FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
LIVE MAGIC na cenzurowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

LIVE MAGIC
1
30%
 30%  [ 3 ]
2
40%
 40%  [ 4 ]
3
10%
 10%  [ 1 ]
4
20%
 20%  [ 2 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 10

Autor Wiadomość
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do utworów to wielkigo manewru nie było. A co do AOBTD, rzecz gustu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:
AOBTD jest najlepsze z Wembley, wykonane cudownie. Dopiero oglądając ten koncert bardziej polubiłem ten utwór.
A to AOBTD z płyty Live Magic jest przeciętne.
Zgadzam się ze ucinaniu utworów to zbrodnia, ale NAJWIĘSZKĄ ZBRODNIĄ JEST TUTAJ DOBÓR UTWORÓW!!!!
Wersja z Wembley jest porazka, moim zdaniem...
AOBTD pochodzi z Knebworth... Koncert sto razy lepszy od slabego Wembley...
MOIM ZDANIEM oczywiscie...

Tak w ogole: po cholore Ci wersja AOBTD z Wembley (skoro juz tak jz lubisz) na LIVE MAGIC- przeciez jest na Live At Wembley!!!! Confused
Wedlug mnie wybor akurat nie jest zly: wiekszosc pochodzi z knebworth, dwa z budapesztu (AKOM i Under pressure), jeden z sobotniego Wembley (co swiadczy o tym jaki "wspanialy" byl to wystep) i cos z piatkowego... Pociecie to kpina; opuszczenie paru utworow- tez kpina, ale... Wykonania sa tu lepsze niz na Wembley...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
]Wersja z Wembley jest porazka, moim zdaniem...
AOBTD pochodzi z Knebworth... Koncert sto razy lepszy od slabego Wembley...
MOIM ZDANIEM oczywiscie...

Tak w ogole: po cholore Ci wersja AOBTD z Wembley (skoro juz tak jz lubisz) na LIVE MAGIC- przeciez jest na Live At Wembley!!!! Confused
Wedlug mnie wybor akurat nie jest zly: wiekszosc pochodzi z knebworth, dwa z budapesztu (AKOM i Under pressure), jeden z sobotniego Wembley (co swiadczy o tym jaki "wspanialy" byl to wystep) i cos z piatkowego... Pociecie to kpina; opuszczenie paru utworow- tez kpina, ale... Wykonania sa tu lepsze niz na Wembley...


Zgadzam się że koncert Knebworth jest lepszy od Wembley, ale akurat wersja AOBTD bardziej MI się podoba z Wembley. Płytę Live At Wembley oczywiście też mam, tak jak i Wembley na DVD też mam, tylko mówię, że wg. mnie lepszym wyborem na Live Magic by było AOBTD z Wembley.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:
tylko mówię, że wg. mnie lepszym wyborem na Live Magic by było AOBTD z Wembley.
PO CO SKORO JEST NA "LIVE AT WEMBLEY"???????
Po co powtarzac te same wykonnia!!!??? Ja w ogole jestem rozczarowany ze uzyto czegokolwiek z Budapesztu i Wembley- to ZNAMY z VHS!!! Wolalbym jakies wersje ze Sztokholmu albo Madrytu, albo Leiden... Po co powtarzac to samo!!??
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
miraclequeen napisał:
tylko mówię, że wg. mnie lepszym wyborem na Live Magic by było AOBTD z Wembley.
PO CO SKORO JEST NA "LIVE AT WEMBLEY"???????
Po co powtarzac te same wykonnia!!!??? Ja w ogole jestem rozczarowany ze uzyto czegokolwiek z Budapesztu i Wembley- to ZNAMY z VHS!!! Wolalbym jakies wersje ze Sztokholmu albo Madrytu, albo Leiden... Po co powtarzac to samo!!??

Tu się zdecydowanie zgadzam!!!! Masz racje... No ale i tak jest sporo utworów z Wemley - a to nie był mój wybór... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie to rajcuje z tej płytki parę utworów:
1.Under pressure(wspaniałe wykonanie,Freddie w dobrej formie wokalnej)
2.IWTBF(wspaniale słyszalna publiczność)Po za tym to bez większych podniet Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największy plus Live Magic - I Want To Break Free Very Happy Publicznośc dała z siebie wszystko, wspaniale wyszło Wink

Największy minus Live Magic - We are The Champions Sad Freddie, co się stało, czemu zaśpiewałeś to tak... dziwnie?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szah-Al



Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 210
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5! Na koncertowych kawałkach dopiero wychodzi całe "power" Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tom-pl



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 39
Skąd: Puławy

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
Wczoraj udało mi się zdobyć koncert w Knebworth na 2xCD (CD - R) ale pytanko - koncert nosi tytuł Electric Magic zy Beginning Of The End (bo spotkałem się z dwoma wersjami) ?


Otóz Beginning of The End to tytuł koncertu ze Sztokholmu na (Rasunda football ground)
A Eletric Magic To Knebworth Park (Hertfordshire) ,Stevenage
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tom-pl



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 39
Skąd: Puławy

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:
Porażka!!! Dobór utworów to PORAŻKA!!!!!!! Po prostu porażka.
Gdzie do chol.... jest Crazy Little Thing Called Love????? Dlaczego Another One Bites The Dust nie jest z Weblmey (tu wykonali ten utwór wyśmienicie, jak nigdzie indziej)???? Poza A Kind Of Magic i Radio Ga Ga, wybrali najgorsze utwory!!!!!! Tragedia!!!! Zastanawiam się między 1 a 2 w ocenie.

Tak uwarzasz Michałek to przesluchaj wszystkie koncerty z Magic Tour a zmienisz zdanie na temat A Kind i Radio Ga Ga własnie ze najlepsze piosenki ,niepomijając Under Presssure i Who wants to live forever najlepsze wykonanie Knebworth Park.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tom-pl napisał:
Tak uwarzasz Michałek to przesluchaj wszystkie koncerty z Magic Tour a zmienisz zdanie na temat A Kind i Radio Ga Ga własnie ze najlepsze piosenki ,niepomijając Under Presssure i Who wants to live forever najlepsze wykonanie Knebworth Park.


No właśnie chodzi mi o to, że jedynie A Kind Of Magic i Radio Ga Ga tutaj dobrze są dobrane.
Razi to że utwory są poobcinane i nie ma najlepszego utworu koncertowego: Crazy Little Thing Called Love. Brakuje też wielu innych świetnych koncertowych utworów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Sob Sie 07, 2004 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powpiersze jak mogli dac z wembley skoro napewno wiedzieli grając konceret wembley ze bedzie on cały wydany na cd takze było byt to bezsensu:)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Sie 09, 2004 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
powpiersze jak mogli dac z wembley skoro napewno wiedzieli grając konceret wembley ze bedzie on cały wydany na cd takze było byt to bezsensu:)
CZLOWIEKU! Jak mieli wiedziec, ze bedzie na pewno wydany na CD, skoro wydane zostalo (na CD) w roku dopiero 1992, SZESC LAT PO KONCERCIE i juz po smierci Freddiego???
Spike Edney jr napisał:
Mnie to rajcuje z tej płytki parę utworów:
1.Under pressure(wspaniałe wykonanie,Freddie w dobrej formie wokalnej)
2.IWTBF(wspaniale słyszalna publiczność)
Pierwsze- z Budapesztu, drugie z Knebworth... W ogole, na calosci Knebworth publika jest GENIALNA i chocby tylko dlatego lubie te nagrania sto razy bardziej od Wembley...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarek_s



Dołączył: 09 Cze 2004
Posty: 8

PostWysłany: Wto Sie 10, 2004 1:53 pm    Temat postu: queen live Odpowiedz z cytatem

Jeżeli są nagrania z Budapestu, Knebworth dlaczego nie zostaną wydane ?
Uwielbiam Queen Live, ale ta płyta jest tak okrojona, że brakuje na niej magii koncertów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Sie 10, 2004 2:20 pm    Temat postu: Re: queen live Odpowiedz z cytatem

jarek_s napisał:
Jeżeli są nagrania z Budapestu, Knebworth dlaczego nie zostaną wydane ?
Uwielbiam Queen Live, ale ta płyta jest tak okrojona, że brakuje na niej magii koncertów.
Budapeszt jest wydany na VHS, choc- niestety!- nie caly...
rodzynek2 napisał:
Po lewej stronie postu, pod ksywką i liczbą postów pisze skąd dana osoba pisze. A Fenderek w Lodynie raczej nie ma polskich liter na klawiaturze
masz zupelna racje- pliterek po prostu nie mam...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 10, 2004 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko co nie na temat przeniosłem do nowego tematu w Freestyle i jeszcze jednego.
Postarajcie się te wszystkie "letnie" pogaduchy prowadzić w Freestyle.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sty 15, 2005 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po raz kolejny zgadzam sie z fenderkiem... ta plyta to zbrodnia na instytucji koncertu... pomijam juz fakt ze przeciez z tej trasy juz wyszla plyta koncertowa.. wiem ze wyszla kilka lat pozniej ale przeciez rejestrowali wembley profesjonalnie w jakims celu i dobrze wiedzieli ze kiedys prawdopodobnie go wydadza a to chyba bylo tak na szybkiego wydane zeby uczcic skonczona trase..zupelnie niepotrzebnie... co z tego ze wykonania piosenek sa czesto swietne jak rzeznictwo ktorego dokonano na niektorych z nich jest tragiczne a sprowadzenie koncertu queen do kilkudziesieciu minut jest zbrodnia ktora powinna byc karana smiercia (no dobra.. mozemy ulaskawic odpowiedzialnych za to bo to pewnie sam zespol maczal w tym palce a szkoda by bylo chlopakow hehe)... daje 3 z dobrego bizoniego serca ...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Sob Sty 15, 2005 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt że cięcie utworów jest złe w przypadku Queen Very Happy . Ale mając wybierać między A Kind Of Magic, a Liva Magic to bez zastanowienia wybrałbym tę drugą opcje. Wystawiłem tej płycie 6.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lipa



Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 337
Skąd: Dębica

PostWysłany: Nie Sty 16, 2005 1:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oddałem głosu bo moim zdaniem ta płyta to swego rodzaju składanka.
To tak jak bym miał opisać dziecko Britney Spearce i Stafana Żeromskiego" Sad
_________________
Hasta La Victoria Siempre ! Patria o muerte ! Venceremos !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kamil 1



Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dałem 5 choc troszkę pocięta płytka:/ ale ja do niej nic nie mam są raczej większość fajych piosenek i nie mam na co narzekaćSmile
_________________
_____________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daję 4. Takie cięcie utworów to zbrodnia, jak już ktoś powiedzial. Poza tym, dlaczego jest ich tak malo?!!!
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3, Dużo cięc, a wogóle Live Killers jest o niebo lepsze.
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tomek15



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 55

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dałem 2 za cięcia w piosenkach.
Wolałbym Mannheim CD, Budapest CD albo Knebworth CD, a nie jakieś dziadostwo.
_________________
>>> AIN'T NOTHING BUT A GANGSTER PARTY <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jazz



Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 98

PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja pierwsza kaseta Queen - podsumowanie największej, a zarazem najbardziej komercyjnej trasy Magic Tour. Kiedy miałem cztery latka to się zachwycałem (ba! zachwycałem się wszystkim co się z Queen wiąże, nawet Works i AKOM), ale z perspektywy czasu doszedłem, że jest to jedna z najgorszych wydawnictw Królowej. Tie Your Mother Down, We Will Rock You, Friends Will Be Friends i We Are The Champions skrócone do jednej zwrotki, Bohemian Rhapsody bez części operowej. Masakra!!!!! Dwója!!!!
_________________




Be free with your tempo be free be free
Surrender your ego be free be free to yourself
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Live Magic dostało 3 ... Jest lepsze od AKOM ... jak dla mnie ... Lubie tej płytki posłuchać ale nie za często, bo mi się niedobrze może zrobić ... Więc tak ... One Vision ... Szkoda, że obcieli wstęp ... Ale lepsze wykonanie z Knebworth niż z Wembley ... Tie Your Mother Down - no nawet nawet, choć mogli nie wycinac tej drugiej zwrotki. Co tam dalej ... Seven Seas Of Rhye jest pełnym chyba wykonaniem ... Ale przynajmniej AKOM jest pełne ... UP też z Budy i Pesztu ... AOBTD jest takie przydługawe razem z E-r-ooo (Day-oo czy tam E-ooo ), ale przynajmniej pełne ... Break Free strasznie poobcinane choc mnie sie dosyc podoba ... IS This The World ... Tyklo jedna zwrotka ... brak Love OF my Life ... Bo Rhap bez opery fajne ... ALe takie przykrotkawe ... Hammer To Fall pełne, ale z Wembley ... Ga Ga - nawet nie wiem gdzie to jest poobcinane ... WWRY jak na Live Aid ... FWBF jak zwykle... Koszmar ... WATCH i jedna zwrotka ... Oj nie popisali sie ... Ale przynajmniej jest GSTQ całe...

Ale 3/4/5 utworów wiosny nie uszyni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słaba 2 ode mnie. Pocięte utwory bardzo wkurzają. Szczerze to ja prawie wcale tego nie słucham, bo jak chce ten okres koncertowy posłuchać włączam po prostu Wembley i gra. Podoba mi się tylko okładka Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Larry Lurex



Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 86

PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katastrofa. Nigdy nie byłem tak rozczarowany jak po przesłuchaniu tej płyty. Nawet Flash czy Hot Space mnie tak nie załamał. Pocięte utwory i w ogóle długość całej płyty mnie osłabiły. Przesłuchałem może 5 razy w życiu i od dawna nie tykam. Jedyne co mi się podoba to okładka, bardzo fajna wg mnie. Ale zawartość nędzna - przy Live Killers jest to chłam, mimo, że Live Killers też pocięty i poskładany. Dałem aż 2. Ale niżej już nie daje niczemu co ma nazwę Queen. Nawet jeśli wypuściliby krążek z nagranym bekaniem i pierdzeniem całego kwartetu.

EDIT: Po małej wymianie zdań z Mariuszem, pragnę doinformować, że w żadnym wypadku nie oceniam tego jak Queen zagrał poszczególne kawałki, bo nawet wykonanie tych Wembley nieszczególnie mnie razi. Po prostu uważam, że wypuszczenie tego krążka w takiej formie jest niedopuszczalne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pablov1982



Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 132
Skąd: wawa

PostWysłany: Sro Gru 31, 2008 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet lubię tą płytkę ale może to dlatego że rozpatruję ją w kategoriach bardziej dokumentu niż albumu live. Patrząc z perspektywy wydanego w 1992 "L A Wembley" to taka zapchajdzura w dyskografii bezładnie poszatkowana. To taki jakby koncertowy "the best of", szybka przebieżka po 3 występach ale cóż byli na topie, zagrali wielką trasę i nikt nie pomyślał albo nie miał czasu aby zrobić coś większego z tego i lepszego.
Patrząc na spis utworów to rzeczywiście wybór w tym czasie najbardziej "chodliwego towaru" bez zagłębiania się w szczegóły.
Prawdopodobnie szli za ciosem i miało to koniecznie się sprzedać w owym czasie.
Czas zweryfikował wartość tego wydawnictwa. Czasem lubię sobie ją wrzucić jak chcę posłuchać krótko i treściwie tych bardziej znanych rzeczy.
Ale jak mam więcej czasu to oczywiście "Wembley" Smile
Daję tylko "2", troche zaniżone ale jednak "2".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pewnym momencie mnie uderzyło tylko:
Gdzie jest środek z BoRhap ?!
Słuchałem Live Killers i Live Magic po sobie. Uuuu. Ogromna przepaść pomiędzy tymi płytami jest, niestety.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grzesiek



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 147
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie denerwuje to, że jest ucięte "is this the world we created?". Nie mogli całego utworu zamieścić na płycie? Bo "Tie your mother down" to już tak zagrali na koncercie jedną zwrotkę, w Budapeszcie.
Nie znoszę albumu "Live magic" ze względu na ucięte zwrotki w studio.
To nie płyta, tylko śmieć i tyle!!! Twisted Evil Surprised
Ja myślałem, że utwory te na koncertach były już tak grane, a tu się okazuje, że nie. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek