FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Black Sabbath
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

BLACK SABBATH
Kto?
5%
 5%  [ 6 ]
Rewelacja!!!
68%
 68%  [ 77 ]
Nic specjalnego...
16%
 16%  [ 18 ]
Slabe- nie lubie
3%
 3%  [ 4 ]
(dla dewotow) Satanisci!!! Nienawidze!!!
6%
 6%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 112

Autor Wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2006 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Ja osobiscie musze przyznac, ze "Iron Man" uwazam za ich najbardziej kwadratowy utwor i za bardzo go nie lubie (choc sam riff jest przegenialny).


kwestia gustu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz



Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 343
Skąd: Reda

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2006 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra przyznam się: najcześciej słucham 3 pierwszych albumów + Sabbath Bloody Sabbath. Chyba najmocniejsze - czyli to co mnie kręci u nich - co Sabbath nagrał z Ozzym. Reszte z Ozzym jakoś nie moge przegryźć (oprócz paru solowych albumów) Embarassed
No i oczywiście jakiś koncercik do posłuchania to inna histora Twisted Evil
_________________
"Fat bottomed girls
You make the rockin' world go round!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak narazie znam tylko Greatest Hits i bardzo mi się podoba praktycznie każda piosenka. Teraz właśnie ściągam (błagam tylko nie karćcie mnie za piractwo Laughing Wink) pierwsze płyty od Black Sabbath do Sabbath Bloody Sabbath.
Powrót do góry
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karcic ?? Very Happy przecierz kazdy na tym forum chociarz raz sciagnal cos nielegalnie z neta Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no wiem - oczywiście żartowałem, a wskazuje na to ikonka - Laughing - choć chyba niektórzy na tym forum mają bardzo zły stosunek do "piractffa" - a co do mojego BS - to coś transfer słaby dopiero kilka procent Razz
Powrót do góry
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja preferuje torrenty Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też - najczęściej ściągam z Bit Cometa, a pisząc BS nie chodziło mi o Bear Share tylko Black Sabbath Razz Wink
Powrót do góry
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
choć chyba niektórzy na tym forum mają bardzo zły stosunek do "piractffa" -


a to mozna miec do tego dobry stosunek? Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kwak
Gość





PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
kwak napisał:
choć chyba niektórzy na tym forum mają bardzo zły stosunek do "piractffa" -


a to mozna miec do tego dobry stosunek? Twisted Evil


No wiadomo, że raczej nie Razz ale powiedz mi, że nigdy nie ściągnąłeś niczego nielegalnie z internetu Twisted Evil Laughing
Powrót do góry
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie, ze sciagnalem... trudno zeby kilkunastoletniego gowniarza stac bylo na plyty w sklepie Wink ale pirata nie kupilem juz chyba z 5-6 lat, te co mam czesciowo zastepuje oryginalami, z netu jesli sciagam jakies studyjne nagrania to tylko wtedy, kiedy chce jeden czy dwa konkretne kawalki czyjes a reszta mnie nie obchodzi... jakos po prostu sluchanie z mp3 sprawia mi duzo mniej przyjemnosci niz sluchanie plyty normalne... czekalem tydzien z kupnem nowego pearl jamu, bo nie mialem kasy jak wyszedl i nie zaluje, ze nie sciagnalem go z netu wczesniej, mimo ze mialem linki do plikow Wink ale to dyskusja na inny temat...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black Sabbath nawet lubiłem szczególnie kawałek Snowblind, (do tej pory lubie posłuchać) Jeszcze Orchid fajnie sie gra.

Natomiast sam Ozzy jak kiedys jeszcze mi sie z muzyką kojarzył tak po tym serialu "rodzina adamsow" uwazam go za kretyna do kwadratu (zresztą edukacje zakonczyl na 5-klasie podstawowki bo jak sam sie pochwalił miał concentration disorder) W Black sabbath Tonny I. myslal za cala reszte nic dziwnego ze Ozziego wykopal na zbity pysk z kapeli.

Dziwie sie jak taki skonczony idiota moze być idolem kogokolwiek
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Debiut, Paranoid, SBS, MOR i obowiązkowo Heaven and Hell. Świetna kapela, twórcy metalu, uwielbiam słuchać, zwłaszcza Paranoid i tego riffu z Iron Mana [Ciarki mnie przechodzą]. Klasyka...
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio duzo czesciej slucham SABOTAGE- bardzo niedoceniona plyta...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze będę ich fanem. Sabbath to pionierzy heavy-metalu, a Tony Iommi to "ojciec" thrashowego riffu. Zespół o równie przełomowym znaczeniu co Led Zeppelin. Najbardziej "magiczny" był w swoim klasycznym składzie, czyli : Iommi, Osbourne, Butler, Ward. Genialny i pomysłowy to był kwartet. Niektórych może drażnić maniera głosu Ozzyego, ale bez tego swojego "beczenia" nie byłby sobą, to cały urok. Myślę, że ich pierwsze pięć albumów to jedna wielka "biblia" heavy metalu. Za największe ich dokonania uważam "Paranoid" i "Master Of Reality". Sabbath z Dio też lubię, choć tam już nie ma tego jedynego w swoim rodzaju "kosmosu", jest bardziej melodyjnie i przebojowo. Podoba mi się płyta "Heaven And Hell", ma naprawdę kilka świetnych momentów, również "Dehumanizer" uważam za bardzo przyzwoity album, choc niektórzy wieszają na nim psy. Ulubione kawałki Sabbsów: "Black Sabbath", "The Wizard", "War Pigs", "Electric Funeral", "Children Of The Grave", "Snowblind", "Sabra Cadabra", "Neon Nights", "Lady Evil", "Computer God", "TV Crime", "Master Of Insanity", "Burried Alive" i wiele, wiele innych.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię ten zespół, mają parę świetnych kawałków, parę fajnych. Gdyby Ozzy nie wziął udziału w reality sioł to kto wie, może i numer jeden Wink
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Floydek



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 23

PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
Nie mogę zbyt dużo powiedzieć o ich twórczości, bo tak, jak w przypadku paru innych ankiet tego typu, po prostu nie słyszałem prawie żadnego albumu Sabbathów(poza jednym). Mogę tylko stwierdzić, że na to, co udało mi się usłyszeć, jest to bardzo dobry zespół, ale czy jeden z najważniejszych- nie wiem. Aha, jak zawsze ich słyszałem, to drażniła mnie jedna rzecz- mianowicie wokal Ozziego... Nie chodzi o to, że zły, tylko ta barwa jego głosu mi prywatnie nie pasuje. Zresztą ja już tak mam- zespół może grać fenomenalnie, a jak wokal jest zj....ny, to odrzuca mnie natychmiast.


My, studenci teologii, nie słuchamy zespołów rockowowych czy metalowych, które Panu Bogu pokazują środkowy palec.

Mariusz napisał:
a jak wokal jest zj....ny


Hej, jak ty mówisz, studencie teologii? Wink
Nie klnij, bo Ci Bozia język odp....li
_________________
... the ringing of the Division Bell had begun ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paulina_Mercury



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 308

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 9:45 am    Temat postu: Re: BLACK SABBATH Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię!!! Zwłaszcza okres z Ozzym, ale jego twórczości solowej już nie. Iommi - geniusz! Podoba mi się oryginalne brzmienie BS, na które składa się nisko grająca gitara (niezwykłe, jak to los, przypadek wpływa na takie rzeczy), ciężka sekcja rytmiczna i dramatyczny wokal Osbourne'a. Do tego przesycone pesymizmem, ale świetne teksty. Takich ich lubię tak do '75 roku.
Podpisuję się pod słowami Gohana:
Gohan napisał:
ich pierwsze pięć albumów to jedna wielka "biblia" heavy metalu

Dokładnie. Moje ulubione płyty to Paranoid i BS.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zespołem, w którym najbardziej słychać wpływ BS jest Metallica. Ozzy powiedział po wydaniu "Master Of Puppets", że Metallica to Black Sannath lat 80-tych. Jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy. Pozostaje mieć nadzieje, że Sabbaci zejdą się w oryginalnym składzie, co jak wynika z ostatnich wypowiedzi Iommiego i Osbourna wcale nie jest wykluczone.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 2:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeciez oni graja w oryginalnym skladzie od ponad 10 lat... Rolling Eyes
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
przeciez oni graja w oryginalnym skladzie od ponad 10 lat... Rolling Eyes

Ciężko to nazwać wspólnym graniem. Black Sabbath praktycznie nie istnieje. To o Pink Floyd można powiedzieć to samo, że raz zagrali w oryginalnym składzie.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha... to w takim razie cala trase po europie 2 lata temu odbyly klony... klony tez graly w pradze, kiedy stalem kilka metrow od nich... klony tez graly na kazdej edycji ozzfestu od mniej wiecej 10 lat... klony tez byly w polsce pare lat temu...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
aha... to w takim razie cala trase po europie 2 lata temu odbyly klony... klony tez graly w pradze, kiedy stalem kilka metrow od nich... klony tez graly na kazdej edycji ozzfestu od mniej wiecej 10 lat... klony tez byly w polsce pare lat temu...

I co z tego! Nie nagrali nawet ani jednej płyty, więc nie opowiadaj mi tu bzdur kolego. To o niczym nie świadczy, że zejdą się, żeby zagrać raptem kilka koncertów.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a od kiedy to kurwa zespol musi nagrywac plyty, zeby istniec? podchodzili do nagrywania plyty ze 3 razy, ale efekty byly takie sobie, wiec nic nie wydali poza 2 nowymi kawalkami.. ale tego, ze sa w trasie przez ostatnie kilkanascie lat z malymi przerwami nie zmienisz, a to raczej swiadczy o tym, ze zespol istnieje, nieprawdaz "kolego" ? to nie bylo jebane "kilka koncertow" tylko regularne trasy koncertowe w skladzie iommi/osbourne/butler/ward (jedynym wyjatkiem byly koncerty po klopotach z sercem warda, wtedy na kilku koncertach zagral appice...) ... porownanie z pink floyd jest kompletnie chybione... oni przez ostatnie kilkanascie lat zagrali jeden koncert... w dodatku nie w oryginalnym skladzie, jak twierdzisz...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
a od kiedy to kurwa zespol musi nagrywac plyty, zeby istniec? podchodzili do nagrywania plyty ze 3 razy, ale efekty byly takie sobie, wiec nic nie wydali poza 2 nowymi kawalkami.. ale tego, ze sa w trasie przez ostatnie kilkanascie lat z malymi przerwami nie zmienisz, a to raczej swiadczy o tym, ze zespol istnieje, nieprawdaz "kolego" ? to nie bylo jebane "kilka koncertow" tylko regularne trasy koncertowe w skladzie iommi/osbourne/butler/ward (jedynym wyjatkiem byly koncerty po klopotach z sercem warda, wtedy na kilku koncertach zagral appice...) ... porownanie z pink floyd jest kompletnie chybione... oni przez ostatnie kilkanascie lat zagrali jeden koncert... w dodatku nie w oryginalnym skladzie, jak twierdzisz...

Nie istnieje, Iommi powiedział, że na razie nie widzi możliwości, żeby się zeszli. A tak w ogóle co zamierzasz udowodnić tymi kretyńskimi odzywkami, typu "kurwa" i "jebane"? Jaki jesteś wyszczekany?
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brakuje innych argumentow, to zaczynamy sie przypieprzac do tego, ze przeklinam? coz za tworcza dyskusja Rolling Eyes przeklinam, bo mam qrwa taka ochote.. pasuje?

widocznie albo masz stary wywiad z iommim, albo zle przetlumaczony, albo iommi ma juz demencje starcza, bo jeszcze jesienia grali trase po usa, kiedy to zreszta mial miejsce nieslawny incydent podczas koncertu iron maiden, ktorzy ich supportowali... ostatni ich wspolny wystep mial miejsce w marcu.. szmat czasu minal... cale 5 miesiecy... w tej chwili ozzy zabiera sie za nagrywanie nowej solowej plyty, ale nie bylo zadnego oficjalnego oswiadczenia o zawieszeniu dzialalnosci bs, nie ma tez o tym zadnej informacji na oficjalnych stronach bs i ozza...

skonczylem...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
brakuje innych argumentow, to zaczynamy sie przypieprzac do tego, ze przeklinam? coz za tworcza dyskusja Rolling Eyes przeklinam, bo mam qrwa taka ochote.. pasuje?

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing - w sumie takiej odpowiedzi się spodziewałem. też już kończę.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Diodek



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 60
Skąd: Grodzisk Wlkp.

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BS są świetni! Very Happy Lubię taką muzykę Smile Nie zagłębiam się co prawda w życie twórców.. No, może czasem coś o Ozzy'm usłyszę, coś o odgryzaniu głów, ale tak to są świetni! Mam chyba wszystkie płytki.
_________________
Friends Will Be Friends!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to tak apropo niezwykle tworczej dyskusji kilka postow wyzej:

za therockradio.com

The rumors are true -- guitarist Tony Iommi and singer Ronnie James Dio are working together again, though not as Black Sabbath. They've reunited with bassist Geezer Butler and drummer Bill Ward, and the group will likely be called Heaven And Hell, which was the name of the first Sabbath album with Dio on vocals. According to a post on the official iommi.com website, "After various promoters have approached their respective management, the guys have started taking all of this very seriously... If all goes well, Heaven And Hell should be hitting the road in early 2007." Dio and Iommi have already written some new material that will be included on the Dio-era Sabbath box they've been working on.

Ozzy Osbourne would seem to be the odd man out in this situation, but he only wishes the best for everyone. Osbourne, whose departure from the group in early 1979 allowed Dio to join, released a statement that reads: "Tony Iommi and Ronnie Dio are working on a project together which has nothing to do with Black Sabbath. There is only one Black Sabbath. Ozzy, Tony, Geezer, and Bill will be touring late next year along with a new Black Sabbath album. However, Ozzy wishes Tony and Ronnie much success in their project together."

It's unknown if this is an archival release, or whether it's an all-new Black Sabbath album. There have been rumors over the years about new recordings, but Osbourne told us it would take a lot for that to happen: "If I had an album which blew Master Of Reality off the map, I'd be crazy not to do it. I don't want to put an album out, just for the sake of us four being on an album."

Dio sang on four Black Sabbath albums -- Heaven & Hell in 1980, Mob Rules in 1981, Live Evil in 1982, and Dehumanizer in 1992.


moze przetlumacze w skrocie, zeby watpliwosci nie bylo...

panowie iommi, buttler, ward i dio nagrywaja razem nowe kawalki i byc moze rusza w trase w przyszlym roku jako 'heaven and hell', po czym tzej pierwsi razem z ozzym wydadza nowa plyte (z nowym materialem badz skladak) i wyrusza w trase jako black sabbath... co jakby nie patrzec, jak w pysk strzelil sugeruje, ze zespol istnieje i ma sie chyba dobrze, szczegolnie ze ma w planach koncerty z dwoma najbardziej znanymi wokalistami kapeli (z tym samym skladem instrumentalistow) .. swoja droga jakby przyjechali z ronniem do polski to bym w podskokach polecial na koncert.. ale mozna sobie pomarzyc...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja bym powiedzial, ze epok w historii black sabbath bylo duzo wiecej niz dwie Wink

jsli chodzi o plyty to polecam szczegolnie black sabbath, paranoid, heaven and hell i tyr...

co do kawalkow, to bedac fanem ciezkiej muzyki nie wypada nie znac takich utworow jak black sabbath, iron man, paranoid, war pigs, n.i.b., heaven and hell, a warto tez na pewno poznac chocby born again, no stranger to love, anno mundi, too late, sign of the southern cross, nightwing, children of the sea, die young, children of the grave, sabbra cadabbra, sweet leaf i przynajmniej jeszcze pare innych Wink roznorodnosc stylistyczna na pewno olbrzymia, bo i instrumentalisci i wokalisci bardzo rozni Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 3 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek