FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
R.E.M.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

R.E.M.
uwielbiam
17%
 17%  [ 8 ]
lubię
64%
 64%  [ 29 ]
nie przepadam
13%
 13%  [ 6 ]
nie cierpię
2%
 2%  [ 1 ]
nie znam
2%
 2%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 45

Autor Wiadomość
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 9:07 pm    Temat postu: R.E.M. Odpowiedz z cytatem

Czas na jeden z moich ulubionych zespołów, R.E.M.- miałam okresy, że słuchałam ich na okrągło. Teraz już trochę rzadziej, bo i czasu mniej, ale nadal mam do nich ogromny sentyment. Jeden z nielicznych zespołów amerykańskich, które są mi bliskie...
No to jak- lubicie? Tylko nie mówcie, że nie znacie. Twisted Evil
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaznaczyłem lubię, mam pare utworów, jak słyszę jakiś to mi się całkiem podoba, ale jakoś nie porywa mnie zbytnio.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam !! Dla mnie są mniej więcej na tym samym miejscu co Marillion (nr 2). Znam Ich od zawsze, jak byłem mały i rodzice mieli jeszcze samochód to tata puszczał Automatic For The People i Out Of Time w samochodzie, przez co wszystkie piosenki z obu płyt kojarzą mi się z jazda samochodem... Wink Poza tym Ich ostatnia płyta też podobno niezła... Wokal Stipe'a jest dośc oryginalny, ma w sobie coś, co przyciąga, może nei jest klasy mistrzowskiej tak jak Freddie'ego, ale nie mozna kolesiowi odmówić oryginalności. Znam sporo piosenek R.E.M., może nie wszystkie skojarze po tytułach, ale na pewno większość z AFTP i OOT.
A teraz ciekawostka- jedna płyta R.E.M. została nagrana bez perkusisty-zamiast niego muzycy użyli automatu perkusyjnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię, a i owszem. A już klipy do Losing My Religion i Everybody Hurts są w czołówce moich ulubionych teledysków.
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Utwory R.E.M. wymienione przez Crowleya kojarze najbardziej i sa najlepszymi jakie znam z repertuaru tej grupy. Poza tym R.E.M. znam raczje glownie z okladek albumow - leza w sklepach zawsze kolo Queen. Wink
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 16, 2005 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam! Klimacik super, też kiedyś słuchałam na okrągło...
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Mar 16, 2005 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też niewiele znam repertuar REM poza "największymi przebojami". Muszę się wybrać na giełdę.
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Mar 16, 2005 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam kilka hitów jak "Losing my religion", "Everybody Hurts", "Shiny happy people", "What's the frequency Kenneth" i te piosenki mi się bardzo podobają. Interesujący wokal, fajny klimacik. Zastanawiam się czy nie czas zapoznać się bardziej z ich dyskografią. That's all folks!
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Sro Mar 16, 2005 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie za bardzo lubie. Sa cienkimi muzykami, wokalista troche lepszy (ladny falset) Wink Mieli pare ladnych utworow- np. Everybody Hurts.
Lubie ich plyte Monster bo taka rockowa, chociaz niektore utwory na niej tez sa slabe.

NIE CIERPIE Loosing My Religion i Shiny Happy People ktore to zaliczam do muzycznej tandety. Sorry, jezeli ktos sie wkurzyl.
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah88 napisał:
A teraz ciekawostka- jedna płyta R.E.M. została nagrana bez perkusisty-zamiast niego muzycy użyli automatu perkusyjnego.


"Up" nagrana po odejściu perkusisty Billa Berry'ego. Swoją drogą świetna, niedoceniona płyta- polecam.

Living_colour napisał:
NIE CIERPIE Loosing My Religion i Shiny Happy People ktore to zaliczam do muzycznej tandety.


"Losing My Religion" lubię, chociaż trochę to już ograne, ale za to takie "Shiny Happy People" zawsze było dla mnie czymś beznadziejnym muzycznie, tak jak piszesz- kompletna tandeta. Trochę to przykre, że wielu ludzi kojarzy R.E.M. właśnie z "tym czymś". Przypomina to sytuację z Queen- w dorobku mnóstwo perełek, a ludzie głównie znają tylko marne przeboiki.

Z płyt szczególnie polecam "New Adventures In Hi-Fi", "Automatic For The People", "Up"... Na tych albumach znajduja się takie rewelacyjne piosenki jak np. Lotus, The Apologist, Walk Unafraid, Daysleeper, At My Most Beautiful, Drive, Everybody Hurts, Try Not To Breath, How The West Was Won And Where It Got Us, Leave, E-bow The Letter, Electrolite (chyba moja ulubiona...) i inne.
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam. Ok- Murmour jest niezla plyta... Reszta jakos mnie nie kreci- nie przeszkadza ani troche! Ale nie posiadam zadnej plyty (oprocz wymienionej) i raczej nie zamierzam kupowac. Zeby bylo smiesznie, kiedy gralem na Swidnickiej we Wroclawiu (z gitara i kapeluszem Smile ), gralo sie utwory REM- Losing My Religion, Everybody Hurts... Ale nie, nie przepadam.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kevin spacey



Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 147
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Mar 25, 2005 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam "it's the end of the world (as we know it)"!!!! Smile
_________________
koniec przekazu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Mar 25, 2005 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasciwie znam tylko te najwieksze hity z ktorych lubie losing my religion, everybody hurts i man on the moon... reszta jakos mnie nie bierze chociaz mi nie przeszkadza... aha i co to za baba co spiewala w shiny happy people?
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kevin spacey



Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 147
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Mar 25, 2005 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to Kate Pierson z amerykańskiego zespołu The B-52's (ci co śpiewali nową wersję "(Meet the) Flintstones" do filmu fabularnego)..
_________________
koniec przekazu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Pią Mar 25, 2005 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie- wolałabym o tej Pierson zapomnieć, tak samo jak o piosence...

Kevin- również uwielbiam "It's The End...." Smile
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Mar 25, 2005 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh no wlasnie jak ostatnio ogladalem ten teledysk to mi tak cos mignelo w pustym lbie ze ta kobita wyglada jak ta co piosenke do flinstone'ow spiewala hehehe
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qbba666



Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 5
Skąd: POLSKA :)

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 10:13 am    Temat postu: R.E.M Odpowiedz z cytatem

Świetny zespół, mądre teksty, muzyka troszkę monotonna. Najlepsze płyty to Murmur, Automatic for the people, Up i Nowe przygody w Hi-Fi
_________________
Sleep
Sleep tonight
And may your dreams
Be realized
If the thunder cloud
Passes rain
So let it rain
Rain down on him
So let it be
So let it be
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię! Zwłaszcza "Nightswimming" jest rozbrajające Smile
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem jakimś wielkim fanem, ale ich twórczość cenię. Podoba mi się wokal Michael'a Stipe'a, jest taki "manieryczny". Wydaje mi się, że wzoruje się na nim Robert Gawliński. W ogóle w muzyce Wilków słychać fascynację R.E.M. Moje ulubione utwory: "Nightswimming", "Man On The Moon", "Imitation Of Life", "Drive", "Ignoreland", "Monty Got A Raw Deal", "Loosing My Religion".
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam właściwie głównie największe "hity" ale nastawienie mam jak najbardziej pozytywne.

Najlepsze utwory: "Nightswimming"....aahh..ten motyw fortepianowy. Coś przepięknego.

"Drive" świetna atmosfera i przeszywające wejście gitary elektryczne

"Loosing My Relligion" jak dla mnie - jedna z najbardziej przygnębiających piosenek. Ale bardzo udana.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nightswimming jest utworem genialnym. Ach ten motyw fortepianowy. Smile
Posiadam składankę. Kiedyś się tym zespołem zachwycałem. Dzisiaj poprostu lubię. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paulina_Mercury



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 308

PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należę do tych, którzy znają R.E.M. głównie z tych największych przebojów. Te utwory, które znam, bardzo mi się podobają: pełne zadumy "Losing My Religion", melancholijne "Everybody Hurts", przejmujące "Drive", "Nightswimming", "Man On The Moon" (słyszałam też wersję instrumentalną - cudna). Nie przepadam jedynie za radosnym "Shiny Happy People". Ale z tym utworem jest po prostu tak, jak napisała Sweet Lady:
Sweet Lady napisał:
Przypomina to sytuację z Queen- w dorobku mnóstwo perełek, a ludzie głównie znają tylko marne przeboiki.


Podoba mi się również dość łagodne brzmienie grupy i charakterystyczny głos Michaela Stipe'a, co razem tworzy taki klimat pełen zadumy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię i nawet jakoś mi nie przeszkadza "Shiny Happy People" Wink Podoba mi się głosa Micheala Stipe'a. Posiada szalenie charakterystyczny głos, a i on sam jest charyzmatyczny...

Jak większość z Was - przede wszystkim znam ich przeboje + "perełki" w postaci "Nightswimming" tudzież "E-Bow Letter" (co za klimat Exclamation ). Ponadto, mogę się pochwalić posiadaniem longplaya "Reveal" Wink Nie znam pozostałych "arijemowskich" albumów, ale ten przypadł mi do gustu i to bardzo Exclamation Kawałki z niego, a które mnie urzekły: "The Lifting", "I've Been High", "Disappear", Saturn Return", "Imitation of Life" i "I'll Take the Rain".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
white_queen



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 149
Skąd: Żywiec

PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też znam tylko ich największe hity. Podoba mi sie ich muzyka, ale nie na tyle żeby zainwestować w płytęSmile Bardzo lubię Loosing My Relligion. Tatuś jest w posiaaniu jednej z ich kaset, więc czasem sobie słucham...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie i to bardzo.Kolejny mój ulubiony zespół.Charakterystyczny glos wokalisty,ciekawe ,interesujace teksty i znakomita muzyka.Warto zapoznac sie z twórczością R.E.M ,począwszy od debiutanckiego albumu"Marmur".
Powrót do góry
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię, choć nie znam za bardzo całej twórczości tego zespołu...Charakterystyczny wokal to jest to, co podoba mi się najbardziej!
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tommy ayers



Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 38

PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam Smile Pierwszy z serii moich ulubionych zespołów/wykonawców.

R.E.M. często porównywane jest do U2, nie? I jeżeli uznać, że słynne Joshua Tree jest najlepszą płytą TyTeż, to R.E.M. z Automatic For The People jest o klasę wyżej jak dla mnie.

Nie znam całej dyskografii, ale oprócz tych płyt z początku lat 90-tych bardzo dobrze poznałem ostatni LP, Around The Sun. Wg mnie na poziomie Automatic. Naprawdę polecam, w zasadzie do żadnego fragmentu nie mogę się przyczepić, super płyta.

A co do pozycji R.E.M. na rynku muzycznym dzisiaj, to są trochę w cieniu niestety Sad Ale mam nadzieję, że wyjdą, bo grają dużo bardziej szczerze i ładnie niż te wszystkie pseudorockowe gwiazdki, które zaczynają i kończą na debiucie (jakieś The Killers czy inne Arktyczne Małpy). A już na pewno nie mają takiego stylu jak R.E.M.

A Nightswimming to jedna z najpiękniejszych pieśni, jakie słyszałem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś słabi znawcy są tutaj tego zespołu. Jak już mówiłem, jeden z najbardziej zacnych zespołów, jakie znam. Mają bardzo ciekawą twórczość. I pomyśleć, że zasłynęli prawdziwie dekadę po istnieniu. Sądzę, że najlepszy okres dla zespołu, to były lata 1991-1994, czyli okres wydania trzech albumów: "Out of time", "Automatic for the people" i "Monster". Te trzy albumy są świetne, a najmniej mi się podoba "Out of time". Za to dwa pozostałe wymiatają. Ciut przewagę ma u mnie "Monster", który ma jakby jasno wytyczony kierunek. Brzmienie nie jest czyste i klarowne, ale brudne i mocne i oto chodziło. Te piosenki, klimat, po prostu przypadło mi do gustu. To stąd pochodzi "Let me in", czyli utwór na szczycie mojej listy TOP10.
Na koniec radziłbym wam zagłębić się wam w nieco wcześniejszą twórczość, bo to też są co najmniej dobre płyty. Wiem, że one są rzadsze, bo zespół nagrywał wcześniej dla innej wytwórni. Polecam i tyle Very Happy Exclamation
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2011 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zespół przestał właśnie istnieć...
Info pochodzi z ich oficjalnej strony, więc jest pewne...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2011 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, wczoraj wieczorem jak to podali to tak az mi sie szkoda zrobilo. tzn, nie jestem fanem, uwielbialem pare kawalkow, ale na dluzszą mete jakos mnie nie porywali, ale to jeden z tych zespolow, ktore byly 'od zawsze' gdzies w moim zyciu i pare ich kawalkow to nieodlaczny element mojego dziecinstwa i poznawania muzyki na poczatku lat 90tych. szkoda troche. z drugiej strony, lepiej chyba tak, niz jakby mieli za pare lat sobie do gardeł skakać, albo nagrywac taką padline, jak niektore inne znane zespoly obecnie (i tak ich ostatnie dokonania mnie nudzily, ale nie doszli jeszcze do poziomu beznadziei paru innych znanych kapel).
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek