FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
A NIGHT AT THE OPERA na cenzurowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

A NIGHT AT THE OPERA
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
2%
 2%  [ 1 ]
5
10%
 10%  [ 5 ]
6
86%
 86%  [ 40 ]
Wszystkich Głosów : 46

Autor Wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:
Nie prawda że same wspaniałe bo jest tu to całe Sweet Lady Neutral


co chcesz od Sweet Lady piosenka też jest wspaniała, wspaniała jest Bohemian Rhapsody w ogóle same hity, że juz nie wspomne o The Prophet's Song.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bohemian Rhapsody jest wspaniała, bardzo wspaniała!! Ale Sweet Lady jeden z najsłabszych utworów Queen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.BohRhap(Magnifique!)
2.DOTL(Za tekst i muzykę)
3.IILWMC(Świetka gitara)
4.'39(Piękna ballada,super chórek)
5.LOML(Wspaniała,szczególnie na koncertach)
6.Good Company(Za ukulele Very Happy )
7.GSTQ(Jak najbardziej tak)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:
Ale Sweet Lady jeden z najsłabszych utworów Queen.


Buahahaha, "najsłabszych" hahaha, a to dobre... powaga... niestety są gusta i guściki.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
miraclequeen napisał:
Ale Sweet Lady jeden z najsłabszych utworów Queen.


Buahahaha, "najsłabszych" hahaha, a to dobre... powaga... niestety są gusta i guściki.


Czy coś w mojej wypowiedzi cię rozśmieszyło? Ja nie widzę tu nic śmiesznego, a utwór Sweet Lady niewątpliwie należy do najsłabszych w karierze Queen i chyba nie zaprzeczysz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Lip 26, 2004 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bohemian Rhapsody zdecydowanie 6tka Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Lip 26, 2004 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:
a utwór Sweet Lady niewątpliwie należy do najsłabszych w karierze Queen i chyba nie zaprzeczysz.


ZAPRZECZĘ Exclamation A także powtórzę: są gusta i guściki.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Lip 26, 2004 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

genialna plytka... jedna z lepszych moim zdaniem....
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Lip 26, 2004 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:
Ja nie widzę tu nic śmiesznego, a utwór Sweet Lady niewątpliwie należy do najsłabszych w karierze Queen i chyba nie zaprzeczysz.
Za to ja widze cos smiesznego... NIEWATPLIWIE? A kim Ty jestes zeby sie tak autorytatywnie wypowiadac? Jakims autorytetem albo specjalista? TWOIM ZDANIEM jest jedna z najslabszych w karierze- wtedy nie ma nic smiesznego; wtedy wyrazasz SWOJE ZDANIE i nikt nie powinien do tego niczego miec... Ale nie- NIEWATPLIWIE! Ja bardzo ten utwor lubie, uwazam ze pasuje do plyty... Tak samo wypowiadales sie o GET DOWN MAKE LOVE- to w ogole jedna z moich ulubionych kompozycji n aNEWS OF THE WORLD- sto razy lepsza od pompatycznego "We Are The Champions"... Moim zdaniem, oczywiscie...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Lip 26, 2004 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Swet Lady" to sam miód. Podobnie, jak cały album. W ogóle lata 70. to najlepszy okres działalności zespołu (no i rok 1991 jeżeli chodzi o piosenki rulez, ale niestety tylko jeśli chodzi o piosenki)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Pon Lip 26, 2004 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
miraclequeen napisał:
Ja nie widzę tu nic śmiesznego, a utwór Sweet Lady niewątpliwie należy do najsłabszych w karierze Queen i chyba nie zaprzeczysz.
Za to ja widze cos smiesznego... NIEWATPLIWIE? A kim Ty jestes zeby sie tak autorytatywnie wypowiadac? Jakims autorytetem albo specjalista? TWOIM ZDANIEM jest jedna z najslabszych w karierze- wtedy nie ma nic smiesznego; wtedy wyrazasz SWOJE ZDANIE i nikt nie powinien do tego niczego miec... Ale nie- NIEWATPLIWIE! Ja bardzo ten utwor lubie, uwazam ze pasuje do plyty... Tak samo wypowiadales sie o GET DOWN MAKE LOVE- to w ogole jedna z moich ulubionych kompozycji n aNEWS OF THE WORLD- sto razy lepsza od pompatycznego "We Are The Champions"... Moim zdaniem, oczywiscie...


No chodziło mi o to że DLA MNIE jest ot jeden ze słabszych utworów i nadal tak pozostanie. tak samo We Are The Champions jest z płyty News Of The World, a ja nie przepadam za We Are The Champions i też zaliczam ją do nasłabszych utworów (DLA MNIE najsłabszych!)
Teraz rozumiesz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym powiedział tak: Queen nie ma słabych utworów, ma utwory, które wzbudzają emocje i te, które pozostawiają nas obojętnymi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
Ja bym powiedział tak: Queen nie ma słabych utworów, ma utwory, które wzbudzają emocje i te, które pozostawiają nas obojętnymi.

Właśnie o to mi chodzi!
Kiedy mówię że jakiś utwór Queen jest wg. mnie najsłabszym utworem Queen to nie znaczy to żę ten utwór jest słaby. Bo nie ma słabych utworów Queen, są te rewelacyjne i mniej rewelacyjne (czyli słabsze od tych bardziej rewelacyjnych).


Ostatnio zmieniony przez miraclequeen dnia Sob Sty 15, 2005 1:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Lip 30, 2004 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Sweet Lady:" bardziej mi się podoba live niż studyjnie i dopiero z koncertów ten utwór polubiłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Sty 19, 2005 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z moich (i Waszych też Wink ) albumowych "debeściaków". Płyta coorewnie różnorodna i przemawiająca do słuchacza - nie bez powodu wiele razy uznawana w różnych plebiscytach za najlepszą lub jedną z najlepszych płyt rockowych wszechczasów. Nie ma sensu, abym rozpisywał się na temat piosenek, które najbardziej lubię, bo musiałbym opisać całą tracklistę. Podoba mi się charakter płyty - cała stanowi jakby rodzaj operowo-musicalowego pastiszu, zwłaszcza "BoRhap", "Seaside Randezvous" i "Lazing On A Sunday Afternoon" stanowią koronny dowód na poczucie humoru, ale zarazem niebanalne poczucie smaku Freddie'go i spółki. Tę płytę powinien mieć każdy - nie tylko fan Queen, ale również miłośnik dobrej muzyki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Przyznałem 6. GOD SAVE THE QUEEN!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moja ulubiona plyta. Sluchajac jej mozna miec uczucie tego ze jest sie w operze
DOTL ostry poczatek
LOaSA Utwór lekki i bardzo przyjemny
IILWMC Wokal Rogera - Swietny
YaMBF Piosenka o przyjazni fajne chórki
'39 W stylu Country wokal Bri sczerze nie wiem o co w niej chodzi ale ja lubie Laughing
Seeet Lady Jeden z moich faworytów
SR Piosenka w dawnym stylu ; Operowym
The Prophet's song Powazny tekst i swietny wokal Freddiego
Love of my life Przepiekna,Przecudna piosenka o milosci przyjemna muzyka i delikatny spiew wreczx anielski do tego prawdziwy tekst - Mój uubiony kawalek na plycie
Good Company Jakos ta piosenka do mnie nie przemawia jednak jest ...dobra
Bo Rhap O tej kompozycji powiedziano juz wszystko ja powiem tyle mistrzostwo swiata
GStQ Nigdy tego nie slucham na koncercie fajnie to wygda jak ludzie spiewaja ale sudyjnie odpada
Plyta na wielka 6 Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no można miec wrażenie ,że w operze ale kolor okładki całkiem się gryzie z dniem także coś w tym musi byc...
Podobnie jest a ADATR
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehm, no wiec otoz tak....... OUTSTANDING, tuz obok stawiam Innuendo.

Pytanie: macie moze wersje surround, tzn. DVD- audio?

Nie? To wszystkich posiadaczy sprzetu surround goraco namawiam do zakupienia tego cudenka!!!!! I nie trzeba miec od razu odtwarzacza DVD audio, moze byc zwykly!

Juz chocby dlatego, ze dzwiekowo jest to o kilka poziomow lepsze niz normalne CD! Ktore nawiasem mowiac z kolei brzmi GORZEJ niz analog!!!!! Skandal po prostu!!! '
No i sciezki, ktorych nie bylo dotychczas slychac i efekty dzwiekowe- przy Prophet's Song polecam usiasc. Wink

Co do samej muzyki:

Od poczatku do konca muzyczna nirwana, orgazm, szal i nie wiem co jeszcze!!!!
Od tej plyty zaczelo sie moje UWIELBIENIE dla Queen.
Puscil ja Kaczkowski w Trojce a mi kopara opadla do podlogi.I tak juz jest zawsze gdy slucham "A Night...".
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Living_colour napisał:
No i sciezki, ktorych nie bylo dotychczas slychac i efekty dzwiekowe- przy Prophet's Song polecam usiasc. Wink

Mnie absolutnie rozpieprzylo zakonczenie GOOD COMPANY, kiedy cala "orkiestra" wchodzi- MIODZIO!!!! Te wszystkie niby-klarnety anokolo!!!
Tez orkiestracja LOVE OF MY LIFE, kiedy tak nagle gitara uderza- auc!!! No i DEATH ON TWO LEGS- kiedy refren uderza z tylu... Mmmmmm.....!!!!!!!! A PROPHET'S SONG faktycznie- trzeba usiasc... Bezpieczniej... Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, no, siedziec to wlasciwie trzeba przez caly czas- przy Prophet's Song trzeba dodatkowo zapiac pasy!!!! Rolling Eyes
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Lut 28, 2005 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Living_colour, Fenderek (i wszystkim co posiadają DVD-A): ależ wam zazdroszczę...

Na samą myśl o The Prophet's Song w wersji surround przechodzą mnie ciarki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Pon Lut 28, 2005 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miś napisał:
Na samą myśl o The Prophet's Song w wersji surround przechodzą mnie ciarki...


Narobiles mi smaka w samo poludnie na to DVD-A.
Ale poki co tez moge tylko pozazdroscic - poki co DVD mam tylko w kompie a glosniczki w kompie malutkie i nie najlepsze wiec nie wiem czy odczulbym jakas roznice.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż tematy te (recenzje) oglądam już od ponad roku, to jeszcze nigdy szerzej się w nich nie wypowiedziałem. Mam nadzieję, powoli odrobię te zaległości i zrecenzuje te płyty z mojego punktu widzenia.

Pamiętam, gdy po raz pierwszy odpaliłem ten album wpadłem w wielkie osłupienie. To, co wtedy poczułem ciężko wyrazić słowami. Byłem zszokowany, super-pozytywnie rzecz jasna. Są takie płyty, które potrafią wpłynąć, lub zmienić Twoje życie. To właśnie ze mną zrobiła Noc w Operze.

Wszystkie utwory z płyty tworzą jedną, nierozerwalną część.. Część logicznie występujących po sobie arcydzieł. Doskonałość, perfekcja w każdym calu, a raczej w każdym utworze. Panie i Panowie, przed Wami jedna z największych płyt rockowych. A Night At The Opera

Zaczyna się bardzo dynamicznie oraz ciężko, już przy pierwszym kawałku- Death on Two Legs wprawiani jesteśmy w niesamowity nastrój. Niesamowity nastrój, który miota nami, naszymi uczuciami wywołując drżenie wewnątrz, czy przechodzenie ciarek po plecach. Nastrój, który z każdym utworem pogłębia się jeszcze mocniej. Lazing On A Sunday Afternoon. Jedni nie znoszą, inni wychwalają. Ja zaliczam się do tych drugich, po prostu to uwielbiam. Jest to doskonały przerywnik między kolejnym, mocnym kawałkiem- kawałkiem, w którym to zamiast Freddiego usłyszymy Rogera. I'm In Love With My Car. Doskonały popis umiejętności Rogera, zarówno na bębnach jak i na wokalu. Dla mnie najlepsza piosenka śpiewana przez Rogera. No i... uwielbiam samochody, więc wszystko jasne Wink Następnym trackiem jest świetna kompozycja Johna- You're My Best Friend. Jest spokojnie i pięknie. '39 jest utworem, podczas którego nagle atmosfera słuchania albumu rośnie do niepojętych rozmiarów. Jednak to jeszcze nie koniec, taki moment nastąpi jeszcze conajmniej dwukrotnie. Sweet Lady to fajny utwór, coś na zrównoważenie tempa. Za chwilę kolejny, przepiękny utwór Freddiego. Seaside Renezvous. Przepiękny romantyczny tekst, wspaniałe wtrącenia francuskich zwrotów, na długo zapadająca w pamięci melodia. Następna w kolejce jest Pieśń Proroka, czyli The Phropet's Song... To właśnie ten kolejny moment, w którym napięcie się potęguje.... Moim zdaniem najlepsza kompozycja Briana. W tym kawałku wszystko jest doskonałe, zresztą jak i w każdym na tej płycie. Po przeszło 8 minutach, które i tak mijają zbyt szybko by się nacieszyć tym dziełem, bez wyrzutów sumienia jednak przenosimy się dalej, bo przed nami coś, co znamy już na pamięć z koncertowych wykonań, jednak w innej aranżacji, z akompaniamentem pianina. Love Of My Life. Jest inaczej niż na koncertach, inna atmosfera, ale jest niezwykle intymnie i pięknie. Z pewną nutką melancholii przechodzimy dalej, do Good Company. To tu usłyszmy Ukelele, chyba najśmieszniejszy, brzmiąco nieco nieznajomo instrument. Ale Moi Drodzy, nadszedł czas na Cygańską Rapsodię. Trudno obrać w słowa to, czego jesteśmy świadkami. Tylko Geniusz mógł wymyślić coś takiego i to zrealizować. Jak to sam Brian ujął, żadna piosenka nie jest lepsza od Bohemian Rhapsody, a od siebie mogę jedynie powiedzieć, że nigdy już lepszej nie będzie. Takie zjawisko zachodzi raz na 500 lat, tą piosenkę będą znały pokolenia. A czwórka tak wielkich Ludzi, jak Freddie, Brian, John i Roger to zjawisko zupełnie niepowtarzalne. Nocą w Operze udowodnili, że są wielcy i wznieśli się na tytuł bogów rocka i nikt Im już tego nie odbierze. Na koniec pozostaje już tylko God Save The Queen, które później standardowo będzie puszczane z taśmy na wszystkich koncertach aż do tego ostatniego, w Knebworth Park w 1986 roku z kilkoma wyjątkami.
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, a propos The Prophet's Song- mialem Was zapytac- co to jest "toy koto" i gdzie w utworze ja slychac? Ze to jakowas japonska zabawka to wiem, ale dokladnie?.........
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamil



Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 50
Skąd: Slupsk

PostWysłany: Czw Mar 31, 2005 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze ze Living Color zebral cala kolekcje DVD audio czyli Opere i Game tak? chyba istnieja tylko te dwa prawda? Gdzie mozna takie naby? chyba nie w Empiku?
Tak przy okazji ja oceniam Opere jak reszta Was na 66666666 !!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Czw Mar 31, 2005 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszędzie można kupic:] www.vivd.pl Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Czw Mar 31, 2005 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Empiku też, we Wrocku jest (przynajmniej ANATO). Coś koło 75zł.
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Night At The Opera to aktualnie moja ulubiona plytka Queenu... niesamowicie zroznicowana (posluchajcie Death On Two Legs i Good Company i wpadnijcie ze to ten sam zespol Wink), poza tym widac ze bardzo dopracowana. Moje ulubione kawalki to oczywiscie Bohemian Rhapsody i The Prophet's Song. Poza tym bardzo lubie zrealizowane w konwencji pastiszu (w sumie to co na tej plycie NIE JEST zrealizowane w konwencji pastiszu?Very Happy) Good Company, Seaside Randezvous i Lazing on the Sunday Afternoon. Ta plyta to po prostu wielkie Dzielo, chyba szczytowe osiagniecie Queenu...
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2005 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, istnieja tylko te dwa tytuly, szkoda, ale z drugiej strony dobrze, ze istnieja chociaz te dwa, zwl. A Night.....ja kupilem w Media Markt.
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamil 1



Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dałem 5 bardzo mi się podoba ta płyta:)
_________________
_____________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek