FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
LIVE AT WEMBLEY'86 na cenzurowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

WEMBLEY 86'
1
4%
 4%  [ 1 ]
2
4%
 4%  [ 1 ]
3
24%
 24%  [ 6 ]
4
8%
 8%  [ 2 ]
5
40%
 40%  [ 10 ]
6
20%
 20%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 25

Autor Wiadomość
YOU'RE BEST FRIEND



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 158
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę odbiegam od tematu, ale mam pytanko; co mówi Freddie przed "Who wants to live forever"?
_________________
Prawdziwy talent zawsze wypłynie, mój drogi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z grubsza że były różne plotki o rozpadzie zespołu itd., ale są z dupy i że będą się ze sobą męczyć do końca.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

There's been a lot of rumors lately, about this certain band called Queen...and the rumors are we're gonna split up, what do you think? They're talking from here (he points to his rear end). My apologies, but I'll say what I want, you know what I mean? So forget those rumours, we're going to stay together until we fucking well die.

Czyli w skrócie - były pewne plotki, jakoby zespół Queen miał się rozejść. Nie słuchajcie ich, oni gadają z dupy Laughing i zapewniam was, że będziemy grali razem do samej śmierci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
YOU'RE BEST FRIEND



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 158
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wam bardzo- jak zawsze mogę liczyć na pomoc lepiej poinformowanych fanów Smile
_________________
Prawdziwy talent zawsze wypłynie, mój drogi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prorocze słowa Freddiego Twisted Evil
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
innuendo91



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 228
Skąd: Gdańsk/Sopot/Gdynia

PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz z kolei ja trochę odbiegnę od tematu - w paru źródłach spotkałem się z opiniami jakoby zespół był nerwowy w czasie koncertu 12.07.

ja jakoś tego nie zauważyłem, mógłby mi ktoś wskazać momenty o owej nerwowości w szeregach Queenu świadczące?
_________________
"My soul is painted like the wings of butterflies
Fairytales of yesterday will grow but never die
I can fly - my friends"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm czy byli nerwowi to nie wiem. za to na kacu byli z pewnoscią heheh
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak mam Ci wskazać nerwowość (nie ma kadrów z przerażonymi minami muzyków... Laughing )- ale porównaj te trzy nagrania (bonusy na DVD) z 11.07 z tymi ogólnie znanymi z 12.7. Dla mnie na pierwszych są rozprężeni, kompletnie na luzie. Drugiego wieczoru tego jest mniej.
Potem posłuchaj bootlega, gdzie nie połatano wszelkich fałszów Freda i momentów kiedy ewidentnie załamywał mu się głos (np. One Vision, IWTBF).
Jeszcze inaczej- weź bootleg z Knebworth (IMO najlepszy ich występ na trasie Magic) albo VhS z Budapesztu. Ta sama praktycznie setlista, kilka tylko dni różnicy- a występ jednak, po prostu inny.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2009 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy omawianiu "Live Killers" użyłem zdania, w którym oznajmiłem, że to jest najlepszy album koncertowy Queen. Ale uwaga! Nie posiadam dalszych wydawnictw niż Greatest Hits III. Queena mamy wszystko na oryginalnych kasetach bardzo dobrze grających, a dalsze wydawnictwa nie wyszły na kasetach. Pewnie zaraz się pojawią głosy, że muszę sobie sprawić "Queen od fire" i koncert z Montrealu. Żeby nie było galimatiasu, to od razu powiem, że jest CO NAJMNIEJ kilka powodów, dla których nie będę się śpieszył z zakupem tego.
Zboczyłem z tematu, ale chciałem po prostu powiedzieć, że z trzech wydawnictw koncertowych, które mamy, to jest wg. mnie najlepsze. Najbardziej mnie zadowala zarówno ilość repertuaru i jego jakość. Już mówiłem, że nie jestem fanem koncertowych wykonań zespołu (taki mam gust), wolę dużo bardziej studyjne, ale są pewne wyjątki i to na tym albumie Razz
Wydawnictwo oceniam na 4+. I już mówiłem przy okazji "Live killers", co mi się niezbyt podoba w słuchaniu nagrań koncertowych tej grupy, więc powtarzać nie zamierzam. Dobra.
Ogólnie słuchając tego mam odczucie, że to było wielkie wydarzenie. Ten koncert był jakiś taki znaczący.
Ludzie się dobrze bawią (choć na każdym koncercie tak było).
Utwór "Tear it up" jest przykładem utworu, w którym wersja koncertowa bardziej mi się podoba Wink Już nie jest tak infantylna, acz w dalszym ciągu jest to średnia, co najwyżej przeciętna piosenka.
Wykonanie "Brighton Rock" wolę jednak z zasadniczym utworem na "Live killers", niż samą, długą solówkę. Improwizacja "Impromptu" była niezła. Covery innych wykonawców też niezłe.
Chyba najlepsza część albumu to ta w drugiej połowie "A kind of magic", gdzie Freddie "steruje"publicznością, by na koniec powiedzieć tłumowi, by się walił Razz
Cieszy mnie tu obecność "In the lap of the Gods... Revisted" Razz
Poza tym standard. To wydawnictwo bardziej sprawia, że jestem syty, niż "Live killers", to tyle Smile
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.


Ostatnio zmieniony przez Dundersztyc19 dnia Czw Wrz 17, 2009 8:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2009 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
Poza tym standard. To wydawnictwo bardziej sprawia, że jest syty, niż "Live killers", to tyle


Naprawdę według ciebie oglądanie Live at Wembley jest ciekawsze i bardziej satysfakcjonujące niż Killersów? Wcale nie uważam "wembleya" za słaby koncert (choć jak na standarty Queen co najwyżej średni), ale jednak forma zespołu pod koniec lat '70 była o niebo lepsza (to oczywista oczywistość, chociaż w muzyce nie ma oczywiście powszechnie obowiązujących prawd Twisted Evil ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2009 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Live killers" ma tą zaletę, że zawiera utwory z ówczesnego okresu. Aczkolwiek jakoś to wydawnictwo jest jakby obszerniejsze. Bardziej podoba mi się jego klimat Smile
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mustapha91



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 493
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie koncerty Queen były na bardzo wysokim poziomie... Były występy lepsze od Wembley, ale i ten ma w sobie coś... Smile Very Happy Szczególnie jak się przygodę z Queen dopiero zaczyna. Myślę, że zasługuje na 5, bardzo dobry Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pietras



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 206
Skąd: "Otłok" city

PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniały koncert, aczkolwiek w mojej opinii nie tak rewelacyjny jak ten z Montrealu... Słychać problemy Freddiego ze śpiewaniem najwyższych rejestrów, ale może to także powód tych piekielnych upałów wtedy panujących... Nie wiem. Jak już pisałem: wspaniały koncert. Ocena: 5.
_________________
www.queen.fora.pl - forum poświęcone Królowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Vinyl84



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 10
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym zdaniem koncert GENIALNY. Lubię do niego wracać. DVD z Montrealu jeszcze nie widziałem, ale już mam upatrzony Smile Ocena tylko jedna może być...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie - piąteczka. Bardzo dobry koncert. Wydaje mi się, że oni w tamtych czasach poniżej pewnego poziomu nie schodzili...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubolski napisał:
Wydaje mi się, że oni w tamtych czasach poniżej pewnego poziomu nie schodzili...

Nie- i ta dolna granica to właśnie Wembley. Smile
Mówię to... w sumie serio i bez złosliwości, bo to faktycznie zły koncert nie jest- ale jak na nich... inaczej- potrafili grać dużo lepiej, nawet na tej trasie wyszło im kilka występów dużo lepiej. Nie mówiąc o poprzednich... W sumie więc zgadzam się z tym, że poziom wysoki trzymali- ale jednak czasami wznosili się dużo, dużo wyżej. Tylko z jakiegoś chorego powodu polityka wydawnicza jest taka a nie inna...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Sro Lis 09, 2011 12:00 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
I - czego niestety w wersji telewizyjnej nie było - przedstawienie Spike'a publiczności słowami "that lovely pink".


Laughing Koncerty się Tobie pomyliły Wink To nie Wembley i nie Spike, tylko Milton i Morgan Fisher.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Wto Lis 08, 2011 11:59 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a płytę "Queen On Fire-Live At The Blow" masz Question Wink to własnie koncert z Milton i po zakończeniu "Fat Bottomed Girls" padly te słowa: klik przewiń na ok 5:30. Nawet widac Morgana w tym różowym Wink A następne jest CLTCL
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
Niemożliwe, bo ja nie oglądałam nigdy Milton, a cytat słyszałam Razz Zaraz zresztą sprawdzę, żeby była 100% pewność.

Ps. Rzeczywiście chyba z Japonii, bo przypomniało mi się, że on tam miał cały kombinezon różowy.


Możliwe, możliwe Twisted Evil Wink I to nie z Japonii, tylko z Anglii. Zobacz tutaj Arrow http://www.youtube.com/watch?v=zDA4ukJWW6U

Cytat:
Freddie: Hey, about, about ten years ago I knew about three chords on the guitar. And now, now in 1982, I know three chords on the guitar. Before, ah, before this wonderful intro that I'm gonna give you, right now, I'd like to a, introduce to you Mr Morgan Fisher on the piano - in that wonderful pink. He's either AC or he's DC, I don't know

_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Sro Lis 09, 2011 12:00 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
Mea culpa, Mariusz. Wybacz Wink


Spox Wink Nie ma czego wybaczać....pamięć płata czasem różne figle. Laughing Wink
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Sro Lis 09, 2011 12:00 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Pon Lip 04, 2011 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Live At Wembley Stadium to dla mnie bardzo przydatna koncertówka bo:
1-Zawiera zapis z całego koncertu, od początku do końca
2-Jest uzupełnieniem materiału z Magic Tour, którego brakuje na Live Magic
3.Przeboje Queen 1977-1986 w jednej pigułce

+ Fajne zagranie Another One Bites The Dust Wink Very Happy
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Lip 04, 2011 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oskar napisał:
1-Zawiera zapis z całego koncertu, od początku do końca

Gdybym miał się przyczepić, to całe wydanie jest tylko na bootlegu, bo na oficjalnym brakuje fragmentów (zostały podłożone inne), gdzie Freddie nie wyrabiał wokalem w niektórych partiach i wiele innych Twisted Evil Pierwszy z brzegu przykład: wers And visions of one sweet union nie był tak dobrze zaśpiewany w rzeczywistości jak i wiele innych fragmentów OV Twisted Evil

Tutaj masz OV z Wembley z podłożonym audio z nagrania radiowego, czyli to co było na jednym z bootlegów (jest jeszcze wersja z publiczności):
http://youtu.be/1W2pby1QW9c?t=3m4s
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zinger menu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 396
Skąd: dzikie kraje

PostWysłany: Pon Lip 04, 2011 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Pierwszy z brzegu przykład: wers And visions of one sweet union nie był tak dobrze zaśpiewany w rzeczywistości jak i wiele innych fragmentów OV Twisted Evil

Tak myślałem, że to jest jeden z tych "wstawionych" fragmentów, bo za dobrze mi to brzmiało, jak na Wembley. A uwielbiałem ten moment. Taką zajebistą moc można było poczuć.
_________________
2009 edo bentley continental gt speed 2006 edo volkswagen touareg red black
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Pon Lip 04, 2011 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodziło mi tu jednak o to że dokumentuje koncert. Jeden, konkretny. Nie jak na Live Magic, czy Live Killers.
Ale dzięki za info, bo nawet nie wiedziałem Very Happy
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Pon Lip 04, 2011 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Oskar napisał:
1-Zawiera zapis z całego koncertu, od początku do końca

Gdybym miał się przyczepić, to całe wydanie jest tylko na bootlegu, bo na oficjalnym brakuje fragmentów (zostały podłożone inne), gdzie Freddie nie wyrabiał wokalem w niektórych partiach i wiele innych Twisted Evil

Ale to chyba jest charakterystyczne dla większości oficjalnie wydanych koncertówek, nie tylko Queen. Nawet na genialnym Live Killers Don't Stop Me Now ma przecież prawdopodobnie dorobiony w studiu wstęp, podobnie jak wokal Fredka w ostatnich dwóch refrenach We Are The Champions... Studyjne overdubby biletem do udanej koncertówki na pokolenia Cool

A o Wembley to kiedyś napiszę moje opinie... Nie mam dziś siły wyksztusić z siebie wyliczanki wszystkich problemów na 2000 słów. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
innuendo91



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 228
Skąd: Gdańsk/Sopot/Gdynia

PostWysłany: Sob Sie 06, 2011 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert, który ogląda się lepiej niż wszystkie inne z lat 80-tych i 70-tych.

O wokalu wiadomo, powstawiany z innych koncertów w różnych miejscach, ale nie przesadzajmy, że był aż tak tragiczny 12.07.1986.

Ogólnie koncert nie najlepiej zaśpiewany, lecz najlepiej zagrany.
_________________
"My soul is painted like the wings of butterflies
Fairytales of yesterday will grow but never die
I can fly - my friends"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek