FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
THE WORKS na cenzurowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

THE WORKS
1
2%
 2%  [ 1 ]
2
17%
 17%  [ 6 ]
3
32%
 32%  [ 11 ]
4
26%
 26%  [ 9 ]
5
8%
 8%  [ 3 ]
6
11%
 11%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 34

Autor Wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile kiedyś skarżyłem się na "The Works", tak teraz uważam, że całkiem fajnie mi się słuchało wszystkich utworów, nawet "Tear It Up" i "Man On The Prowl" dotarczyły mi frajdy. Pewnie to zależy od nastroju, w jakim jestem. Raz mi podchodzi, innym razem gorzej. To oznacza, że nie powinienem tego albumu wpisywać na straty i uważać go za skończony gniot. Chyba jednak utwierdzam się w przekonaniu, że każdy album Queen jest fajny i ma w sobie jakiś fajny element, coś, co go wyróżnia. Nawet, jeśli atutem są po prostu nośne, przebojowe utworki, bo przecież nie mogę zarzucić, że nie potrafię ich zanucić. Zawsze jakaś frajda.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
O ile kiedyś skarżyłem się na "The Works", tak teraz uważam, że całkiem fajnie mi się słuchało wszystkich utworów, nawet "Tear It Up" i "Man On The Prowl" dotarczyły mi frajdy. Pewnie to zależy od nastroju, w jakim jestem. Raz mi podchodzi, innym razem gorzej. To oznacza, że nie powinienem tego albumu wpisywać na straty i uważać go za skończony gniot. Chyba jednak utwierdzam się w przekonaniu, że każdy album Queen jest fajny i ma w sobie jakiś fajny element, coś, co go wyróżnia. Nawet, jeśli atutem są po prostu nośne, przebojowe utworki, bo przecież nie mogę zarzucić, że nie potrafię ich zanucić. Zawsze jakaś frajda.


No jasne i oto przecież chodzi, żeby płyty się rózniły, bo każdy album ma swoją własną i indywidualną tematykę. Wkurza mnie czasami jak ktoś mówi, że ten album jest gorszy, a tamten lepszy. Gusta i bluźnierstwo Exclamation Każdy album ma coś w sobie wyjątkowego nawet The Works, która jest moją ulubioną Cool Radio Ga Ga I Hammer To Fall to wspaniałe dwa przeboje, które są wizytówką tego albumu. Podobnie jak komiczny I Want To Break Free, elvisowski Man On The Prowl oraz balladowy Is This the World We Created...? Również nie można zapomnieć o Tear It Up, It's A Hard Life, Machines (Or 'Back to Humans') i o odlotowym Keep Passing The Open Windows. Panowie to są hity na czasie i proszę mi tu na przyszłość nie obrażać największego dzieła Queen Very Happy
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kocham ten album za I want to break free! To jest piosenka, dzięki której polubiłam Queen i do dziś jest moją ulubioną i traktuję ją jako rodzaj hymnu wyzwoleńczego...

Hammer to fall, Rado Gaga, Tear it up - no kurde, lubię tę płytkę! Very Happy
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stolichnaya napisał:
Ja kocham ten album za I want to break free! To jest piosenka, dzięki której polubiłam Queen i do dziś jest moją ulubioną i traktuję ją jako rodzaj hymnu wyzwoleńczego...

Hammer to fall, Rado Gaga, Tear it up - no kurde, lubię tę płytkę! Very Happy


Kurde ja ciebie też lubię Wink
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strona 18 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek