FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Def Leppard
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Def Leppard - co o nich sadzicie?
uwielbiam
14%
 14%  [ 10 ]
lubie ich
34%
 34%  [ 24 ]
w sumie sa mi obojetni
20%
 20%  [ 14 ]
nie przepadam za nimi
1%
 1%  [ 1 ]
straszne gowno
7%
 7%  [ 5 ]
spedzilem/lam ostatnie 25 lat na marsie.. kim sa def leppard?
21%
 21%  [ 15 ]
Wszystkich Głosów : 69

Autor Wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Mar 06, 2005 3:48 pm    Temat postu: Def Leppard Odpowiedz z cytatem

nie bylbym bizonem gdybym nie zalozyl tematu o trzecim zespole z mojej wielkiej trojcy ktorego zaczynalem sluchac na poczatku 92 roku... mowa o def leppard... znacie ? lbicie? nie lubicie? macie w odbycie? Laughing ja poza uwielbieniem dla muzyki przede wszystkim szanuje ich za to ze mimo tego co im sie przydarzylo w ciagu ostatnich 25 ... najpierw wywalenie oryginalnego gitarzysty za alkoholizm, potem strata reki przez perkusiste, pozniej smierc gitarzysty i paraliz twarzy basisty... mozna sie zalamac... co do muzyki to niestety w ostatnich latach troche zmiekli ze tak powiem ale kiedys grali naprawde fajnego zywiolowego mocnego rocka...szczegolnie na poerwszych 3 plytach (high n' dry, on through the night i pyromania).. potem na hysteria i adrenalize zaczeli grac inaczej (co pewnie czesciowo bylo wymuszone jednorekim perkusista i jego pol elektronicznym zestawem) i nie za bardzo mi sie podobaja obie plyty (chociaz pochodza z nich moje 2 ulubione kawalki).. potem wydali fantastyczna wedlug mnie plyte z odrzutami z poprzednich sesji (retro active), skladaka i swietna plyte 'slang' ktora wiekszosc fanow uwaza za gniota i nude a dla mnie to i ch najlepsza plyta zupelnie nie brzmiaca jak def leppad... swietne akustyczne kawlaki i cudowne zakrecone partie pomieszane z orientalnymi dzwiekami i hipnotyczna muzyka... nastepna plyta euphoria to powrot do starego stylu ale calkiem nawet dobra, mocno brzmiaca za to ostatnie 'dzielo' X to niestety zalatuje boys bandem chociaz jest pare fajnych numerow... niestety wiekszosc ludzi kojarzy def leppard wlasnie z pop metalowymi kawalkami z adrenalize czy hysteria i nie ma pojecia ze ten zespol kiedys gral (a na koncertach nadal potrafi) swietnego mocnego energetycznego hard rocka z elementami glam i starymi nalecialosciami z heavy metalu... ale w koncu gra z nimi od 14 lat vivian campbell ktory w czasach grania w whitesnake i dio byl uwazany za najszybszego wioslarza na swiecie...

ulubione plyty: retro active i slang
ulubione utwory: gods of war (hysteria), white lightning (adrenalize), ride into the sun, from the inside (oba z retro active), bringin on the heartbreak (wersja liv z trasy 'in the round...'), gift of flesh, breath a sigh, work it out, blood runs cold (wszystkie ze 'slang') i wersja akustyczna tonight ('adrenalize').. tyle ode mnie... wasze glosy, opinie?


ps: aha no i uwielbiam wersje now i'm here nagrana z brianem... notabene def leps zawsze podkreslali ze jednymi z ich idoli byli panowie z queen co zreszta mozna zobaczyc w teledysku do 'rocket'...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pafnucy



Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 227
Skąd: Piechowice/Jelenia Góra

PostWysłany: Nie Mar 06, 2005 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam tylko plyte 'hysteria' Sad bardzo ich lubie. fajny zespol Very Happy

Bizon...masz moze slowa do "Lady Godiva Blues" ? Smile
_________________
RUNNING WILD!
------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Mar 06, 2005 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam kilka kawałków z Adrenalize i musze powiedzieć, ze sa naprawdę nieźli. Bardzo lubię jak na MTV Classic puszczają ich piosenki, zawsze słucham do końca. Mi się taki 'pop-metal' bardzo podoba, mam nadzieję, ze kiedyś dane mi będzie poznać większy skrawek ich twórczości. Co do tych tragicznych wydarzeń: bardzo ich podziwiam,. ze mimo wszystko dali radę i pokonali przeciwnosci losu. Życze im jak najlepiej, myślę, ze kiedyś trzeba będzie posłuchać więcej ich piosenek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Nie Mar 06, 2005 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam ich wszystkie płyty (najbardziej High 'n' Dry i Pyromanie). Zajebisty zespół z kilku przyczyn musieli przestać grać ostrego rocka i przejść na bardziej komercyjną muzykę (nie dziwię się... szkoda mi Ricka Allena- to ten bez lewej ręki). Pewnie znacie całą historię z tym wypadkiem. A jak nie to chętnie opowiem Very Happy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Mar 06, 2005 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boshe jakie leniwe towarzystwo Rolling Eyes moze jakies komentarze zamiast samego glosowania Laughing

ps: lady godiva blues? rozumiem ze chodzio kawalek mother love bone? gdzies mam chyba.. musze poszukac...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Nie Mar 06, 2005 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psze bardzo.
Spędziłem ostatnie 25 lat na Marsie, nie znam DL, albo znam i nie wiem, że to DL.
Może i się rozejrzę za nimi troszkę, choć wątpię, by mnie jakos szczególnie zachwyciło (z opinii wynika, że to nie bardzo moje klimaty...)
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SoQ



Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 271
Skąd: Częstochowa / Katowice

PostWysłany: Pon Mar 07, 2005 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam ich za bardzo, mialem kiedys dawno temu jedna kasete -Adrenalize, i pamietam ze podobala mi sie tylko jedna piosenka, jak teraz poszukalem w necie to po tytualch chyba to byla I Wanna Touch You Smile czytalem za to w ktoryms metal hamerze o nich i bylo o plytce the best of czy jakos tak, i napisali tam ze jedna piosenka jest bardziej Queen'owa niz dziela Freddiego i spolki Wink jak znajde ten numer to napisze o ktora piosenke chodzilo, i moze jakias dobra dusza by ja udostepnila dla fanow Mr. Green
_________________
Fan nr 19 Smile
The sun is in the east
Even though the day is done.
Two suns in the sunset
Could be the human race is run.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Pon Mar 07, 2005 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kojarze ich praktycznie tylko z The Freddie Mercury Tribute Concert.
Jak na razie nie ciagnie mnie specjalnie do zglebiania ich tworczosci. Ale nie wykluczone ze to sie kiedys zmieni.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Mar 07, 2005 1:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SoQ napisał:
czytalem za to w ktoryms metal hamerze o nich i bylo o plytce the best of czy jakos tak, i napisali tam ze jedna piosenka jest bardziej Queen'owa niz dziela Freddiego i spolki Wink jak znajde ten numer to napisze o ktora piosenke chodzilo, i moze jakias dobra dusza by ja udostepnila dla fanow Mr. Green


z tego co pamietam chodzilo o armageddon it... szczerze mowiac znalazlyby sie bardziej queenowe kawalki... nie widze jakos podobienstwa .moze do hammer to fall troche heh... za to maja swoje we will rock you czyli pour some sugar on me.. osobiscie nie trawie tego kawalka bo jest symbolem wszystkiego czego nie lubie w def leppard ale to ich jeden z najwiekszych hitow...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Mar 07, 2005 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie- tyle. Mialem kilka kaset- Adrenalize, Hysteria, Pyromania, High'n'dry... Kilka rewelacyjnych utworow (Foolin' jednym z moich faworytow), kilka niezlych... No i ten jednoreki perkusista- to sie nazywa stawic czolo przeciwnosciom losu!!!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa przedstawia się nieco podobnie do tej z Led Zeppelin - mój tato lubi, ale zna(my) słabiej niż właśnie LZ... Mam tylko album Pyromania (zajefajny!), album Hysteria i fajny koncert na VHS: Def Leppard In The Round in your Face [laser; vision studio; stereo Cool]...

Czy 'uwielbiam' to chyba jeszcze nie mogę powiedzieć na 100%, bo po prostu nie znam zbyt dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 25, 2005 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam album Pyromania. Bardzo lubię też dwa pierwsze albumy, na płycie Hysteria też kilka utworów bardzo mi się podoba. Dobre też Adrenalize i na paru późniejszych albumach można się doszukać czegoś niezłego. Jednak zupełnie nie podobał mi się album Slang.
Podziwiam perkusistę, który mimo tak ogromnej tragedii jaką jest utrata ręki, nadal gra w zespole...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Sob Maj 28, 2005 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam jedynie trzy plyty: Pyromania , Hysteria i Adrenalize.

Pierwsza lubie tak sobie, naprawde dobre to byly utwory Stage Fright i Phoptograph (jak zreszta wszystkie utwory poswiecone Marilyn Monroe),
Hysteria- super rzecz, bardzo ciekawa produkcja, jedyna w swoim rodzaju,
Adrenalize- uwielbiam utwor Let's Get Rocked- po raz pierwszy uslyszany na Freddie Mercury Tribute......, cala plyta bez slabych punktow......
W sumie troche mnie smiesza utworki w stylu I Wanna Touch U czy Pour Some Sugar On Me, ale ujda, uwielbiam ballady- np. Tonight.

Zespol z tragiczna historia w tle- perkusista w wypadku samochodowym stracil ramie, gitarzysta umarl z przedawkowania......
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Cze 02, 2005 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak juz niedawno temat wyszedl do gory znowu to sie zareklamuje tutaj z moja nowa aukcja... do sprzedania singielek def leppard - when love and hate collide... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=53397092 ..cena przystepna Wink w moim profilu na allegro znajdziecie tez do kupienia singla velvet revolver niedostepnego w naszym kraju.. no to tyle auto reklamy na dzisiaj heheh...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thrilling Trio czyli Karol, Marcin i moja skromna osoba prezentuje:

www.polishdefleppardsite.prv.pl

Nasza iwtrynę o Def Leppard.

PS pojęcie o kapeli mam ciemnozielone, ja tam tylko tłumaczę Smile
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SUPER! Spełnienie moich marzeń. Nareszcie została stworzona strona o super grupie Smile. Muszę na nią wejść Very Happy.

Po wizycie:

Świetna stronka. Najlepsza jaka powstała o Def Leppard. Dobra robota chłopcy Very Happy . Normalnie Święta Trójca Laughing .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej jaka fajna strona - jedna z najlepszych na jakich byłem Laughing
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech no tak.. jak sie zbiera do robienia strony 2 lata to potem inni wygrywaja wyscig Wink... musze opieprzyc kuzyna ze sie tak z tym ociagal.. teraz juz nie ma po co sie za to zabierac bo po cholere nam 2 strony .. szkoda mi tylko tego ze masa roboty ktora wykonalem piszac wszystkie bio i historie i recenzje poszla sie walic ale trudnu .. kto pierwszy ten lepsze ... w kazdym razie gratuluje i mam nadzieje ze stronka nie padnie tak jak inne wczesniejsze Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem w..eee...dobra strona (fakt, że zespołem się nie interesuję, ale bardzo dobrze wykonana).
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
ech no tak.. jak sie zbiera do robienia strony 2 lata to potem inni wygrywaja wyscig Wink... musze opieprzyc kuzyna ze sie tak z tym ociagal.. teraz juz nie ma po co sie za to zabierac bo po cholere nam 2 strony .. szkoda mi tylko tego ze masa roboty ktora wykonalem piszac wszystkie bio i historie i recenzje poszla sie walic ale trudnu .. kto pierwszy ten lepsze ... w kazdym razie gratuluje i mam nadzieje ze stronka nie padnie tak jak inne wczesniejsze Wink


Recenzje tak? Wyślij mi na pw, lub maila to umieścimy je na stronie i wielkimi literami napiszemy autora tych tekstów Wink... Chyba że nie chcesz Twisted Evil ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sie 10, 2005 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znałem kompletnie. Wczoraj (dzisiaj) po północy usłuszałem Pyromanię (pierwszą płytą był ADATR). Na początku skojarzyło mi się z AC/DC, ale Def Leppard są bardziej ułożeni. Najbardziej spodobało mi się Too Late For Love. W sumie mają talent do wymyślania dobrych riffów. Riff chyba z Photograph (nie jestem pewien, wszystko słyszałem tylko raz, a tytuły były przeczytane) kojarzy mi się trochę z "Autostradą na Hel", ale to jednak co innego. ogólnie - fajne rockowe granie, ale mnie nie zachwyciło.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forumdefleppard.glt.pl - nowopowstałe forum polskie o Def Leppard...
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitalna kapela! W środowisku ma wielki szacunek za nie odstawienie Ricka Allana na boczny tor. Piosenek nie bede wymieniac bo wszystie lubie!
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Sob Sie 12, 2006 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że większość ludzi traktuje Def Leppard, że tak powiem z lekkim lekceważeniem. Że to muzyka strasznie tania, komercyjna, mało oryginalna, banalne teksty. To wszystko może i prawda, ale nie zmienia to faktu, że istnieje zapotrzebowanie i to spore własnie na taką muzykę. Przyznaję się, że słucham Def Leppard i może nie przepadam za nimi, ale szanuję ich. Tworzyć takie chwytliwe melodie też trzeba umieć. Poza tym u Def Leppard słyszę duży wpływ Queen i to też przemawia na ich korzyść. Za muzyka numer 1 w DL uważam Phila Collena. To on jest głównym autorem repertuaru i to właśnie jego melodyjne riffy tworzą klimat tej muzyki. Podziwiam go za to, że po śmierci Steve'a Clarka nagrał wszystkie partie gitary na album "Adrenalize", który zresztą uważam za ich szczytowe osiągnięcie. Do moich ulubionych kawałków DL należą: "Armagedon It", "Heaven Is", "Stand Up (Kick Love Into Motion)", "I Wanna Touch U", "Promises".
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wz.



Dołączył: 10 Paź 2004
Posty: 114

PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam zespol troche krocej od Queen, najbardziej podoba mi sie slang Smile fajny klimat, super ballady troche mocnego grania ogolnie 1 klasa;) moze potem cos wiecej napisze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 1:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
http://forumdefleppard.glt.pl - nowopowstałe forum polskie o Def Leppard...


Eeee.... zajebiste to forum Very Happy

Cytat:
Strona o podanym adresie nie istnieje.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię i szanuję...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thehitman79 napisał:
Marcin napisał:
http://forumdefleppard.glt.pl - nowopowstałe forum polskie o Def Leppard...


Eeee.... zajebiste to forum Very Happy

Cytat:
Strona o podanym adresie nie istnieje.


no! na wypasie Very Happy
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum nie istnieje, ale strona jak najbardziej: http://www.Def-Leppard.prv.pl na którą serdecznie zapraszam...
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Forum nie istnieje, ale strona jak najbardziej: http://www.Def-Leppard.prv.pl na którą serdecznie zapraszam...


w miejscu urodzenia Ricka Allena napisałeś

Cytat:
Derbyshire, UK

wez to popraw Wink
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek