FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
A DAY AT THE RACES na cenzurowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

A DAY AT THE RACES
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
9%
 9%  [ 3 ]
5
39%
 39%  [ 13 ]
6
51%
 51%  [ 17 ]
Wszystkich Głosów : 33

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
Fenderek napisał:
A ja Wam powiem, że wersja studyjna STL dla mnie osobiście ssie- zwłaszcza zestawiona z koncertową.

Dlatego strasznie ubolewam, ze nigdy nie powstała wersja BBC.


Tylko że jakby mieli "nagrać" taką jak przy 5 sesji, czyli tylko nowe wokale z tym samym podkładem, to ja dziękuję. Wink

Nie, żeby było jak przy "szóstej" Wink

OberstPrymas napisał:
Cytat:
Musiałam go na początku potraktować po macoszemu, by teraz się nim zachwycać. Jak jeszcze poszukam jakiejś wersji na żywo, to totalnie wsiąknę.

http://www.youtube.com/watch?v=hWCm5PHpU8Y

Proszę bardzo Wink

Najpiękniejszy fragment koncertowej Królowej EVER.
Wokalny Everest. Choć... Earls Court jest JESZCZE lepsze... Wink

http://www.youtube.com/watch?v=4ZHCpBg0MWk
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie miałam podziękować za podrzucenie tej wersji i wyrazić opinię: genialne. Brakuje mi trochę reszty (chórki bardzo mi się podobają w wersji studyjnej), ale interpretacja jest jeszcze lepsza, po prostu niesamowita. To mi przypomina, że mam jeszcze tyle do poznania, a przede wszystkim wszystko na żywo, co warte jest uwagi... (ale o sugestie co przesłuchać/obejrzeć poproszę Was kiedyś indziej, bo aktualnie mam czego słuchać ^^).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Earls w lepszej jakości - http://youtu.be/d-9obgmrfn0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Wto Gru 04, 2012 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie troszeczkę, ale to tak minimalnie słabszy LP on poprzedniej, lecz tutaj chyba po raz pierwszy słychać takie zdecydowane rockowe brzmienie. Od tej płyty myślę, że chłopaki dalej to już wiedzili co mają ostatecznie robić Smile Fajnie mi się jej słucha, jest zdecydowana, konkretna i bez żadnych krótkich pierdół Very Happy Najbardziej lubię Tie Your Mother Down, ale tą wersję późniejszą bez gongu, Long Away, The Millionare Waltz, oczywiście Somebody To Love, You And I oraz White Man.... o tak, ten utwór podobnie jak The Hitman jest zajebisty. Szkoda, że Queen tak bardzo mało nagrał takich ostrych kawałków. Lubię jeszcze Drowse, bardzo mi się podoba. Natomiast nie mogę strawić Good Old-Fashioned Lover Boy. Innym się ten kawałek podoba i nawet trafił na GH I zamiast Tie Your Mother Down. Szkoda bo w GH I właśnie tej piosenki mi najbardziej brakuje.
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
annie_m



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 688
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Gru 05, 2012 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchałam właśnie tej płyty, więc pozwolę sobie napisać kilka słów. I zagłosować oczywiście. Dałam 5. A to przez Teo Torriatte, a głównie przez tą japońszczyznę tam, ale jest moment, który mi się w tej piosence podoba, czyli to co tam jest w języku angielskim, a nie japońskim. Znaczy ogólnie ta melodia w tym momencie mi się podoba ze słowami po angielsku. I nie podchodzi mi też Drowse i You Take My Breath Away. Ale ogólnie płyta oczywiście na plus Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Gru 07, 2012 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie cudowna płyta! Absolutnie wszystkie piosenki na niej mi się podobają. Szczególnie Good old fashioned lover boy, You and I, You take my breaht away i Long away. Oczywiście 6.
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek