FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Bon Jovi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jon Bon Jovi
Bounce, bounce!
31%
 31%  [ 21 ]
Może być.
42%
 42%  [ 28 ]
Jest mi to zupełnie obojętne...
13%
 13%  [ 9 ]
Łomatko, tylko nie to!...
12%
 12%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 66

Autor Wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalzbiku napisał:
spoko (...) podobna np. do Bounce, Have a nice Day.


czy jedno nie zaprzecza drugiemu? Razz <zlosliwy mode off>
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
<zlosliwy mode off>

Ech, Bizon Bizon...
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
Michalzbiku napisał:
spoko (...) podobna np. do Bounce, Have a nice Day.


czy jedno nie zaprzecza drugiemu? Razz <zlosliwy mode off>
Jeśli już na siłe upatrywać podobieństwa to raczej ustawiłbym ten album na półce z Crush. Fakt można się też dopatrzeć próby nawiązania do New Jersey ale tylko i wyłącznie za sprawą wchodzenia gitary Richiego i chyba na tym koniec a sorry jeszcze podkład z Livin' On a Prayer w utworze Work For The Working Man ale niestety jak dla mnie to dość nietrafiony pomysł.
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Michalzbiku



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 49
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie to żeby mi się nie podobała Smile ale już nie będę się kłócił Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem na 02 i w skrócie set lista aha BTW było zajebiście Very Happy

BLOOD ON BLOOD
WE WEREN’T BORN TO FOLLOW
BAD NAME
WHOLE LOT OF LEAVIN'
BORN TO BE MY BABY
LOST HIGHWAY
WHEN WE WERE BEAUTIFUL
CAPTAIN CRASH
WE GOT IT GOING ON
BAD MEDICINE W/ ROADHOUSE BLUES (THE DOORS COVER)
IT’S MY LIFE
LOVES THE ONLY RULE
LAY YOUR HANDS ON ME
HALLELUJAH
I’LL BE THERE FOR YOU
SOMETHING FOR THE PAIN THESE DAYS
SATURDAY NIGHT
SLEEP WHEN I'M DEAD
WORK FOR THE WORKING MAN
WHO SAYS YOU CAN'T GO HOME
KEEP THE FAITH
IN THESE ARMS
WANTED
PRAYER

_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że dzisiejsze Bon Jovi, sto razy gorsza miałkość, niż najgorsze papki U2 Confused
Ale takie "Livin' On A Prayer" lubię w radiu usłyszeć. "It's My Life" kiedyś fajne było w dzieciństwie, ale teraz to już w ogóle nie robi na mnie wrażenia Twisted Evil
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Nawet najbardziej wtórne, najbardziej smęcące numery Bon Jovi są lepsze od U2 Razz Zresztą choć oni w sumie skończyli się na These Days, to i potem parę dobrych numerów było, na Lost Highway podobał mi się tytułowy i Make a Memory, z najnowszej nic w sumie nie słyszałem, ale chyba gorzej nie będzie.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie może przesadziłem z tym porównaniem, ale dla mnie Bon Jovi to dzisiejsze jest po prostu bezpłciowe. Generalnie nie interesuje mnie ta kapela.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem (nie)przyjemność słuchać ostatniej płyty BJ bo zachęciły mnie opisy że niby w stylu "these days" i w ogóle wysoka forma i rzeczywiście można o tej płycie mówić w tym kontekście ale tylko w sensie że "te dni" już nie wrócą Wink
Tytuł płyty "The Circle" nomen omen oddaje jej zawartość bo Jon i spółka kręcą się w kółko od kilku płyt i nie wydaje się żeby mieli wyjść z tej matni ,niektóre piosenki te same akordy po raz n-ty, a całość jest bez wyrazu ,taka papka, nic nie zostaje w głowie ,może 2-3 interesujące momenty, płytę spokojnie można położyć na półce obok Have nice day( i już z tej półki więcej nie podnosić).

może bonusy są lepsze , na have nice day bonusy były lepsze od całej płyty Laughing

BJ raz wznieśli się na swoje szczyty przy "These days",którą ogromnie lubię i cenię, płyta bez przebojów co prawda ale rockowa momentami podszyta bluesem, zero pudlu, nadmiernego lukru ,prawdziwa i przepełniona emocjami chwilami wręcz szlachetna.Nie odnieśli z nią sukcesu więc potem przyszło "It's my life" i tak dalej...
Aż jak patrzyłem na Top to się zdziwiłem że tylko jedna osoba piosenki z tej płyty wymieniła Rolling Eyes ,a takie "My guitar lies bleeding in my arms" i kilka innych utworów z tej płyty miecie wiele ich znanych rzeczy Smile

p.s swoją drogą co ja robiłem przy tym topie to nie wiem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Bon Jovi ma to do sieibe, że się cholernie powtarzają, już w tym ich najlepszym okresie, od debiutu do These Days się zdarzało (kurwa, no, pierwsza połowa solówki w Always to jest w zasadzie powtórzenie solówki z In These Arms Laughing), ale rzeczywiście, tera to już naprawdę mi się te piosenki mylą Razz

It's My Life zostawmy z boku, bo chyba każdemu się już przejadł... Ale z tej płyty na przykłąd całkiem lubię Say It Isn't So.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnia płyta nie jest aż taka zła jak dwie poprzednie których całkowicie nie przyswajam. Lost Highway to najgorsza produkcja gdzie skłonili się ku country i zapomnieli o solówkach (powód dość prosty - country w US to wielka kasa)... TC z tym już ma nieco lepiej stąd moje porównanie to albumu Crush. Choć fakt "ciesząc" się że pojawiły sie solówki na albumie rockowym to już dość smutna sprawa. Jednak jakie ostatnie płyty by nie były na żywo są rewelacyjni, a LAY YOUR HANDS ON ME śpiewane przez Samborę to wisienka na torcie Very Happy . Kolejny plus to set lista która jest codziennie inna. Zawsze mnie wkurwiało u zespołów trzymanie sie jednej listy przez cały rok ...
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś się bardzo lubowałem w It's My Life, Everyday, One Wild Night, Livin' On A Prayer etc. Słuchałem tego tyle razy, że już dawno mi się przejadło, ale nadal ich lubię. ^^
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sob Lis 17, 2012 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BJ zawita do Polski a konkretnie do Gdańsk na PGE Arene, ktoś z was ma w planach sie wybrać ?
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek