FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Aborcja- tak czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Aborcja
tak
22%
 22%  [ 24 ]
nie
26%
 26%  [ 29 ]
tak, ale tylko w niektórych przypadkach
43%
 43%  [ 47 ]
nie mam zdania
5%
 5%  [ 6 ]
inna odpowiedź
1%
 1%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 108

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się wszyscy tego momentu poczęcia chwycili, że mam pytanie...

czy pigułka na poranek po to już też aborcja? A w związku z tym grzech/morderstwo czy jak? Pytam serio- poczęcie było, więc...?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gnietek napisał:
Ale czy mogą stwierdzić, czy coś jest zabójstwem, czy nie? To jest sprawa interpretacji faktów. Fakty to sprawa bezdyskusyjna. Z interpretacją jest już inaczej.

Więc pozwólny kobiecie interpretować te fakty.

Fakty faktami, ale gdy powstaje zygota i po tych sześciu dniach zagnieździ się w macicy, rozpoczyna się proces, o którego przyczynach i zasadach nie wiemy kompletnie nic, wiemy tylko jak przebiega. To proces specjalizacji. Dlatego w obecnym stanie wiedzy nie możemy autorytarnie stwierdzić, czy coś jest słuszne, czy nie. A skoro nie da się tego stwierdzić, niechaj każdy ma prawo do własnej decyzji.

I jeszcze parę faktów do własnej interpretacji. Układ nerwowy i serce zaczynają kształtować się w trzecim tygodniu ciąży, głowa i mózg - w piątym, wszystko to w ramach procesów endodermy i ektodermy. Do tego czasu twarz nie przypomina jeszcze ludzkiej w żadnym stopniu. Po ośmiu tygodniach kończy się faza embrionalna okresu prenatalnego, a zaczyna faza płodowa, która trwa już do chwili narodzin, wówczas mówimy już o "noworodku". Zatem nauka w okresie ciąży zupełnie nie operuje takim terminem jak "człowiek". Dlatego przedstawiciel scjentyzmu widzi sprawę zupełnie inaczej niż reprezentat spirytualizmu (upraszczam te terminy, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi), jest to zatem głównie kwestia wiary i filozofii. A wiarę, jak wiemy, każdy ma inną, filozofię również każdy wyznaje zgodną z własnym uznaniem. Dla jednych miłość, dla innych hormony, dla jednych nagłe olśnienie to dotyk palca Bożego, dla innych specyficzny impuls elektryczny. I niech mi ktoś powie, która ideologia jest tu słuszna...
Okay, druga część tego akapitu nie była już do własnej interpretacji, a wyrażała po raz kolejny moje zdanie. Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Tak się wszyscy tego momentu poczęcia chwycili, że mam pytanie...

czy pigułka na poranek po to już też aborcja? A w związku z tym grzech/morderstwo czy jak? Pytam serio- poczęcie było, więc...?


jeśli się dobrze orientuję, to taka tabletka ma zapobiec zapłodnieniu, na co plemnik ma te 72 godziny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
Fenderek napisał:
Tak się wszyscy tego momentu poczęcia chwycili, że mam pytanie...

czy pigułka na poranek po to już też aborcja? A w związku z tym grzech/morderstwo czy jak? Pytam serio- poczęcie było, więc...?


jeśli się dobrze orientuję, to taka tabletka ma zapobiec zapłodnieniu, na co plemnik ma te 72 godziny.


No to tu już schodzimy z tematu aborcji na antykoncepcję a to zupełnie co innego.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anka793



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 315
Skąd: Warszawa / Lublin

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
Fenderek napisał:
Tak się wszyscy tego momentu poczęcia chwycili, że mam pytanie...

czy pigułka na poranek po to już też aborcja? A w związku z tym grzech/morderstwo czy jak? Pytam serio- poczęcie było, więc...?


jeśli się dobrze orientuję, to taka tabletka ma zapobiec zapłodnieniu, na co plemnik ma te 72 godziny.


Owszem, ma zapobiec, ale działa też w ten sposób, że jak już dojdzie do zapłodnienia, to pigułka tak zmienia środowisko w macicy, żeby zapłodniona komórka nie zagnieździła się tam i obumarła. Podobne działanie mają zwykłe hormonalne pigułki antykoncepcyjne, których podstawowym działaniem jest brak owulacji, zmiana śluzu na nieprzepuszczalny i wrogi plemnikom oraz, gdy te dwa sposoby zawiodą, właśnie niedopuszczenie do zagnieżdżenia się w macicy zapłodnionej już komórki jajowej. Dlatego kościół potępia szczególnie tę formę antykoncepcji. Też jestem ciekawa opinii osób na ten temat, które uważają że człowiek zaczyna żyć już w momencie poczęcia.

Do Gnietka, prawo do osobistej wolności i decydowania o sobie to nie żaden eufemizm, ale już dawno uznane podstawowe niezbywalne prawa człowieka! A ja wszystkich przeciwników aborcji nie nazywam fanatykami religijnymi, odnoszę się do kościoła, dlatego że ta instytucja ma za wiele do powiedzenia w tej sprawie i kształtuje w Polsce rzeczywistość. Szanuję opinię osób, które są przeciwnego zdania i nie narzucają jej innym, pozostawiając kwestię aborcji własnemu sumieniu.

A teraz odpowiedź na niepokoje katera Rolling Eyes
Pisałam już, dlaczego wg mnie aborcja nie jest zabójstwem, gdybyś dokładnie przeczytał moje posty to byś znalazł argumenty. Nazwanie aborcji zabójstwem jest manipulacją językową i równie dobrze mogłabym się tłumaczyć, że nie jestem kosmitką. Do pewnego momentu płód jest po prostu częścią ciała kobiety, całkowicie od niej uzależnioną, nieczującą, nie odczuwającą bólu, nieświadomą. Nie można pozbawić życia czegoś, co jeszcze się nie urodziło, co jeszcze nie zaczęło nawet żyć. Można mu najwyżej odebrać ten potencjał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anka793 napisał:
A teraz odpowiedź na niepokoje katera Rolling Eyes

Ach ten żałosny żałosny kater Rolling Eyes
Mój niepokój ma uzasadnienie, gdyż "uważnie czytając Twoje posty" znajduję w nich oznaki fanatyzmu, a ja się boję fanatyzmu.

Anka793 napisał:
Pisałam już, dlaczego wg mnie aborcja nie jest zabójstwem, gdybyś dokładnie przeczytał moje posty to byś znalazł argumenty. Nazwanie aborcji zabójstwem jest manipulacją językową i równie dobrze mogłabym się tłumaczyć, że nie jestem kosmitką. Do pewnego momentu płód jest po prostu częścią ciała kobiety, całkowicie od niej uzależnioną, nieczującą, nie odczuwającą bólu, nieświadomą. Nie można pozbawić życia czegoś, co jeszcze się nie urodziło, co jeszcze nie zaczęło nawet żyć. Można mu najwyżej odebrać ten potencjał.

To, co piszesz jest taką samą manipulacją językową. Sama decydujesz o człowieczeństwie i na podstawie niejasnych przesłanek ustalasz jego granice. Bo czym jest to odebranie potencjału? Przekreśleniem czyjegoś życia przecież. Możemy to delikatniej nazwać, ale cały czas chodzi tu o życie.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anka793 napisał:
Owszem, ma zapobiec, ale działa też w ten sposób, że jak już dojdzie do zapłodnienia, to pigułka tak zmienia środowisko w macicy, żeby zapłodniona komórka nie zagnieździła się tam i obumarła.


są to baaardzo rzadkie przypadki - no ale ta, biorąc pod uwagę, że tak się MOŻE zdarzyć, możecie zacząć tę dyskusję o momencie poczęcia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
są to baaardzo rzadkie przypadki - no ale ta, biorąc pod uwagę, że tak się MOŻE zdarzyć, możecie zacząć tę dyskusję o momencie poczęcia Wink

Racja. To będą w takim razie te wszelakie "fałszywe alarmy" gdzie test ciążowy pokazuje wynik pozytywny, a doktor stwierdza brak ciąży
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawne, że wszyscy zwolennicy aborcji zapominają, że mogłoby ich w ogóle nie być gdyby ktoś fanatycznie kiedyś wdrażał ich chore pomysły Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
Zabawne, że wszyscy zwolennicy aborcji zapominają, że mogłoby ich w ogóle nie być gdyby ktoś fanatycznie kiedyś wdrażał ich chore pomysły Very Happy

Zabawne, ze wielu przeciwników aborcji uważa, iż jeśli by na nią pozowolono to wszyscy od razu by z tego korzyustali...

Wiesz, ze ten sam (głupi jednak, skądinąd) argument podchodzi też pod antykoncepcję? I patrz, jakimś cudem tu wszyscy jesteśmy, mimo iż prezerwatywy w naszym kraju nigdy nielegalne nie były...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezsens. Potępia się antykoncepcje jednocześnie zakazując aborcji.
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Lukas napisał:
Zabawne, że wszyscy zwolennicy aborcji zapominają, że mogłoby ich w ogóle nie być gdyby ktoś fanatycznie kiedyś wdrażał ich chore pomysły Very Happy

Zabawne, ze wielu przeciwników aborcji uważa, iż jeśli by na nią pozowolono to wszyscy od razu by z tego korzyustali...

Wiesz, ze ten sam (głupi jednak, skądinąd) argument podchodzi też pod antykoncepcję? I patrz, jakimś cudem tu wszyscy jesteśmy, mimo iż prezerwatywy w naszym kraju nigdy nielegalne nie były...


Fakt, kondomy są całkowicie legalne, a nie wszyscy z nich korzystają... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Lukas napisał:
Zabawne, że wszyscy zwolennicy aborcji zapominają, że mogłoby ich w ogóle nie być gdyby ktoś fanatycznie kiedyś wdrażał ich chore pomysły Very Happy

Zabawne, ze wielu przeciwników aborcji uważa, iż jeśli by na nią pozowolono to wszyscy od razu by z tego korzyustali...

Wiesz, ze ten sam (głupi jednak, skądinąd) argument podchodzi też pod antykoncepcję? I patrz, jakimś cudem tu wszyscy jesteśmy, mimo iż prezerwatywy w naszym kraju nigdy nielegalne nie były...

Policzyłeś dobrze? ;f
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 12:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co, Ciebie nie ma?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze jestem. Mówię w imieniu tych nieszczęsnych nienarodzonych dzieci, będących ofiarą aborcji (i masturbacji).
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kurwa, nie mów mi, że nie widzisz różnicy pomiędzy plemnikiem a płodem albo, że nie widzisz różnicy pomiędzy spermą z plemnikami w condomie a martwym dziecku w koszu poaborcyjnym.

Nie ważne w jakiej skali byłaby przeprowadzana aborcja, nawet gdyby był to 1% w skali kraju to i tak Ty też mógłbyś być w tym 1 % i nie byłoby już ujadania na temat moralnej słuszności zabójstwa innych zagrożonych dzieci.

Najprościej jak się da, jesteś zadowolony ze swojego życia to nie odbieraj innym dojść do takiego etapu, na którym jesteś. Nie jesteś to trudno idź do psychologa, ale nie szkodź innym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
Ty też mógłbyś być w tym 1 % i nie byłoby już ujadania na temat moralnej słuszności zabójstwa innych zagrożonych dzieci.

Ale by wtedy było fajnie, nie?

Laughing
Zabawny jesteś. Wiesz, ze w PRL-u aborcja była dozwolona w podobnych przypadkach jak teraz- a w praktyce właściwie pozwalała na aborcję ze względów na sytuację społeczną? Jakoś żyję (bo urodziłem się jeszcze wtedy- mieliśmy więc zdaje się dokładnie takie same szanse być w tym 1% czy 5% czy ilu ta,, no chyba że urodziłeś się już po 1993, bo wtedy zdaje się ograniczone zostały po raz pierwszy prawa aborcyjne...). I jakims przedziwnym cudem żyjemy.

To co, "poujadamy" sobie (bo jak widzę dyskusja możliwa nie jest, obserwując język jakim operuesz) teraz o słuszności zabijania ciężarnej kobiety w imię ratowania płodu? A może poujadamy o zdrowiu psychicznym zgwałconej kobiety? Ta nie ma prawa jak rozumiem dojść do tego wspaniałego momentu w jakim moje życie w tej chwili się znajduje?
Lukas napisał:
Najprościej jak się da, jesteś zadowolony ze swojego życia to nie odbieraj innym dojść do takiego etapu, na którym jesteś.

Powtórz to ciężarnej kobiecie, której ciąża zagraża życiu...

Z tego co pamiętam kiedyś dyskutowaliśmy o homoseksualiźmie i wtedy próbowałeś mi udowodnić, że naukowe badania wykazują iż to jest choroba którą da się wyleczyć. Pamiętając o tym- rezygnuję z dalszej polemiki, bo ona nie ma sensu. Ujadaj sobie sam.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak mi się przypomniała teraz jakże "inteligentna" odpowiedź w tej sprawie człowieka, którego nomen omen masz w podpisie: http://www.youtube.com/watch?v=iqByeUsSTUo (fragment od 0:35)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Argumenty z dupy wzięte. Pisałem już tutaj w 2007 roku i powtórzę raz jeszcze aborcja nie jest zabiegiem poprawiającym stan psychiczny i kondycje zdrowotną kobiety po gwałcie. Gwałt to dramat a aborcja kolejny dramat, nie ma sensu mnożyć tragedii.

Powtórzę to każdemu, kobieta zgwałcona potrzebuje pomocy a nie podsuwania złotego środka. Nie ma złotych środków na stan kobiety po gwałcie. Dojście do siebie to długotrwały proces, aborcja nic nie załatwi oprócz zabicia dziecka.

Nie przypisuj mi też słów, których nigdy nie napisałem ani nie powiedziałem. Nie oceniam życia dziecka w okresie prenatalnym jako ważniejszego od życia matki, która nosi je w swoim łonie. I to jest życie i tamto życie. Czy matka poświęci się, żeby ratować życie dziecka co się jednak zdarza to jest to tylko jej indywidualny wybór i objaw najwyższego bohaterstwa, oddania. Jeśli natomiast będzie chciała przeżyć to nikt nie ma prawa mieć jej tego za złe.

Twoja wycieczka do homoseksualizmu jest niepotrzebna i nie ma związku z tematem. Jeżeli masz mi coś do zarzucenia w tej kwestii to zapraszam do odpowiednio wydzielonego tematu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszymy się (no kurwa!), Lukasie, że masz monopol na prawdę, czym jest życie i kiedy się zaczyna; jak czułaby się kobieta po aborcji, a jak by się się nie czuła; decyzję, czym jest zarodek. Mam nadzieję, że jako Wielki Wódz nie potraktujesz mnie jako żałosnego prywaciarza własnego zdania.

A teraz faktycznie - ujadaj sobie sam, Kurwo z Dupy Wzięta.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, panowie... sam w tym biorę udział, dyskusja jest ostra, niektóre argumenty są poniżej pasa tudzież przyzwoitości, ale... może jednak wyzwiska niekoniecznie, co? Bo to się szybko wymknie spod jakiejkolwiek kontroli... może darujmy sobie wycieczki o tym skąd kto pochodzi, jakim Fenderek spłynąłby kanałem gdyby (gdyby?) aborcja była dozwolona wcześniej że zacytuję klasyka czy o tym czy ujadamy, kwiczymy czy tylko pierdolimy od rzeczy i niech ta rozmowa zejdzie na jakieś rzeczowe argumenty- inaczej się zrobi mały szlaban na ochłonięcie... Bez wycieczek, wyzwisk i onetowych zagrywek proszę... każdy następny post w tym tonie wyleci. Jeżeli ktoś to chce w takim tonie kontynuować- PW albo FSW.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już zapomniałem, że Fenderek jest moderatorem Laughing


Ale to się tak skończyć musiało z takich czy innych powodów. Nie ma wycieczki osobistej ale jednak. Zbyt drażliwy temat a po jednej i drugiej stronie barykady stoją ludzie o raczej ugruntowanych stanowiskach i w związku z przekonaniami (np. religia) są stanowczy. Toteż odkrywanie tematów co jakiś czas (tych najbardziej drażliwych) moim zdaniem będzie prowadzić zawsze do tego samego. Toteż się nie odzywam. A żeby nie było całkiem nie na temat.

Nie mam jasnego stanowiska jeśli chodzi o aborcję. Tak długo jak sam nie będę miał z tym do czynienia (oczywiście pośrednio - nie jestem kobietą) tak długo nie mam zamiaru się nad tym rozwodzić.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zważając na niski rynsztokowy poziom Misia kończę rozmowę, którą powinno się prowadzić na argumenty a nie na wyzwiska.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie wyzwiska? Co do mnie przyszło, to (dosłownie) zwróciłem. Sorry, ale jak ktoś tu tylko "kurwuje" i całą dyskusję zrównuje do wyrażenia "z dupy wzięte", to czuję się obrażony, nawet jeśli to nie było bezpośrednio do mnie, i reaguję podsumowującą parafrazą słów drugiej strony, a nie żadnym wyzwiskiem. Obelg to tu nie było, ale kto tak chce to odebrać, to i tak to zrobi, więc wszystko mi jedno.

Jak rozmawiać z Tobą na argumenty, skoro "są z dupy wzięte"? No jak?

Dziękuję, dobranoc.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Zabawny jesteś. Wiesz, ze w PRL-u aborcja była dozwolona w podobnych przypadkach jak teraz- a w praktyce właściwie pozwalała na aborcję ze względów na sytuację społeczną? Jakoś żyję (bo urodziłem się jeszcze wtedy- mieliśmy więc zdaje się dokładnie takie same szanse być w tym 1% czy 5% czy ilu ta,, no chyba że urodziłeś się już po 1993, bo wtedy zdaje się ograniczone zostały po raz pierwszy prawa aborcyjne...). I jakims przedziwnym cudem żyjemy.

Nie czytam Lukasa, więc może nie czaję kontekstu, ale nie bardzo wiem co próbujesz udowodnić. No żyjesz. Ja żyję. Mieliśmy fart. Cieszmy się.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:

Nie czytam Lukasa, więc może nie czaję kontekstu

No patrz, a skoro to była na coś odpowiedź to raczej jej kontekst jest kluczowy... nie?

I cieszę się. Jak najbardziej się cieszę. Tylko podobno gdyby aborcja była dozwolona, to bym mia szansę zniknąć i nie ujadać tutaj, jak ktoś "nierynsztokowo" zdecydował się to przedstawić. Moja odpwoiedź na to- ona BYŁA dozwolona... więc jak już naprawdę mamy być przy argumentach skądś tam wyciąganych, to... no...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rany, no bo już wcześniej coś podobnego pisałeś. Nie odzywam się więcej, foch.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 2:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do proczojsowców: gdzie i kiedy dokładnie kończy się "płód", a zaczyna człowiek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 3:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O dwie albo trzy strony się spóźniłeś... Laughing
Tak widze ten temat będzie wyglądał i wygląda- powtarzanie w kółko dokładnie tego samego...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...jak to w przypadku tego typu tematów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
Strona 17 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek