FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Deep Purple
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o Deep Purple?
Uwielbiam, rewelacja!
28%
 28%  [ 35 ]
Bardzo lubię
23%
 23%  [ 29 ]
Lubię
23%
 23%  [ 29 ]
Może być, raczej są mi obojętni
7%
 7%  [ 9 ]
Nie przepadam
0%
 0%  [ 1 ]
Nie lubię
1%
 1%  [ 2 ]
Nie cierpię!
2%
 2%  [ 3 ]
Przybyłem z innej galaktyki - nie znam ich
3%
 3%  [ 4 ]
Znam ich trochę, ale nie znam twórczości
8%
 8%  [ 11 ]
Wszystkich Głosów : 123

Autor Wiadomość
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 5:26 pm    Temat postu: Deep Purple Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o Deep Purple? Chyba nie było jeszcze takiego tematu.
Moje ulubione utwory to:

Child In Time
Burn
Highway Star
Woman From Tokyo

Perfect Stranger
Fireball
i jeszcze sporo by wymieniać


Ostatnio zmieniony przez miraclequeen dnia Wto Maj 03, 2005 12:31 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 5:39 pm    Temat postu: Re: Deep Purple Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:

Highway To Hell


Deep Purple nagrało Highway To Hell Shocked ?
A mnie się zawsze wydawało że to piosenka AC/DC Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 5:41 pm    Temat postu: Re: Deep Purple Odpowiedz z cytatem

Karol napisał:
Deep Purple nagrało Highway To Hell Shocked ?
A mnie się zawsze wydawało że to piosenka AC/DC Wink .

Ależ oczywiście że Highway To Hell to utwór/album zespołu AC/DC - który z resztą też uwielbiam.
Chodziło mi o Highway Star, po prostu się przejęzyczyłem Razz ale gafa Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 5:45 pm    Temat postu: Re: Deep Purple Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:
Karol napisał:
Deep Purple nagrało Highway To Hell Shocked ?
A mnie się zawsze wydawało że to piosenka AC/DC Wink .

Ależ oczywiście że Highway To Hell to utwór/album zespołu AC/DC - który z resztą też uwielbiam.
Chodziło mi o Highway Star, po prostu się przejęzyczyłem Razz ale gafa Embarassed


Spoko Wink Arrow Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kocham- mam prawie wszystkie plyty. Okres z Turnerem byl cienki- jestem fanem Mk II- Gillan / blackmore / Glover / Paice / Lord. Geniusz. Ostatnio Morse swietnie wymiata na gitarce. Coverdale i Hughes to juz tez legendy...
Ulubione plyty: Machine Head, Fireball, In Rock, Made In Japan. To sa albumy wybitne, na ktorych nie ma slabej rzeczy. Klawisze Lorda to po prostu cos pieknego. Nie jestem az tak wilkim fanem Blackmore'a, ale byl lepszym gitarzysta od page'a. Paice jest jednym z najbardziej niedocenionycgh bebniarzy w historii muzyki. No i Gillan... Nikt, NIKT nie wyciagnalby Child In Time tak jak on- nawet Freddie...
Ulubione utwory: rany boskie, tyle tego jest...
When A Blind Man Cries (uwielbiam go spiewac), Space Truckin', Lazy, Bloodsucker, Woman From Tokyo, Anya, Sometimes I Feel Like Screamin', Highway Star, Fireball, Demon's Eye, Pictures Of Home, Child In Time, Perfect Strangers, Speed King, Strange Kind Of Woman, Burn, Don't Make Me Happy, Flight Of The Rat (to jest numer!), Maybe I'm A Leo. Rany- tu prawie nie ma miejsca na swietne (ale ograne) Smoke On The water czy Black Night. Kopalnia riffow, kopalnia swietnej muzyki, kopalnia rocka. Bogowie.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co mogę dodać? Question
Jeden z tych najlepszych zespołów które kiedykolwiek istniały......
Moja ulubiona płyta- Machine Head. Arcydzieło po prostu.......
Uwielbiam ten moze mniej "sztandarowy" Never Before....
Ten NIESAMOWITY szalony blues Lazy no i ta czadowa końcówka - Space Truckin' , zwłaszcza jak Paice po solówce zaczyna podkręcać rytm na swoich bębnach....

Inne utwory, które często mi się "przewijają" w pamięci to oczywiście Child In Time, fantastyczny Flight Of A Rat- ja to widzę jako podkład do czołówki jakiegoś filmu akcji, Woman From Tokyo, Black Night,Burn no i ten rozkołysany Hush......

Ale, ale- całokształt twórczości przegrywa zdecydowanie z LedZep nie mówiac o Queen...... mieli wyraźnie słabsze płyty, cóż, zmiany personalne, ustawiczne kłótnie Blackmore'a z resztą zespołu itd.

Perfect Strangers- wielki powrót.......fajne, ale to już nie to........

Co potem to już nie za bardzo nadążam......Morse to świetny gitarzysta.

No i "odpryski", najlepszy mimo wszystko Rainbow. Since You've Been Gone, o rany, ale to fajne.....lubię też bardzo ich chyba ostatnią płytę Bent Out Of Shape

W sumie Purpli zawsze trochę ciagnęło do popu, mieli zamiłowanie do pisania melodyjnych kawałków.
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam Smile to jest chyba wlasnie tak kolo 5 miejsca na mojej liscie... i uwielbiam wszystkie sklady purpli.. no jedne mniej inne bardziej hehe ale nie mam tak jak czesc fanow ze nie trawie plyt z jakims skladem... poczawszy od mark I z simperem i evansem z ktorymi nagrali swietne hush i kentucky woman ale tez inne znakomite kawalki : lalena, the painter, april.. potem era gillana i glovera no i wiadomo wielkie hity jak smoke on the water, highway star, speed king, child in time, blindman, pictures of home, space truckin' i wieele innnych.. wlasciwie nie lubie tylko ostatniej plyty mark 2a czyli 'who do we think we are'... no a potem moj ulubiony okres zyli mark 3 z coverdalem i hughes... ci ludzie razem to najlepszy duet wokalny w historii rocka!! 2 znakomite plyty:'burn' i 'stormbringer' no i swietne na nich kawalki: sail away, burn, mistreated, lay down stay down, hold on, holy man, stormbringer, lady double dealer, high ball shooter, gypsy no i wspanialy soldier of fortune.. no a potem plyta 'come taste the band' z tommym bolinem na gitarze.. plyta dziwna jak cholera i nie brzmiaca jak deep purple , przez wielu uwazana za zdecydowanie najslabasza obok slaves and masters... absolutnie sie z tym nie zgadzam.. uwielbiam ta plyte i moge jej sluchac w kolko czasem jak mnie faza zlapie.. swietne gettin tighter tam jest no ale przede wszystkim 2 ostatnie kawalki ktore naleza do moich ulubionych jesli chodzi o DP czyli this time around/owed to g i you keep on moving... cudo!! no i swietna koncertowka 'on the wings of a russian foxbat'.. slyszeliscie kiedys nawalonych i nacpanych purpli u ktorych basista/wokalista piszczy jakby go zarzynali a gitarzysta nie moze grac bo mu reka od igiel zostala sparalizowana? slyszeliscie smoke on thye water granbe przez samego klawiszowca bo gitarzysta nie byl w stanie zagrac riffu? jesli nie to powinniscie to uslyszec heheh... ale cala plytka jest zajebista bo panowie gowno sie przejmowali tym ze falszuja, ze czesc z nich nie jest w stanie grac, ze zmieniaja slowa wiekszosci piosenek... jazda byla niezla heheheh .. no a potem tommy umarl i przyszlo 8lat czekac na zejscie sie mk2... zajebiste perfect strangers.. po prostu cudo a takie kawalki jak tytulowy, knockin on your back door czy wasted sunsets oraz son of aleric to mistrzostwo swiata.. pozniej troche slabsza house of the blue ligt z fajnym bad attitude no i slaves and masters z turnerem na wokalu... jakkolwiek ta plyta brzmi jka rainbow a nie purple to ja ja lubie... turner to nie gillan ani nie hughes czy coverdale ale spiewal calkiem dobrze i ja zdecydowanie wole ta plyte niz nudna i pisana w bolach 'who do we think...' .. potem znowu gillan w zespole i 'battle rages on'.. bardzo dobra plytka ze wspaniala 'ania'.. to jest dzielo na miare child in time dla mnie... a potem ryszard powiedzial w koncu dowidzenia na stale (i bardzo dobrze) i 2 naprawde dobre plyty 'purpendicular' i 'abandon' ze stevem morsem... swiezsze dziwki, bardziej nowoczesnie zagrane.. niektorzy mowia ze morse jest za dobruy i za szybki na ten zespol.. ekskrementy samca krowy (czyt. bullshit)!! nic bardziej blednego.. ten czlowiek popchnal purpli w strone nowoczesnosci i spowodowal ze ich nowe kawalki oraz te stare grane na koncretach brzmia swiezo i nie starzeja sie a poza tym ma wlasny bardzo latwo rozpoznawalny styl co tez na pewno purplom pomaga... no i ostatnia plyta po odejsciu jona lodra z donem airey na klawiszach to jak dla mnie jedna z lepszych ich plyt w ostatnich 20 latach... kilka naprawde bardzo fajnych swiezych kawalkow no ale przede wszystkim ten krociotki utwor na koniec 'contact lost'... jak to steve zagral w spodku to az lzy w oczach mialem... bylem na ich koncertach 2 razy i jesli jeszcze kiedys przyjada do nas to ja tam napewno bede bo to jest legenda i ich muzyki nigdy nie mam dosc a na zywo sa 30 lat mlodsi!!

ulubione plyty: burn, stormbringer, come taste the band, perfect strangers, machine head
ulubione utwory: you keep on moving, this time around, sail away, lalena, anya, sometimes i feel like screaming, contact lost, soldier of fortune, gypsy, highway star (ale w wersji cov/hughes zagrane 2 razy szybciej), stormbringer, fingers to the bone... i moglbym tak wymieniac jeszcze troche Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lipa



Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 337
Skąd: Dębica

PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla zainteresowanych: forum Deep Purple Wink :

http://deeppurple.dig.hopto.org/forum/

Nie, że coś mówie, ale tam Pikers jest moderatorem.
Teraz z nim nie pogada. Laughing
_________________
Hasta La Victoria Siempre ! Patria o muerte ! Venceremos !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię Exclamation
Posiadam Made In Japan i niedawno ojciec nabył za grosze Fireball. Cóż, jest to zespół świetny, czasami naprawde warto posłuchać, szczególnie jednego z najlepszych albumów koncertowych wszech czasów-Made In Japan. Tam to dopiero Deep Purple wymiata. Mam też w domu płytę Rainbow-ale nie podoba mi się wokal... Generalnie Deep Purple to jeden z najlepszych zespołów jakie kiedykolwiek powstały. Teraz powoli pną się w mojej prywatnej hierarchii Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 25, 2005 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak po raz pierwszy usłyszałam Child In Time, były to któreś moje kolonie letnie, pewnie ze 30 lat temu, nie pamiętam dokładnie, ale zakochałam się sie wtedy w Purplach... Po tym długo długo nie było niczego tak zachwycającego do Bohemian Rhapsody - Queen. Bardzo lubię też Perfect Strangers i oczywiście Smoke On The Water. W zeszłym roku byłam na koncercie, było super! Polecam!
Pozdrowionka!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mancin



Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 333

PostWysłany: Pią Mar 25, 2005 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ojciec kupił w dobrych czasach( jak ludzie wyrzucali) całą kolekcje winyli Parpli . Mamy wszystko, (oczywiście oprócz tego co wyszło po 90 roku)
Child in time to był obok Riders on the storm Doorsów obowiązkowy punkt każdej imprezy .....czasami punkt kulminacyjny, po którym była juz tylko nicość Very HappyVery Happy
Moja faworytka - Anyone's Daughter z Fireball - mam z nią miłe wspomnienia Smile
I'm not your lover z purpendicular tez ma "coś"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pią Mar 25, 2005 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lipa napisał:
Dla zainteresowanych: forum Deep Purple Wink :

http://deeppurple.dig.hopto.org/forum/

Nie, że coś mówie, ale tam Pikers jest moderatorem.
Teraz z nim nie pogada. Laughing


niepogada Very Happy nieprzesadzaj Cool
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie strony Purpli gdzie można ściągnąć jakieś koncerty?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię - koncerty w Japonii jedne z najlepszych rockowych show w świecie. Miód: "Highway Star", "Smoke On The Water", "Help", "The Mule", "Speed King".... Mógłbym tak wymieniać i wymieniać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie.
Utworki ktore mi zapadly w pamiec: When A Blind Man Cries, Space Truckin', Highway Star, Child In Time, Strange Kind Of Woman, Smoke On The Water.
I rewlecyjna plytka Made In Japan.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię. Zdecydoowanie najlepszy ich utwór to Child In Time - naprawdę piękne. Mam na razie In Rock, The very Best Of i niedługo będe miał Made In Japan.
Jeśli chodzi o inne piosenki to lubię Flight Of A Rat, Smoke On The Water i kilka innych, ale nie moge skojarzyć tytułów, a nie chce mi się sprawdzać.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem tylko zakomunikować dla ludzi lubiących ten zespół ,że Panowie z Purple nagrywają nowa płyte i ma byc podobno dość ciekawa ja czekam z niecierpliością Smile
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wprawdzie nie słucham Deep Purple, ale wiem ze goście są dosyć dobrzy (delikatnie ujmując Laughing ). Miło wspominam ich występ w Modenie na koncercie "Pavarotti & Friends" w 2003 kiedy zagrali "Smoke On The Water" (to chyba taki tytuł). Po jakimś czasie publiczność zdecydowała wtedy zeby zagrali ten kawałek jeszcze raz Smile I oto moja "pełna" wiedza na temat DP Rolling Eyes Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo tracisz Smile
ściąg sobie z imesha czy kazy podstawowe piosenki i ich bardziej docenisz Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
Dużo tracisz Smile
ściąg sobie z imesha czy kazy podstawowe piosenki i ich bardziej docenisz Wink

nie wątpie Rolling Eyes
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie aż korci, aby się pochwalić że..... mam książkę o Deep Purple pt. "Deep Purple" Wink . Prócz dokładnej biografii na ok. 240 stron są: wszystkie single (EP, Maxi-single), płyty (studio, live, kompilacje, tribute), videografia, koncerty (trasy) i..... BOOTLEGI!!! Książka ma 320 stron... aha, bym zapomniał Wink . Jest też bardzo duuuuużo unikalnych zdjęć zespołu Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe kiedy coś takiego wyjdzie o Queen... podejrzewam, ze nigdy Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lip 19, 2005 4:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako ze wrzucilem dla kogos to i udostepnie szerzej moze ktos bedzie chcial.. koncert rainbow z 82 roku z kopenhagi z grahamen bonnetem na wokalu... http://www.megaupload.com/?d=202L2TF8 wrzucam tu bo nie pamietam czy byl temat o rainbow a pora jest stosowna wiec ide spac hehehe
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Sie 20, 2005 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słucham koncertów w Antyradiu no i dali Deep Purple zespół, który mnie nigdy nie kręcił, jakos mnie nudzili a tu na żywo cudo!!!!!!!!! Nadali Deep Purple in Concert 19 luty 1970/ 9 marzec 1972.

I ta gitara coś fajowego a Ian Paice wymiata normalnie momentami i co ja tu napisze ale gra ciekawiej od Rogera!!! A Jon Lord też nie źle wymiata.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sie 21, 2005 2:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

posluchaj sobie jak kiedys trafisz na koncerty z lat 74-76 jak nie bylo gillana tylko spiewal coverdale i hughes a najlepiej jak gral bolin na gitarce.. moze falszowali, moze spieprzyli czesc kawalko, ale energia jaka byla czasami to szok hehe przy ich wykonaniach, studyjne wersje smoke on the water czy highway star brzmia jakby je gral zespol na studniowce hehehe
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Sie 21, 2005 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posłuchaj sobie też Made In Japan - tam Highway Star rzeczywiście jest o niebo lepsza. W ogóle nie przepadam za studyjnymi wersjami utworów z Machine Head.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Sie 21, 2005 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomyłka to było Kopenhaga72 i Nowy Jork 73
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sie 21, 2005 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wsio ryba.. sklad ten sam co na tych ktore wymienilas wczesniej... kopenhaga to zajebisty koncert.. to mowie ja - generalnie nie przepadajacy za najslynniejszym skladem hehe
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko: jaka jest najnowsza, studyjna płyta Deep Purple, a ściślej czy od "Bananas" poajwiło się coś nowego?
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie.. po bananas wyszla koncertowka z katowic z 96 roku na cd, winylu i dvd... nowa plyta ma sie ukazac we wrzesniu i bedzie zatytulowana "rapture of the deep"...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 1 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek