FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Sny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lipa



Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 337
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Lady napisał:
Lipa napisał:
A mi sie kiedyś śmiło, że Queen z Paulem Rodgersem wyruszyli w trase po europie. Szkoda, że to tylko sen. Crying or Very sad


Shocked A gdzie oni koncertują- na Antarktydzie? Wink


Jednak mogłem dać tam to : " Laughing " : P
_________________
Hasta La Victoria Siempre ! Patria o muerte ! Venceremos !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przed egzaminem konkretnie dziś miałem taki sen że byłem w sklepie muzycznym, widzę fortepian i zaczynam grać początek seven seas of rhye.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się kiedyś przyśniło że na lekcji muzyki (jeszcze w podstawówce Very Happy) podszedłem do pianina, usiadłem i zacząłem grać....... The Millionaire Waltz. Szkoda że to był sen Rolling Eyes . Oby takich więcej Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agoolka



Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 64
Skąd: z Wrocławia

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 9:27 pm    Temat postu: :-) Odpowiedz z cytatem

Ja pamietam dwa sny z Queen w roli glownej (a z pewnoscia bylo ich wiecej Wink ). Jeden to byl taki, ze bylam sobie na koncercie Queen, ktory odbywal sie na ulicy... Confused , dodam jeszcze, ze na ulicy bylo pelno wody, jakby powodz...szczegolow nie bede pisac, bo by to strasznie duzo zajelo, a watpie zeby sie komus to chcialo czytac Very Happy DRUGI byl taki, ze...Fred z Bri sie troszeczke posprzeczatali (nie pamietam juz o co) i zaczeli sie bic...nawet mocno...Rog z Deakym probowali ich rozdzielic, ale cos im nie "wychodzilo"... Smile Jak myslicie kto wygral? Laughing Wygral Brian, poniewaz wzial swoja Red Special i rabnal z calej sily Fredowi w twarz..........................dalej nic nie pamieatm........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 12:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w nocy z srody na czwartek mialem dziwny sen (jak zwykle) dotyczacy zajec czwartkowych.. snilo mi sie ze koles (amerykanin) na tych zajeciach zaczal spiewal radio gaga i zrobil sie dziwnie podobny do rodgersa (te male slepia wygladajace jakby byl nacpany hehe).... ale najlepsze sie stalo w czwartek podczas tych wlasnie zajec... dostalem sms'a od kumpeli ktora mi napisala ze na lekcji angielskiego wlasnie beda spiewali radio gaga Laughing a nic nie wiedziala o moim snie ... czasami az sie siebie boje hehehe Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
scarab



Dołączył: 15 Kwi 2005
Posty: 11
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sie niedawno snilo ze gralem w skladzie Queen na koncercie na Nepstadion, ktory znajdowal sie w... Tokio Smile Wsrod publicznosci byli zreszta sami Japonczycy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za OT ale nie mogę się powstrzymać:

Scarab czy miałeś coś wspólnego z vortalem XGamer czy to tylko zbieżność nicków?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
sorsha



Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: no wysącz!

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez Wam opisze moje dwa sny...troche jebniete ale są Wink
Otóż Mercury przyszedł pewnego razu do mnie do sypialni, ubrany był wtaki strój w jakim jest na okładce Barcelony z MOnserat, usiadł na lampce, to znacyz na jej brzegu i powiedział "Killer Queen", połozył korektor na łózku usmiechnął sie i poszedł dośc mocno trzaskając dzrwiami. Nawet nie dał mi dojść do słowa....

Kolejny sen polegał na tym iż poprzedzało go pewne zdarzenie związane z moim facetem. Szłam ulica, było cholernie goraco, pełno kurzu i żółtego koloru. W pewnym momencie Freddie przyjechał na rowerze i powiedział "ale ty jestes głupia...jak mogłaś zjebac taką sprawe?" pokrecił głową, zasalutował i odjechał hiehiehieihe...smiesznie to tera zbrzmi ale wtedy naprawde ,mnie to zdiwiło...
_________________
Locktouar....God save the QUEEN!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać Freddie u CIebie miał duże poczucie humoru Smile Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorsha mam malutenką sprawe zmiejsz troche twój avatar do regulaminowych rozmiarów, bo troche to przeszkadza w czytaniu Wink Co do snów to mam takie mroczki w pamieci chodzi głównie o spiewanie w snach utworów StL czy GaGa Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ostatni i jedyny, który doskonale pamiętam sen związany z Queen miał miejsce w nocy z 16 na 17 kwietnia tego roku, po koncercie Queen + Paul Rodgers.
Śniło mi się wtedy, że siedzę albo stoję przy samej scenie na koncercie i widzę Briana. Jakoś chyba nie było tam nikogo oprócz niego. No i tak się mu przyglądam, a on popatrzył na mnie. Potem się do mnie uśmiechnął i mi pomachał ręką. Trwało to długo. Nie pamiętam co jeszcze się tam działo, ale rano żałowałem że to tylko sen. W ogóle rano nie byłem pewien czy naprawdę byłem na tym koncercie czy tylko mi się śniło, to było dla mnie bardzo ważne przeżycie.

Kiedyś miałem też jakieś inne drobne sny związane z Queen, ale ich nie pamiętam. Napewno mi się kiedyś śnił Freddie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele razy śnili mi się panowie z Queen, ale zazwyczaj nie pamiętam swoich snów.

Dzisiaj śniło mi się, że Freddie był jurorem w "Idolu" i oceniał własny występ. Laughing Niestety nie pamiętam, co mówił. Sad
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sie kiedyś sniło,że grałam na koncercie Queen z Rogerem na...klawiszach Shocked

Inny sen:
Jestem na koncercie gdzie gra Brian z Rogerem i jakims facetem jako wokalista (ten sen był na dłuugo przed wiadomoscia ze Queen rusza w trase z Paul'em Rogers'em) i siedze blisko sceny,a za mna siedzicie Wy-Queen-fani.Pamietam,ze bezposrednio za mna siedziala Daga!
Po koncercie poszłam za kulisy i widziałam Briana z jakims facetem,ale
sniąc ten sen miałam świadomosc ze nigdy na ten koncert nie pojde... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scarab



Dołączył: 15 Kwi 2005
Posty: 11
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Sro Maj 04, 2005 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Scarab czy miałeś coś wspólnego z vortalem XGamer czy to tylko zbieżność nicków?

tylko zbieznosc nickow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
agoolka



Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 64
Skąd: z Wrocławia

PostWysłany: Pią Maj 13, 2005 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mialam kilka dni temu bardzo dziwny sen Shocked Snilo mi sie, ze w telewizji lecial koncert Queen + Paul Rodgers...Odbywal sie on na Wembley (byl taki sam obraz, tacy sami ludzie, taki sam klimat, po prostu wszystko tak samo jak podczas Freddie Mercury Tribute), tylko, ze na scenie byl Bri, Rog i Paul (co ciekawe Paul przypominal Mi Paula Younga Shocked Confused ). Pamietam, ze Rog byl ubrany, na bialo, tak samo jak wtedy, Paul nie pamietam, a Bri byl chyba ubrany w ta swoja kolorowa kamizelke (jaka mial wtedy Wink ). Na srodku sceny stalo krzeslo... Shocked A Paul, Bri i Rog krecili sie wokol niego i spiewali...Under Pressure... Shocked Confused . Porabany, co nie Question Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Maj 13, 2005 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich fanów Queen! W sumie, jako queenowiec z 8-letnim stażem powinienem wcześniej tu trafić...wybaczcie...

Z queenowych snów to pamiętam tylko taki, że spotkałem Freddiego we własnej windzie. Najbardziej przerażające było to, że nie wiadomo było czy on żyje czy nie...duch jakiś albo co...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Andrew



Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 159
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Maj 13, 2005 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam nowego forumowicza! Mam nadzieje, że będzie Ci z nami dobrze Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Maj 14, 2005 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śniło mi się jeszcze kiedyś, że byłem na osiedlu mojej ciotki i słyszałem niepokojące odgłosy, które po zbliżeniu się w stronę krzaków stały się identyczne do rytmu z We Will Rock You
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Maj 20, 2005 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małe odkopanie tematu. Kto wchodzi na "czat" wie o co chodzi (ja do niczego nie nakłaniam Wink ) A więc:

Tytuł: "Koszmar Wielkanocy 92'"
Obsada: Brian May i...a to będzie później

Akt I:
(Rozjaśnienie, nawet dźwięk jest)
Tłum szaleje, po scenie rozpoznaję FMTC, wychodzą bardzo mało znani ludzie, kiedyś tworzyli jakiś tam zespół. Kwin czy jakoś tak, podnosi się wrzawa oklaski.
W pierwszym akcie niewiele się dzieje, zespół wykonuje kilka mało znanych piosenek.

Akt II:
Zespół schodzi, zostaje sam Brian, wnoszą taborecik (oj nie moi mili, to nie Love Of My Life Twisted Evil )
Brian:
-Ladies and Gentleman, could You please welcome.....(napięcie) Mr. Kristofer Krawczyk.
Wszyscy naturalnie zgotowali Krzychowi owację na stojąco, przecie to gwóźdź programu był (niestety nagranie zginęło w archiwach dlatego na oficjalnym wydawnictwie nie ma "miszcza". Krążą jednak plotki, że ktoś posiada przynajmniej mp3 z występu)

Akt III:
Jest!!! wytoczył się zza kulis, ze swoim ulubionym wachlarzykiem.

-Helloł Łemblij
-hę??
-Aj łud lajk tu sing ju a song tonight!
-?
-Yt is cold: Krajzy Lytul Sink Cold Lof!

Kto zrozumiał zapewne się zasmucił, że tym razem "Parostatka" nie będzie, ale cóż od biedy CLTCL może być.

Akt IV:
Wykonanie. Przemilczmy...

Akt V:
Reakcja publiczności. Polacy zarumienieni (czego tu się wstydzić myly państwo, jakby to powiedział pewien znany polityk), reszta milczy. Po chwili Brian starał się uratować sytuację:

-Ekhm...Very good joke Mr. Kuawyczyk, nice one. And what are you going to SING now?
-Dets ol det Aj priperd...

Akt V:
Ivan i Delfin na Szitowizji Wink Niestety zakończenia snu nie pamiętam...Ale możecie sobie dopowiedzieć sami...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Maj 20, 2005 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Krawczyka, to myślę, ze z jego angielskim nie jest tak źle - chyba był w USA przez jakiś czas, poza tym myślę, że w rzeczywistości całkiem nieżle zaśpiewał by CLTCL.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Maj 20, 2005 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No troszeczkę przesadziłem Wink Ale jak tak słuchałem "Mona Lisa" to ten angielski dziwny był. Jak dla mnie przynajmniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Pią Maj 20, 2005 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezle, mike.... a czy to q_wojtek_q nie wspominal o swoim snie i wystepie freddiego z violetta villas ? byloby ciekawie tego wysluchac... Very Happy
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedziałem, że ten topic "Ostatnie dni Freda" i wszystkie te zdjęcia będą miały na mnie zły wpływ...
Śniło mi się dziś, że Freddie umarł. Ale nie w 1991r. tylko w 2005. Też na AIDS. Na MTV Classic i MTV Polska znaczki programowe były czarne - tak jakby była żałoba. A ja chodziłem strasznie przybity, najgorsze, że tego dnia miałem egzamin ustny u samego prof. Śpiewaka (w rzeczywistości jest to pisemny egzamin Wink). Coś tam ględzimy, aż w pewnym momencie profesor nachyla się do mnie i mówi "A wiesz, że ja pamiętam koronację Freddiego?"
a ja pamietam, że strasznie sie zastanawiałem o co chodziło z tą koronacją...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha a jakie ja mialem sny ...
az boje sie pisac...

Czasami snilo mi sie, ze koncertowalem z Queen (w jednym snie grajac na perce, w innym na pianinie).

Raz snilo mi sie, ze bylem z Rogerem i Brianem u mnie w miescie, oprowadzalem ich po nim, po okolicy, po Krakowie, wozilem sie z nimi limuzynami, robilem im make up zeby nikt ich nie rozpoznal haha...

I jeszcze jeden z wielu ...
Rozmowa z Freddiem (zeby nie bylo znowu w moim miescie Razz ).
Pamietam ze wystraszylem sie ze jest skoro nie zyje... i pierwsze co zapytalem ile piosenek pozostalo (chocby samych wokali) z wczesniejszych sesji jak i ten po Innuendo ...
Z tego co pamietam to liczba byla dosyc duza ... ok 40 chyba kawalkow ...
Zobaczymy
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyna napisał:
niezle, mike.... a czy to q_wojtek_q nie wspominal o swoim snie i wystepie freddiego z violetta villas ? byloby ciekawie tego wysluchac... Very Happy



To już było jakiś czas temu jak śniło mi się o V.V. ....

To było tak...

Schody. Viloa zchodzi ze swymi ogromnymi perukami.Staje rozkłada ręce i zaczyna coś śpiewać...

Z boku wlatuje Freddie chwyta Viole za rękę i spiewa...tak jak Barcelona tylko,że Polska Montsi SmileSmile
Nic normalnego tylko,że.....Violetta jest o głowę wyższa od Freddiego i to mnie właśnie dziwiło...Nieumiem sobie przypomnieć publiczności bo to już dawno byłoa ogólnie mało snów zapamiętuję... Laughing
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
vessena



Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 385
Skąd: z otchłani

PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby na zawolanie po tym temacie mi sie cos zabawnego przysnilo :

po jakims koncercie mozna bylo wygrac koszulki w losowaniu jesli ktos wylosowal dwie polowki jednego orzeszka (prosze sie nie pytac czemu orzeszka), ja wygralam raz, potem poszlam juz w koszulce Queen po drugi orzeszek, znowu wygralam, ale Brian wielce zasmucony oznajmil mi ze niestety juz koszulek brak i on moze mi co najwyzej autograf dac jako nagrode . (btw : qrcze ile ja bym za taki autograf dala)
_________________
I can fly, my friends. The show must go on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 08, 2005 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vessena napisał:

po jakims koncercie mozna bylo wygrac koszulki w losowaniu jesli ktos wylosowal dwie polowki jednego orzeszka (prosze sie nie pytac czemu orzeszka)


Czemu orzeszka (nie mogłem się oprzeć pokusie) Twisted Evil
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
vessena



Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 385
Skąd: z otchłani

PostWysłany: Pią Cze 10, 2005 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze przejadlam sie przed snem .... Smile Ktos ma jakas inna koncepcje?
_________________
I can fly, my friends. The show must go on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Cze 10, 2005 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnych snów z Queen związanych nigdy nie miałem, w sumie szkoda. Rzadko kiedy mi się coś śni (znaczy się, zapewne często, ale rzadko pamiętam swój sen) - mój ostatni sen jaki zapamiętałem to miał miejsce jakieś 3 tygodnie temu i jego związek z Queen był zerowy. Mianowicie śniło mi się, że Korea Płn i Korea Płd zjednoczyły się w jedną Koreę... to był mój najgłupszy sen !!!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
EchO



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 39
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pią Cze 10, 2005 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi się ostatnio śniło że Brian i Roger byli u mnie na podwórku i sprawdzali czy to dobre miejsce na koncert Very Happy to musiał być proroczy sen Smile Arrow Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
Strona 2 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek