FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Black Sabbath
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

BLACK SABBATH
Kto?
5%
 5%  [ 6 ]
Rewelacja!!!
68%
 68%  [ 77 ]
Nic specjalnego...
16%
 16%  [ 18 ]
Slabe- nie lubie
3%
 3%  [ 4 ]
(dla dewotow) Satanisci!!! Nienawidze!!!
6%
 6%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 112

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 7:42 pm    Temat postu: Black Sabbath Odpowiedz z cytatem

No wlasnie- co sadzicie. sa tematy o innych kapelach- a co z zespolem ktory samodzielnie wymyslil styl muzyczny? (heavy metal)
Dla mnie sa bogami- Iommi jest genialny- rzeczy jakie gra czesto sa prostackie, a brzmia tak majestatycznie i poteznie. ozzy- coz, nie lubie jego solowych dokonan, ale z sabbathami nagral kilka najwazniejszych plyt w historii muzyki rockowej!
Wypowiadac sie! Dla mnie zespol pierwszej piatki, obok Queen, Dream Theater, Pink Floyd i Nick Cave and The Bad Seeds. O szczegolach napisze kiedy indziej.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacja. Jestem w trakcie kompletowania płyt. W sumie też miałem zamiar założyć o nich temat. A jeśli chodzi o ulubiony utwór - Paranoid jak narazie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z zespołów wszech czasów, ale wg mnie nie byli jednym zespołem przez całe swe istnienie. Raz policzyłem, że w sumie w szeregach zespołu było 27 muzyków Exclamation W tej materii mogliby się uczyć od Queen-przez 20 lat nigdy nie zmienili składu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mancin



Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 333

PostWysłany: Sro Mar 16, 2005 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam tylko płyte "Technical Extasy" + nieco winyli ojca
Poznawanie BS jeszcze przede mną
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Sro Mar 16, 2005 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsi byli z Ozzym.
Najlepsza plyta- Sabbath Bloody Sabbath.
Okres z Dio- moze i facet ciekawie spiewa,ale repertuar taki troche tego....fifty-fifty... np. plyta Heaven and Hell.
Plyta z Gillanem- pomylka artystyczna,ze on tam spiewal ....zbyt znany i charakterystyczny glos.......
Potem byl czy byli jacys jeszcze inni wokalisci, nie kojarze konkretow, slyszalem plyte "Headless Cross" i stwierdzilem, ze juz po BS........

A teraz znowu Reunion no i moze dobrze.


Ozzy solo- nie slyszalem zbyt duzo , to, co slyszalem okej (np. super kawalek No More Tears), ale to nie to co BS.
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Mar 16, 2005 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza plyta- SABBATH BLOODY SABBATH albo PARANOID, nie potrafie zdecydowac. Uwielbiam calosc tworczosci z Ozzym, chociaz na NEVER SAY DIE oprocz utworu tytulowego nie ma nic wiecej wartego uwagi... Z Dio mnie okres podoba sie bardzo -Heaven And Hell ma slabsze momenty ale utwor tytulowy czy Lonely Is The Word moga wynagrodzic wszystko. MOB RULES jest niedocenionym albumem, a jest tam killka swietnych rzeczy- Sign Of The Southern Cross, utwor tytulowy (znowu Smile ) czy Falling Off The Edge Of The World. Niezly byl tez DEHUMANIZER- z przezaj***a ballada "Too Late" (TV Crimes tez niezle daje czadu). Gillan pomylka- zgadza sie. Ot, ciekawy riff w Zero The Hero, pozyczony potem przez Gunsow w "Paradise City". Wokalista potem byl Tony Martin (na jednym jego solowym albumie goscil Brian), z ktorym nagrywano slabe plyty, na ktorych jednak zawsze byla z jedna dobra piosenka: The Eternal Idol, When Death Calls (pewnie ze wzgledu na Briana), The Sabbath Stones... Basista byl Neil Murray- potem w BRIAN MAY BAND (slychac go na Brixton) a teraz gra na codzien na basie w Dominion Theatre, na WWRY. Zgadza sie- im dalej tym gorzej. Ale tych pierwszych szesc plyt (od BLACK SABBATH do SABOTAGE) to absolutna klasyka i skarbnica riffow, melodii. Nie znam lepszych plyt niz tych kilka albumow Zeppelin, Purple, Floyd czy wlasnie Sabbath z lat 70-tych... Nikt pozniej nie potrafil TAK grac. Szkoda...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blackie



Dołączył: 08 Lut 2004
Posty: 61

PostWysłany: Sro Mar 16, 2005 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black Sabbath to zespol od ktorego zwykle sie zaczyna przygoda z ciezka muzyka... stare plyty maja niesamowity klimat! dla mnie numerem jeden jest Paranoid, ale wysoko cenie rowniez okres z Ronniem Jamesem Dio na wokalu (to w ogole jeden z najlepwszych wokalistow). Niestety, Black Sabbath nalezy juz do przeszlosci- Reunion to porazka i nawet gdyby cos jeszcze wspolnie nagrali, w co watpie, klimatu juz nie bedzie. Za to Iommi moglby jeszcze kilka plyt solowych skombinowac...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Mar 16, 2005 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Leniu dnia Nie Sty 27, 2008 12:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Sro Mar 16, 2005 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej mocno nie moje klimaty. Znam kilka utworów, całej płyty nie próbowałem przesłuchać i raczej nie widzę, bym miał to zrobić.
Dodam jeszcze, że "Changes" jest dla mnie całkiem przyjemnym kawałkiem, a zatem cała reszta ichniej twórczości chyba raczej do mnie nie trafi.
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mściwy Sadysta



Dołączył: 26 Sty 2005
Posty: 99
Skąd: Hell

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ulubiony zespół można by powiedzieć.
_________________
Pain Is So Close To Pleasure
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dudek napisał:
Raczej mocno nie moje klimaty. Znam kilka utworów, całej płyty nie próbowałem przesłuchać i raczej nie widzę, bym miał to zrobić.
Dodam jeszcze, że "Changes" jest dla mnie całkiem przyjemnym kawałkiem, a zatem cała reszta ichniej twórczości chyba raczej do mnie nie trafi.


Jakby mi ktos to z ust wyjal.
Z tworczoscia Black Sabbath, a wlasciwie jej malutkim wycinkiem, zapoznalem sie przesluchujac plyski z serii Best Rock Ballads czy cos takiego. Bylo tam razem chyba 4 kalwalki, wsrod nich "Changes". Calkiem fajny choc nie wiem czy reprezetatywny dla tej kapeli.
Natomiast nigdy nie pociagalo mnie takie ciezkie granie i dlatego doglebniejsze zapoznanie sie z tworczoscia Black Sabbath odkladam w blizej nieokreslona przyszlosc.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usmc napisał:
dudek napisał:
Raczej mocno nie moje klimaty. Znam kilka utworów, całej płyty nie próbowałem przesłuchać i raczej nie widzę, bym miał to zrobić.
Dodam jeszcze, że "Changes" jest dla mnie całkiem przyjemnym kawałkiem, a zatem cała reszta ichniej twórczości chyba raczej do mnie nie trafi.


Jakby mi ktos to z ust wyjal.
Z tworczoscia Black Sabbath, a wlasciwie jej malutkim wycinkiem, zapoznalem sie przesluchujac plyski z serii Best Rock Ballads czy cos takiego. Bylo tam razem chyba 4 kalwalki, wsrod nich "Changes". Calkiem fajny choc nie wiem czy reprezetatywny dla tej kapeli.
Natomiast nigdy nie pociagalo mnie takie ciezkie granie i dlatego doglebniejsze zapoznanie sie z tworczoscia Black Sabbath odkladam w blizej nieokreslona przyszlosc.

Pierwszy album jest niewiele ciezszy od debiutu Queen... Te wczesne plyty nie sa nie wiadomo jak ciezkie- tam nawet slychac bluesa... Oprocz CHANGES nagrali kilka innych swietnych ballad- ale reprezentatywny na pewno nie jest Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przyemny zespolik. Można spokojnie sobie posłuchać nie bez przyjemności Smile
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo bardzo lubie.. w czolowej piatce na pewno nie jest ale bardzo czesto i chetnie slucham i to roznych postaci tego zespolu a o dziwo najrzadziej slucham plyt z ozziem... nie dlatego ze byly slabe bo nie byly ale jakos tak jesli chodzi o plyty studyjne wole pozniejsze nagrania.. z ery ozziego to wiadomo black sabbath, n.i.b., wizard, paranoid, iron man, children of the grave i wiele innych.. plytki z dio uwielbiam... swietne "heaven and hell".. cudo... znakomity utwor tytulowy ze znanym skadinad riffem gitarowym na poczatku utworu Wink (kto ma ta plytke to oczywiscie wie o czym mowie a raczej pisze), moj faworyt children of the sea, lady evil i znakomite die young... z dehumanizeraprzede wszystkim cudowne too late... jesli chodzi o tony martina to nagral fantastyczna i chyba jedna z najbardziej niedocenianych plyt rockowych/metalowych 'tyr'... cudownie sie tego slucha.. po prostu poezje.. takie kawalki jak anno mundi, valhalla, jerusalem... aaaaa... (bizon oszalal)... ian gillan to wiadomo glos purpli i tam pasuje najlepiej ale taki utwor tytulowy z plytki 'born again' to swietny kawal muzy... no i jeszcze byl glenn hughes.. moj idol muzyczny i czlowiek ktorego ubostwiam wrecz.. wtedy byl w tragicznie beznadziejnej formie zyciowej ze tak powiem ale mimo wszystko 'seventh star' jest naprawde calkiem dobra plyta i ciesze sie ze znow wspolpracuje z iommim i wydaja kolejne plyty razem tym razem juz pod szyldem iommi/hughes czyli tak jak sie mial nazywac zespol ktory nagral '7th star' ,. z tej plytki oczywiscie no stranger to love.. jedna z moich ulubionych metalowych ballad czasami spiewana jeszcze przez glenna na koncertach...

co tu duzo gadac zspo legenda... to od nich, zeppelinow, purpli, the who, stonesow i kilku innych kapel wszystko sie zaczelo...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pią Gru 23, 2005 1:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poznałem głębiej i...

UWIELBIAM BLACK SABBATH Exclamation
Kocham Paranoid i Sabbath Bloody Sabbath, uwielbiam także Heaven And Hell (polecone mi w temacie o Deep Purple) z Dio. Poza tym BS są świetni na koncertach, mieli charyzmatycznego Ozzy'ego, genialnego Iommi'ego, który, jak wspomniał Fenderek, nie grał Bóg wie jak trudnych rzeczy, ale robił to w sposób... hmmm... po prostu genialny (coś jak Blackmore).

W mojej top5 chyba są (choć ostatnio trudno mi stworzyć jakąś sensowną klasyfikację, chyba przestanę się w to bawić Twisted Evil ).

Ode mnie mają 6/6- po prostu mistrzowie metalu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Gru 23, 2005 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubie metalu pod zadna postacia (poza moze Judas Priest, ale to tylko z racji genialnego Halforda), wiec tym bardziej nie lubie prekursorow tego gatunku - za "ciezkie" dla mnie.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
serek



Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 38

PostWysłany: Pią Gru 23, 2005 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
Nie lubie metalu pod zadna postacia (poza moze Judas Priest, ale to tylko z racji genialnego Halforda), wiec tym bardziej nie lubie prekursorow tego gatunku - za "ciezkie" dla mnie.


Swoją drogą to zależy też jak spojrzeć na twórczość Black Sabbath bo równie dobrze można nazwać to co mieli w zwyczaju grać hard rockiem, a jak ktoś już zapewne wspomniał na płycie chociażby 'Black Sabbath' słychać mocne inspiracje blusem, podobnie jest z Vol.4. Także dziwie się , że na samym wstępie uznajesz Iommiego i reszte za jakąś bóg wie kapele grającą tylko i wyłącznie ciężką muzykę. Tak nie jest, radziłbym się zapoznać z dziełem BS, na pewno wyjdzie na zdrowie, a jeśli nie to zwrotów nie przyjmujemy ; ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pią Gru 23, 2005 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj na forum, serek! Very Happy
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Gru 23, 2005 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sluchalem kilka albumow i oczywiscie sa piosenki, ktore fajnie wchodza do ucha jak i te, ktore jakos mniej mnie przyciagaly do sluchania.

Ogolnie lubie i szkoda,ze nie ma takiej opcji do zaznaczenia w ankiecie ...
Dla mnie to ani rewelacja,ale tez cos wiecej nic nic specjalnego.
Satanisci ? nie .. choc pewnie moja babka od gegry z LO tak by na nich powiedziala (skoro nawet na Queen czy Metallice tak mowila:P)

Najbardziej podoba mi sie okres dzialalnosci zespolu z Ozzy,ale tez nie ukrywam,ze na nowszych plytach BS niektore utwory mi sie podobaly Smile
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Gru 23, 2005 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę zbyt dużo powiedzieć o ich twórczości, bo tak, jak w przypadku paru innych ankiet tego typu, po prostu nie słyszałem prawie żadnego albumu Sabbathów(poza jednym). Mogę tylko stwierdzić, że na to, co udało mi się usłyszeć, jest to bardzo dobry zespół, ale czy jeden z najważniejszych- nie wiem. Aha, jak zawsze ich słyszałem, to drażniła mnie jedna rzecz- mianowicie wokal Ozziego... Nie chodzi o to, że zły, tylko ta barwa jego głosu mi prywatnie nie pasuje. Zresztą ja już tak mam- zespół może grać fenomenalnie, a jak wokal jest zj....ny, to odrzuca mnie natychmiast.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wilk



Dołączył: 14 Cze 2004
Posty: 12
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sob Gru 24, 2005 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja BS uwielbiam...i nie tylko pierwsze plyty z Ozzym ale tez reszte z Dio czy Martinem...i jakos nie abrdzo rozumiem ludzi co ograniczaja sie tylko do czasow Ozziego...pozniejsze plyty jak Heaven and hell czy wspomniany juz Tyr to sa naprawde dobre plyty...nagrane w innym stylu ale ciagle sie slucha i sie wie ze to gra Iommi...
moj ulubiony kawalek to "I" z dehumanizera...
_________________
you must be over the rainbow....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Gru 24, 2005 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
ale czy jeden z najważniejszych- nie wiem.

Gust to jedno.
Ale jesli zespol SAM wymysla caly STYL- czyli metal- to sorry, ale wazny chyba jest...
Bez iommiego nie byloby riffowania wtakim stylu jak Metallica, Iron Maiden... Tych chocby zeespolow by NIE BYLO!!! To sa ojcowie metalu, a wiele z tego przez wypadek- kto wie czy Iommi gralby w teaki sam sposob gdyby nie stracil opuszkow palcow...
Bez Black sabbath nie bvyloby hard rocka i metalu w takim ksztalcie jak znamy. Mozemy sie klocic o Floydow i wiele innych rzeczy, ale Sabbath jest jednym z najwazniejszych zespolow w historii rocka, bez wzgledu na to czy kogos wokal ozziego rusza i czy komus riffy Tony'ego wydaja sie banalne... To jakby stweirdzic ze Beatlesi byli malo znaczacym epizodem...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Gru 24, 2005 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam jedno do dodania- Iron Man to jeden z riffów wszech czasów, poza tym- koncertowa wersja mnie rozwala ("louder! I can't hear your fucking voices!" Arrow made by Ozzy Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Gru 24, 2005 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteeem Ajron man, zejdz mi z drogi bo zabije Cie... Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Gru 24, 2005 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Mozemy sie klocic o Floydow

Hehe, musiałem być bardzo głupi i głuchy, by nie wychwycić wpływu Floydów na muzykę.
Ale prekursorstwu Black Sabbath tym bardziej nie można zaprzeczać- nawet jeśli ich się nie lubi. W muzyce Metalliki słychać wyraźnie, na kim się wzorowali.

Fenderek napisał:
Jesteeem Ajron man, zejdz mi z drogi bo zabije Cie... Smile

Hehe, tym razem made by Kukiz Smile Tę wersję to znałem od dziecka, ale nie wiedziałem, że to przeróbka Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak a propos ich satanizmu - to było bardziej na pokaz, czy na serio?
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że na pokaz. Np. ostatnią rzeczą, którą można powiedzieć o Ozzy'ym jest to, że był satanistą (IMHO).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
serek



Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 38

PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko się da wytłumaczyć ; ]
Jakbyś ćpał tyle co oni to też byś został satanistą, a już na pewno byłbyś postrzegany jako takowy. Z resztą w ich 'pieśniach' jest sporo hołdu ukazywanego do takiego rodzaju używek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie tyle oni sobie kreowali taki wizerunek, tylko raczej inni ich uwazali za satanistow... oni wszyscy 4 mieli krzyze ochronne (bynajmniej nie odwrocone Razz ) zrobione przez ojca ozziego chyba, ktorych kopie niektorzy nosza do dzisiaj... chociaz podobno geezer albo bill ward mial pomalowany caly dom na czarno i kiedys mu sie podobno ukazal diabel Very Happy od tej pory przestali sie mieszac w sprawy paranormalne Very Happy ale ile w tym prawdy to nie wiadomo... Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
to nie tyle oni sobie kreowali taki wizerunek, tylko raczej inni ich uwazali za satanistow...


A np. okładka "Sabbath Bloody Sabbath", to już chyba oni wybierali Question Wink
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek