FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
najbanalniejszy tekst
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 3:13 pm    Temat postu: najbanalniejszy tekst Odpowiedz z cytatem

No wlasnie- mamy najlepsze teskty nie o milosci, a.. co z tymi banalnymi? Czy to beda te o milosci wlasnie...? O tym mozna nieszablonowo, co udowadnia chocby YOU TAKE MY BREATH AWAY- tylko tak powinno sie pisac o uczuciach. Ale niestety nie zawsze sie to udawalo- LOVE OF MY LIFE jest jednym z moich "faworytow"- troche jak "Goralu czy ci nie zal"- rzewna, zawodzaca i... no wlasnie, zdziebko banalna... Albo niektore utwory Deacona- IN ONLY SEVEN DAYS albo YOU AND I- muzycznie mozee i ciekawe, ale teksty... Ba, nawet najlepszemu teksciarzowi Brianowi zdarzaly sie gorsze dni- PUT OUT THE FIRE (linijka "People get shot by people / people with guuuuns..." skreca mnie za kazdym razem). Roger? Roger chyba byl lepszym teksciarzem niz kompozytorem- ale i jemu "przytrafilo" sie RADIO GA-GA- w warstie tekstowej takie troche nijakie... No i Freddie- dwa juz omowilismy, a przeciez jest jeszzce kopalnia banalow, czyli MR BAD GUY- powtarzam, chodzi o teksty! Generalnie mozna odniesc wrazenie iz w latach 80-tych Freddie pisal swoje teksty w przerwach miedzy jedna impreza a druga- byle szybciej (choc wiadomo iz to nieprawda- wiec moze brak weny poetyckiej?czegos takiego LILY OF THE VALLEY juz nigdy przeciez w altach 80-tych nie "popelnil").
A co wy myslicie o "banalnych" tekstach?
PS
Chcialoby sie dodac i BICYCLE RACE, ale... to nie jest taki latwy i oczywisty tekst. Przegiecie- byc moze, ale raczej nie banalny ani naiwny...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście nie podpasowało Don't Lose Your Head. Co do tekstów Rogera- uważam, ze w większości były naprawdę dobre (np. Fight From The Inside, Heaven For Everyone,TATDOOL, no i nie sposób nie wspomnieć genialnego Innuendo). Natomiast "In Only Seven Days" faktycznie jest trochę banalne, ale "You And I" na pewno nie (moim zdaniem oczywiście). A co do tekstu "Radio Ga Ga"- nie uważam, zeby był szczególnie słaby, a tym bardziej banalny, sądze, ze jest wręcz niezły Wink Na temat tekstów z solowych płyt nie będę się wypowiadał, bo solowe kariery mnie nie za bardzo interesują. Jeśli chodzi o teksty Freddie'ego z lat 80-tych-może i drugie "Lily Of The Valley" mu sie nie przytrafiło, ale za to były takie perły jak np. "Is This The World We Created...?", "The Miracle" i jeszcze kilka innych by się znalazło, choć uważam, ze poziom tekstów z lat 70-tych był generalnie wyższy niż tych z lat 80-tych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewien co do IS THIS THE WORLD...- napisane razem przez Briana i Freddiego, a Brian z dobrych tekstow slynie- ciezko powiedziec kto tak naprawde napisal co... Zgadzam sie co do MIRACLE, ale mowiac o latach 80-tych bardziej mialem na mysli plyty Hot Space / The Works / A Kind Of Magic...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anothe One Bites The Does taki dziwny Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to tekst do ITTWWC napisał Freddie, a muzykę Brian, chociaz moge się oczywiście mylić... Smile
Tak w ogóle, to nie lubię dzielić twórczości Queen na fragmenty, ale mimo wszystko na The Works i AKOM sa najsłabsze piosenki, jeśli chodzi o warstwę muzyczna i tekst (Hot Space uważam za dobry album, na klawiszach też trzeba umieć grać...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmm z pewnej strony patrzac pasowaloby tutaj I Want To Break Free......no i wspomniane wczesniej Bicycle Race - mozna by interpretowac na kilka sposobow Wink
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm?! Banalne teksty?! Dla mnie:
Leaving Home Ain't Easy
All Dead, All Dead
The Invisible Man
Radio gaga zbyt prosty
Scandal
Let's Turn It On
Foolin' Around
Man On The Prowl
Machines (Back To Humans) to jest gniotek numer1 Wink
Soul Brother
Back chat
Calling all girls

ale mój faworyt banalności to:Las Palabras De Amor

Co racja to racja Fred wąsy zapuścił i teskty też banalne jak jego wąsy Wink i reszta zespołu musiała mu dorównać Wink

ale odzyskali forme przy Miracle i Inuendo Smile bo nic nie trwa wiecznie


No Biccyle Race jest bardzo ciekawie zbudowanym tekstem o co się kłuciłam z koelżanka bo powiedziała,ze Radio gaga i Bicycle race sa bezsensu na co ja się nastroszyłam i co do Ragio gaga przyznałam racje ale juz Bicycle race broniłam jak kwoka piskle Wink Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomijając już Put Out The Fire i linijkę zacytowaną wyżej przez Fenderka moim faworytem jest chyba Don't Lose Your Head...

chyba że nie potrafię wydobyc prawdziwej głębi tego utworu Laughing
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach jakze moglem zapomniec o LAS PALABRAS...! Brian, jak mogles Wink
Nie zgodze sie natomiast co do SOUL BROTHER- podoba mi sie sposub w jaki wrzucono w tekst tytuly badz referencje do innych utworow- calkiem sprytne moim zdaniem...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ten patent w Soul Brother też mi sie podoba ale w tłumcazeniu jakos mi juz nie pasuje co nie przeszkadza mi lubic tej piosenki Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie najbanalniejszym tekstem zespołu Queen jest Spread Your Wings i Coming Soon. No i do tego większość tekstów z Hot Space - ten album to największa kopalnia słabych tekstów Queen, prawie wszystkie są strasznie banalne - poza Life Is Real.

Ostatnio zmieniony przez miraclequeen dnia Sob Lut 26, 2005 5:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coz za niespodzianka... Rolling Eyes Twisted Evil

put out the fire i las palomas... mimo ze HS bardzo lubie to te 2 kawalki (+LIR ktorego nie lubie z innych powodow) mnie odrzucaja zarowno tekstem jak i muzyka...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In Only Seven Days
Las Palabras De Amor
Love Of My Life
Man On The Prowl
One Vision

Miałam przez chwilę ochotę wpisać "Body Language", ale stwierdziłam, że jest raczej zabawny i głupiutki, ale na pewno nie banalny ("You've got the cutest ass I've ever seen/Knock me down for a six anytime" wymiata Very Happy )

Jeśli chodzi o "Don't Lose Your Head", które kilku z was podało jako najbanalniejszy tekst, to moim zdaniem wcale nie jest taki zły. Jak słyszę linijkę "Don't drink and drive my car", to zawsze przypomina mi się John Deacon, który podobno wsiadł kiedyś lekko podchmielony do auta i zatrzymała go policja. Odebrali mu prawo jazdy i przez jakiś tam okres musiał korzystać z komunikacji miejskiej. Kiedyś chyba nawet gdzieś czytałam, że właśnie o tej przygodzie Johna Roger napisał "Don't Lose Your Head", ale ile w tym prawdy- nie wiem.
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mancin



Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 333

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo że jestem fanem kotów i sam posiadam dwa głosuję na Delilah.
Nie zgadzam się co do RadioGAGA - Biorąc pod uwagę degenerację polskich rozgłośni tekst obecnie nabiera proroczego znaczenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Lady napisał:
Love Of My Life

Czy możesz mi wyjaśnić, na jakiej podstawie uważasz tekst tego utworu za banalny? Absurd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:
Sweet Lady napisał:
Love Of My Life

Czy możesz mi wyjaśnić, na jakiej podstawie uważasz tekst tego utworu za banalny? Absurd.


Miłości mojego życia zraniłaś mnie/Złamałaś mi serce/ I teraz odchodzisz...

No cóż takie słowa można usłyszeć w co trzeciej piosence o miłości... Ani to poetyckie ani oryginalne, żadnego głębszego sensu. Porównaj sobie ten tekst z Innuendo czy choćby ze wspomnianym przez Fenderka lirycznym Lily Of The Valley... No cóż trochę blado wypada na ich tle, nie sądzisz?
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jest takiego świetnego w tekście Innuendo? Dla mnie ten tekst się niczym nie wyróżnia, ani zły ani jakiś piękny. A przynajmniej Love Of My Life oddaje moje uczucia, potrafię się identyfikować ze słowami tej piosenki, czasami wzruszała mnie nawet. Zgadzam się że LOML jest dość proste, ale przynajmniej piękne. Ale tekst Innuendo także wydaje mi się dość nieskomplikowany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:
Love Of My Life (...) wzruszała mnie nawet


No widzisz a mnie nie wzrusza, prędzej już Innuendo. Ale to przecież nasze osobiste odczucia- musisz się nauczyć przestać brać wszystko tak do siebie.
A co do tej prostoty- proste teksty też potrafią być oryginalne, nieszablonowe- tekst Love Of My Life jest akurat wg mnie dość banalny- i co twój świat się przez to zawali?
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no ja tylko spytałem, ponieważ trudno mi było zrozumieć twoje zdanie, ale skoro takie jest to już w porządku. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 9:16 pm    Temat postu: Re: najbanalniejszy tekst Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
LOVE OF MY LIFE jest jednym z moich "faworytow"- troche jak "Goralu czy ci nie zal"- rzewna, zawodzaca i... no wlasnie, zdziebko banalna...


Ja Ci dam "Góralu..."!!! Twisted Evil

A poważnie- ludzie, Queen to nie Pink Floyd, im zawsze chodziło o trochę powygłupiania się, teksty bywały banalne i takie MIAŁY być, Freddie wszak mówił, że chodzi mu o to, żeby przy muzyce Queen ludzie się wzruszali i dobrze bawili.... analizy WAŻKICH - uwielbiam to słowo! Wink kwestii społecznych oraz egzystencjalnych generalnie zostawiając innym, choć oczywiście nie do końca.

Weźmy choćby Party z The Miracle- tekst miał być o balandze no i był.

A już ten fragment z Delilah, gdzie Freddie parodiuje tekst I'm Going Slightly Mad śpiewając: "and then you make me SLIGHTLY MAD, when you pee all over my Chippendale Suite....." no czyż nie urocze?

Ja wiem, może być śmiesznie, co nie znaczy banalnie. Trochę sobie zaprzeczam..... Shocked

Dobra, niech tam- banał to np. You and I; Get Down, Make Love; Radio Gaga, większość tekstów z Hot Space i A Kind Of Magic....
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Living_colour napisał:
banał to np. (...)Get Down, Make Love


Może trochę inaczej pojmujemy znaczenie słowa "banalny"- nie wiem, jak dla ciebie, ale dla mnie banalne jest coś zbyt oczywiste, nieoryginalne, szablonowe, w przypadku piosenki- słowa, które można usłyszeć w co drugiej piosence... Akurat "Get Down, Make Love" moim zdaniem nie jest banalne...

You take my body
I give you heat
You say you're hungry
I give you meat
I suck your mind
You blow my head
Make love
(...)
Ev'rytime I get high
You wanna come down
Ev'rytime I get hot
You say you wanna cool down
You say it's enough
In fact it's too much
Ev'rytime I wanna get down get down get dow

Kto w ten sposób pisze o miłości fizycznej...? Głównie to się słyszy: Baby, baby, come to me, jo jo, shake your ass la la la.... Wink

Living_colour napisał:
Ja wiem, może być śmiesznie, co nie znaczy banalnie. Trochę sobie zaprzeczam..... Shocked


Dokładnie- śmiesznie, z przymrużeniem oka wcale nie znaczy banalnie- wystarczy posłuchać Let Me Entertain You czy Bicycle Race.

A tak w ogóle to witam na Forum, bo jeszcze nie miałam okazji cię przywitać. Wink Smile
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, wiesz, te dzisiejsze "erotyki" zwłaszcza w wykonaniu hiphopowców...... na ich tle to było arcydzieło.
Ale mnie chodziło m.in. o te wszystkie "blow", "suck" itd.

Szanuję Twoją opinię.
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam również bardzo serdecznie. Very Happy

Mnie tam akurat chodziło o to,że jakby temat jest banalny, bo co można napisać w piosence o miłości fizycznej- zresztą, po co pisać, lepiej to robić Wink
To już lepsze było to mantryczne powtarzanie "don't talk!" w Body Language Wink
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Living_colour napisał:
To już lepsze było to mantryczne powtarzanie "don't talk!" w Body Language Wink


No ja np. do dzisiaj nie mam pojęcia o co chodzi z tym "Knock me down for a six anytime". Może ja jestem jakoś mało pojętna...? Wink
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wundżun



Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 289
Skąd: znad Bałtyku

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Lady napisał:
No ja np. do dzisiaj nie mam pojęcia o co chodzi z tym "Knock me down for a six anytime". Może ja jestem jakoś mało pojętna...? Wink

Mi to się kojarzy z boksem, tzn. knock down to jest powalenie kogoś na mniej niż 10 sekund (czyli np. na 6 sekund), tak ze nie ma jeszcze knock out (nokautu). Ale jaki to ma głębszy sens w tej piosence, to ci raczej nie powiem Smile
_________________
Queen Corner online - magazyn o Queen tworzony przez fanów dla fanów!
GOD SAVE THE QUEEN! (and Paul Rodgers)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm no pomyślmy z czym w piosence Body Language może się kojarzyć powalenie kogoś na sześć sekund (no powiedzmy że w tym wypadku minut)... Wink
Chyba rozjaśniłeś mi sytuację Wundżun, dzięki, nie wpadłabym na to. Smile
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TomciO



Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 59
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialem napisac po czesci to co Living_coilour, mianowicie teksty Queen, powiedzmy sobie szczerze, nie byly zbyt ambitne, ani nie staraly sie byc ze tak powiem. I moim zdaniem bardzo dobrze, wole sie koncentrowac na muzyce niz na slowach.

Oczywiscie, mowiac "ambitne" mam na mysli ze nie mialy raczej specjalnego przeslania, bo duza wiekszosc byla mimo wszystko z humorem/polotem/czyms tam jeszcze.

BTW. ciesze sie naprawde ze Queen nie staral pisac sie ambitnych tekstow, gdyz IMHO wiele zespolow nam serwuje pseudo-ambitny gniot, jakby Queen byl taki sam to by twierdzil ze tekst BoRhap ma sensowne znaczenie : P.
I to jeszcze jest o tyle dobre, ze Queen mial moze kilka-kilkanascie utworow z naprawde bardzo dobrym i ambitnym tekstem i dzieki temu powiedzmy ze uwypukla sie ich znaczenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie największym banałem w każdym calu jest Deliah
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bijou ma banalny tekst Razz
Ale faktycznie Put Out The Fire i to "people get shot by people/people with guns" jest porażające! Śmiechem rzecz jasna...
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Los Pojebos De Amoros

jakoś old->cold albo more->adore do mnie nie przemawia Wink No i nie jest taki poetycki jaki miał chyba z założenia być.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek