FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Nightwish
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne są gusta, widocznie Sebastian pce nie usłyszał jako pierwszej piosenki Wish I Had An Angel, wszyscy, którzy usłyszeli ten utwór jako pierwszy natychmiast byli "zarażeni" Nigtwish, ja między innymi też...
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TaYLoR



Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 117
Skąd: Sosnowiec :D

PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też Very Happy od razu mi sie spodobała ta piosenka Smile cały czas jej teraz słucham Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natychmiast nauczyłam się słów i śpiewam za każdym razem, nawet jak słucham z mp3 w autobusie, a co tam...
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blackie



Dołączył: 08 Lut 2004
Posty: 61

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

własnie se niedawno słuchałam... Ale dla mnie lepsze są jednak wczesniejsze płytki, a najlepsza "Oceanborn", do którego "Once" czy "Century child" jest bardzo daleko... "Once" w ogole mi sie mniej podoba, ona zupełnie inaczej na tej płycie śmiewa, moze własnie poza "Ghost love score", to jedna z moich ulubionych piosenek, jak ją zagrali na koncercie to byłam naprawde wzruszona!! Niesamowity klimat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ika napisał:
Różne są gusta, widocznie Sebastian pce nie usłyszał jako pierwszej piosenki Wish I Had An Angel, wszyscy, którzy usłyszeli ten utwór jako pierwszy natychmiast byli "zarażeni" Nigtwish, ja między innymi też...

U mnie zaczęło się akurat od "Century Child" no i kawałka "Ever Dream".
Zresztą wcześniej była grupa "The Gathering" i najprawdopodobniej to ona zapoczątkowała u mnie "zapotrzebowanie" na ten rodzaj muzyki Razz
Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hitman79 sprzedał mi temat oraz po wydaniu odpowiedniej recenzji przez Krwawego kupilem album i oczywiscie musiałem kupić najgorszą płyte na początek :/ Angels Fall First (moim zdaniem ;P) choc na uwage zasługuje numer Know Why The Nightingale Sings, wszystkie cześci Lappi są dośc klimatyczne a zdecydowanie najgorszym kawałkiem jest Beauty And The Beast Twisted Evil

Moim jak na razie no1 jest płyta Oceanborn z kawałkami jak Sacrament Of Wilderness, Passion And The OperaDvd z Finlandii jak najbardziej w deche! Of korc co mi sie jakas kapela spodoba to przestaje istnieć... podobnie było z Queen, Creed, Alice In Chaince and many more
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!


Ostatnio zmieniony przez Stone Cold dnia Sob Lip 22, 2006 3:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cały czas mam nadzieję, że wznowią swoją działalność, w każdym razie tak planują, więc jeszcze nie wszystko stracone...
Pozdrowionka!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ika napisał:
Ja cały czas mam nadzieję, że wznowią swoją działalność, w każdym razie tak planują, więc jeszcze nie wszystko stracone...
Pozdrowionka!

W sumie droga Iko to tak jak pisałem jakiś czas temu :
Nigdzie nie ma konkretnych informacji, na stronie głucho, niby gdzieś tam coś było napisane w nieoficjalnym serwisie ale ogólnie dalej nic nie wiadomo. Pozostają jednynie domysły i plotki. Cała ta sytuacja mnie wkurza bo wybrałbym się na koncert Nightwish Confused

Pozdrowionka
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, mnie też nie było dane słuchać Ich na żywo, w zeszłym roku nie mogłam pojechać do Chorzowa nad czym ubolewam do dziś Crying or Very sad zwłaszcza, że namówiłam kilka osób, które pojechały...
To samo zresztą było z koncertem Queen w Budapeszcie, ech... Teraz tylko mogę się pocieszać, że byłam chociaż na Rolling Stonesach w Chorzowie w 1998 roku bo kto wie czy jeszcze kiedyś do nas przyjadą.
Pozdrowionka!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ika napisał:
No cóż, mnie też nie było dane słuchać Ich na żywo, w zeszłym roku nie mogłam pojechać do Chorzowa nad czym ubolewam do dziś Crying or Very sad zwłaszcza, że namówiłam kilka osób, które pojechały...
To samo zresztą było z koncertem Queen w Budapeszcie, ech... Teraz tylko mogę się pocieszać, że byłam chociaż na Rolling Stonesach w Chorzowie w 1998 roku bo kto wie czy jeszcze kiedyś do nas przyjadą.
Pozdrowionka!

Też nie mogę się pogodzić z tym że nie moge zobaczyć na żywo zespołów za którymi wręcz przepadam. Jak było Nightwish to cienko było z czasem.
Jak jest czas to nie nie ma zespołu. Pech. Crying or Very sad
Z kolei na Queen w Budapeszcie się nie załapałem bo wtedy akurat mogłem podróżować ze szkoły do domu i spowrotem Confused Mad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dłuższą metę Nightwish mnie nudzi. Nawet bardzo dobry wokal mnie denerwuje. Ale ogólnie brat jest fanem, więc trudno mi uniknąć tych pseudogotyckich śpiewów. ;P
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Na dłuższą metę Nightwish mnie nudzi. Nawet bardzo dobry wokal mnie denerwuje. Ale ogólnie brat jest fanem, więc trudno mi uniknąć tych pseudogotyckich śpiewów. ;P

Pseudogotyckie śpiewy ? Co miałeś/aś na myśli pisząc "pseudogotyckie.

Zauważ, że Nigthwish jest o wiele lepszym zespołem od np. The Gathering lub Evanescence. Porównaj sobie The Gathering z Nightwish.
Jaki wynik ? A taki że Gathering wypada amatorsko, nie tylko pod względem muzycznym ale i wizualnym. Wokalistka TG śpiewając o przykrych rzeczach cieszy się jak głupi do sera, zmienia intonację i wychodzi jej to naprawdę mizernie. Kupiłem kilka płyt TG i zawiodłem się w szczególności tymi koncertowymi. Do tego jak wspomniałem wcześniej dochodzi miery poziom kompozycji (przynajmniej mnie to drażni). Najpierw słyszymy delikatną przygrywkę chwilę później eksplozja ostrych riffów która do całości ma się nijak.

Z Evanescence jest trochę lepiej (pod względem jakości aranżacji).Niestety włączam płytę dla przykładu "Fallen" (2003) i zwyczajnie sie gubie. Jeden kawałek nie różni się prawie niczym od następnego. Właściwie dla mnie na tej płycie jest jeden numer, który rozwleczony jest na całą płytę.To jest prawdziwa NUDA Twisted Evil

Z dalszym komentarzem się wstrzymam do czasu aż caterkiller napisze mi co rozumie przez "pseudo gotyk".

Cheers
_________________


Ostatnio zmieniony przez thehitman79 dnia Czw Lip 27, 2006 12:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iko, czy dostałaś już End Of An Era Question Jak Twoje wrażenia Question
Widziałem kilka koncertów z trasy "Once" i uważam że ten jako jedyny zasłużył na wydanie DVD.

Pozdrawiam Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie dostałam ale cierpliwie będę czekać, widziałam tylko koncert z Chorzowa nagrany amatorską kamerą, mam go nawet na płycie, ale wiesz jaka to jest jakość...
A tak na marginesie, nie znam twórczości The Gathering i nie wypowiem się na temat porównania tych dwóch zespołów, pozdrowionka!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ika napisał:
Jeszcze nie dostałam ale cierpliwie będę czekać,

Iko, jesli chciałabys zobaczyć (mieć na DVD) jakieś nagrania koncertowe to polecam "Highest Hopes - Set" (2CD i 1DVD) albo "End Of Innocence".
Na drugiej wymienionej płycie jest baaardzo długi film dokumentalny a w dziale "Extra" znajduje się całe mnóstwo Nightwish live Very Happy . Naprawdę jest co podziwiać.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Nightwish to niby co (pomijając to, że klasyfikowanie muzyki zazwyczaj mija się z celem) - gotyk chyba? Albo power metal - wszystko jedno, średniowiecze się już skończyło Very Happy

Co do The Gathering to nie znam, więc nie będę porównywał. Skoro jest gorsze od Nightwisha to tym bardziej nie jestem zainteresowany.
:] Fascynację tego typu muzyką zacząłem i właściwie skończyłem na FALLEN Evanescence. Wtedy ten album wydawał mi się dziełem sztuki. W tym czasie też słuchałem Nightwisha, ale z czasem mi się przejadło. :]
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
[i]wszystko jedno, średniowiecze się już skończyło Very Happy:]

Legendy bluesa też już nie żyją a pomimo tego powstają nowe zespoły natchnione gatunkiem Very Happy

caterkiller napisał:

Co do The Gathering to nie znam, więc nie będę porównywał. Skoro jest gorsze od Nightwisha to tym bardziej nie jestem zainteresowany.

Jak już dawno dawno temu pisałem, to nie jest taka najgorsza grupa.Po prostu zmienili brzmienie i styl, udając się w kierunku wszędobylskiej elektroniki. Zapoznaj się chociaż z albumem "Mandylion" bo naprawdę warto. Smile
Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym miała więcej kasy to podejrzewam, ze miałabym te wszyskie koncerty, o których piszesz. Udało mi się uzbieraż płyty Queen, więc pewnie i Nightwish uzbieram w swoim czasie. Mam Ich jeden koncert, Braciszek mi nagrał, bardzo mi się podoba ale wolałabym koncerty oglądać na żywo, słucha mi się najlepiej przez słuchawki.
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thehitman79 napisał:
Legendy bluesa też już nie żyją a pomimo tego powstają nowe zespoły natchnione gatunkiem Very Happy

Oj, nie marudź. Power metal skończyl się w XV wieku. Cool
thehitman79 napisał:
Jak już dawno dawno temu pisałem, to nie jest taka najgorsza grupa.Po prostu zmienili brzmienie i styl, udając się w kierunku wszędobylskiej elektroniki. Zapoznaj się chociaż z albumem "Mandylion" bo naprawdę warto. Smile

Jak mnie znów najdzie ochota na najtłiszowe brzmienie to się zapoznam. :]
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Nimloth



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 37

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nightwish...słyszalam tylko płytę "Once" i kilka kawałków ze starszych płyt, więc ekspertem nie jestem...ale stanowczo nie podoba mi się wokal Tarji. Nie cierpię, kiedy wokalistki "piszczą", moze dla niektórych taki "gotycki" wokal jest zaletą, ale mnie skutecznie odstrasza. To samo mogę powiedziec o Within Temptation i Evanescence. Amy Lee w dodatku ma taką paskudną "amerykańską" manierę w głosie. . Wink
Muzyka Nightwish nawet mi się podoba, dynamiczna, momentami wolniejsza, taka fińska...całe szczęście Tarja odeszła z zespołu, może znajdą sobie dobrego wokalistę na jej miejsce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że grają gotyk wyszło "w praniu" Shocked . Na początku miało to być cos na pograniczu klimatów jakie tworzy Enya Razz i muzyki filmowej.Wiele elementów zresztą pozostało - koncerty trasy "Once" otwierane tematem Hansa Zimmer-a z Ostatniego samuraja.Stety albo niestety Tuomas (założyciel NW) dołożył trochę mocniejszego brzmienia i tak powstały wspaniałe płyty. Szukającym dokładniejszych informacji, polecam "End Of Innocence" - film o powstaniu grupy lub książkę "Nightwish" wydaną jak do tej pory (niestety) tylko i wyłącznie w języku fińskim. Confused

Nimloth napisał:
...całe szczęście Tarja odeszła z zespołu, może znajdą sobie dobrego wokalistę na jej miejsce.

Tarja odeszła a wraz z nią odszedł chyba klimat. Confused Nie wiem czy muszą szukać nowego wokalisty bo mają Marco, który naprawdę potrafi śpiewać.
Z drugiej strony Nightwish z nim przy głównym mikrofonie stałby się drugim Tarotem, a to chyba byłoby już "be" Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam o krytyce Nightwish i to tak jak słuchałabym swoich rówieśników gdy krytykują Queen...
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ika napisał:
Czytam o krytyce Nightwish i to tak jak słuchałabym swoich rówieśników gdy krytykują Queen...

U mnie jest jak najbardziej na plus Very Happy Negatywnie o NW się nie wypowiadam bo i nie mam powodów.
Nie każdy lubi takie połączenie Sad bo przecież są gusta i guściki. Wink

Ps. Właśnie dostałem z Niemiec płytkę Martina Kesici , na której śpiewa w duecie z Tarją utwór "Leaving You For Me". Moim zdaniem całkiem równy kawałek a płyta znacznie ponad przeciętną Wink

EDIT: Po dokładnym przesłuchaniu płyty zmieniam zdanie.
Ta plyta nie jest ponad przeciętną, ona jest ...REWELACYJNA Razz
_________________


Ostatnio zmieniony przez thehitman79 dnia Sro Sie 09, 2006 7:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesłuchałem kawałek "Leaving you for me" - Martina Kesici z Tarją - ujdzie Wink Natomiast album Martina Kesici "So what...!?"jako całość kapitalna!! Kawałki All Of My Life lub Could Have Been Me to świetne power ballady - juz dawno nie słyszałem kolesia z takim "pazurem"

Thx thehitman79 - wyszukałeś ciekawego wokaliste Exclamation
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że niewielu zna muzykę M.Kesici (mało kto wie nawet co ten dude gra) dlatego postanowiłem nie zakładać nowego tematu tylko kontynuować offtop Cool. Wrzuciłem trzy nagrania tak więc jakby ktoś chciał mniej lub bardziej się zapoznać to proszę bardzo Smile

http://t-multimedia.net/Martin%20Kesici%20-%20All%20of%20my%20life.mp3

http://www.t-multimedia.net/Martin%20Kesici%20-%20Losing%20Game.mp3

No i oczywiście duet z Tarja Turunen (bo to od tego kawałka zaczęła się u mnie era EMkAY Smile

http://t-multimedia.net/Martin%20Kesici%20-%20Leaving%20you%20for%20me.mp3

Stone Cold napisał:
Thx thehitman79 - wyszukałeś ciekawego wokaliste Exclamation


Thanks a lot mate. I'm doin' my best Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lincia



Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 46
Skąd: Sanok

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ika napisał:
"End Of An Era" mam już obiecaną w prezencie. Czytałam, że szukają wokalistki i ma być nowa płyta w 2007 roku, mają już 14 piosenek, prawdę mówiac nie mogę się doczekać...


Eghmm ja ze swej strony dodam że niepotrzebny był ruch wyrzucania jej z zespołu (mimo iż nie wiem z jakiego powody) Nightwish był kojarzony z ładną wokalistką o dość pieknym głosie.. a tu ją wywalaja ale zespoł nadal jest...
Cóź jak dla mnie to juz nie to samo Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wokalem już tak jest, że nie każdemu podoba się to samo

Nimloth napisał:
nie podoba mi się wokal Tarji

i na tym mogłoby się zakończyć ale...

Nimloth napisał:
Nie cierpię, kiedy wokalistki "piszczą"....dla niektórych taki "gotycki" wokal jest zaletą, ale mnie skutecznie odstrasza

i tutaj nie bardzo wiem co "piszczące wokalistki" mają wspólnego z gotykiem Question Exclamation Caballe też wyje, piszczy, pieje (różnie ludzie mówią). w związku z tym pytanie : Czy Montserrat Caballe też śpiewa "po gotycku" Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thehitman79 napisał:
Z wokalem już tak jest, że nie każdemu podoba się to samo

Nimloth napisał:
nie podoba mi się wokal Tarji

i na tym mogłoby się zakończyć ale...

Nimloth napisał:
Nie cierpię, kiedy wokalistki "piszczą"....dla niektórych taki "gotycki" wokal jest zaletą, ale mnie skutecznie odstrasza

i tutaj nie bardzo wiem co "piszczące wokalistki" mają wspólnego z gotykiem Question Exclamation Caballe też wyje, piszczy, pieje (różnie ludzie mówią). w związku z tym pytanie : Czy Montserrat Caballe też śpiewa "po gotycku" Twisted Evil

Raczej operowo. Ja z operowego śpiewania uznaję tylko chórki Queenów. ^^
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Raczej operowo. Ja z operowego śpiewania uznaję tylko chórki Queenów.^^

Nie raczej tylko NA PEWNO... moja przedmówczyni nazwała operę gotykiem więc dlatego

thehitman79 napisał:
Czy Montserrat Caballe też śpiewa "po gotycku" Twisted Evil

Myślałem, że moje pytanie (podobnie jak pozostała część wypowiedzi)ma jasny przekaz Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja dodałem wyjasnienie dowcipu dla opornych. :]
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek