FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Black Sabbath
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

BLACK SABBATH
Kto?
5%
 5%  [ 6 ]
Rewelacja!!!
68%
 68%  [ 77 ]
Nic specjalnego...
16%
 16%  [ 18 ]
Slabe- nie lubie
3%
 3%  [ 4 ]
(dla dewotow) Satanisci!!! Nienawidze!!!
6%
 6%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 112

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
Poza tym mógłby już sobie darować gadki o pieniądzach w sytuacji,gdy Tony jest poważnie chory i nie wiadomo co będzie dalej-tak jestem idealistą i uważam,że w takiej sytuacji przyjaciele powinni odłożyć sprawy finansowe na bok

Tylko że dokłądnie to samo możesz powiedzieć pani Sharon Osbourne, która w takiej sytuacji gościa traktuje tak a nie inaczej...

Bo tam gdzie jest Sharon- tam są problemy.

I nawet jakby tam miała być chemia- to już Sharon zrobi wszystko, żeby zrobić z tego piekiełko...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We were saddened to hear yesterday via Facebook that Bill declined publicly to participate in our current Black Sabbath plans...we have no choice but to continue recording without him although our door is always open... We are still in the UK with Tony. Writing and recording the new album and on a roll... See you at Download!!!

Tony, Ozzy and Geezer


Na stronie BS pojawiło się takie oświadczenie, wygląda na to że nowa płyta BS jednak powstanie (jak tylko coś źle nie pójdzie oczywiście) tyle że bez Warda
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On mówi "ja chcę tu grać".

Oni mówią "drzwi są oczywiście otwarte"

A konsensus jest taki, że nie grają razem.
Są siebie warci IMO.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko. i tak w koncu sie dogadaja z prostej przyczyny - cala trasa i wystepy na festiwalach sa reklamowane jako reunion oryginalnego skladu. promotorzy i organizatorzy festiwali takich jak download 'naklonią' ich do dogadania sie w imie biznesu Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 15, 2012 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://legacy.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=169785
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najnowsze oświadczenie BS - Black Sabbath jako taki wystąpi tylko podczas Download Festival, pozostałe daty zostaną zagrane pod szyldem "Ozzy & Friends", a wśród gości będą Geezer (który wystąpi w specjalnym Sabbathowym secie granym "dla" Iommiego), Slash i Zakk Wylde.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ludzie ktorzy kupili bilety na reunion black sabbath są w ciemnej dupie troche. dobrze, ze jednak nie wydalem kasy na prage. podobno iommi swietnie sobie radzi ale po takiej decyzji to nie bylbym tego taki pewny. Confused
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kepa. Czyli kasa wzięła górę nad radością grania dla wielu fanów, którzy oczekiwali tego powrotu i czerpania radości przez zespół z tego, że są dla fanów kimś specjalnym. Frajerzy.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze wolałem Led Zeppelin.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W życiu nie spodziewałbym się tak perfidnego zagrania z ich strony.Ja kupiłem bilet na koncert Black Sabbath,a nie żadnego gównianego ozzy and friends Twisted Evil.Chcą wyciągnąć kasę od fanów,bo teraz będzie problem z odzyskaniem pieniędzy za bilety,ponieważ koncert nie został odwołany,odbędzie,tylko z innym programem.W polskim KC jest to podstawa do zwrotu,ale nie wiem jak to w Czechach wyglada.Za transport do Pragi też nikt mi kasy nie zwróci,bo przecież nic nie zostało odwołane.Dostane 30% mniej z powodu rezygnacji z wyjazdu.Mam nadzieję,że jakoś zwrot kasy się jednak odbędzie,albo komuś opchnę bilet,bo mnie taka szopka nie interesuje.Wolę Metallicę zobaczyć na Sonisphere.A,co do Iommiego,to Anet miała rację mówiąc,że raczej ma bliżej niż dalej Sad.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiłem? Sharon. Nikt inny.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 1:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem zaspamować!
Mój blogasek!

A w ramach nietraktowania swojej legendy i muzyki jako biznesu - Osbourne'owie doczekają się kreskówki o sobie! Supcio! Very Happy
Klik
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 2:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Zapomniałem zaspamować!
Mój blogasek!


Mike,dawno,nie czytałem lepszego tekstu na temat tych dziadów Razz ,a szczególnie jednej k....., czyli Sharon Cool
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 3:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Zapomniałem zaspamować!
Mój blogasek!

A w ramach nietraktowania swojej legendy i muzyki jako biznesu - Osbourne'owie doczekają się kreskówki o sobie! Supcio! Very Happy
Klik


taa wlasnie dzisiaj to do newsów dodawalismy do pierwszego wydania rock axxess oprocz tego, że bedzie w nim tez moj artykul o black sabbath.

ale co to ja mialem... a, mecz jest. czesc.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj panowie z BS zagrali rozgrzewke przed koncertem 10 czerwca i setlista całkiem ciekawa: http://www.setlist.fm/setlist/black-sabbath/2012/o2-academy-birmingham-birmingham-england-43df93a7.html
Iommi, na jedynym jak na razie fragmencie w niezłej jakości z you tube, wygląda całkiem ok (o grze nie trzeba nawet mówić Wink ),więc mam nadzieję,że facet pokona chorobę.
Jak tak sobie czytałem o ostatniej akcji z usuwanie Warda ze zdjęć BS na nowej stronie interentowej to padłem ze śmiechu Laughing.Cholera wie,kto ma rację w tym sporze,ale sprawa wygląda naprawde komicznie.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
Wczoraj panowie z BS zagrali rozgrzewke przed koncertem 10 czerwca i setlista całkiem ciekawa: http://www.setlist.fm/setlist/black-sabbath/2012/o2-academy-birmingham-birmingham-england-43df93a7.html
Iommi, na jedynym jak na razie fragmencie w niezłej jakości z you tube, wygląda całkiem ok (o grze nie trzeba nawet mówić Wink ),więc mam nadzieję,że facet pokona chorobę.
Jak tak sobie czytałem o ostatniej akcji z usuwanie Warda ze zdjęć BS na nowej stronie interentowej to padłem ze śmiechu Laughing.Cholera wie,kto ma rację w tym sporze,ale sprawa wygląda naprawde komicznie.


Intro/Into the Void
War Pigs
Wheels of Confusion
Black Sabbath
N.I.B.
Iron Man
Children of the Grave
Sabbath Bloody Sabbath Intro/Paranoid

Dalej sobie grzebcie Wink.

Black Sabbath pozamuzycznie jest instytucją żałosną... Ale na scenie dają czadu jak zawsze!
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak sobie mysle, ze w sumie to mogli sie chlopaki zdobyc na jakis tribute dla dio... to jednak wazna postac w historii zespolu i ich przyjaciel. wiem, że ozzy nie zaspiewalby nic z plyt z dio (moze to i dobrze...) ale mozna bylo na przyklad zagrac wersje paranoid taką, jak grali za czasów dio, gillana czy martina, kiedy na sam koniec tego kawalka wplatali glowny motyw z heaven and hell. mysle, ze byloby to bardzo symboliczne i bylby to ładny tribute dla ronniego.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak w ogóle przy okazji - wiemy coś o stosunkach między tymi dwoma panami? Czy Ozzy krytykował to, co zaczęli robić po jego odejściu? Czy Dio komentował wcześniejsze dokonania? Czy panowie kiedykolwiek się spotkali/rozmawiali/wypowiadali o sobie nawzajem w prasie w kontekście BS albo i poza nim?
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
tak sobie mysle, ze w sumie to mogli sie chlopaki zdobyc na jakis tribute dla dio... to jednak wazna postac w historii zespolu i ich przyjaciel. wiem, że ozzy nie zaspiewalby nic z plyt z dio (moze to i dobrze...) ale mozna bylo na przyklad zagrac wersje paranoid taką, jak grali za czasów dio, gillana czy martina, kiedy na sam koniec tego kawalka wplatali glowny motyw z heaven and hell. mysle, ze byloby to bardzo symboliczne i bylby to ładny tribute dla ronniego.


O tym samym myślałem przed tą trasą.Zastanawiałem się czy wplotą gdzieś riff do Heaven and Hell dla uczczenia pamięci Dio,czy też nie.Jak widać tego nie zrobili...

Ziutek98 napisał:
A tak w ogóle przy okazji - wiemy coś o stosunkach między tymi dwoma panami? Czy Ozzy krytykował to, co zaczęli robić po jego odejściu? Czy Dio komentował wcześniejsze dokonania? Czy panowie kiedykolwiek się spotkali/rozmawiali/wypowiadali o sobie nawzajem w prasie w kontekście BS albo i poza nim?


Z tego co kojarzę,to po śmierci Dio Ozzy wypowiadał się o nim w samych dobrych słowach.Gdzieś tam kiedyś czytałem wypowiedź Dio,że on nigdy z Ozzym jakichś większych problemów nie miał-może nie byli wielkimi przyjaciółmi,ale nawzajem się szanowali.Na ile były to tylko kurtuazyjne słowa,a na ile prawda raczej się już nie dowiemy Wink.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze za życia utrzymywali czasem kontakty przy róznych okazjach, pamiętam taki wywiad z Dio przy okazji nagrywania Stars, jak zapraszał różnych muzyków to mówil że jest w kontakcie z m.in z Ozzym i jak dobrze pójdzie to też zaśpiewa. Ostatecznie jak wiemy nie zaśpiewał ale jak widać panowie utrzymywali jakieś kontakty.
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kolei w czasie trasy Dehumanizer, gdy zespół zgodził się wziąć udział w "pożegnalnych" koncertach Ozzy'ego, Dio uznał, że jest na to zbyt dumny, panowie się pokłócili i tym sposobem Ronnie odszedł.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 23, 2012 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Z kolei w czasie trasy Dehumanizer, gdy zespół zgodził się wziąć udział w "pożegnalnych" koncertach Ozzy'ego, Dio uznał, że jest na to zbyt dumny, panowie się pokłócili i tym sposobem Ronnie odszedł.


Nie chciał,aby BS było tylko supportem przez Ozzym.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Maj 23, 2012 2:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
mike napisał:
Z kolei w czasie trasy Dehumanizer, gdy zespół zgodził się wziąć udział w "pożegnalnych" koncertach Ozzy'ego, Dio uznał, że jest na to zbyt dumny, panowie się pokłócili i tym sposobem Ronnie odszedł.


Nie chciał,aby BS było tylko supportem przez Ozzym.


Co w sumie nie zmienia faktu, że skoro miała to być pożegnalna trasa i wielkie święto i och, ach, to mógł się zgodzić. Skoro założycielom zespołu to nie przeszkadzało.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i mamy bootleg z 19.05.2012 Smile
Oryginalny wrzucant: World of Bootlegs

Cytat:
Black Sabbath

O2 Academy, Birmingham, UK 2012-05-19

Set list

Disc 1
01 Intro
02 Into the Void
03 Under the Sun
04 Snowblind
05 War Pigs
06 Wheels of Confusion
07 Electric Funeral
08 Black Sabbath
09 The Wizard

Disc 2
01 Behind the Wall of Sleep
02 N.I.B.
03 Fairies Wear Boots
04 Tomorrow's Dream
05 Sweet Leaf
06 Symptom of the Universe
07 Drum Solo
08 Iron Man
09 Dirty Women
10 Children of the Grave
11 Sabbath Bloody Sabbath
12 Paranoid

Band Line-up

Ozzy Osbourne - vocals
Tony Iommi - guitar
Geezer Butler - bass
Tommy Clufetos - drums

In preparation for their hugely anticipated headline performance at this year's Download
Festival, Black Sabbath announced an intimate homecoming show at O2 Academy Birmingham.
This was also a charity fund raiser for "Help For Heroes". The venue was packed with a sold
out 3000 capacity crowd.

This was Black Sabbath's first performance in their hometown for 11 years — and their first
concert since 2005. We had three-quarters of the legendary original lineup. Tommy Clufetos,
a member of Ozzy's solo band, is filling in for Bill Ward, who is sitting out the group's
reunion shows due to contractual disputes with his bandmates.

Tony looked well after his recent diagnosis with lymphoma - Ozzy proclaimed him "the Iron
Man!"

http://depositfiles.com/files/067gz38so

Enjoy!

_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za linka Mike Smile.Przesłuchałem sobie całość z ogromną przyjemnością.Szlag mnie jedynie trafia,bo wiem,że gdyby nie ten pieprzony chłoniak wczoraj słyszałbym to na żywo w Pradze Twisted Evil.Into The Void,Snowblind,War Pigs,N.I.B.,Fairies Wear Boots,Iron Man oraz Paranoid wypadły kapitalnie.Iommi pogrywa świetnie,a cała reszta mu dorównuje.Z tego czerwcowego koncertu zapewne wydadzą DVD.

Ozzy twierdzi,że nowy materiał na album to prawdziwy morderca Very Happy.Już nie mogę się doczekać tej płyty.Ciekawe,kto będzie bębnił podczas nagrywania,Clufetos,czy jednak ktoś inny.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc premiera nowego albumu Black Sabbath w kwietniu 2013 Very Happy-świetna wiadomość na początek dnia. Oby tylko Tony dał radę zagrać parę koncertów w Europie Wink.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby nagrali coś na wyższym poziomie niż the Cosmos Rocks Wink. Niemniej - wiadomość przednia!
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Oby nagrali coś na wyższym poziomie niż the Cosmos Rocks Wink.


Laughing-o to jestem dziwnie spokojny-myślę,że to będzie płyta na ocenę 4/5. Nie spodziewam się cudów,ale zapewne będzie naprawdę dobrze z poziomem riffów nieosiągalnych dla reszty Cool .
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=d4p86ALnIzo

Nie mogę się już doczekać tej płyty.Okładka prezentuje się bardzo dobrze,a te 27 sekund nowego utworu jeszcze lepiej Smile.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podoba mi się wymiana komentarzy:

"Not the best artwork...i think is the worst, but i hope that the music will fuck the artwork and make that noone cares about it"

"The cover of Sabbath's best known album is a low-shutter speed photograph of a samurai wearing a biker helmet and an orange jumpsuit...
How is this the worst?"

Co do samego utworu - nie wypowiadam się po 27 sekundach, ale:
- dobrze, że wokal nie jest wyprodukowany tak jak na "Black Rain" czy "Scream"
- Brzmi lepiej niż jakiekolwiek 27 sekund na "The Devil You Know".

Pozostaje czekać.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 20 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek