FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
THE GAME na cenzurowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

THE GAME
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
21%
 21%  [ 6 ]
4
28%
 28%  [ 8 ]
5
35%
 35%  [ 10 ]
6
14%
 14%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 28

Autor Wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to każdy twórca muzyki ma na celu dotarcie do jak największej liczby odbiorców.

Cytat:
Satysfakcją rodziny nie wyżywisz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, taki właśnie jest The Game... Przebojowy, prosty, przejrzysty. Dlatego też tak dobrze się sprzedawał. Jednak do samego albumu nie mogę się przekonać... Widzę tylko parę mocnych punktów tej płyty, począwszy od tego, że jest w miarę równa, co nie znaczy, że nie ma kawałków lepszych i gorszych. Bardzo lubię Dragon Attack, Another One Bites The Dust czy też Crazy Little Called Love. Save Me to najpiękniejszy utwór, najbardziej wzruszający, ale wolę słuchać go na żywca Wink. Jednak inne utwory IMHO nie są aż tak świetne: Need Your Loving wydaje mi się strasznie naiwne, zarówno pod względem tekstowym jak i aranżacyjnym; Rock It jest niezłe, ale od momentu, gdy wchodzi Roger - owszem, przebojowo, ale mniej ciekawie... Szczególnie, że Rog śpiewał o niebo lepiej. Don't Try Suicide uważam za po prostu zbyt oszczędne. Coming Soon wypada trochę chaotycznie i po prostu... bardzo neutralnie. Sail Away Sweet Sister... Cóż... wolę wokal Briana w np. Mother Love Smile. Poza tym - beznadziejne użycie syntezatorów, najlepszym tego przykładem piękne przecież Play The Game (jeśli się pozbyć tego badziewia, brzmi wprost cudownie!). Produkcja schrzaniona jednym słowem.
Reasumując cały album oceniam na 4.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobre podsumowanie. Niemal z wszystkim się zgadzam oprócz jednej kwestii... Uwielbiam Sail Away Sweet Sister. Jest to prawdziwa power ballada, w stylu tych, które (szczególnie na rynku amerykańskim) miały pojawić się za 5, 6 lat. Dramnatyczna, przebojowa, odpowiednio napompowana. Moment, w którym pojawia się Freddie Mercury jest jak potężny fajerwerk, daje utworowi kopa. Świetna aranżacja.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 1:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Produkcja schrzaniona jednym słowem.

No a czego chciałaś od tego Pana na "M"? Wink Z płyt, których produkcja było pod jego zwierzchnictwem, The Game brzmi jeszcze najlepiej....I jeszcze dwie kwestie:
- nie zgadzam się co do Sail Away Sweet Sister Smile
- ten wstęp z Play The Game i całego albumu jest dla mnie jakimś koszmarem, po którym następuje przebudzenie i ten wokal Freddiego śpiewany niczym małe dziecko, które chce się bawić, poplejować the gejmować Wink Fakt, że to faktycznie mógł zrobić Brian (w Przewodniku to bodajże było napisane), no ale mnie to aż tak nie razi Smile No i pewnie to był szok dla fanów w czasie, gdy The Game zostało wydane - zespół praktycznie bez klawiszy, a tu takie coś...
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
zespół praktycznie bez klawiszy, a tu takie coś...


Queen bez klawiszy - ciekawe Laughing Jeśli już to bez syntezatorów. Co do wstępu do Play The Game, to nie musze go sobie specjalnie tłumaczyć - on mi się po prostu podoba.

A Sail Away Sweet Sister...

Tstankie na forum o Brianie Mayu napisał:

Sail Away Sweet Sister - utwór, w którym zakochałem się od pierwszego usłyszenia. To czysty geniusz. Jak dla mnie jeden z najlepszych i najbardziej wzruszających utworów Queen ze świetną gitarą, bardzo ciekawą linią basu, idealnie pasującym do tego utworu głosem Briana.

_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tstankie napisał:
Queen bez klawiszy - ciekawe Laughing Jeśli już to bez syntezatorów.

No taki szczegół - wiesz o co mi chodziło Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie bardzo dobra płyta- słabsze Coming Soon nie zaniża mojej noty. Ode mnie The Game ma 5-.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżyłem sobie tę płytę i musze stwierdzić, ze teraz pasuje mi bardziej niż w latach wcześniejszych. Bardzo pozytywnie przeszła próbę czasu i wciąż brzmi świeżo. Krótka, konkretna płyta rockowa w dobrym stylu.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocna 4...4+ właściwie.
Czyli jest dobrze - lepiej, niż wszystko, co nastąpiło później w latach osiemdziesiątych, według mnie.
Ulubione utwory: Another One Bites The Dust, Play The Game, Save Me, Sail Away Sweet Sister; a także - Dragon Attack i Don't Try Suicide.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry album : daje 4
ale duży spadek formy porównując z Jazz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kwak
Gość





PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny album. Całkiem inny od tego co Queen grali w latach wcześniejszych, ale i tak super. Moja ocena 5.
Powrót do góry
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaznaczyłem odp. 4 ponieważ mnie ten album nie przekonuje. Jak dla mnie daleko mu do doskonałości jaką Queen osiągnęli w zaledwie kilku swoich albumach. Cieszę się że Polska to "wolny kraj, wolni ludzie, demokracja" uff co by się działo gdyby było inaczej po moim poście.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Ja zaznaczyłem odp. 4 ponieważ mnie ten album nie przekonuje..


haha, 4 jak na album, który nie rpzekonuje to bardzo dobra ocena. Wyobraźmy sobie teraz sytuacje na uczelni, podczas egzaminu "wystawiam panu czwórkę, ponieważ niewiele pan potrafi". Myślę, że album, który "nie przekonuje" powinien być oceniany najwyżej na 3, inaczej takie uzasadnienie nijak nie pokrywa się z oceną.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, też zauważyłam, że 4 jest tu często uznawane za bardzo kiepską notę. W moim rozumieniu 4 oznacza właśnie DOBRY album, a to już dużo.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, ale to forum QUEEN, więc czemu tu się dziwić Wink
Poza tym, może nie przekonuje go jedynie na tle innych płyt Q Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dal mnie 3 jest bardzo dobra ocena Blackie_Sexx Smile)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avalanche



Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 94
Skąd: Prox

PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słabe 5. Płyta chyba słabsza od The Miracle. Szkoda że taka krótka. Jest pierwszą, która była nastawiona bardziej na masowego odbiorcę. Ale to nie znaczy że nie jest bardzo dobra. Ubóstwiam Dragon Attack i Save Me. Wstęp do Rock It - boski. Później jest już trochę gorzej... Need loving, Sail Away - świetne, Play the Game, Dont Try Suicade, Crazy Little Thing.... - całkiem ok, Another One.. - choć nigdy tej piosenki szczególnie jakoś nie ceniłem na koncertach brzmi świetnie! Najsłabszą jest Coming Soon.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kicak



Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 37
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie 5 Exclamation Exclamation
bardzo dobry album, tylko szkoda ze taki krotki Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

meg napisał:
moja mama usłyszawszy początek "Play The Game", nie wiedząc, że włączyłam jakąś płytę : "O Boże, znowu coś piłują..." Twisted Evil



U mnie tak samo w "Invisible Man" w drugiej wersji jak tak się "dziwnie" zaczyna, to jest chyba "Invisible Man Rah Mix" i gdy ojciec to usłyszał, krzyknął: "Co ty robisz, wyłącz to natychmiast, Gosia (moja mama), słyszysz?"
"Uspokój się, to Freddie"...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen Fan napisał:
U mnie tak samo w "Invisible Man" w drugiej wersji jak tak się "dziwnie" zaczyna, to jest chyba "Invisible Man Rah Mix"

The invisible man (extended 12'')
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocne 4 i nic więcej...
Po początkowym zachwycie nad płytą, teraz uważam ją jedną ze słabszych. Niby wszystkie utwory łączy prostota (chyba taki był pomysł), jest określony koncept, to jednak album jako całość nie przekonuje mnie. Ba, ja kocham prostotę (chociażby w The Police, The Cure czy też The Doors), ale Queen nie jest w niej do twarzy Wink Owszem, utwory same w sobie są na wysokim poziomie (no, może wyjąwszy Coming Soon) i bardzo je lubie, ale płyta jako całość wypada tak sobie. Może robi swoje świadomość tego, co było na poprzednich albumach...
I żeby tak ciągle nie narzekać: The Game jako któraś płyta z kolei udowodnia, że panowie z Queen "nie drepczą w miejscu" i właśnie za to ich kocham Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dawno temu napisalem tu, ze bardzo lubie ta plyte i uwazam ja za jedna z lepszych... ale jakos jednak przez ten czas jakos coraz mniej mi sie ta plyta zaczela podobac... produkcja kiepska, syntezatory miejscami irytuja, jakos sie to troche kupy nie trzyma.... taka lepsza (duzo lepsza mimo wszystko) wersja the works... kiedys napisalem, ze dalbym 5+... teraz gdybym mogl znowu glosowac, to dalbym 4... no moze 4+ w najlepszym wypadku... jednak staje sie coraz wiekszym ortodoksem w ostatnim czasie i moje gusta ida jedna bardzo zdecydowanie w kierunku pierwszych 5-6 plyt...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kensai



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 20
Skąd: Derby

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 3:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Save me...ale w wersji live. To najważniejszy utwór dla mnie w twóczości grupy. Sail away, rock it..świetne, mód.
Płyta na 6, zdecydowanie.
_________________
Dragon attack
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 2:26 pm    Temat postu: game Odpowiedz z cytatem

lubie "THE GAME" chodz jest to płyta z okresu gdzie kończy sie era czystego rocka a zaczyna era QUEEN ZE SZCZYPTĄ SENTYZATORA.
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej era syntezatora ze szczypta queen jesli chodzi o niektore plyty (nawet nie wymienie tytulu, bo mi cisnienie na sama mysl skacze...) Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
(nawet nie wymienie tytulu, bo mi cisnienie na sama mysl skacze...) Twisted Evil

Wymienić za Ciebie? Twisted Evil Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rob sobie niepotrzebnej pracy Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Works się opłaca... oops! Tzn. chciałem napisać, że praca się opłaca Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oceniłem album na "5", bo do perfekcji trochę jej brakuje Wink
Generalnie nie ma się do czego przyczepić, bo niemal wszystkie kawałki są doskonałe, niektóre bardziej ("Need Your Loving Tonight", "Save Me"), niektóre mniej ("Coming Soon"). Z całej płyty nie podoba mi się jedynie "Dragon Attack", nawet pomimo wspaniałego basu.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sweet Sister



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 137
Skąd: Nisko City

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płytka wg mnie na 5
Nigdy nie przepadałam za AOBTD... Za to Sail away sweet sister, Dragon attack, Rock it, CLTCL i Save me świetne Smile A NYLT troche zbyt cukierkowate Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek