FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
FLASH- SOUNDTRACK na cenzurowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

FLASH GORSON SOUNDTRACK
1
24%
 24%  [ 6 ]
2
24%
 24%  [ 6 ]
3
12%
 12%  [ 3 ]
4
24%
 24%  [ 6 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
6
16%
 16%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 25

Autor Wiadomość
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 2:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno wróżnia się spośród innych albumów grupy. Szczerze mówiąc, jest to dla mnie wyłącznie soundtrack z kiepskiego filmu. Jak już włączę to słucham do końca ale raczej z czystego lenistwa Confused . Na pewno ciekawszymi pozycjami są :
"The Hero", "Football Fight", "The Wedding March" (ze względu na gitarę) oraz "Aboria (Planet of the Three Men)".
Niech będzie 2.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
chodzący_szaleniec



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 99

PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja daję 5! Ścieżka jest super, a film jest fajny! Lubię z czasem pooglądać takie KOMIKSOWE filmy! Dobrze, że wydali to i jak album i jako soundtrack!
_________________
If there's a God or any kind of justice under the sky
If there's a point, if there's a reason to live or die
If there's an anwsers to the questions, we feel bound to ask
Show Yourself - Destroy our Fears - release Your Mask
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
john14



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 73
Skąd: z planety HOT SPACE

PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 7:17 am    Temat postu: 2#2#2#2 Odpowiedz z cytatem

Wybrałem ocene 2 bo jak nawet wielu fanów i niefanów stwierdza
Flash gordon jako soundtrack jest żałośnie słabe, chociaż filmu
nie widziałem Sad
_________________
The concept of Queen is to be regal and majestic. Glamour is part of us, and we want to be dandy."
~ Freddie Mercury ~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fredziontko



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: świętrzyska dziura czasem zwana złośliwie Klerykowem

PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jej daję 1. Jak dla mnie to najgorsza płyta Queen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłuchałem wczoraj, dziś i powiem tak- jako muzyka do filmu jest OK, jako album Queen jest bardzo przeciętny...Wyróżniłbym takie utwory jak The Hero, Flash's Theme, The Wedding March, Football Fight, In The Space Capsule, In The Death Cell, Execution Of Flash, Battle Theme i The Kiss. Daję 3.
_________________
There Must Be More To Life Than This


Ostatnio zmieniony przez Mariusz dnia Wto Paź 03, 2006 1:28 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
Wysłuchałem wczoraj, dziś i powiem tak- jako muzyka do filmu jest OK, jako album Queen jest bardzoprzeciętny...


Zgadzam się.
Ja osobiście nie przepadam za tym albumem. Jedyne co mi się podoba to fragment zaczynający się od 1,42 w piosence "Flash". Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Paulina_Mercury



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 308

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze - nigdy nie przesłuchałam tej płyty w całości. Znam jedynie The Hero, Flash's Theme, Battle Theme, The Wedding March i In The Space Capsule. Oceniłabym to na 2. Pozostałych utworów chyba nawet nigdy nie słyszałam, ale jakoś niespecjalnie mam na to ochotę. Zdecydowanie najgorsza płyta Queen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również wystawiłem 3. Jest tam parę utowrów, które ujdą jednak zdecydowana większość jest cienka. Możliwe, że pół pukntu za markę zespołu i pół za film, który oglądało mi się fajnie Razz
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze? Lubię, ale pewnie dlatego, że osobiście nie traktuję tej płyty jako album. Daję 4.
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak sie caly czas zastanawiam dlaczego wiekszosc traktuje te plyte w tych samych kategoriach co a night at the opera, czy innuendo, czy jakakolwiek inna.. ludzie - to jest soundtrack!
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 1:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płyty faktycznie nie ma co chyba oceniać...ale dla Flasha,The hero i Marsza Weselnego(miodzio!)posłuchać(przynajmniej raz) bezwzględnie warto.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 1:48 pm    Temat postu: Flash na cenzurowanym Odpowiedz z cytatem

Najgorszy album Queen??? Czy wy nie słyszeliście nigdy choćby Hot Space czy The Works? Jak dla mnie, ten album nie jest zły, tylko NIERÓWNY. Bo takie kawałki jak Battle Theme, The Hero, Flash, Marsz Weselny (najlepsza piosenka na płycie) Football Fight czy Vultan's theme to bardzo fajne utwory. Ale z kolei niezbyt podobają mi się chociażby In the space capsule, The Kiss i In The Death Cell. Dam 4.
A Propos, film jest naprawdę niezły, i warto go obejrzeć, chociażby ze względu na efekty specjalne Very Happy
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 4:47 pm    Temat postu: Re: Flash na cenzurowanym Odpowiedz z cytatem

Mikikakak napisał:
Najgorszy album Queen??? Czy wy nie słyszeliście nigdy choćby Hot Space czy The Works?

Hot Space roxuje.

Mikikakak napisał:
Marsz Weselny (najlepsza piosenka na płycie)

Piosenka to taki utwór muzyczny, w którym jak sama nazwa wskazuje jest coś takiego jak śpiew...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CJ



Dołączył: 30 Cze 2007
Posty: 24

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 8:04 pm    Temat postu: Re: Flash na cenzurowanym Odpowiedz z cytatem

Mikikakak napisał:
Najgorszy album Queen??? Czy wy nie słyszeliście nigdy choćby Hot Space czy The Works? Jak dla mnie, ten album nie jest zły, tylko NIERÓWNY. Bo takie kawałki jak Battle Theme, The Hero, Flash, Marsz Weselny (najlepsza piosenka na płycie) Football Fight czy Vultan's theme to bardzo fajne utwory. Ale z kolei niezbyt podobają mi się chociażby In the space capsule, The Kiss i In The Death Cell. Dam 4.
A Propos, film jest naprawdę niezły, i warto go obejrzeć, chociażby ze względu na efekty specjalne Very Happy


ale masz zryty gust

dla mnie ta plyta nie byla by zla bvo ma potancjal, wszystko przez to ze ta plyta brzmi jakby ja zgrywano z filmu Confused
_________________
OJ, KOT! PANI MATKO, KOT KOT NAROBIŁ MI W POKOIKU ŁOSKOT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Larry Lurex



Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 86

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaznaczyłem 6 i to nie przez pomyłkę! Nie oceniam tego wydawnictwa jako album Queen. Oceniam jako integralną część filmu i myślę, że właśnie tak powinno się go oceniać. Powiem szczerze, że tylko dzięki dobrze wpasowanej i wkomponowanej do obrazu muzyce chciało mi się oglądać ten film. Jako muzyka do filmu wykonuje perfekcyjnie swoje zadanie (a że film słaby to już inna kwestia). A "Hero" jest dla mnie genialne (słychać w nim, że to May był mózgiem projektu "Flash Gordon OST"). Ta płyta jest dla mnie ciekawostką i tak ją traktuję, a nie jako kolejny studyjny album. Przyznam, że bez obrazu słucha się tego ciężko. Jednak "Hero" bardzo często gości w moich głośnikach, żadziej kawałek tytułowy, którego też czasami lubię posłuchać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Larry Lurex napisał:
Nie oceniam tego wydawnictwa jako album Queen. Oceniam jako integralną część filmu i myślę, że właśnie tak powinno się go oceniać.

Tylko ze w tej ankiecie chodzilo WLASNIE O TO, zeby ocenic FLASH-SOUNDTRACK jako plyte Queen... Wink
Te tematy to byla taka duza pomoc przy PRZEWODNIKU- ale i tak ta recenzja juz jest i plyta raczej z kategorii tych najslabszych nie ma szans sie ruszyc... Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wishlady



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 49
Skąd: z Merkurego

PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj przy tym zawsze jest ciężko. Musze tu powiedzieć, ze Flash nie jest moim faworytem, chociaż muzycznie nie jest zły to nie jest dla mnie dziełem na miarę Queen. 2.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta płyta to ... no na razie nie zamierzam jej kupić ... Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Nie Lip 27, 2008 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oceniłem ten album na 3, ale patrząc na to jako na muzykę filmową. Tylko trzy ze względu na song tytułowy oraz mojego faworyta z płyty "The Hero", "Football Fight" i wyśmienicie zagrany "The Wedding March". Film mam w kolekcji ale nie podoba mi się za bardzo. Do samego soundtracku, wracam rzadko. Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Aaricia



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 457
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 2:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno ocenić... Jesli chodzi o scieżkę dźwiękowa do filmu album sprawdza się badzo dobrze! Jest chwilami tak samo plastikowy i kiczowaty jak obraz! Laughing

Jako oddzielny album w dyskografii wypada kiepsko. Tak naprawdę wracam jedynie do głównego tematu + The Hero. Reszta przypomina trochę jazdę maluchem po trasie ponad 100km na godzinę. Emocje moze i spore, przygoda przyzwoita, za to doznania nieciekawe a uraz pozostaje na długo, zwłaszcza ta muzynia z "Ataku Ludzi Jastrzębi" - co mieli jakies zuczkowate cos przyczepione i latali uczepieni na sznurkach - rodem z Commodore. Umieram zawsze jak tego słucham. Katharsis normalnie! Razz

2 Smile
_________________


Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, jako soundtrack może się wówczas sprawdzał, ale jednak ta płytka faktycznie nie zniosła w większości punktów za bardzo próby czasu...Są mocne strony, jak np. Flash Theme czy The Hero, ale to chyba za mało, żeby dać płycie lepszą ocenę niż dostateczny... Niewątpliwie to właśnie Flashowi należy się miano najgorszej płyty Queen (mimo, iż została wydana tylko jako soundtrack), gdyż nijak nie można zestawić jej na jednej półce z resztą dokonań zespołu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Larry Lurex napisał:
Nie oceniam tego wydawnictwa jako album Queen. Oceniam jako integralną część filmu i myślę, że właśnie tak powinno się go oceniać.

Tylko ze w tej ankiecie chodzilo WLASNIE O TO, zeby ocenic FLASH-SOUNDTRACK jako plyte Queen... Wink
Te tematy to byla taka duza pomoc przy PRZEWODNIKU- ale i tak ta recenzja juz jest i plyta raczej z kategorii tych najslabszych nie ma szans sie ruszyc... Wink


te, moderator:) - soundtrack to soundtrack i koniec. zdaje się, że wyraźnie jest to opisane na okładce płyty, prawda? "flash gordon - original soundtrack recording by queen"Smile ocenianie tegoż albumu w kontekście innych płyt studyjnych queen jest wyraźnie nie na miejscu. muzyka ilustracyjna rządzi się swoimi prawami. ale jeszcze raz napiszę - przy odrobinie używek przy zgaszonym świetle i wyostrzonej wyobraźni album zabierze nas w nieznane rubieże kosmosu:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaricia napisał:
Trudno ocenić... Jesli chodzi o scieżkę dźwiękowa do filmu album sprawdza się badzo dobrze! Jest chwilami tak samo plastikowy i kiczowaty jak obraz! Laughing

Jako oddzielny album w dyskografii wypada kiepsko. Tak naprawdę wracam jedynie do głównego tematu + The Hero. Reszta przypomina trochę jazdę maluchem po trasie ponad 100km na godzinę. Emocje moze i spore, przygoda przyzwoita, za to doznania nieciekawe a uraz pozostaje na długo, zwłaszcza ta muzynia z "Ataku Ludzi Jastrzębi" - co mieli jakies zuczkowate cos przyczepione i latali uczepieni na sznurkach - rodem z Commodore. Umieram zawsze jak tego słucham. Katharsis normalnie! Razz

2 Smile


aaricio - bo za karę thorgal znowu wypłynie na ryby i wróci jak zwykle po tygodniach...Smile muza z poczciwego SID-a C-64 to do dziś maestria dźwięków... jeżeli flash choć trochę przypomina to cudo, tym lepiej!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Aaricia



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 457
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thorgala już dawno pogoniłam, za to puszczanie się z Krychą. Laughing

Miałam kiedys taką grę na C-64, wyścigi jakieś, z muzyczką brzmiąca niemalże identycznie co Jastrzębie. Laughing
To ze łezka się w oku kręci przy tych dźwiękach to prawda - ale moze niekoniczenie na płytach Queen.


Jak byłam mała to lubiłam muzynię z ataku, hehe - daaaaj!!! Twisted Evil
_________________


Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

c-64... tak, to były czasy... chyba zapuszczę sobie dziś trochę muzyczek. thorgal jak sądzę Twojego komodorka zepsuł, używając go jako podstawkę pod beczki do wędzenia ryb. biedna aaricio...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pablov1982



Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 132
Skąd: wawa

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaliczam go do oficjalnej dyskografii ale nie rozpatruję w kategoriach pełnoprawnego albumu, raczej jako ciekawostkę, tło muzyczne.
Jest na nim kilka ciekawych motywów jak "Flash Theme" , "Football Fight", "The Hero".
Album przesłuchałem jedynie raz w całości, a film fragmentarycznie.
Generalnie soundtrack chyba jednak nie przetrwał próby czasu, dla miłośników ścieżek dźwiękowych zapewne ujdzie.
Daję 3 za włożenie wysiłku w nagranie, 3 za okładkę, 3 za 3 w/w utworki, 3 za najdłuższe numery na płycie ponad 3 minutowe "Flash Theme" ok. 3:30 i "the Hero" ok. 3:27.
Ogólnie reasumując "3" Smile
_________________
"Oh oh people of the earth
Listen to the warning
The Seer he said
Beware the storm that gathers here
Listen to the wise man"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo91



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 228
Skąd: Gdańsk/Sopot/Gdynia

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

posłuchajcie sobie The Kiss od połowy. to jest muza! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, szkoda tylko, że takiej prawdziwej muzy jest tak mało Wink
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 1:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noo! Aż się nie mogę doczekać kiedy w Wyborczej będzie Flash!
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Noo! Aż się nie mogę doczekać kiedy w Wyborczej będzie Flash!


Ej, ja też, ale całkiem serio. Wreszcie wysłucham tego w całości i wreszcie toto będę miał, no Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek