FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Deep Purple
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o Deep Purple?
Uwielbiam, rewelacja!
28%
 28%  [ 35 ]
Bardzo lubię
23%
 23%  [ 29 ]
Lubię
23%
 23%  [ 29 ]
Może być, raczej są mi obojętni
7%
 7%  [ 9 ]
Nie przepadam
0%
 0%  [ 1 ]
Nie lubię
1%
 1%  [ 2 ]
Nie cierpię!
2%
 2%  [ 3 ]
Przybyłem z innej galaktyki - nie znam ich
3%
 3%  [ 4 ]
Znam ich trochę, ale nie znam twórczości
8%
 8%  [ 11 ]
Wszystkich Głosów : 123

Autor Wiadomość
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Deep Purple zapoczątkowali hip hop! Posłuchaj wstępu do Living wreck! No wiem, przeginam Very Happy

Zgadza sie, przeginasz Wink

Bizon, a twój ulubiony skład to Paice/Hughes/Bolin/Lord/Coverdale? Nie mam płyty Come Taste The Band, więc nie znam za bardzo. Ja w sumie lubie wszystkie składy, ale raczej z Gilanem. Nie przepadam za Coverdalem w DP, wolę w Whitesnake. Jeśli chodzi o gitarzystów to czasami wolę Morse'a za użycie akustyka i takie rzeczy jak Aviator, czy Never A Word, jednak Blackmore miał większy talent do solówek.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Gru 03, 2005 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tstankie napisał:
CORAX napisał:
Deep Purple zapoczątkowali hip hop! Posłuchaj wstępu do Living wreck! No wiem, przeginam Very Happy

Zgadza sie, przeginasz Wink


tymczasem CORAX tak naprawdę napisał:
Cytat:
Deep Purple zapoczątkowali hip hop! Posłuchaj wstępu do Living wreck! No wiem, przeginam Very Happy


Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Sob Gru 03, 2005 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do niedocenionych albumów to można wymienić jeszcze bardzo dobry Purpendicular. Ten album ma świetne kawałki jak Ted The Mechanic, Sometimes I Feel Like Screaming, Hey Cisco, Somebody Stole My Guitar, czy The Purpendicular Waltz. Co do Bananas, to jeszcze poczekajmy 5 lat, aż zaliczymy ją do grupy niedocenionych albumów Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Gru 03, 2005 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tstankie napisał:
CORAX napisał:
Cytat:
Deep Purple zapoczątkowali hip hop! Posłuchaj wstępu do Living wreck! No wiem, przeginam Very Happy

Zgadza sie, przeginasz Wink

Bizon, a twój ulubiony skład to Paice/Hughes/Bolin/Lord/Coverdale? Nie mam płyty Come Taste The Band, więc nie znam za bardzo. Ja w sumie lubie wszystkie składy, ale raczej z Gilanem. Nie przepadam za Coverdalem w DP, wolę w Whitesnake. Jeśli chodzi o gitarzystów to czasami wolę Morse'a za użycie akustyka i takie rzeczy jak Aviator, czy Never A Word, jednak Blackmore miał większy talent do solówek.


Sorry Corax, myślałem, ze przez przypadek wsadziłeś to w cytat.

A Purpendicular też bardzo lubię, może poza Somenody Stole My Guitar i The Purpendicular Waltz, najbardziej z płyty uwielbiam The Aviator, Rosa's Cantina, SIFLS, Loosen My Strings (genialny bas).
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Gru 03, 2005 1:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tstankie napisał:

Bizon, a twój ulubiony skład to Paice/Hughes/Bolin/Lord/Coverdale? Nie mam płyty Come Taste The Band, więc nie znam za bardzo.


tak chyba do mark 4 mam jakis niewytlumaczalny sentyment hehehe ...szczegolnie do ich koncertow, mimo ze zazwyczaj byly mowiac delikatnie kiepskie, bo david byl najczesciej nachlany, obrazony na hughes'a, ze ten coraz wiecej spiewa i myslal juz o whitesnake no i przeklinal na prawo i lewo, glenn byl zazwczaj nacpany kokaina tak, ze nie za bardzo wiedzial co sie dzieje i falszowal straszliwie, a tommy byl tak zacpany heroina, ze nie dosc, ze czesto nie mogl zwyczajnie grac, bo reka byla niesprawna od igly, to zwyczajnie zapominal solowek, wylaczal sie z grania nagle w pol wstepu do smoke on he water albo burn i generalnie rozpadal sie na scenie... ale cos w tych koncertach bylo.. takie jakies szalenstwo, no i troche bierze zal jak tego slucham, ze wlasciwie slychac i widac jak na scenie umiera dwoch gosci... jeden sie zdolal uratowac, ale drugi pol roku po ostatnim koncercie juz nie zyl... i tego najbardziej zal, bo ten sklad mial niesamowity potencjal... nie bylo blackmore'a, ktory zamienial purpli w swoj prywatny zespol i nie pozwalal dojsc do glosu reszcie, wszyscy wnosili swoje pomysly, raz lepsze, raz gorsze, ale byl to zespol.. szkoda, ze tak sie skonczylo... mam nadzieje ze dorwe kiedys 2 cd z zapisem prob do come taste the band, bo podobno pare bardzo ciekawych rzeczy tam jest.. niestety u nas te plyty na allegro chodza po 150 zeta kazda :/

a co do samej 'come taste the band', to jesli nalezysz do grupy, dla ktorej purple to gillan i blackmore, to raczej nie polecam tej plytki.. nie ma tam wlasciwie nic z machine head, in rock, czy fireball.. nawet niewiele z burn czy stormbringera... zupelnie nie purpurowa plytka, ale ja ja bardzo lubie.. no a ostatnie 3 kawalki (this time around, owed to g i you keep on moving) to moje ulubione kilkanascie minut na jakiejkolwiek plycie purpli...

no i na koniec cos dla przedstawienia skladu z tommym bolinem... kawalki z bootlega "last concert in japan"... plytka oficjalnie nie wyszla z purple records, wiec wrzucam z czystym sumieniem... tu i tak w porownaniu z niektorymi koncertami, brzmi to zadziwiajaco spojnie hehehe wiec dla tych co nie maja to enjoy!

http://www.megaupload.com/?d=5UZX7VOP <--- burn (live)
http://www.megaupload.com/?d=7PISVE9V <--- you keep on moving (live)
http://www.megaupload.com/?d=H0BCPGPJ <--- smoke on the water (live)
http://www.megaupload.com/?d=K7DZ35E7 <--- a zaraz po smoke tym razem wyjatkowo nie solowy popis(k) Very Happy glenna w georgia on my mind, tylko jedna zwrotka 'soldier of fortune (live) Wink

mam nadzieje, ze ktos z fanow jeszcze tego nie mial, a moze ktos z nie fanow poslucha hehe.... aha no i chcialem zaznaczyc, ze uwielbiam wykonania smoke on the water w tym skladzie na 2 wokale (1 zwrotka - david, 2 - glenn, znow 1 - razem)... wersja studyjna mnie nudzi, to samo wykonania z gillanem z lat 70-tych heh.. teraz brzmi to juz duzo lepiej.. to samo sie tyczy highway star...
a sie rozpisalem.. ale ja o purplach moge bez konca Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie ciekawi jedna rzecz- którego wokalistę uważacie za lepszego, ciekawszego? Ronnie'ego Jamesa Dio czy Iana Gilliana?
Ja jednak skłaniam się ku temu pierwszemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jednakm wolę Gillana, ma jak dla mnie sympatyczniejszy głos.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah88 napisał:
A mnie ciekawi jedna rzecz- którego wokalistę uważacie za lepszego, ciekawszego? Ronnie'ego Jamesa Dio czy Iana Gilliana?
Ja jednak skłaniam się ku temu pierwszemu.

Mialbym problem, ale jesli wybralbym Gillana to... dlatego ze spiewal wiecej ciekawszych pisoenek Smile Gdyby Dio nagral wiecej takich plyt jak "Heaven And Hell" czy "Holy Diver" byloby duzo trudniej Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Gru 06, 2005 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w ogóle- czy to ten sam Dio, który miał epizod w Black Sabbath?
Dla mnie głos tego faceta jest po prostu fenomenalny, choć myślałem, że tylko Gillian takowy ma (jeśli chodzi o tę manierę wokalną). Ale okazało się, że jest ktoś, kto wytrzymuje porównania z Gillianem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Gru 06, 2005 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah88 napisał:
Tak w ogóle- czy to ten sam Dio, który miał epizod w Black Sabbath?

Tak, tak- dwie plyty ktore wymienilem to plyta zesppolu DIO (Holy Diver) i Balck Sabbath (Heaven And Hell). ten epizod trwal w sumie (z dluga przerwa posrodku) 3 plyty studyjne i jedna koncertowa. Z czego 2 sa absolutnie genialne (Heaven and Hell i Mob Rules) a i na trzeciej sa perelki ("Too Late" to jedna z najlepszych ballad metalowych jakie w zyciu slyszalem)
Rewelacyjny glos, szkoda tylko ze DIO nie nagralo wiecej tak dobrych plyt jak "Holy Diver"...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Gru 06, 2005 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to w takim razie warto by nabyć jakąś płytę Dio lub "Heaven And Hell" Black Sabbath. W sumie od dłuższego czasu nad tym myślę (tzn. by poszukać czegoś więcej niż Rainbow)...

No i moim skromnym zdaniem, Dio ma zdecydowanie ciekawszy głos niż Osbourne.

A teraz ciekawostka- Ronnie James Dio dwa lata temu odciął sobie podczas strzyżenia żywopłotu kciuka, ale na szczęście szybko mu go przyszyto Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Gru 06, 2005 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heaven and hell to moja ulubiona plytka black sabbath.. dehumanizer tez zreszta jest swietny.. dio wogole wedlug mnie byl w sabbathach najlepszy no ale wiadomo ze ozzy dto ozzy, i chocby nie wiem jak glupia mial zone i mlodsze dzieci, to jest to symbol bs jakby... a co do pytania dio vs gillan... powiem tak.. obecnie dio trzyma sie lepiej, chociaz duzy ian i tak jest w lepszej formie niz z 8 lat temu...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Gru 14, 2005 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsze czątkowe przesłuchanie Fireball pozwala mi na stwierdzenie, że jest to rewelacyjna płyta genialnego zespołu Razz

BTW. Jakie byście płyty polecili na początek przygody z DP? Oczywiście wyłączając Perfect Strangers i Made In Japan, no i In Rock Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Gru 14, 2005 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Machine Head, Fireball, In Rock, Made In Japan. To sa albumy wybitne, na ktorych nie ma slabej rzeczy.

Tyle cytując Fenderka, ja Purpli odkryłem nie dawno poprzez płyte Made In Japan, musze powiedziec ze jest zachwycony, niemalze połaczeniem rocka progresywnego z hard-rockiem, długie kompozycje, okraszone gitara Blackmore'a, to prawdziwy skarb jesli chodzi o muzyke rockową, geniusz, jak skoncze zbierac Queen i Zeppelin, porządnie wezme sie za Deep Purple Very Happy
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Gru 14, 2005 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Queen już skończyłem, a z LZ na półce grzecznie stoi "IV" i "Houses Of The Holy", a z Purpli "MIJ" i "Fireball".
Ale w najbliższym czasie pewnie coś dio-rainbowo-purplo-sabbathowego zagości Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Gru 14, 2005 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin S. napisał:
coś dio-rainbowo-purplo-sabbathowego zagości Razz

Powiem szczerze ze scignałem kilka utworów DIO, Sabbatów z Ozzym, takze z Dio, i musze powiedziec ze bardzo mi sie podoba, wszystko! nie wiedziałem ze utwory metalowe tak bardzo mi podejdą, ale kupowanie płyt to jeszcze przyszłosc, Zeppelin i Purple czekają... Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin S. napisał:
Dzisiejsze czątkowe przesłuchanie Fireball pozwala mi na stwierdzenie, że jest to rewelacyjna płyta genialnego zespołu Razz

BTW. Jakie byście płyty polecili na początek przygody z DP? Oczywiście wyłączając Perfect Strangers i Made In Japan, no i In Rock Smile

Na pewno Machine Head. A jeśli interesuje Cię obecny lub prawie obecny skład, to polecam Purpendicular.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle, ze machine head, burn, the battle rages on... chociaz to nie sa moje ulubione albumy (no oprocz burn) , ale sa tak wazne w histrii zespolu, ze jak sie chce go poznac, to je znac trza na pewno.. ale tak naprawde, zeby poznac czym jest deep purple to trza by zaczac od samego poczatku i plyt w skladzie z evansem i simperem czyli shades of deep purple, the book of taliesyn i deep purple... tam tez sa ukryte cudowne perelki takie jak lalena, april, hush, purpurowe wersje hey joe i help, kentucky woman, chasing shadows czy bird has flown... a z ciekawostek, wlasnie 2 i 3 plyta zespolu jeszcze w pierwszym skladzie zostaly nagrane w de lane lea studios w 68 i 69 roku Wink

edit: zreszta dwie nastepne - in rock i fireball czesciowo tez tam powstaly...



edit2: czy ktos z fanow ma moze kawalek "don't hold your breath" ? to byl bonus chyba do japonskiego wydania purpendicular i w zyciu tego nie slyszalem szczerze mowiac.. dzisiaj sie dopiero dowiedzialem o jego istnieniu Neutral
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:

edit2: czy ktos z fanow ma moze kawalek "don't hold your breath" ? to byl bonus chyba do japonskiego wydania purpendicular i w zyciu tego nie slyszalem szczerze mowiac.. dzisiaj sie dopiero dowiedzialem o jego istnieniu Neutral


Niestety nie, ale jeśli by Cię to interesowało mam kawałek dołączany tylko w Japonii do Rapture Of The Deep.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o byloby spoko.. nawet nie zwrocilem uwagi, ze skosni jak zwykle dostali cos innego niz my heh... byly jeszcze jakies inne kawalki dolaczone na poprzednich plytach? oprocz son of aleric z "ps", bo to mam i swoja droga jest swietne...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie kto śpiewa utwór Hush?? (i swoją drogą jak przetłumaczyć tytuł? )

Mam pytanie czy DP mają jakąś składankę The best?? Bo coraz bardziej mi się podobają Very Happy
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

utwor hush byl nagrany w 2 wersjach.. pierwszy raz przez pierwszy sklad purpli chyba w 69 roku i spiewal rod evans... pozniej purple w 88 roku nagrali go jeszcze raz w studio i wtedy spiewal ian gillan, czyli najbardziej znany i obecny wokalista purpli.. ale bardziej znana wersja jest ta z evansem.. a generalnie hush to przerobka utworu kogos innego..

skladanek jest kilka... 'smoke on the water' obejmujaca najwieksze hity do 76 roku, purplexed, 24carat purple, the deepest purple, 30th anniversary the best of... itd itp...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mnie słuch nie mylił, że to dwie różne osoby śpiewały Hush.

Och Dzisus jak zawsze za duży wybór przy składankch.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest też jeszcze coś takiego jak 3-płytowe Platinum Collection - ale myślę, że jeśli chcesz to kupić, to lepiej wydać kasę np. na In Rock, Machine Head i Purpendicular.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...ewentualnie Made In Japan, Fireball, Perfect Strangers Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tą drogą wyjdzie, że mam kupić 2/3 dyskografii Deepów.

Chociaż zaczynam myśleć nad koncertówką.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daga, Hush znaczy "cicho", lub "cichutko", lub po prostu "ciiiiiii...". Takie pieszczotliwe uciszanie kogoś.

Proponuje Rapture Of The Deep, z racji tego, że najnowsza i naprawdę rewelacyjna. Z wcześniejszych wybrałbym "Fireball", gdyż tam panowie pięknie pogodzili wszelakie swoje muzyczne fascynacje, "Burn", gdyż to taki hard rockowy dynamit, "Come Taste The Band", bo to przepyszna podróż w krainę hard rocka zmieszanego z bluesem, soulem, funkiem i jazzem.

Z późniejszych stawiam na "Perfect Strangers", panowie weszli w lata 80te, jak młodzi gniewni z wybuchowym materiałem.
"Slaves And Masters" może się podobać ludziom kochającym piękne gładkie melodie, melodic rocka lat 80tych. Ktoś kiedyś powiedział, że to taka płyta dla bab, ale to gówno prawda, ja ją bardzo lubię.

"Purpendicular", pierwsza płyta ze Steve'm Morse'm to powrót do kombinowania w stylu Fireball. Mamy tu masę przepięknych melodii i niesamowitych pomysłów kompozycyjnych.

To samo dotyczy "Rapture Of The Deep", absolutnej rewelacji ostatnich lat.

Z koncertówek polecam "California Jamming 1974". Co tam sie działo!!! Ale najlepiej zobaczyć to na DVD Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a na koncert się wybieracie?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KonradWallenrod



Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa/Radom

PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak , ja wybieram się na koncert Smile
_________________
carpe diem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz mam bilecik od dawna Wink to bedzie moj 3 koncert purpli... chociaz tak naprawde jakos bardzo sie juz nie emocjonuje, bo mniej wiecej wiem co moge uslyszec i wiem, ze nie bedzie ani burn, ani stormbringera, ani you keep on moving.. musze skoczyc na koncert glenna hughes'a chyba Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 3 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek