FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Black Sabbath
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

BLACK SABBATH
Kto?
5%
 5%  [ 6 ]
Rewelacja!!!
68%
 68%  [ 77 ]
Nic specjalnego...
16%
 16%  [ 18 ]
Slabe- nie lubie
3%
 3%  [ 4 ]
(dla dewotow) Satanisci!!! Nienawidze!!!
6%
 6%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 112

Autor Wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale tak naparwde to co tam jest takiego szokujacego na tej okladce? to juz bardziej 'diabelska' (i swoja droga cholernie kiczowata) jest okladka chocby "born again" nagranego z ianem gillanem na wokalu... tak mi sie przynajmniej wydaje... mysle, ze opinia o bs jako o satanistach brala sie bardziej z ich wygladu i tego, ze wogole grali ciezej niz wszyscy dookola.. i z tego, ze pare anglojezycznych mo(c)herowych beretow przeczytalo tekst do black sabbath czy n.i.b. i uznali, ze zespol probuje sprowadzic szatana na ziemie... Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
ale tak naparwde to co tam jest takiego szokujacego na tej okladce? to juz bardziej 'diabelska' (i swoja droga cholernie kiczowata) jest okladka chocby "born again" nagranego z ianem gillanem na wokalu... tak mi sie przynajmniej wydaje... mysle, ze opinia o bs jako o satanistach brala sie bardziej z ich wygladu i tego, ze wogole grali ciezej niz wszyscy dookola.. i z tego, ze pare anglojezycznych mo(c)herowych beretow przeczytalo tekst do black sabbath czy n.i.b. i uznali, ze zespol probuje sprowadzic szatana na ziemie... Laughing


No w suie są te czaszki i trzy 6. A na Born Again jest to dziecko z rogami?

Co do Ozzyego to jest jeszcze piosenka Mr. Crowley - tam z tego co pamiętam jest coś o szatanie, więc to oni sami też taki wizerunek kreowali.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mr crowley byl o konkretnym czlowieku, ktory sie mieszal w jakies tam sprawy 'ciemni'... jak dla mnie to jest wszystko przesada.. nie mozna nazywac zespolu satanistycznym, albo twierdzic ze kreuja taki swoj wizerunek dlatego, ze w kilku piosenkach padlo slowo "szatan" albo "diabel" ...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie nazywam ich satanistami, właśnie dlatego, ze chce być w tej materii jak najbliższy prawdy i dlatego się pytam. Crowley to ponoć najbardziej znany satanista. A słowa tam były atkie: Zwodziłeś ludzi swoimi czarami / Czekałeś na to, co powie ci szatan.

W oryginale
Cytat:
Mr. Crowley, what went on in your head?
Oh, Mr. Crowley, did you talk to the dead?
Your life style to me seemed so tragic
With the thrill of it all
You fooled all the people with magic
Yeah, you waited on satan's door

Mr. Charming, did you think you were pure?
Mr. Alarming, in nocturnal rapport
Uncovering things that were sacred
Manifest on this Earth
Conceived in the eye of a secret
And they scattered the afterbirth


Teraz to znalazłem - nie wydaje mi się to za bardzo satanistyczne, ale ten utwór to jakby hołd dla Crowleya - sam nie wiem co o tym myśleć.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym raczej byl zdania, ze to raczej rodzaj opisania tragedii zycia tego faceta i raczej proba wspolczucia mu tego, ze sie zagubil... ale oczywiscie to tylko moja teoria...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blackie



Dołączył: 08 Lut 2004
Posty: 61

PostWysłany: Wto Gru 27, 2005 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przestancie, to śmiechu warte, oni nic wspołnego z satanizmem nigdy nie mieli może poza jakimis zabiegami promocyjnymi- dzieciakom taka otoczka sie podobała (i podoba nadal)
kawałek mr. crowley szczególnie polecam w wykonaniu sympatycznych panów z Moonspell- naprawde smakowite! moim skromnym zdaniem lepsze od wersji oryginalnej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Gru 27, 2005 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz gdy to przeczytałem - Bizon - zgadzam się z tobą, to nawetj próba pokazania absurdu tego co robił. W każdym razie hołdu i nakłaniania do satanizmu tu nie widzę.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy kto oskarza Sabbath o satanizm powinnien wzac Biblie i sie nia walnac pare razy w czolko...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się to że mieli akurat taki "imaż" to jeszcze nic nie znaczy, dobrze mozna by mówic że Queen z początku lat '70 to chyba podróznicy w przyszłosci...
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos oskarżania o satanizm- dziś media trąbią o tym, iż telewizja TRWAM oskarża Sweet Noise o propagowanie satanizmu. Mam nadzieję, że grupa walnie im taki proces, że się nie pozbierają...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3094181.html

nie wiem czy juz ktos tego linka nie dawal przypadkiem, ale tu jest wlasnie o sweet noise vs trwam
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi kochani, przyczepię się do tych gadek o Black Sabbath i sataniźmie. Śmiechu warte, myślę, że łączyć ich z rogatym może tylko skończony dyletant, który z muzyką rockową nie ma zbyt wiele wspólnego albo członek moherowych bojówek. Toż to taka bzdura, że aż mnie skręca ze śmiechu.

Black Sabbath to doskonały zespół, który w znaczący sposób wpłynął na mój muzyczny rozwój. Piękna muzyka, świetne kompozycje i niesłabnąca forma. Bo nikt mi nie powie, że płyta z Gillanem, płyta z Hughesem, czy płyty z Martinem są gorsze od tych z Ozzym lub Dio. Ok, są inne, ale w żadnym wypadku nie gorsze. Jest ktoś w stanie pluć na Headless Cross? Jesli tak to ok, ale niech najpierw POSŁUCHA a nie czyta głupich recenzji.

Ozzy solowo juz tak nie powala. Ok, rzetelna hard rockowa robota, ale...

Wracając jednak do rogatego i okultyzmu. Cóż, taki był czas, nie było jeszcze nagonki, zatem zespoły swobodnie kombinowały. Było w tym sporo ironii, ale przede wszystkim było to piękne (a nie obelżywie prostackie jak w przypadku późniejszego Slayera). Z Black Sabbath zestawić można kolejnych gigantów Blue Oyster Cult i, moi mili, oni sobie ostrzej poczyniali. I to już w 1972 roku Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Kazdy kto oskarza Sabbath o satanizm powinnien wzac Biblie i sie nia walnac pare razy w czolko...


Ja nie twierdzę, że byli satanistami, ale po prostu ciekawi mnie prawda, chyba, ze to nie było do mnie, jednak niczego konkretnego nie napisałe.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie taki był wtedy trend. Muzycy pisali utwory inspirowane okultyzmem, artyści tworzyli okładki naszpikowane symbolami, jednak nikt się tego nie czepiał, gdyż taki był po prostu trend. Jeśli ktokolwiek oskarża Black Sabbath o satanizm, równie dobrze oskarżyć o to może The Rolling Stones, The Beatles, Led Zeppelin, Blue Oyster Cult, Alice'a Coopera, Kiss a nawet Deep Purple. Black Sabbath i Blue Oyster Cult bardziej to uzewnętrzniali, lecz była to sfera wyłącznie muzyczno - sceniczna. Tak jak reżyser. To, że William Friedkin nakręcił Egzorcystę, a Richard Donner "Omena" w którym Szatan na końcu triumfuje wcale nie zonacza, że był czcicielem rogatego Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to już wiem - podsumowując - robili to dla popularności i z ogólnego trewdu.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla popularności generalnie to grali muzykę Wink Bo po cóż innego się muzykę gra Wink Trend był, bo wtedy inspirowało to muzyków.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale inspirację każdą miał chyba jednak inną, a tu chodziło o wpasowanie się w ogólny trend i chyba zdovycie dzięki temu publiczności - jednak nie tylko dzięki muzyce.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gotów jestem stwierdzić, że to właśnie zespół Black Sabbath ów trend wygenerował.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jednak o skłonnościach tego typu można mówić, skoro to nie naśladownictwo. Question
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy my właściwie nie przesadzamy z tym generalizowaniem? Jeden śpiewa o cyckach, drugi o ciemnych mocach, a trzeci o autostradzie. Przewaga jakiegoś konkretnego tematu określa zespół, zespół nabiera SWOJEGO CHARAKTERU i później wszystko idzie lawinowo. Co do tego trendu... Cóż, Black Sabbath postanowili to "wzmóc", gdyż wcześniej pojawiało się to śladowo (Aphrodite's Child, The Rolling Stones, czy Arthur Brown), a późniejsze zespoły, czy też ich rówieśnicy po prostu się tym zafascynowały. Okultyzm to po prostu kolejny temat, źródło image'u. Wbrew wszystkiemu tamtejsze zespoły nigdy tym nie epatowały, dlatego w BS obok takich kawałków jak After Forever (wybitnie antysatanistyczny, ale w klimacie), mamy utwory o miłości, jak Solitude. O jakimś naśladownictwie mozemy mówić w przypadku nowych zespołów, które wywróciły to do góry nogami i zaczęły traktować z nabożną (a przy tym karykaturalną) powagą.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry za off-topic, jak to sie teraz mawia, ale.....

Please allow me to
introduce myself
I'm a man of
wealth and taste
I've been around for a long long years
stolen many man's soul and faith

I was around when Jesus Christ
had His moment of doubt and pain
Made damn sure that Pilate washed
his hands and sealed His fate

Pleased to meet you hope
you guess my name
But what's puzzling you
is the nature of my game

Stuck around St. Petersburg
when I saw it was a time for a change
Killed the Tzar and his ministers,
Anastasia screamed in vain
I rode a tank held a gen'rals rank
when the blitzkrieg raged and the bodies stank

Pleased to meet you hope you guess my name.
Oh yeah
Ah what's puzzling you
is the nature of my game. Oh yeah

I watched the glee while your kings and queens fought
for ten decades for the Gods they made
I shouted out "Who killed the Kennedys?! "
when after all it was you and me

Let me please
intruduce myself I'm a man of wealth and taste
And I lay traps for troubadors
who get killed before they reach Bombay
Pleased to meet you hope you guess my name.
Oh yeah
But what's puzzling you is the nature of my game.
Oh yeah
Pleased to meet you hope you guess my name
But what's puzzling you
is the nature of my game

Just as every cop is a criminal and all the sinners saints
as heads is tails, just call me Lucifer
'cause I'm in need of some restraint
So if you meet me,
have some courtesy
have some sympathy
and some taste
Use all your well learned politesse
or I'll lay your soul to waste

Pleased to meet you hope
you guess my name
But what's puzzling you
is the nature of my game



Jak tak uwaznie przeczytac ten tekst, to on jest przeciez o......ludzkiej fascynacji zlem, o tym, ze szatan istnieje, ale...to czlowiek czyni zlo.....
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomijam juz to, ze jakis pan 'uczony' inteligent w moherze prztlumaczyl ten tytul na jakiejs stronie jako "sympatia dla diabla" Rolling Eyes i jeszcze probowal wciskac pozniej kit, ze sympathy for to sympatia, a tylko sympathy with to wspolczucie ... lol Laughing no ale chyba odbiegamy od sabbathow Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było opcji "lubię" więc zaznaczyłam rewelacja Laughing .
Bardzo lubię ich muzykę.
Co do Ozziego,to jakiś czas temu uważałam go za dość dziwnego osobnika Laughing ,ale zmieniłam o nim zdanie po obejrzeniu serialu z jego rodziną w roli tytułowej.
Gdzie w każdym kącie domu Osborna była kamera.
Moja opinia na jego temat uległa transformacji :gościu jest zajebisty!Very Happy
Pamiętam odcinek gdy razem z Sharon siedzieli w nocy na plaży i Ozzie podszedł do wody po coś(nie pamiętam już o co chodziło z tym wejściem do wody Rolling Eyes ).
Była zła pogoda.Ozzie wszedł do wody,zatrzymał się i mówi wkurzony : "fucking ocean"!
Gleba! (jakby to powiedziała Doda;) )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tstankie napisał:
Bizon napisał:
to nie tyle oni sobie kreowali taki wizerunek, tylko raczej inni ich uwazali za satanistow...


A np. okładka "Sabbath Bloody Sabbath", to już chyba oni wybierali Question Wink

Zauwaz ze ta okladka ma druga strone. Na awersie jest diabelska scena przy lozku umierajacego faceta. Czerwona. Na rewersie- niebieska, bardziej ludzka, dobra. Calosc to walka sil zlego i dobrego o dusze czlowieka na jego lozu smierci. O Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, korespondują z tym teksty utworów. Płyta Sabbath Bloody Sabbath to niemal koncept album o wewnętrzynych rozterkach targających człowiekiem. Utwór tytułowy traktuje o walce z "ciemną stroną", hehe. A generalnie napisany został przeciwko różnej maści sektom. "Killing Yourself To Live" to sama życiowa prawda "wypruwasz sobie żyły i co z tego masz? Codzień zabijasz się by żyć". "Who Are You" stawia pytania kto tak naprawde jest ponad nami, kto jest tą wielką mistyczną siła, do której wznosimy modły... Zdecydowanie najlepsza płyta, najambitniejsza lirycznie i chyba najbardziej dojrzała.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okładkę widziałem tylko w książce, więc tylko awers. Co do BS i satanizmu - myślę, ze wiem już mniej więcej jak to było. Dzięki.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2006 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dopadla mnie mania black sabbath w ostatnich dniach... posciagalem jakies koncerty z tonym martinem na wokalu, odkurzylem koncert z gillanem... qrde swietne! no i bylem na stronce sabbathow jakiejs i przeczytalem historie i zestawienie skladow zespolu.. autor strony naliczyl zdaje sie 28 roznych skladow zespolu! szok Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2006 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubię kawałki "Iron Man", "Sabbath, bloody sabbath", "paranoid" - oprócz tego nic specjalnego (niezamierzony rym)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2006 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A "Hand of Doom"?
A "Sabbra Cadabra"?
A "Sweet Leaf"?
A "Children of the Grave"?
A "Heaven and Hell"?
A "Lonely Is The Word"?
A...

Ja osobiscie musze przyznac, ze "Iron Man" uwazam za ich najbardziej kwadratowy utwor i za bardzo go nie lubie (choc sam riff jest przegenialny).
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2006 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a 'die young'?
a 'sign of the southern cross' ?
a 'anno mundi'?
a 'valhalla' ?
a 'too late'?
a 'black sabbath'?
a 'headless cross'?
a 'born again'?
a 'when death calls'?
a 'war pigs'?
a 'NIB'?
a 'children of the sea'?
a 'planet caravan'?
a 'no stranger to love'?


cholera moglbym tak jeszcze dlugo... sorry, ale jesli ktos mowi, ze oprocz paranoid i iron mana ten zespol nie nagral nic dobrego, to chyba slyszal bardzo niewiele z jego muzyki Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
Strona 2 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek