FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
ROCKS na cenzurowanym
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

ROCKS
1
12%
 12%  [ 6 ]
2
8%
 8%  [ 4 ]
3
2%
 2%  [ 1 ]
4
28%
 28%  [ 14 ]
5
30%
 30%  [ 15 ]
6
20%
 20%  [ 10 ]
Wszystkich Głosów : 50

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Gru 05, 2003 7:48 pm    Temat postu: ROCKS na cenzurowanym Odpowiedz z cytatem

Ocencie ten album w skali 1-6 (jak w szkole)
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pią Gru 05, 2003 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko super za wyjątkiem It`s Late. moim zdaniem nie pasuje do koncepcji składanki

Ostatnio zmieniony przez rodzynek2 dnia Pią Gru 05, 2003 10:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Gru 05, 2003 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slaby pomysl, kolejna skladanka, kolejna okazja do wyciagniecia kasy od fanow...
Gdyby nie "retake" i "No-One But You", byloby beznadziejnie...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Pią Gru 05, 2003 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dałem 5 ale głownie przez "No-One But You".
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dolores



Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 251

PostWysłany: Wto Gru 09, 2003 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dałam 4; generalnie album jest zbędny, prawie jak GH3.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2004 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka sobie płyta pod względem wybranych piosenek. Kilka jest tutaj niepotrzebnych. Myśle, że Headlong, It's Late i NOBY powinny zostać pominięte. Zamiast nich mogli dać Ogre Battle czy Modern Times Of R'n'R. Podoba mi się jednak "nowa" wersja I Can't Live With You i jest według mnie o wiele lepsza od oryginalnej wersji z 1991r. A z NOBY mogli zaczekać, albo wogóle go nie publikować aż do momentu ukazania się Boxu. Byłaby to wtedy wielka niespodzianka dla fanów. Ale to jest tylko gdybanie.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2004 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie NOBY powinna się ukazać jako singiel, a reszta jako osobny album (wyjątk It`s Late).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2004 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak też mogli zrobić. Albo wydac singiel np. I can't Live With You i na nim umieścić NOBY.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2004 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odrabiam zaległości Cool

Ja lubie tą składanke. Lepsze to niż GH3.Dlatego dałam 5. Miłe do walkmana. No i odświrzona wersja I can't live. Chociaz gdzie do Rocka ma No one? Ale piosenka bardzo mnie poruszyła głównie zewzgledu na tekst.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2004 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się wybijam i dałem 6. Po pierwoi - świetny dobór utworów, po drugoi - część utworów z nowych wersjach. Jedyna wada to dla mnie Fat Bottomed Girls - co do * ona tu robi? Ja bym zamiast tego wrzucił Liar.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Michał



Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 875

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2004 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czyż Fat Bottomed Girls nie ma czegoś wspólnego z tytułem składanki? Przecież to mocmy, rockowy utwór.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocny rockowy utwór To I Want It All, albo Tie Your Mother Down. Fat Bottomed Girls naprawdę bardziej przypomina mi uzyką i sposobem śpiewania jakieś country rodem z tych barów, co to w śpiewaków rzuca się butelkami : - )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mancin



Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 333

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6
Dlaczego?
Dzięki temu albumowi "złowiłem kilka dusz" dla Queen:


-Stary, patrz, to jest składanka takich ostrzejszych kawałków Queen
(tydzień potem)
-no faktycznie całkiem, całkiem grali, nie znałem ich od tej strony
-wiesz, a na studyjnych płytach są jeszcze lepsze numerki,
-a wiesz co , nie wiedziałem,ze ten Stone cold crazy to gra Queen, daj jeszcze jakiś płytki

Właśnie mniej więcej w ten sposób, moze nie są maniakami, ale znają większość i podzielają jedynie słuszny poglad o dobrej muzyce Queen

Czyli krótko mówiąc- z punktu widzenia fana bezsensowne jest tworzenie składanek ze studyjnych albumów, dla osób słyszacych od czasu do czasu Radio gaga w radiu (!) to może być niezły punkt zaczepienia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2004 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze tu nic nie napisalam, dostalam te plyte na gwiadke, sprawila mi wielka niespodzianke i nadzieje, ze jeszcze jakies plyty beda wydane. Teraz musze sie zajac praca, bo naprawde mnie wyleja...
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2004 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja właśnie teraz słucham I Want It All - uważam Rocks za najlepszą składankę Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2004 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę QP mogłoby doskonale sprzedać jeszcze "Queen: Best Ballads", "Queen: Best Dance Hits", "Queen: Not So Very Best Hits" lub "Queen: Songs Which Should Have Been Hits, But Unfortunately Were Not"...
Nie odnosicie wrażenia, że sprzedawanie tego samego materiału w różnych opakowaniach, jest pójściem po najmniejszej linii oporu,odcinaniem kuponów lub po prostu zgarnianiem pieniędzy?
Taka to jest ostatnio polityka - zbieramy kilka najplepiej sprzedających się singli, dodajemy dwie, trzy nowe lub odświeżone piosenki i do sklepów. Sprzeda się pewnie nieźle, fani (przynajmniej w większości) będą zadowoleni, ktoś w gazecie przypomni zapomnianego już trochę wykonawcę...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2004 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN masz racje, co za dużo składanek to nie zdrowo. ale ja mam do Twojej wypowiedzi jedno zastrzeżenie od składanek typu GH większość zaczyna się coraz bliżej interesować zespołem. Moim zdaniem jeżeli chodzi o Queen powinno się skończyć na GHI i GHII
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2004 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Z tego co widzę QP mogłoby doskonale sprzedać jeszcze "Queen: Best Ballads",


Jak juz pisalem w ktoryms watku taka plytka sie ukazala. Very Happy
Tyle tylko ze nie wydala jej QP a bracia zza wschodniej granicy. Wink
A w ilu egzemplarzach sie sprzedala to wiedza chyba tylko panowie z tzw. grup towarzyskich zwanych czasami mafia (o ile prowadza oni dokladne statystyki sprzedazy pirackich płyt. Smile )
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Maj 01, 2004 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra nazwa Queen Rocks i płyta też nie jest zła...
Ocena: 5


Ostatnio zmieniony przez Leniu dnia Wto Paź 12, 2004 3:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Maj 02, 2004 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CD nazywała się BALLADS ale dlaczego na okładce był kadr z teledysku do [b]Invisible Man[/b] ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam pomysł wydania takiego czegoś mi się podoba. OKŁADKA PRZEPIĘKNA!!! Jedna z najlepszych okłądek Queen.
We Will Rock You na tej płycie to chyba pomyłka?? W ogóle nie pasuje do tego albumu... Seven Seas Of Rhy, Keep Yourselfe Aliveoraz It's Late także tu nie pasują!!!!!!!!! Pozostałe utwory dobrze dobrane, BRAKUJE DOING ALL RIGHT i LIAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A gdzie jest Brighton Rock???
Tak więc dobór utworów to straszny minus!!!!!! Oczywiście mam tą płytkę ORYGINALNĄ chociaż w tej chili jest niedostępna w sklepach w Polsce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby mieli dołanczać wszystkie "mocniejsze" utwory to wyszłoby kilkupłytoowe wydawnictwo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek2 napisał:
Gdyby mieli dołanczać wszystkie "mocniejsze" utwory to wyszłoby kilkupłytoowe wydawnictwo

No tak, tylko problem w tym że dali sporo takich słabszych, a brakuje tych lepszych i OSTRZEJSZYCH, a takie było założenie tej płyty przecież.


Ostatnio zmieniony przez miraclequeen dnia Pią Sie 06, 2004 1:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, że istnieją lepsze utwory niż te dane na Rocks, ale wtedy płyta gorzej by się sprzedawała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:

We Will Rock You na tej płycie to chyba pomyłka?? W ogóle nie pasuje do tego albumu...
Sorry, ale skoro plyta nazywa sie ROCKS to nie potrafie sobie wyobrazic lepszego poczatku niz WE WILL ROCK YOU...
miraclequeen napisał:
Seven Seas Of Rhy, Keep Yourselfe Aliveoraz It's Late także tu nie pasują!!!!!!!!!
Co do pierwszego sie zgodze- dwa pozostale NIE1 It's Late to jeden z najbardziej "ognistych" utworow jakie Queen nagralo! KYAz kolei to utwor o jakims tam statusie- bylo nie bylo pierwszy singiel zespolu...
miraclequeen napisał:
BRAKUJE DOING ALL RIGHT i LIAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przeciez Doin'All Right to ballada!!! caly zamysl plyty to bylo przedstawienei OSTRYCH utworow...!!! Confused
miraclequeen napisał:
A gdzie jest Brighton Rock???
Sorry, ale to taki sobie utworek, ktory byl pretekstem do nagrania solo na gitarze... Co ty na takie autorytatywne osady...? Ja bym zapytal: gdzie WHITE MAN i PROPHET'S SONG?

Nie zrozumiales chyba idei tego albumu... Chodzilo o OSTRE Queen, a takim utworem na pewno JEST It's Late... Zostal on tez wydany na singlu w Stanach i Japoni, stad obecnosc na SKLADANCE NAJBARDZIEJ ZNANYCH OSTRYCH utworow Queen... Dlatego jest tutaj KYA, dlatego nie ma tutaj Doin' All Right (pomijajac fakt, ze polowa utworu to ballada)
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Nie zrozumiales chyba idei tego albumu... Chodzilo o OSTRE Queen

Właśnie że doskonale to zrozumiałem i właśnie mi o to chodzi. Seven Seas Of Rhye albo We Will Rock You chyba nie należy do ostrych utworów Laughing
No owszem tekst We Will Rock dobry na wstępn na tą płytę, nie pomyślałem o tym, ale to tylko tekst. Keep Yourself Alive także nie należy do najostrzejszych utworów. Doing All Right mimo że jest balladą TYLKO PO CZĘŚCI, jest ostrą balladą, wg mnie przynajmniej, i za to bardzo cenię ten utwór. Świetne są te momęty jak wchodzi gitara. It's Late nie wydaje mi się być utworem ostrzejszym utworem, pozatym jakoś mi nie leży zbytnio.
A Liar?? Może mi powiesz że to też ballada? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po namyśle zaznaczyłem 4. Nie dałem 5 ani 6 ponieważ brakuje kilku świetnych utworów, a niektóre z tych co tu są nie należą do moich ulubionych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

płyta dla tych którzy nieznają Queen typu GH1 GH2 GH3 Classic Queen i teraz doszła Queen Rocks poprostu niepotrzebna płyta no moze NO One But You I I Can Live With You jest warte reszte kazdy fan ma w swojej kolekcji dałem 4
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:
Seven Seas Of Rhye albo We Will Rock You chyba nie należy do ostrych utworów Laughing
Boze...
tytul plyty ROCKS, tak? Czyli chodzi o rockowe hymny, tak? We Will Rock you jest wedlug Ciebie czym- rapem? Sorry stary, ale to ZAJEBISCIE rockowy numer, kropka! Seven Seas Of Rhye jest najlepszym przykladem glam-rocka. I sorry- jesli nie slyszysz w nim ostrosci, to chyba masz jakas inna wersje niz ja...
Nie zrozum mnie zle- nie bronie ROCKS- uwazam ze wybor takich rzeczy jak PUT OUT THE FIRE czy TEAR IT UP jest smiechu wart... Ale takie gadanie "gdzie jest..., gdzie jest..." nie ma sensu... Plyta ROCKS zostala juz wydana duuuuzo wczesniej i nazywa sie QUEEN... Wg mnie brakuje "Great King Rat", bo to prawdziwy rockowy klasyk, ale...

Zalozeniem plyty bylo przekonanie publicznosci, ktora zaczela utozsamiac Queen TYLKO z rzeczami w stylu "Ga-Ga" czy "Break Free", ze Krolowa potrafila kiedys zagrac ostro i naprawde, klasycznie rockowo... Zaj***tym przykladem czystego rocka jest IT'S LATE, genialne nawiazanie do muzyki FREE. zaj***ym przykladem, ze Queen nawiazywalo do glam rocka w stylu T.REX jest "Seven Seas of Rhye". genialnym przykladem rocka stadionowego jest "We Will Rock You". "Keep Yourself Alive" to z kolei najlepszy przyklad, ze Queen bylo bardzo zafascynowane Led Zeppelin. Dowodem na to, ze trash metal zaczal sie w 1974 jest "Stone Cold Crazy" (chodzi mi o poklady energii zawarte w tym utworze). Nie chodzilo o NAJOSTRZEJSZE utwory, ale o OSTRE, przedstawiajace ROCKOWE oblicze Krolowej i zarazem siegajace do tradycji rocka... I dlatego np. TEAR IT UP razi na tym wydawnictwie iscie popowa produkcja! Brakuje praktycznie polowy pierwszej plyty- fakt! Ale nigdy nikogo nie mozna zadowolic w zupelnosci...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Wg mnie brakuje "Great King Rat", bo to prawdziwy rockowy klasyk, ale...

O tak, np. tego brakuje... jak i wielu innych świetnych utworów.

Hmm ty to masz dar przkonywania Laughing bo masz sporo racji.
To jeszcze mi powiedz co ci się nie podoba w Tear It Up.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek