przypomnieć sobie jedynie myśl przewodnią), nagle Freddie wkroczył swoim tanecznym krokiem o krzyknął "co za fenomenalny głos! bierzemy ją chłopaki!"

A innym razem śniło mi się, że tworzyłam jednoosobowy chórek na koncertach Queen.

Wink
_________________
Każdy ma jakąś swoją prywatną szajbę. Jak się z nią włazi w paradę zbyt wielu ludziom, mówią na niego wariat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Wam się śnią sny z kimś z Queen, to mówią po polsku czy po angielsku? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie różnie, kiedyś po polsku, odkąd zaczęłam anglistykę to generalnie po angielsku Laughing
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam moge mieć i w języku suahili byle się sprawdzały Twisted Evil aaa i Irminellko przypomnij się kiedyś bo coś jeszcze do tego co ci zawsze opowiadam się dopisało, ale kurczę zapomniałam co...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
Jak Wam się śnią sny z kimś z Queen, to mówią po polsku czy po angielsku? Laughing


Generalnie po polskiemu Wink
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie nawet jak się śnią po angielsku to brzmi to jak polski (chociaż we śnie wiem, że mówią po angielsku). Rolling Eyes Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie dziś śniły się prochy Freddiego na półce w szafce,które były w plastikowym pojemniku po...kakao. Shocked I obok stał taki sam pojemnik tylko z otrębami pszennymi,dla zmyły.
Tzn. w śnie było,że te otręby są obok po to,by nie wiadomo było gdzie są prawdziwe prochy.
Jestem zszokowana tym snem,dlatego musiałam się tym podzielić... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MsFahrenheit



Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 75
Skąd: Horyszów Polski/ Zamość

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze dwa miesiące temu nie wiedziałam co to jest Queen, a Freddie Mercury to był jakiś facet z Kwejka z wąsami:) Ale po OGROMNEJ dawce wikipedii, wywiadów, filmów, zdjęć, piosenek i szukania kaset w komórce, byłam gotowa na... shizy dotyczące Freddiego, Briana, Johna i Rogera! Jupi!
I sen: Pomnik i Freddie
Byłam koło posągu Freddiego w Montreaux. Myślę sobie "dobra, fajnie" aż tu nagle zjawia się Freddie (w ubraniu Jednorożca z Hard life:)), tak trochę z daleka ode mnie. I jak do niego podchodziłam, to on im bliżej ja byłam, on tym bardziej był przeźroczysty. W końcu kazał mi śpiewać "I want to break free" i zniknął
II sen: Johnny, kanapka i margaryna Laughing
(ten sen przyśnił mi się, kiedy odkryłam, jakim zajefajnym gościem jest John Very Happy ) Otóż byłam u mojej kuzynki, siedziałam naprzeciw drzwi na korytarz, ona coś robiła przy zlewie. I, normalnie, gdyby nigdy nic, wszedł sobie Johnny (długie włosy miał), zrobił kanapkę jakąż (z margaryną, resztę na blacie zostawił)
i poszedł sobie na piętro (na piętrze jest jej pokój). No i wzięłam tą margarynę na nóż DUŻO, wręcz fizycznie nie możliwe i poszłam z tą margaryną do Johna. Wchodzę sobie po schodach, patrzę, a tam stoi sobie na korytarzu, już taki jak wyglądał w Budapeszcie. I pytam, skrajnie poważnie "Chcesz margarynę?" On się na mnie popatrzył i poszedł do jakiegoś pokoju. Wzięłam tą margarynę, i poszłam na dwór, dałam psu. I koniec SmileSmile
I to są jeszcze dosyć NORMALNE sny, miałam gorsze, dużo dziwniejsze, ale niestety nie dotyczące Queen Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Gru 24, 2011 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy w naszym wariatkowie! Wink
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sob Gru 24, 2011 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja już ponad dwa lata słucham Wąsatego Pedała i Spółki (już niedługo 10k odsłuchań na laście Wink ), przeczytałem kilkaset artykułów o nich, znam setki ciekawostek i jaram się każdą popierdółką co się na temat Queen pojawi. A sen z nimi związany miałem jeden, jedyny raz. I do tego był mocno średni (koncert jakiś czy coś). I gdzie tu sprawiedliwość? Laughing

Cytat:
Witamy w naszym wariatkowie!

+1 Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adzio



Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Łomża

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatniej nocy miałem ciekawy sen, w którym był Freddie.
Otóż Queen grał na ... sali gimnastycznej w szkole podstawowej do której chodziłem, Freddie podczas występu ubrany był w identyczny czarny obcisły strój, który miał na sobie na Hammersmith 24-12-1975. Trwało to dość krótko, pozostałych członków zespołu nie widziałem, a Bulsara pojawił się tylko na moment. Po tym występnie poszedłem z jakimś moim kolegą na miejsce, gdzie stał fortepian, gdy do niego doszliśmy, to nagle przenieśliśmy się na dwór. Zamiast fortepianu znaleźliśmy ... sztuczne wąsy oraz butelkę szampana z napisem Freddie Mercury, który nazywał się crystal.
Poszliśmy na jakąś ławkę, gdzie siedzieli już moi przyjaciele i wypiliśmy go.

Gdy rano opowiedziałem ten sen bratu, skwitował to następująco : ,,Ale Ty masz pojebane sny, ja pierdolę''. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rogerina



Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 153
Skąd: Skrobów/okolice Lubartowa

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam sen, że byłam na koncercie Briana i Rogera. I zaprosili mnie na scenę. Razz Zaprosili też mojego kolegę z klasy i kogoś tam jeszcze. xP
Pamiętam, że miałam wtedy na sobie moją znienawidzoną bluzę.
Coś takiego, ale to mi się śniło jakiś czas temu.

Od jakiegoś czasu mam więcej snów związanych chociaż trochę z Queen. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ja miałam dziś sen związany z Queen, co zdarza mi się niezmiernie rzadko, biorąc pod uwagę jak dużo o nich myślę na jawie. A może o to chodzi, mój mózg już ma dosyć i przynajmniej w nocy odpoczywa Wink

Ale dziś było inaczej. Winię za to Lemura, którego post (na temat różnic w koncercie Q+AL i Bruce’a Springsteena) czytałam na krótko przed pójściem do łóżka . Uruchomił cały ciąg dziwacznych skojarzeń ;P


Uwaga! Długie Wink


Bohaterowie: ja, Brian, Roger, Śnieżynka (don’t ask… ;P), jakiś facet, ktoś w rodzaju Fenderka, ktoś w rodzaju Bizona ;P

No więc we śnie zdecydowałam, że jednak pojadę na koncert Queen + Lamberta. Decyzja zapadła dzień przed koncertem, a więc pół snu to były pospieszne przygotowania (np. okazało się, że nie mam odpowiednich butów i nie wiem dlaczego, ale przez pół snu szukałam niebieskich tenisówek… ;D Ja nawet nie noszę tenisówek ;D ). A i zastanawiałam się, czy mogę wziąć wodę mineralną do mojej mikroskopijnej torebki. W końcu jej nie wzięłam, ale wzięłam za to coś potrzebniejszego… Ale o tym za chwilę.

Ok, nadszedł dzień koncertu. Miejsce… Na początku wydawało mi się, że jest to ogromna hala, a w niej tysiące ludzi, a potem okazało się, że… a dobra, dojdziemy do tego ;P

Weszłam, zajęłam miejsce stojące wśród tłumu. I nagle uświadomiłam sobie, że zapomniałam ogolić nóg ( facepalm), a miałam na sobie sukienkę (eeeee…. no i jednak chyba nie znalazłam tych niebieskich tenisówek Very Happy ). Z mojej mikroskopijnej torebki wyjęłam… żyletkę (w końcu zawsze noszę takie rzeczy na koncerty… ;P), obróciłam się i okazało się nagle, że za mną jest łazienka. No więc poszłam ogolić nogi, a jak kończyłam drugą, w tle dochodziły już dźwięki Flasha.

Koncert ruszył. Wszystko szło chyba ok aż do jakiegoś 3-4 utworu. Nadszedł moment, kiedy Brian usiadł na stołku i zaczął gadać do publiczności. Mimo że koncert odbywał się 29 lipca (czego się dowiedziałam w późniejszej części snu) na scenę wparowała Pani Śnieżynka. Ala taka Śnieżynka w stylu Wodzianki Wojewódzkiego, więc ehm sexy Śnieżynka. I wręczyła Brianowi coś co bardziej przypominało jajko wielkanocne niż prezent bożonarodzeniowy. Potem się okazało, że jest to takie otwierane jajo z Kinder Niespodzianki (ale kilka razy większe). No to Brian przyjął te jajo cały uradowany, potrząsnął nim jak podekscytowany dzieciak i zwrócił się do publiczności (po angielsku, bo w moim śnie Brian cały czas gadał po angielsku): „I wonder what Santa brought me this year”.

Very Happy

I wtedy zaczęło się poruszenie wśród publiczności. Ludzie zaczęli gwizdać. Jeden facet krzyknął: „znowu ten suchar!” No i wtedy w moim śnie pojawił się kontekst, z którego można było wywnioskować, że Brian na każdym koncercie wypowiada ten sam tekst o Świętym Mikołaju, a na scenie pojawia się Śnieżynka, nieważne czy to grudzień czy lipiec.

Ludzie zaczęli wychodzić. Zdziwiony Brian i Roger (w tym momencie dopiero pojawił się w moim śnie) gapili się na publiczność, nie wiedzieli o co chodzi. Dlaczego nasi fani wychodzą?

Jak zrobiło się przestronniej, nagle w moim śnie okazało się, że wcale nie znajduję się w ogromnej hali, ale w… kościele. I wcale nie ma tysięcy ludzi, tylko jakaś setka. Trybuny to naprawdę był chór (czy jak się nazywa ta część kościoła na podwyższeniu), a golden circle takie ławki jak są w kościele. Tylko że te ławki nie stały normalnie, równolegle do sceny, tylko prostopadle, tak że osoby tam siedzące oglądały koncert bokiem.

No i większość ludzi opuściła ten kościół… Zostało tylko kilka osób.
Ja również zostałam, bo stwierdziłam, że chcę zobaczyć co będzie dalej. Wcześniej stałam jakoś przy końcu kościoła, a jak większość ludzi wyszła, postanowiłam usiąść na jednej z tych ław stojących bokiem do sceny.

Okazało się, że siedzi na niej ktoś w rodzaju Fenderka ;P Znaczy nie był to stricte Fenderek, ale jak to w snach często bywa – chyba mieszanina różnych ludzi. Ale mózg mi podpowiedział, że to Fenderek. Siedział na tej bocznej ławie przy samej scenie, z kilkoma ludźmi. Za nim na równoległej ławie siedział Bizon (też pomieszany z innymi osobami, ale było już w nim więcej Bizona w Bizonie niż Fenderka w Fenderku ;P). Piszę coraz mniej jasno? Mój sen też się taki zaczął robić ;P

Dosiadłam się do Fenderka i jego świty. Brian dalej zdziwiony patrzy na publiczność. No to łaskawie postanowiłam mu powiedzieć o co kaman - dlaczego nagle tyle ludzi się zdenerwowało i wyszło.
Podeszłam pod scenę, byłam od niego na wyciągnięcie ręki i mówię: Brian, I’ll tell you what happened. Zignorował mnie, jakbym była powietrzem. Inne osoby też zaczęły podchodzić, żeby mu wyjaśnić, ale spotkał je taki sam los jak mój. Patrzył na nich, ale tak jakby byli przezroczyści.
I gadał jak gdyby nigdy nic, jak gdyby nas tam nie było: oh yes, I know, we’re playing on bad occasion. Oh yes, bad occasion, you’re sad, cause it’s a bad occasion.

I nagle zaczęliśmy się zastanawiać, jaką mamy dziś rocznicę. Wtedy w moim śnie pojawiła się data 29 lipca. Ok. 29 lipca, czego dziś mamy rocznicę? Smoleńsk? Nie, to było w kwietniu. Jakaś inna tragedia? Jakieś święto kościelne? Nie, chyba też nie.
Nagle ktoś w rodzaju Bizona się odezwał do nas (czyli reszty ludków, którzy zostali w tym kościele): no nie wiecie, że na świecie myślą, że jak długo nie wydarzy się u nas żadna tragedia, to i tak ustawowo mamy zatwierdzone co kilka miesięcy święto umartwiania się nad sobą?

No a Brian dalej jak w transie: Bad occasion, you’re sad, that’s why you’re leaving… A my do niego dalej podchodzimy: nie, nie Brian, nie o to chodzi, nie mamy dziś w Polsce żadnej rocznicy, powiemy Ci… a on dalej swoje, jak mantrę. I w tym momencie się wkurzyłam i zaczęłam wychodzić.

I wtedy się obudziłam.

;P

To się rozpisałam Wink Ale musiałam. Rzadko pamiętam swoje sny, a ten był wyjątkowy ;D

No i taki czytelny, łatwy do interpretacji Wink
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Tobie to na pewno śniło się w jedną noc? Very Happy
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 18 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek