FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
A DAY AT THE RACES na cenzurowanym
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

A DAY AT THE RACES
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
9%
 9%  [ 3 ]
5
39%
 39%  [ 13 ]
6
51%
 51%  [ 17 ]
Wszystkich Głosów : 33

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Gru 05, 2003 7:07 pm    Temat postu: A DAY AT THE RACES na cenzurowanym Odpowiedz z cytatem

Ocencie album w skali 1-6 (jak w szkole)
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pią Gru 05, 2003 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tie Yuor Mother Down, Somebody To Love, Good Old Fashiond Lover Boy- 6. reszta- musze się jescze przekonać do tych piosenek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Gru 07, 2003 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie- kolejny klejnot Krolowej. Wlasciwie plyta praktycznie dorownuje Nocy w Operze... "Tie Your Mother Down" jest jednym z najlepszych utworow w historii rocka, a "You Take My Breath Away"- jedna z najsliczniejszych i najsubtelniejszych melodii jakie w zyciu slyszalem...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Wto Gru 09, 2003 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny. Zdecydowanie 6
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dolores



Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 251

PostWysłany: Wto Gru 09, 2003 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładnie, szzcególnie You take my breath.............
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Glosowac!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpiękniejsza piosenka You are take my......słodycz i miód.Najlepsza o miłości! Po za tym Walc , You and I Very Happy (lepsze od You are my best friend) White man ciężkie uderzenie no i Good old ....... Chyba najlepszy album pod względem piosenek o miłości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2004 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Somebody To Love" mam do tego utworu wielki sentyment i "Teo Toriatte", caly album na 6!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mercury



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2004 9:46 am    Temat postu: głos Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie na album na 6!!!!!!!!!!!!! ze wzgledu na takie utwory jak:Somebody To Love
Good Old Fashioned Lover Boy no i White Man -wszystkie są super dlatego dałem 6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2004 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo musiałem się przekonywać do tego albumu, ale z czasem odkryłem piękno tych piosenek (zwłaszcza):
You Take My Breath Away
Somebody To Love
White Man
Tie Your Mother Down

Moi ulubieńcy z tego albumu : - )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2004 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(moja opinia - ta aktualniejsza - nizej)
_________________



Ostatnio zmieniony przez dudek dnia Sro Maj 26, 2004 11:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
sebastian



Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 5
Skąd: poznań

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2004 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"White man" - hmmm świenty przebój, po prostu najlepszy!!!!
Dla mnie najsłabszy to: Somebody to love, sam nie wiem dlaczego, po prostu mi się nie podoba.
_________________
joanna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2004 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze piosenki - "Tie Your Mother Down" , " Somebody To Love", "You take My Breath away", "Good Old Fashiond Lover Boy" ogolnie wszystkie piosenki zasługuja na 6 (no prawie Smile) dlatego daje 6 Wink

Ostatnio zmieniony przez Leniu dnia Nie Paź 24, 2004 10:35 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2004 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna wspaniała płyta Queen. Widać że kompozycje były przemyślane pod względem tekstowym, muzycznym jak i produkcyjnym. Płyta powala z nóg. Znowu mamy mieszanke opery i hard rocka. Szczególnie podoba mi sie z tej płyty White Man. Cenie również Drowse, Somebody To Love jak i Millionaire Waltz. Brian wypadł również dobrze w You and I. Ogólnie każda kompozycja zasługuje na dobre noty Smile
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Maj 01, 2004 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...a mi się tam podoba bardzo intro i outro tego albumu : - ) jest po prsotu wypasione w kosmos
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Wto Maj 04, 2004 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza się - kiedy płyta dobiega końca mam zawsze wrażenie, że jak ją puszczę od nowa to płynnie się zapętli... buduje to swoistą atmosferę tego albumu...
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Maj 14, 2004 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem, że do albumu News Of The World albumy były tak konstruowane, że dawały wrażenie jednej doskonałej całości podzielonej na ścieżki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Wto Maj 25, 2004 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze do niedawna uwazałem za słabszą płytę, ale teraz słucham jej od początku do konca z zapartym tchem. Płyta po prostu niesmaowita. Wprawdzie jedna z lżejszych, ale w swej istocie genialna. Świetne riffy z Tie Your Mother i White Man, ale przede wszystkim lekko skrzywiony i mimo tego bardzo przyjemny w odbiorze, ze świetną gitarą, Millionaire Waltz, genialnie zaaranżowany ("come back to me...", ech...). Oprócz tego porywający, ale też bardzo zwiewny Long Away (wspaniały wokal Briana - jeden z jego najlepszych), przepiekny (choć jeszcze do końca mnie nie przekonuje - kwestia czasu) You Take My Breathe Away, ale też bardzo melodyjny, porywający You And I. Somebody To Love i God Old Fashioned to naprawdę klasyka, typowe, choć jednocześnie odrębne i oryginalne - straszliwie ciągną. Drowse jest jednym z kilku podobnych w moim odczuciu utworów Rogera, a jednak wybija się i przyciąga ucho, naprawdę wyborny. No i jeszcze Teo Torriate, chociaż chyba najsłabsze z całej płyty - bez wyraźnej melodii, momentami nijakie (choć nie całe - w paru miejscach wyskakuje z takim powerem jak na całej płycie), trochę przesłodzony... ale też je lubię.
Podoba mi się także koncepcja z podobnym wstepem (TYMD) i zakonczeniem (za TT).
Jak dla mnie zespół w najwyższej kondycji - Freddie idealnie wyważa techniki wokalne, raz śpiewa wyżej niż Montserrat Caballe, innym razem schodzi na niziutkie tony. Doskonale, jak na żadnej innej płycie, dopracowane chórki, których nie brak w żadnym utworze. Podobają mi się też bardzo ładnie dobrane partie i zagrywki basu, wyeksponowane w paru miejscach. Perfekcjonizm kompozytorski. Utwory w żadnym momencie nie męczą (no, może trochę te cięższe), są świetnie rozplanowane i oczywiście genialnie zagrane.
Płyta bardzo spójna, logiczna i przemyślana, a przy tym różnorodna i bardzo miła uchu. Z pewnością godna kontynuacja Nocy w operze, choć nie powiela poprzeniczki. I chyba faktycznie zespół nigdy już nie osiągnął tego poziomu - aż do Innuendo. Dla mnie 6.
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Michał



Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 875

PostWysłany: Wto Maj 25, 2004 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dudek 17 kwietnia napisał:
Jeszcze do niedawna uwazałem za słabszą płytę, ale teraz słucham jej od początku do konca z zapartym tchem. Płyta po prostu niesmaowita. Wprawdzie jedna z lżejszych, ale w swej istocie genialna. Świetne riffy z Tie Your Mother i White Man, ale przede wszystkim lekko skrzywiony i mimo tego bardzo przyjemny w odbiorze, ze świetną gitarą, Millionaire Waltz. Oprócz tego porywający, ale też bardzo zwiewny Long Away (wspaniały wokal Briana - jeden z jego najlepszych), przepiekny (choć jeszcze do końca mnie nie przekonuje - kwesita czasu) You Take My Breathe Away, ale też bardzo melodyjny, wpsaniały You And I. Somebody To Love i God Old Fashioned to naprawdę klasyka, typowe, choć jednocześnie odrębne i oryginalne - straszliwie porywające. Drowse jest jednym z kilku podobnych w moim odczuciu utworów Rogera, a jednak wybija się i przyciąga ucho. No i jeszcze Teo Torriate...
Płyta bardzo spójna, logiczna i przemyślana, a przy tym różnorodna i bardzo miła uchu. Z pewnością godna kontynuacja Nocy w operze, choć nie powiela poprzeniczki. Dla mnie 6.


dudek 25 maja napisał:
Jeszcze do niedawna uwazałem za słabszą płytę, ale teraz słucham jej od początku do konca z zapartym tchem. Płyta po prostu niesmaowita. Wprawdzie jedna z lżejszych, ale w swej istocie genialna. Świetne riffy z Tie Your Mother i White Man, ale przede wszystkim lekko skrzywiony i mimo tego bardzo przyjemny w odbiorze, ze świetną gitarą, Millionaire Waltz, genialnie zaaranżowany ("come back to me...", ech...). Oprócz tego porywający, ale też bardzo zwiewny Long Away (wspaniały wokal Briana - jeden z jego najlepszych), przepiekny (choć jeszcze do końca mnie nie przekonuje - kwestia czasu) You Take My Breathe Away, ale też bardzo melodyjny, porywający You And I. Somebody To Love i God Old Fashioned to naprawdę klasyka, typowe, choć jednocześnie odrębne i oryginalne - straszliwie ciągną. Drowse jest jednym z kilku podobnych w moim odczuciu utworów Rogera, a jednak wybija się i przyciąga ucho, naprawdę wyborny. No i jeszcze Teo Torriate, chociaż chyba najsłabsze z całej płyty - bez wyraźnej melodii, momentami nijakie (choć nie całe - w paru miejscach wyskakuje z takim powerem jak na całej płycie), trochę przesłodzony... ale też je lubię.
Podoba mi się także koncepcja z podobnym wstepem (TYMD) i zakonczeniem (za TT).
Jak dla mnie zespół w najwyższej kondycji - Freddie idealnie wyważa techniki wokalne, raz śpiewa wyżej niż Montserrat Caballe, innym razem schodzi na niziutkie tony. Doskonale, jak na żadnej innej płycie, dopracowane chórki, których nie brak w żadnym utworze. Podobają mi się też bardzo ładnie dobrane partie i zagrywki basu, wyeksponowane w paru miejscach. Perfekcjonizm kompozytorski. Utwory w żadnym momencie nie męczą (no, może trochę te cięższe), są świetnie rozplanowane i oczywiście genialnie zagrane.
Płyta bardzo spójna, logiczna i przemyślana, a przy tym różnorodna i bardzo miła uchu. Z pewnością godna kontynuacja Nocy w operze, choć nie powiela poprzeniczki. I chyba faktycznie zespół nigdy już nie osiągnął tego poziomu - aż do Innuendo. Dla mnie 6.


Czyżbyś się powtarzał? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
piekarz_mercury



Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 151
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Maj 26, 2004 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

You take my breath away, Somebody to love.... dla mnie OK płytka na 5Very Happy
_________________
Don't stop me now I'm having such a good time!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Sro Maj 26, 2004 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to kurwa jest jak sie ma modem... coz, tego pierwszego zmienimy troche.. ok Smile sorki Smile
pisze posty w notepadzie i wysyłam potem na forum. czasem nie pamiętam co już poszło Wink
wczoraj słuchałem ADATR i zminiłem troche jakiś plik, com miał na dysku, potem wysłałem... sorry jeszcze raz Wink
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacja! Ocena 6 oczywisćie. U mnie stoi na tym samym poziomie co Sheer Heart Attack, czyli miejsce 1. Przede wszystkim absolutnie genialne You Take My Breath Away i The Milionaire Waltz. Uwielbiam także You Take My Breath Away a ostatnio White Man.

Ostatnio zmieniony przez miraclequeen dnia Sob Sty 15, 2005 12:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczególne brawa za "Tie Your Mother Down" Wink Drugi album z tytułem zaczerpniętym z filmów braci Marx (jakby ktoś nie wiedział to "A Night At The Opera" to też tytuł filmu braci Marx, a Freddie za ich filmami przepadał) Smile Bracia Marx bardzo chętnie pozwolili na użycie tych tytułów, a jeden z nich (albo Groucho, albo Zeppo) dla żartu wyrazili nadzieję na kolejny album Queen z tytułem ich filmu. Tym filmem miał być film braci Marx "Największe przeboje zespołu Rolling Stones" Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to mowa o Groucho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.YTMBA(Rozpływam się przy niej .Taka romantyczna !)
2.Somebody to Love(Oh find me Very Happy )
3.The Millonaire Waltz(Dzieło!)
4.You and I(Za tą chrypkę miejscami)
5.White man (za gitarę)
6.Tie your mother down(Ciekawy tekst Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avi



Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 96
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisze sobie a w radiu graja "We are champions "- co sie stało Exclamation
Super album choć musze przyznac ze sporo czasu minęło zanim sie do niego przekonalam .
Jak dla mnie mozna postawic znak rownosci miedzy A Day At The Races a A night at the opera, choc tak do konca nie moge sie zdecydowac , ktory album wole, ale jednak chyba A Day At The Races
Moje ulubione o Somebody to love,Teo Toriatte,You and I
Razz Exclamation DAJE 6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:
Bardzo bardzo dobry album. Za całokształt wg. mnie lepszy od A Night At The Opera. Naprawdę dobry album.
You Take My Breath Away - to jest cudeńko Smile, albo Millionaire Waltz.
Ogólnie płytka bardzo dobra. Trudno mi powiedzieć czy wolę A Night At The Opera czy A Day At The Racec.

Ja sam nie wiem Confused
A Night At The Opera to mój drugi album jaki mialem i w początkach 'poznawania Queen' słuchałem więkoszość czasu tej płyty... później zresztą też Very Happy. Potem dostałem właśnie A Day At The Races i zamurowało mnie Laughing. Obie płyty są genialne!!!! Z A Day At the Races najlepszą piosenką jest - TYMD Smile


Ostatnio zmieniony przez Leniu dnia Nie Sty 16, 2005 11:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gówno prawda ! Trasa Works i Magic są wspaniałe...................
Przepraszam nie ta płyta. Very Happy
Moim zdaniem najbardziej niedocenianym utworem na tej płycie jest White Man,który jest typowym rockowym kawałkiem.Ach ta gitara Briana.
To intro z "brudną" gitarą.Miodzio !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Wto Sie 31, 2004 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MI sie podoba cała jest super niewiem dlaczego Teo Toriatte jest tak mało znane na świecie to jest przeciesz świetny numer Smile
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Piotr^
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2003
Posty: 116
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 12, 2004 2:10 pm    Temat postu: QUEEN Odpowiedz z cytatem

QUEEN JEST ABSOLUTNIE THE BEST A TEN ALBUM JEST JEDNYM Z WIELU REWELACYJNYCH W ICH KOLEKCJI!!I LOVE QUEEN Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek