FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
GENESIS
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Genesis:
Z Philem Collinsem???
49%
 49%  [ 51 ]
Z Peterem Gabrielem???
33%
 33%  [ 34 ]
Z Rayem Wilsonem???
1%
 1%  [ 2 ]
Nieznam tego zespołu
12%
 12%  [ 13 ]
Nielubie
2%
 2%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 103

Autor Wiadomość
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 9:16 pm    Temat postu: GENESIS Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o tym zespole.Ja sprawiłem już sobie jakiś czas temu ich DVD z koncertu Wembley z 1987 roku.Narazie znam twórczość Collinsa.Zaniedługo mam w planie załatwić sobię twórczość Genesis z P.Gabrielem...to dopeiro podobno jest show Very Happy Jak dlamnie narazie Phil wymiata.....Zdecydowanie odpada Ray Wilson...to jak z reaktywacją Queen.... jedyną pioasenką znaną i lubianą jest chyba Congo.

Napiszcie jakie są wasze ulubione pisenki:
1.Mama
2.Drum duet(występuje jako utwór na płytach )
3.Home By The Sea
...
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze to co napisze dla prawdziwych fanow genesis bedzie herezja albo co ale ja bardzo lubie tworczosc z phillem collinsem natomiast tej z gabrielem nie znam prawie wcale.. wiem wstyd ale jakos zawsze jesli chodzi o genesis wolalem to bardziej popowe komercyjne oblicze..., to stare mnie jakos nie wciagnelo chociaz moze za mlody bylem... pewnie kiedys wroce do tego... bardzo lubie land of confusion, invisible touch, i can't dance, mama, jesus he knows me i te wszystkie inne znane kawalki z konca lat 80-tych poczatku 90-tych.. przykro mi ze rozczarowalem fanow hehe... a philla solo tez lubie bardzo...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem ten koncert z Wembley i podoba mi isebardzo solówka na 2 perkusje Smile i klawiszowiec obstawiony sprzętem.
Ale powiem wam coś takiego.
Niby ten sam stadion,niby wyskoiej klasy zespół ale takiego klimatu jak na tym stadionie zrobił Queen to tam juz niebedzie nigdy...
Tym bardziej ze go juz niema Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
Widziałem ten koncert z Wembley i podoba mi isebardzo solówka na 2 perkusje Smile i klawiszowiec obstawiony sprzętem.
Ale powiem wam coś takiego.
Niby ten sam stadion,niby wyskoiej klasy zespół ale takiego klimatu jak na tym stadionie zrobił Queen to tam juz niebedzie nigdy...
Tym bardziej ze go juz niema Wink


Na Wembley wogóle słaba akustyka jest...
Koncert z Wembley z 87 to byla seria 4 koncertów 1-2-3-4 Czerwca....przybyło na nie tylko Very Happy 288.000 ludzi Very Happy
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najlepszym utworem tego zespołu jest "Home By The Sea". Poza tym bardzo lubię "No Son Of Mine".
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kevin spacey



Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 147
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peter gabriel rządzi Smile
wszystkim, którzy nie znają genesis z gabrielem polecam płyty "selling england by the pound" i przede wszystkim "the lamb lies down on broadway"
_________________
koniec przekazu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja także wole to bardziej komercyjne oblicze, bo jedynie tylko takie znam Wink , moje ulubione utwory: Invisible Touch, Jesus He Knows Me (klipy także). Kiedyś (pare lat temu) Genesis był jednym z moich ulubionych zespołów, chociaz dzisiaj również sa w mojej ścisłej czołówce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Lut 28, 2005 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Collinsem to byla zenada moim zdaniem... Te lepsze utwory pozostaly nieznane- Driving The Last Spike czy Driving While You Sleep z I CAN'T DANCE sa swietnymi przykladami... Musze przyznac iz bardzo podobalo mi sie wcielenie z Wilsonem- CALLING ALL STATIONS bylo rewelacyjnym albumem, ze wskazaniem na NOT ABOUT US, SHIPWRECKED, ONE MAN'S FOOL i zwlaszcza THERE MUST BE SOME OTHER WAY- niedoceniona plytka.
Z Gabrielem (i HACKETTEM!!!!!) to dopiero byly czasy- tyle rewelacyjnych albumow! "Selling England by the Pound", "Nursery Crime", "Foxtrot" (a tam najlepsze chyba "Watcher Of The Skies" i "The Supper's Ready") czy "Lamb Lie Down On Broadway" (tam z kolei "Carpet Crawlers" czy "Cuckoo Cocoon"). Swietna kapela, ktora niestety ugiela sie latom 80-tym. Czegos takiego jak INVISIBLE TOUCH nie potrafie im wybaczyc...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Pon Lut 28, 2005 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plątała mi się płyta "Genesis" z Collinsem - tam były m.in. Home By The Sea i Mama - w moim odczuciu świetne. Jeżeli cały "pop" lat 80. tak by wyglądał, byłoby co najmniej wspaniale.
Z kolei okres Gabriela troszeczkę znam z jakiejś składanki - takie utwory jak "Knife" czy "White Mountain" powalają.

Jeśli chodzi o Wilsona, niestety, szczególnie mnie ten pan nie przekonuje, w zasadzie nie bardzo go znoszę. BTW. za parę dni gra u nas w klubie "Od zmierzchu do świtu", bilety za 50zł. A parę lat temu grał akustycznie w radiowej Trójce.
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Lut 28, 2005 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie osobiście porusza Son Of Mine- bardzo udane nagranie z Collinsem... wg mnie zespół bardzo dobrze sobie poradził w latach 80tych-był popularny i nadal tworzył muzykę na wysokim poziomie, chociaż Queen chyba lepiej sobie poradził w tej dekadzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dudek napisał:
Plątała mi się płyta "Genesis" z Collinsem - tam były m.in. Home By The Sea i Mama - w moim odczuciu świetne. Jeżeli cały "pop" lat 80. tak by wyglądał, byłoby co najmniej wspaniale.

Niestety- to sa wybitne wyjatki
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kevin spacey napisał:
peter gabriel rządzi Smile
wszystkim, którzy nie znają genesis z gabrielem polecam płyty "selling england by the pound" i przede wszystkim "the lamb lies down on broadway"



Hmm, w sumie tak, - ja slucham Genesis tylko z okresu 1972- 1977, czyli pomiedzy "Foxtrot" z Gabrielem a "Wind and Wuthering" z Collinsem. Tzn. jesli juz siegam po Genesis, to ten wlasnie okres lubie najbardziej. No dobra, jeszcze koncertowy "Seconds Out".
Potem w karierze Genesis zaczal sie POP.
Ray Wilson...... e tam, nic ciekawego, tylko Kongo jest dobre, juz to ktos z Was pisal.

Natomiast Gabriel- jak sie blizej przysluchac, to ma przewlekla chrypke a niejednokrotnie wychodzi mu beczenie zamiast spiewania. Mam watpliwosci, czy to byl dobry wokalista. O wiele lepiej pasuje ten jego wokal do jego solowych produkcji, ktore stanowczo wole od nagran typu Mama , Invisible Touch itd. Polecam "Plays Live" i "Us".
Collins- ma bardziej metaliczna barwe glosu, nie chrypi jak Gabriel, glos ma cokolwiek slaby co usiluje nadrabiac takim quasi krzykiem, zwlaszcza w gornych rejestrach.

Reasumujac: Pozny Gabriel i wczesny Collins- p. wyzej. To najlepszy Genesis jak dla mnie
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dudek napisał:
Jeśli chodzi o Wilsona, niestety, szczególnie mnie ten pan nie przekonuje, w zasadzie nie bardzo go znoszę. BTW. za parę dni gra u nas w klubie "Od zmierzchu do świtu", bilety za 50zł.
Czas zwrócić honor Wilsonowi :]
W ostatni piątek Ray znów grał z "Zmierzchu...", tym razem pełny, nie akustyczny, skład. Szczerze powiedziawszy ostatnią rzeczą, którą bym zrobił z 60zł, byłoby pójscie na Raya, ale miałem szczęście dostać bilet od koleżanki Smile

Więc... szacunek dla tego gościa. Większosc z tego, co grał, brzmiała wyśmienicie, a Ray przedstawił nie tylko swoje własne utwory (jak np. "Sarah", "Footsteps"), ale tez sporo kawałków Genesis (m.in. "Lamb Lies Down On Broadway", od którego zaczęli, "Land Of Confusion" czy też wspomniane wyżej "Not About Us" - bardzo lubie ten utwór), Collinsa ("In The Air Tonight") i zdaje się jeszcze, że coś Gabriela (poprzednio - wiosną - zagrał "Biko").

Bardzo mi się koncert podobał, publiczności też - dużo wolnego miejsca w Zmierzchu nie zostało. Znajomi fani Genesis szaleli przy tym strasznie... moja siostra, która dużo słucha Raya, była zachwycona.

Myślę, że Wilson jeszcze nie raz przyjedzie, więc... polecam Wink
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
varg



Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lis 03, 2005 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na etapie poznawania Genesis Gabrielowskiego - fascynująca muzyka. Collins - pop na dobrym poziomie, można posłuchać, ale jak dla mnie nic szczególnego. Wilsona zupełnie nie znam.
_________________
Fuck the Duck
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Lis 03, 2005 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zespołu zbytnio nie kojarzę niestety - solowe dokonania Phila owszem Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lis 03, 2005 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i wstyd się przyznać, ale znam tylko Genesis z panem Collins'em. Może nie interesuję się zbytnio innymi okresami, gdyż ten który znam jest jak dla mnie świetny. Bardzo lubię Phil'a jako wokalistę zarówno solowego jak i w Genesis. Ulubione piosenki:
1. Jesus He Knows Me
2. Land Of Confusion
3. I Can't Dance (jako, że streszcza cały mój talent: "I can't dance, I can't sing Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Lis 03, 2005 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalej polecam koncert z Collinsem z Wembley ...super...
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genesis powraca ?!

http://muzyka.onet.pl/mr,1193861,wiadomosci.html
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do samej reaktywacji, dobrze napisał na onecie Fenderek Wink
Inna sprawa że mój kolega, idac moim śladem 24 listopada wybiera sie na Sazką Arenę na koncert Phila, tak sie z nim zastanawiamy czy z okazji rocznicy śmierci Freddiego, wykona cover Radio GaGa, które miał juz przyjemnosc grac z Bri i Rogiem z okazji rocznicy Królowej Angielskiej oczywiscie Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://muzyka.onet.pl/1,18,8,15612078,43958354,1876540,0,forum.html

Mr. Green
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, ja też się tam wpisałem (~ktoś z forum) Mr. Green
swoją droga dziwne, że Fenderkowi chce się przeglądać odmęty onetu Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie wyleczylem juz dawno z czytania komentarzy na onecie czy wp, bo wiekszosc wpisujacych sie tam to ograniczeni idioci i nudzacy sie gowniarze, ktorzy korzystaja z tego, ze sa anonimowi... szkoda czasu i nerwow na troglodytow...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a najgorsze jest to, że podobno takie fora świadczą o poziomie społeczeństwa.... bo jeśli tak jest, to ten poziom jest cholernie niski... Rolling Eyes

ja daruję sobie komentarze odnośnie polityki- tam to dopiero jest kretyństwo Confused Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah88 napisał:
hehe, ja też się tam wpisałem (~ktoś z forum) Mr. Green
swoją droga dziwne, że Fenderkowi chce się przeglądać odmęty onetu Razz

Ktos podal link, no nie? Smile To i przeczytalem. No i napisalem. Po co? Nudzilo mi sie Razz
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, ale pisanie takich "wyznań" z nudów też mnie trochę zaskakuje Razz Smile Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również wstyd mi się przyznać, ale Genesis także kojarzy mi się przede wszystkim z Philem. Okresu, kiedy Peter Gabriel byl wokalistą, jakoś nie mialem okazji poznać(chociaż nie wykluczam takowej w przyszlości). Co jeszcze mogę dodać- może tyle, iż znam paru fanów osobiście(jednym z nich jest chlopak ojej siostry), tak więc staramy się wymieniać doświadczeniami, jeśli chodzi o nasze ulubione zespoly. Koncertu z Wembley niestety nie widzialem-może in the future...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie Genesis ale tylko i wylacznie z Philem Collinsem , lubie tonight tonight , land of coufioson , hold on my heart,invisible touch ,no son of mine
Powrót do góry
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malo kiedy sie zdarza aby kapela miala dwoch prawie z identyczna barwa glosu wokalistow bo jakby nie patrzec Collins ma bardzo podobny glos do Gabriela. Najbardziej lubie kawałek "Mama"
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Gabrielem ,którego bardzo lubię twórczości praktycznie nie znam.Wilson sympatyczny gość-koncert w Spodku w 1998 z nim na wokalu był niezły,ale nie wyciąga tak jak Collins.
Z Collinsem-kiedyś lubiłem bardziej,ale do dziś chętnie słucham.
Mama to mistrzostwo świata-mało który utwór ma taki ładunek emocjonalny;poza tym b.lubię tez Tell me why,Land of confusion,Home by the sea czy In too deep.Generalnie jestem za:).
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko: z którego roku pochodzi "Follow You Follow Me" i czy na wokalu jest Peter Gabriel?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek