FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Roger na wokalu...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 11:24 am    Temat postu: Roger na wokalu... Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, znakiem rozpoznawczym Queen był m.in. wokal Freddie'ego. Ale nie tylko on wcielał się w rolę wokalisty. Roger w napisanych przez siebie piosenkach śpiewał przez całe lata 70 i w dwóch bodajże piosenkach ze stron B singli. Oczywiście chórki się tutaj nie liczą, bo wiadomo że Roger był tutaj jednym z mistrzów swego fachu (vide '39). Mam na myśli Rogera na leading vocal. Sporo by się tego zebrało:
Modern Times Rock'n' Roll
The Loser In The End
Tenement Funster
I'm In Love With My Car
Drowse
Sheer Heart Attack
Fight From The Inside
Fun It
More Of That Jazz
Rock It
ewentualnie można by tu dodać Action This Day i Let me Live (jedna zwrotka)
co sądzicie o tych utworach? Lepiej by było żeby śpiewał Freddie czy może dobrze się stalo, ze Roger sam je śpiewał? Czy piosenki te odstają poziomem od innych, czy może są takie jak każda inna piosenka Królowej?
Wg mnie częśc z tych piosenek to absolutna klasyka, większość zawiera świetne riffy w tle, bardzo często Roger daje niezłe popisy wokalne (no mooooooooore of that jazz Smile ) Robi tez na mnie wrażenie fakt, ze na koncertach Roger śpiewał i jednocześnie grał. To świadczy o jego wielkości jako muzyka. Myślę, że o sile Rogera nie decydują kawałki typu Radio Ga Ga czy też AKOM, ale np takie rewelacyjne FFTInside (niedoceniane, poza tym jeden z moich ulubionych kawałków Queen). Czekam na Wasze opinie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andrew



Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 159
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobscie uważam, że fajnie, iż niektóre swoje piosenki śpiewał Roger. Jest to zawsze jakieś urozmaicenie, a po za tym mnie się jego utwory podobają. Jeśli miałbym wybrać mój ulubiony utwór z wokalem Roger'a to byłby to chyba The Loser In The End. Bardzo mi się ta piosenka podoba. A po za tym wszystkie one mają taki swój charakterystyczny styl. Są do siebie podobne, jednak nie zrobione na jedno kopyto. Według mnie Queen bez piosenek śpiewanych przez Roger'a nie byłby tym samym Queen. To oczywiście tylko moja opinia.
Zgadzam się co do tego, że Roger jest wspaniałym muzykiem, a koncertowe I'm In Love With My Car - huh, co tu dużo gadać Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah88 napisał:
co sądzicie o tych utworach?[...] Czy piosenki te odstają poziomem od innych, czy może są takie jak każda inna piosenka Królowej?

W żadnym wpadku nie odstają poziomem od innych. I'm Love With My Car, Modern Times Rock'n'roll, Tenement Funster to są trzy najlepsze piosenki i nie wyobrażam sobie tego, że Freddie je śpiewa. Choć na koncercie Rainbow (ten pierwszy sfilmowany, gdzie dostępne jest tylko Modern Times Rock'n'roll i Son&Daughter) piosenkę Modern Times. śpiewa Freddie (albo mi się tak tylko wydaje).

Yeah88 napisał:
Lepiej by było żeby śpiewał Freddie czy może dobrze się stalo, ze Roger sam je śpiewał?

To zależy. Dobrze na przykład, że Roger nie zaśpiewał w TATDOOL (jest to wg mnie najlepsza piosenka napisana przez Rogera!)

Yeah88 napisał:
Wg mnie częśc z tych piosenek to absolutna klasyka, większość zawiera świetne riffy w tle, bardzo często Roger daje niezłe popisy wokalne

Absolutnie się z Tobą zgadzam... Takie na przykład Tear It Up śpiewane z Freddie'm (Magic Tour) - zresztą takich przykładów znalazłoby się jeszcze trochę. W ogóle - Roger ma naprawdę świenty głos. Bardzo mi się podoba.

Andrew napisał:
Według mnie Queen bez piosenek śpiewanych przez Roger'a nie byłby tym samym Queen

Nie tyle bez piosenek co bez chórków. To co podał Yeah88 (np. '39), ale też zdarzały mu się niezłe fałsze (Earl`s Court '77 -> '39). No i bym zapomniał... I'm love With my Car z koncertu Hammersmith Odeon '79 po prostu wymiata, nigdy nie słyszałem lepszej piosenki zaśpiewanej przez Roger'a w całej jego karierze! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie piosenki gdzie śpiewa Roger dlamnie ,dla moich uszu są...piekne Smile znajźcie mi takiego drugiego Smile
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sivulec



Dołączył: 02 Lis 2003
Posty: 82
Skąd: Z Gdyni ano

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że te utwory które były śpiewane przez Rgera były napisane specjalnie pod jego zachrypnięty głos:) Nie wyobrażam sobie żeby Freddie śpiewał np. Modern Times Rock'n'Roll albo I'm in Love with my car...Głos Rogera pasował to nich idealnie...Mi sie głos ROgera jakoś tak zawsze kojarzył z Rodem Stewardem, choć Rog miał więcej czadu:D NIe uwazam żeby piosenki śpiewane przez Rogera były gorsze...one są po prostu inne...nie można tych dwóch głosów porównywać bo mają zupełnie różnyn charakter(chociaż Fred śpiewał jak BógWink

P.S. Ale w Fat Bottomed Girls w Live At Bowl Roger troche rpzesadziłWink
_________________
Ooh you're a cool cat
Coming on strong with all the chit chat
Ooh you're alright
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Brimay



Dołączył: 06 Wrz 2004
Posty: 124
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Sheer Heart Attack


To śpiewał Roger?? Coś mi się nie wydaje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W SHA był wokal zmienny: Freddie-Roger
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i jeszcze jedna zwrotka z doin' alright z BBC tez jest roger'a... ja mam dziwna slabosc do spiewajacych perkusistow Razz to samo mam z beth czy black diamond kiss'ow i niewazne ktory z 3 ich bebniarzy spiewal... a i'm in love with my car jest w mojej 3 ulubionych kawalkow queen... szczegolnie na zywca... o do roda stewarda tez sie zgadzam ze roger ma glos zblizony tylko ja jakos wole rogera od roda hehehe
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja pamiętam jak kiedyś dałem mojej siostrze posłuchać "Queen + GH III" i gdy zapytałem czy podobały jej sie piosenki to mi powiedziala ze tak a zwłaszcza Let Me Live, którą śpiewał Rod Stewart!!! Laughing i musiałem ją długo przekonywać ze to Roger Taylor a nie R. Stewart Laughing Dopiero jak jej dałem do poczytania książeczkę dołączoną z płytą to wtedy mi uwiezryła Wink i faktycznie oni maja swoje głosy bardzo podobne do siebie Wink
Ale musze tez przyznać, że Rogerowi niektóre kawałki nie wyszły zabardzo Confused Nie chodzi mi tu o utwory wykonywane w studio ale koncertowe. Mi najbardziej pozostały w pamięci występy w Buckingham w 2002 podczas "Party at the Palace" i podczas koncertu w Cape Town w grudniu 2003 (46664). Na tych dwóch występach jego głos niezabardzo mi sie podobał Sad Oczywiscie wg. mnie to są tylko wyjątki. Wystarczy chociaz posłuchać innych występów, nagrań studyjnych no i oczywiście połaczenie gry na perkusji ze śpiewem. Uważam ze odwalił kawał dobrej roboty.

BTW: ja najbardziej z piosenek któe spiewał Roger lubie "Rock It (Prime Jive)" Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nalezy jeszcze dodac do listy:

Maschines (or 'Back To Human) - glos co prawda przerobiony ale zawsze Smile
A Human Body
Hijack My Heart
Dog With A Bone
No-One But You (z Brianem)
Invincible Hope

PS Nie lepiej bylo zrobic tematu wspolnego z Brianem ?
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze ktos wpadnie na pomysł i ujrzymy taki temat wkrótce Laughing
A co do Machines - nie wiedziałem ze to Roger jest tą "maszyną" na vokalu Wink

(Wracająć do mojego poprzedniego postu nie mialem na mysli całych występów a chodzilo mi jedynie o Radio Ga Ga w Cape Town i w Buckingham. Ale moze to tylko takie moje spostrzeżenie ze Roger nie miał najlepszego głosu podczas wykonywania Radio Ga Ga na tych koncertach Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Maschines (or 'Back To Human) - glos co prawda przerobiony ale zawsze

No ale tutaj leading vocal to zdecydowanie Fred, więc ja bym raczej tego kawałka nie dodawał (PS. ja też nie wiedziałem, że to Roger). Z resztą piosenek się zgadzam, na śmierć zapomniałem o Hijack My Heart i A Human Body (chociaż wspomniałem o nich nieimiennie, to zapomniałem ich wypisać).

Karolina napisał:
PS Nie lepiej bylo zrobic tematu wspolnego z Brianem ?

Nie:
1. jeśli byśmy wzięli obu naraz, to wszystko byłoby potraktowane zbyt pobieżnie i ogólnie
2. piosenki każdego z nich sa inne i wg mnie należy je potraktować osobno
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sobie nie wyobrażam większości tych piosenek bez wokalu Rogera. Zawsze miałem też nadzieje, żeby mogli nagrywać studyjny materiał (na żywo to możemy przekonac się teraz jak to wygląda) Brian + Roger + John, z tymi dwoma pierwszymi na wokalu, coś jak No One But You
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pafnucy



Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 227
Skąd: Piechowice/Jelenia Góra

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i jeszcze zapomnieliscie o 'Say It's Not True' bo jest fajne...bardzo fajne:)
_________________
RUNNING WILD!
------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos 'Say It's Not True'. Przeszukałem forum, zajrzałem na dziesiątki stron poświęconych Queen, skorzystałem z wyszukiwarek i nie znalazłem tekstu do tej piosenki. Sad Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów mógłby mi pomóc w zdobyciu tego tekstu?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

The harder we play
The faster we fall
When we think that we know it all
We know nothing at all

The letter arrives
Like a bolt from the blue
So what's left of your lives
All your dreams last to you

Say it ain't true
Say it today
When I open my eyes
Will it all go away??

Say it's not true
Say it for real
Can't be happening to you?
Can't be happening to me?

It's hard not to cry
It's hard to believe
So much hard they can pain
So much reason to greed

With the wonders of science
All the knowledge we've stored
Magic potions for lives
People just can't afford

Say it's not true
You can say it's not right
It is hard to believe
The size of the crime

Say it's not true
You can say it's not real
Can't be happening to you?
Can't be happening to me

Nie ma to jak google Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bóg Ci zapłać Dobry Człowieku!
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kein Problem Wink Swoją drogą dziwne, bo ja ten tekst znalazłem pod pierwszym linkiem jaki się "wygooglał".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miś napisał:
Choć na koncercie Rainbow (ten pierwszy sfilmowany, gdzie dostępne jest tylko Modern Times Rock'n'roll i Son&Daughter) piosenkę Modern Times. śpiewa Freddie (albo mi się tak tylko wydaje).

Mowisz o listopadzie (Live At Rainbow?)?
Modern Times nie byl ow tych dwoch dniach wykonywane (ani 19-ego, ani 20-ego)
Modern Times Rock'n'roll bylo wykonane w Rainbow Theatre w MARCU 1974, koncert najprawdopodobniej nie byl jednak profesjonalnie filmowany (niby sa jakies plotki, ale cos malo realne...), ale nagrany profesjonalnie (soundboardm stereo) i swietnie brzmiacy bootleg jest w obiegu. Faktycznie- spiewa Freddie. CHYBA, ze mowisz o jakims nagraniu z publicznosci-
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Pią Kwi 22, 2005 3:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zawsze dziwiło, czemu Roger nie śpiewał Tie Your Mother Down podczas występów z Brianem? Jego chrapliwy głos IMHO lepiej by się do tej piosenki nadawał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
meg



Dołączył: 02 Lis 2003
Posty: 230
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie do głosu Rogera przekonała ... Dagmara, dzięki której poznałam jego solową tworczość, dotychczas nie mogłam słuchać tej chrypy, bo momentalnie zaczynało mnie drapać w gardle.
Po koncercie w Pradze przekonałam sie jeszcze bardziej, tak jakoś złagodniał mu głos, nawet zaczęłam słuchac w domu I'm in love with my car, co mi się rzadko zdarzało.

_________________
Don't stop me now !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
A propos 'Say It's Not True'. Przeszukałem forum, zajrzałem na dziesiątki stron poświęconych Queen, skorzystałem z wyszukiwarek i nie znalazłem tekstu do tej piosenki. Sad Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów mógłby mi pomóc w zdobyciu tego tekstu?


Ps nie pisalem jeszcze o Say It's Not True bo jeszcze nie ukazalo sie oficjalnie Wink
Nie ma wiec pewnosci, ze spiewa to Roger (choc przypuszczam, ze 99,99 % to jego sprawka).
No, ale zgadam sie to tez jest kawalek Rogera, a pominalem go specjalnie. Uzasadnienie na samym poczatku mojej wypowiedzi Wink
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spiewa Roger- co do tego pewnosc jest. Wydaje mi sie ze kiedys cos bylow SOAPBOXie
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdanie bardzo dobrze ze spiewal Roger. Dzieki temu te piosenki brzmia inaczej i wokal Rogera do nich pasuje. Choc gdzies juz pisalem ze nie jetem specjalnym fanem jego glosu to I'm In Love With My Car w wersji live jest super. Rowniez bardzo lubie Say It's Not True - przynajmniej to live z Wiednia.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Mowisz o listopadzie (Live At Rainbow?)?

Mówię o marcu. Mam już urywek video - śpiewa Freddie. Nawet fajne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOKYO_PM napisał:
'Say It's Not True' bo jest fajne...bardzo fajne:)

jest nawet bardzo bardzo fajne Wink szczerze mowiac przed praga w ogole nie zwracalam na ten kawalek uwagi - trzeba mi bylo wersji doslownie na zywo zeby sie w nim zakochac Very Happy za ten utwor naprawde podziwiam rogera, ktorego zreszta nigdy nie darzylam az tak wielka sympatia jak may`a... taylor ma duuuuuzego plusa Very Happy Wink
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2005 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miś napisał:
Mam już urywek video - śpiewa Freddie. Nawet fajne...

Publicznosc czy pro kamera?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2005 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy mnie za to zlinczują, ale uważam, że ta trasa udała by się bez Rodgersa. Brian i Roger mają wystarczająco dobre wokale, żeby wykonać większość piosenek z setlisty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2005 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm moze i tak ale nie wiemy czy byliby w stanie spiewac caly koncert i czy roger bylby w stanie spiewac wiecej niz 1 kawalek zza bebnow a przeciez chyba nie chcielibysmy sluchac automatu perkusyjnego podczas polowy koncertu Wink ale mimo ze bylem za rodgersem od poczatku i dalej jestem to ciagle marzy mi sie trasa w skladzie brian/roger/john/spike i nikt inny.. no ale to tylko marzenia...

ps: paul chyba nie wytrzymuje trudow trasy tak intensywnej bo zalecono mi oszczedzanie sie teraz i faktycznie jak slucham koncertu z milanu to tak od polowy spiewal naprawde zle... i nie chodzi tu o falszowanie czy cos tylko o glos.. po prostu padal mu w oczach albo raczej w uszach heh... i to byl chyba ostatni koncert z pelna lista piosenek paula przed zmiana setlisty...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2005 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger na wokalu jest po prostu zajebisty. Jego głos pasował do niektórych kawałków i chłopaki postanowili to wykorzystać. Na koncertach Roger pokazywał, że jest Mistrzem - bo grać i spiewać tak jak np. w "I'm In Love With My Car" to nikt inny nie potrafi :]
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek