FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Pink Floyd
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Pink Floyd
Uwielbiam!!!
49%
 49%  [ 100 ]
Lubię
40%
 40%  [ 83 ]
Nie lubię
7%
 7%  [ 16 ]
Kim są 'różowe świnki'?
2%
 2%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 204

Autor Wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manwerty napisał:
1. Dark Side of The Moon , kater!!!
2.Animals, kater!!!!!!!
3.Meddle (no nareszcie!)
4.Wish You Were Here

Cała prawda


Nie masz duszy i nie pójdziesz do nieba, sorry.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
bartholomew



Dołączył: 29 Wrz 2012
Posty: 15

PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://muzyka.newsweek.pl/pink-floyd---the-dark-side-of-the-moon----dlugie-lata-sciemy,102806,2,1.html


hahahahahahh, lol. przepraszam, nie potrafie inaczej tego skomentować Smile

co Wy na to? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie racja, do czego tu dojrzewać, choć z nie wszystkim się tutaj zgadzam. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z większością tez zaprezentowanych w tym artykule.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widzę, autor artykułu jest fanbojem Beatlesów. Oczywiście nic nie sugeruję. Wink

Cytat:
Spędziłem przy „Dark Side…” sporo uroczych – jak się to wówczas mówiło – prywatek, ale zatykałem uszy na wszystkie wmówienia, zwłaszcza tu w Polsce radiowej Trójki, o genialności płyty, jej odkrywczej mocy oraz intelektualnej sile. Raczej słyszałem kulturalny muzak.


Gościu był hipsterem, zanim to się stało modne.
O, ale paradoksalne zdanie mi wyszło. Laughing
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze koles gada
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miał ktoś styk z tym cover bandem?
https://www.facebook.com/events/516802441687951/
Jak wrażenia? Warto? Lepsi są od Australijczyków? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2013 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapewne juz wszyscy wiedzą z fejsbuków itd, ale...

zmarl Storm Thorgerson Shocked
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2013 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
zmarl Storm Thorgerson Shocked


Shocked Sad .Był moim ulubionym twórcą okładek ever.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 08, 2013 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś był zainteresowany kupnem bizonowej książki o latających świniach to z chęcią odsprzedam bo w domu chwilowo posiadam nadmiar.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Sob Cze 08, 2013 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Jakby ktoś był zainteresowany kupnem bizonowej książki o latających świniach to z chęcią odsprzedam bo w domu chwilowo posiadam nadmiar.


Ile?
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOL! Laughing Też ludzie mają problemy...
http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/Sluchal-Pink-Floyd_-trafil-do-wiezienia-.html
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju napisał:
LOL! Laughing Też ludzie mają problemy...
http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/Sluchal-Pink-Floyd_-trafil-do-wiezienia-.html

Ja im tam się nie dziwię. Też by mnie wkurwiało, nawet jeśli lubię Pink Floyd.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pią Cze 21, 2013 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś nie miał okazji zobaczyć...
PINK FLOYD: The Story Of Wish You Were Here
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Czw Sie 15, 2013 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TERAZ ROCK: Pink Floyd po całości
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam to fizycznie.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie mów nigdy-w moim przypadku się sprawdziło, bo jeszcze 3 lata temu było czymś nie do pomyślenia, że pójdę na koncert Watersa, a oto jestem już po i garść przemyśleń. Zacznę od plusów, a więc:
-nagłośnienie, Waters i jego ekipa pokazali,że jak się chce to można nagłośnić Stadion Narodowy, a przynajmniej w moim sektorze było 10 razy lepiej pod tym względem niż na sir Paulu. Dźwięk niesamowity wręcz czasem.
-wizualizacje i reszta, tutaj nie mma nawet słowa złego do powiedzenia-coś pięknego
-Waters i jego witalność, pomimo 70tki na karku. Do tego wygłosił kilka zdań po polsku i chociaż nie wszystko zrozumiałem Laughing, to nie były to standardowe gadki, ale kilka sensownych zdań. M.in. zadedykował koncert pamięci brazylijskiego studenta zabitego w Londynie, oraz ofiarom terroryzmu na świecie plus dodał coś o sprawiedliwości itd.
-Co do pozytywów muzycznych, to na pewno Another Brick part 1 (świetnie się tego słuchało), Empty Spaces i What Shall We Do Now, Young Lust (ale tutaj głównie było na co popatrzeć, bo na murze ukazywały się różne walory Razz, Vera (mam słabość do tej minaiturki), i najlepszy wg mnie moment w postaci Waitinig For The Worms (końcówka z tymi okrzykami płynącymi z kapitalnych głośników, maszerujące młoty na murze itd mnie rozwaliła i ciary były).
- i jeszcze plus za tekst na murze w Mother, gdy pyta czy ma ufać rządowi?, a na murze pojawia się napis "Nie, niech spieprzają" Very Happy

No dobrze, a teraz przechodzimy do minusów Razz. Minus główny i zasadniczy to brak Davida Gilmoura (na pewno was zaskoczyło to stwierdzenie z moich ust Laughing). O dziwo brakowało mi na równi gitary Mistrza jak i jego wokalu. Gość, który usiłował śpiewać jak David był słabiutki wg mnie i to baaardzo, a już w Comfortably Numb bym chętnie usunął z sali Razz. Co do gitar, to Snowy White dawał sobie całkiem dobrze radę, ale pan Kilimister (czy jak się go pisze) był cienki jak barszcz i zbyt efekciarki. Hey You i COmortably Numb, a szczególnie CN wypadły blado i jak dla mnie kompletnei bez emocji (nie poczułem nawet przez moment ciarek), a solo numer 2 w CN było jednym z najgorszych jakie słyszałęm do tej pory w tym utworze (samo rzężenie momentami jak to kiedyś Gnietek ładnie ujął). We wszystkich utworach, w których Dave odgrywał dużą rolę wokalną lub gitarową było go baaardzo brak i nawet 2 gitarzystów nie podołało Razz. Poza tym czasem w ogóle nie było tego czegoś w powietrzu-zwyczajnie czegoś brakowało i myślę,że gdyby odrzeć ten show z tych wszystkich efektów itd, to by się nie obronił Razz. Podsumowując Waters mówiący "Pink Floyd to ja" pieprzy jak pobity, bo w 2006 r w Gdańsku, przy skromnej scenografii i światłach słyszałem Pink Floyd, a tutaj momentami ocierało się to o coverband i do tego słaby Razz.
W każdym bądź razie nie żałuję tych 165zł (gdybym wydał 300zł, to bym narzekał) i widziałem w akcji już wszystkich Floydów (no dobra bez Masona Laughing ).
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, trzeba było zaoszczędzić 40 zł, bo u mnie dźwięk wokalu był praktycznie nie do słuchania z powodu pogłosu. Instrumenty o dziwo znacznie lepiej. Nie wspominając o efektach z głośników na koronie, ale jeden stał bezpośrednio za mną.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby niczym nie byłem specjalnie zaskoczony, niby większość rzeczy była podobna do tego co widziałem 2,5 roku temu w lodzkiej Atlas Arenie, kiedy to po raz pierwszy zobaczyłem "The Wall" na zywo, które wtedy zrobilo na mnie chyba większe wrazenie. Ale..."The Wall", ktorego przeciez -o ironio - jednym z powodów napisania był sprzeciw Watersa wobec wielkich koncertów stadionowych, wyobcowaniu artysty rockowego oraz metaforycznej ścianie, która izolowała go od publiczności okazało się...wręcz stworzene do stadionowych warunków! Wszystko było 3 razy większe, barwniejsze, bardziej monumentalne. Animacje, wizualizacje, scenografia, gra swiatel i ogni a przede wszystkim mur...A Roger? Chyba nigdy nie czerpal tyle z radości z gry jak na tej trasie. On wreszcie naprawdę cieszy się muzyką! Bez watpienia jeden z TYCH największych koncertow w moim zyciu Granica sympatii miedzy Gilmourem a Watersem, którego zawsze miałem za tego "gorszego" zmniejsza się coraz wyraźniej. I jak tego dmuchanego dzika (swinie) na koniec spacyfikowali...
Jak mi ktoś powie, ze "The Wall" jest przereklamowana a Waters to dziad, ktory jeszcze się nie nachapala i 30 lat z odkladem odcina kupony od swego dziela to.."zakurwie z laczka i poprawie z kopyta" !
P.s. Podziekowania ze ekipy, która ze mna była i napotkanych znajomych
http://www.youtube.com/watch?v=60xiY9VnOpk
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75
Strona 75 z 75

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek