FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
THE GAME na cenzurowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

THE GAME
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
21%
 21%  [ 6 ]
4
28%
 28%  [ 8 ]
5
35%
 35%  [ 10 ]
6
14%
 14%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 28

Autor Wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Maj 02, 2004 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie z Game wzrusza zawsze Sail Away Sweet Sister - jedna z piosenek na mojej Liście Wszechczasów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 1:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię, uważam że jest to najbardziej równy album Queen, wszystkie piosenki są na bardzo podobnie wysokim poziomie, nie ma żadnych słabizn.

Ostatnio zmieniony przez miraclequeen dnia Sob Sty 15, 2005 12:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm dałem 3 jakos puł na puł jest dużo dobrych i dużo których się męcze więc na dzis dzien 3+ nawet 4- ale jednak 3 Wink
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
puł na puł


pół na pół jeśli już Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cztery piosenki z niej kocham:AOBTD,Sail Away Sweet Sister , Save Me 8 oraz Crazy little Thing Called Love(ta ostatnia za taki sexy klimacik Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sty 08, 2005 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak juz napisalem przy okazji survivora to jest dla mnie jedna z najlepszych plyt a jej sila lezy glownie w tym ze nie ma na niej zadnego slabego kawalka a poziom plyty jest bardzo rowny... chociaz jest kilka rzeczy na niej ktore mnie irytuja.. najpierw te straszne dzwieki na poczatek play the game.. po co? ja rozumiem ze to lata 80-te ale bez przesady.... samo play the game te z w wersji studyjnej jest dla mnie po prostu nudne i flakowate i zupelnie nie dorownuje swietnym wersjom koncertowym... dragon attack i bites the dust sa bardzo dobrymi kawalkami chociaz jakos ostatnio sie troche nimi jakby zmeczylem, need you loving uwielbiam odkad tylko kupilem te plytke... taki queen bardzo mi odpowiada podobnie zreszta jak crazy little thing przy ktorym nie potrafie siedziec spokojnie.. po prostu nosi mnie od energii jaka ma w sobie ten kawalek... sail away sweet sister to moj absolutny faworyt z tej plyty... znakomity kawalek zaspiewany przez briana takim jakby hmmm "przerazonym" (no to moze nie jest najlepsze slowo) glosem ze ciary czasem po mnie przechodza jak go slucham... no i save me konczace plyte to klasyczny kawalek z typowa dla queen konstrukcja wolny poczatek na pianinie--> czad w dalszej czesci i tak w kolko.. klasyk... jako ze nie chce rzucac tutaj szostkami bo uwazam ze to bezcelowe i na ta ocene zasluguja u mnie tylko basolutnie najlepsze plyty to daje baardzo mocna 5... rzeklbym ze to 5+ (a jak wszystkie dzieci wiedza plusow sie na swiadectwo nie wpisuje ale sa do wiadomosci nauczyciela heheh przynajmniej tak za moich czasow bylo Wink )
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Sty 19, 2005 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie niedoceniony... Piosenki bardzo równe, a zarazem znajdują się utwory diametralnie różniące się pod względem stylistyki ("Another One Bites..." - "Sail Away Sweet Sister"). To właśnie ta różnorodność zawsze stanowiła o sile zespołu Queen. Co można jeszcze napisać o "The Game"? Na pewno to, że stanowi swoisty ukłon w stronę klasycznego rock and rolla ("Crazy Little Thing...", "Need Your Loving Tonight", "Rock It"). Moje ulubione piosenki to CLTCL (melodyjna i popularna - nasycona wyważonym erotyzmem), AOBTD (kiedyś jej nie doceniałem), NYLT (niby taka lekka, boysbandowa, ale wypowiedź Crowleya uświadomiła mi kiedyś jej złożoność), SaveMe (klasyk), RockIt (cudowny wstęp Freddiego świetne rozwinięcie Rogera, a zakończenie.... cóż, na pewno następuje za szybko Wink Arrow chciałoby się jeszcze posłuchać). Jeszcze jedno co cechuje tę płytę, to cholernie długie tytuły piosenek Wink .

Wystawiłem 5.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Sty 19, 2005 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plyta ktorej obok Innuendo sluchalem najwiecej. Nigdy nie lubialem AOBtD jednak powoli sie do niej przyzwyczajam
Play the Game uwielbiam to pianinko
Dragon Attack - Klasa
CLTCL to mistrzostwo
Reszta utworów to Queen w najlepszym wydaniu kocham 6( Exclamation )
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lut 18, 2005 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna płyta. Rzeczywiście nie ma na niej słabych utworów. Świetne są "Sail away sweet sister", "Dragon Attack", "Play the game" inne też są super. Moja ocena dla płyty to 5+.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
vessena



Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 385
Skąd: z otchłani

PostWysłany: Pon Mar 07, 2005 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swietna plyta . w zasadzie bez slabych utworow. Rock it jest genialne.
_________________
I can fly, my friends. The show must go on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Mar 07, 2005 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dałem 6 za Save Me i AOBTD reszta na 5 ale te dwie przeważająnad resztą Smile
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Pon Mar 07, 2005 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widze wrocil watek "recenzje". To ja tez sie dolaczam (tej plyty jakos nie zrecenzowalem do tej pory) Question


1. Play The Game- bardzo, bardzo ladne, typowo "queenowska" ballada- po raz pierwszy "miekki" poczatek plyty, mogli przeciez zaczac ktoryms ostrzejszym utworkiem. Ale bardzo trafne posuniecie. Razz

2. Dragon Attack- oj, fajna jazda, kocham ten utworek! Rolling Eyes

3. Another One- cos nowego w dorobku Queen. A jakie wyczucie stylu! No i wspanialy wokal Freddiego (zaraz, a czy chociaz raz nie byl wspanialy?)

4. Need Your Loving- super, bezpretensjonalny, taki "dajacy power".

5. Crazy Little Thing- jeden ze sztandarowych przebojow, co bede powtarzal po innych. .....

6. Rock It- tu sie naraze, ale....nie za bardzo lubie, to slabszy punkt plyty- tandetny wstep (i tekst i linia wokalu) no a potem jedziemy, ale nic ciekawego sie nie dzieje. Nie to, ze zly, ale taki sobie.

7.Don't Try Suicide- klimaty jazzowe, przeplatane rockanrollem. Czegos tu brakuje- czego??????? Ja sie zawsze smieje przy slowach "you can't be a prick-teaser all of the time...", choc utwor do smiechu nie jest.

8. Sail Away Sweet Sister- poprawny ale bez rewelacji, tekst troche dziecinny, nie chwyta za serce jak inne ballady Briana......

9. Coming Soon- moze byc- o wiele lepszy od RockIt w kazdym razie.

10. Save Me- piekne..... Taka koda- poczatek plyty o milosci- zakonczenie o rozstaniu.....

No a poza tym, brawa za wersje DVD- audio, zwlaszcza Dragon Attack brzmi superowo w wersji przestrzennej.I AOBTD tez, ma sie rozumiec.


Kiedy nastepne plyty Queen w tym formacie?!!!!!!!!!!! Surprised
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Mar 07, 2005 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z powyższym z kilkoma wyjątkami:

Play The Game jest całkiem znośne ale po co syntezatory?

Rock It mi się podobam choć na początku też nie lubiłem.

Sail Away Sweet Sister - wydźwięk ma fajny, naprawdę mnie wzrusza Smile
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kamil



Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 50
Skąd: Slupsk

PostWysłany: Czw Mar 31, 2005 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jak to nazywam brata Hot Space oceniam na b.mocne 5!
To dla mnie jedna z ulubionych.Niebede sie rozpisywal o poszczegolnych kawalkach bo w zasadzie kazdy z nich to arcydziel,choc nie wiem czemu wszyscy tak wysoko oceniacie Sail Away Sweet ??? To piekna i dobra piosenka, gdyby jakis inny zespol ja wylansowal byla by to mocna pozycja na albumie, ale ludzie ona znajduje sie na THE GAME zespolu QUEEN! przy takim towarzystwie jak Play, Crazy, Save, Dragon czy Dont Try wypada bladziutko:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Czw Mar 31, 2005 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze mnie ciekawiło dlaczego akurat The Game został wydany na dvd anie np..Innuendo Question
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Mar 31, 2005 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Game to jeden z moich ulubionych albumow Queenu... Praktycznie nie ma slaby pukntow, bardzo zroznicowany (chociaz moze nie az tak jak np Night At The Opera;)) ale zarazem spojny. Moje ulubione piosenki to AOBTD, Dragon Attack i SASS - jednak jak juz mowilem wszystko wlasciwie trzyma poziom.


Ps. Moj pierwszy post na tym forum Very HappyVery Happy
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2005 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamil napisał:
choc nie wiem czemu wszyscy tak wysoko oceniacie Sail Away Sweet ???


Nie wszyscy, nie wszyscy Wink
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamil 1



Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 przesłuchała mi się już ta płyta
_________________
_____________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Maj 24, 2005 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daję 5. Bardzo równy album, nie ma na nim slabych punktów, a moje faworyty to Play The Game, Dragon Attack, AOBTD, CLTCL, Rock It, Sail Away..., i Save Me- to perelka na plycie.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Nie Cze 12, 2005 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piąteczka. Lubię te flirty z funky i soulem w Dragon Attack i Another One Bites The Dust, fajne jest rockabilly w kilku kawałkach... Play The Game to idealnie zaaranżowany utwór. Elegancka sprawa. Ostatnia chyba (przed Innuendo) płyta na 100%
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie jedna z najlepszych plyt, jak ktos juz wspomnial wczesniej, niedoceniana... jak dla mnie bez slabszych momentow. paly the game z dobrym tekstem, dragon attack z cudownym basem, rytmiczne another one bites the dust ( tu takze dobry tekst i brawa dla janka ), poruszajace sail away sweet sister ( moze szczegolnie niedoceniane i moje ulubione ), uklon w strone rock`n`roll`a w crazy little thing called love, swietny wokal rogera w rock it, to samo tyle ze w wykonaniu fredka w coming soon i wreszcie moje ukochane don`t try suicide - swietna aranzacja, znakomicie brzmiace instrumenty, logiczna calosc. no i save me - swietny tekst, bardzo porusza...
podsumowujac - ocenilam mozliwie najwyzej.
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Sie 24, 2005 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Game jest dla mnie takim albumem "na nudę". Jeśli coś mi się powoli nudzi to zawsze mogę posłuchać The Game i świetnie się bawię. I zgadzam się co do opinii, że jest to album niedoceniany. Ulubione piosenki - Save Me, Dragon Attack, Sail Away Sweet Sister.

Oceniłem na 5
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to za krótka płyta, zeby mogła być spieprzona. Trwa trochę ponad pół godziny, zatem widać, że podziaało tutaj sito zespołowe. I dobrze.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja opinia tutaj:
http://www.queen.one.pl/game/index.html
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście z opinią Fenderka się zgadzam w zupełności.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie zgadzam się tylko z tym, że wstęp do Play the Game się zestarzał, chociaż rzeczywiście można to było zrobić na gitarze. A Don't Try Suicide ma moim zdnaiem dobry tekst, ale różnie można go postrzegać.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto Sty 17, 2006 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Album jak na Queen średni moim zdaniem.
Są rzeczy które w ogóle mnie nie przekonują,osobiście uznaję je za słabe jak na Queen-Coming soon,Need your loving(zwłaszcza tekst-I love You baby,I love you forever(sic:)-powinna to wziąć na warsztat Mandaryna(oj pewno się narażęSmile
,Sail away to też zdecydowanie nie mój przebój.Muszę się zgodzić z Fenderkiem,ze trochę przeceniona ta płyta,może zbyt przebojowa.

Ale są rzeczy genialne:
-tak zjechane przez większośc recenzentów Rock it dla mnie świetne połączenie niesamowitego początku Freddiego i czadowego,niesamowitego wokalu Taylora pózniej
-Crazy little thing z najbardziej ,zeby nikogo nie urazić,gejowskim teledyskiem:)
-Another one bites the dust
Są i rzeczy bardzo ciekawe tj.: Dragon attack(b.fajnie,jak zresztą większość repertuaru z The game wypadało na koncertach),
Play the game-z pozoru "taka sobie"pioseneczka,ale ma niesamowity urok-no i 1szy teledysk "z wąsami"przy okazji
-oraz ciekawie w warstwie muzycznej zrobione Dont try suicide(taki 1szy powiew Hot space:)
Ogólnie płyta średnia-lepsza np. niz News of the world(chociaż dawno jej nie słuchałem),ale jednak nie to co Innuendo,Hot space czy Miracle.
Jednak ze jest tyle na niej fajnych rzeczy to musi dostać o najmniej 4.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto Sty 17, 2006 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, płyta ZBYT PRZEBOJOWA nie może być zła. Bo jakiż jest inny cel muzyki rockowej niż przebojowość?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 12:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blackie_Sexx napisał:
Powiem tak, płyta ZBYT PRZEBOJOWA nie może być zła. Bo jakiż jest inny cel muzyki rockowej niż przebojowość?


Pewnie miałeś na myśli co innego - w takim razie Mandaryna jest genialna?

A co do celu - jaki cel ma muzyka King Crimson, czy Genesis, skoro nie jest przebojowa?
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rozumiem przebojowość jako atrakcyjność. Mandaryna to tandeta i rynsztok. Muzyka King Crimson czy Genesis jest atrakcyjna, błyskotliwa, łapie za serce i.. mimo wszystko JEST przebojowa. Moze nie wszystko, jednak ZAWSZE znajdzie się utwór, 2, 3, 4, którzy nosi znamiona przeboju. Całe In The Court... jest przebojowe i będę się spierał, jeśli ktoś powie, że nie jest.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek