FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
SHEER HEART ATTACK na cenzurowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

SHEER HEART ATTACK
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
8%
 8%  [ 2 ]
5
44%
 44%  [ 11 ]
6
48%
 48%  [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 25

Autor Wiadomość
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam album za całość, ale najmniej lubię Bring Back That Leroy Brown.

Ostatnio zmieniony przez miraclequeen dnia Sob Sty 15, 2005 12:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem, wiem. nawet wśród dobrych, czy bardzo dobrych zawsze można wskzać te lepsze i gorsze tylko czasami jest to wybór trudny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Lip 26, 2004 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In The Laps Of The gods to pierwsze na płycie. bardzo pięknie grali na koncertach po prostu miód Smile to drugi takze na zakonczenie i puzniej na na trasie magic tour wersja na gitarze;) dobra płyta sheer heart attack:) dałem 6
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Killer Queen" to piosenka (ponoć) o handlarce narkotyków. Ale bardzo z humorem, więc OK. "Now I`m Here" wolę oglądać i słuchać, a nie tylko słuchać. Wersja z koncertu High Voltage (Rainbow Theater) jest zajefajna. "In The Laps Of The Gods" podstawowego nie lubię, bardzo lubię za to wersję ...Revisited ale nie studyjną tylko z Wembley`86 i Knebworth`86 (podczas koncertu na Hammersmith Odeon była jakoś tak płasko zaśpiewana, nie było tej zmiany wysokości głosu... It`s so eeeaaasy...).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
bardzo lubię za to wersję ...Revisited ale nie studyjną tylko z Wembley`86 i Knebworth`86 (podczas koncertu na Hammersmith Odeon była jakoś tak płasko zaśpiewana, nie było tej zmiany wysokości głosu... It`s so eeeaaasy...).
Jeszcze fajniejsza jest z Budapesztu... Cool Ale ja tam bardzo lubie te "plaskie" wykonanie, kiedy Fred spiewal nizej, be felsetu... Jakos tak bardziej osobiscie, bardziej kameralnie...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert w Budapeszcie na VCD będę miał na dniach, to ci powiem, co o tym myślę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sty 15, 2005 4:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie jedna z moich ulubionych queenowych plyt... przede wszystkim za znakomity tryptyk (funster/flick/lilly), za swietne now i'm here (ktore jeszcze wiecej zyskuje na zywo) i znakomite killer queen ktore chyba jednak lepiej pasowaloby do night at the opera (swoja droga kiedys jak jeszcze nie mialem SHA a mialem opere na kasecie to dogralem sobie z czyjejs kasety killer queen na koniec 1 strony i tak mi zajebiscie pasowalo do tej plyty hehehe)... poza tym brighton rock bylby naprawde znakomity zeby byl troche krotszy i zaspiewany w calosci po ludzku a nie tym dziwiczym glosikiem... Twisted Evil swietne stone cold crazy (w ktorym jednak brakuje mi troche tej zadziornosci w glosie a'la hetfield hehe) i dear friends (mimo ze troche zbyt dramatyczna forma)... ciekawe eksperymenty (leroy brown)... jak juz pisalem w survivorze, 2 utworow nie trawie za bardzo: she makes me, lap of the gods... laps revisited ujdzie ale tylko na zywca (i z zywcem w reku)... generalnie jednak mimo tych 2-3 slabszych punktow ta plyta jako calosc robi niesamowite wrazenie i z czystym sumieniem dam 6 (pierwszy raz... pewnie jeszcze ze 2 dam bo dopiero zaczynam oceny i lece od tych plyt na dole strony hehe)
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lipa



Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 337
Skąd: Dębica

PostWysłany: Nie Sty 16, 2005 2:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6 choćby za "Kiler Queen",
a jest na tej płycie jeszcze 12 utworów.

Ps: można dawać wielokrotność ? Very Happy
_________________
Hasta La Victoria Siempre ! Patria o muerte ! Venceremos !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Sheer Heart Attack" - uważam że to dobry album. Znajduje się tu kilka perełek i kilka solidnych hitów. Mimo tego, nie jestem jego szczególnym fanem (co oczywiście nie znaczy, że mi się nie podoba). Najbardziej lubię: "Killer Queen" (cudny utwór, kojarzy mi się z zimą [ach ten mój chory umysł... Cool ]), "Now I'm Here" (klasyk, szczególnie lubię wykonania koncertowe), "In The Lap Of The Gods...rev" (piękny śpiew Freda),. Wszystkie piosenki są dobre i solidne (bardzo równy album), jednak płyta jako całość średnio do mnie przemawia.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lipa



Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 337
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
"Sheer Heart Attack" - uważam że to dobry album. Znajduje się tu kilka perełek i kilka solidnych hitów. Mimo tego, nie jestem jego szczególnym fanem (co oczywiście nie znaczy, że mi się nie podoba). Najbardziej lubię: "Killer Queen" (cudny utwór, kojarzy mi się z zimą [ach ten mój chory umysł... Cool ]), "Now I'm Here" (klasyk, szczególnie lubię wykonania koncertowe), "In The Lap Of The Gods...rev" (piękny śpiew Freda),. Wszystkie piosenki są dobre i solidne (bardzo równy album), jednak płyta jako całość średnio do mnie przemawia.


"Freda" Question Question Question Troche dziwnie to brzmi.
_________________
Hasta La Victoria Siempre ! Patria o muerte ! Venceremos !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lipa napisał:

"Freda" Question Question Question Troche dziwnie to brzmi.

Shocked Arrow Surprised Arrow Cool Arrow Wink Arrow Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosze tylko enie Freda Evil or Very Mad
Freddie Smile
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaaa........pierwsza naprawde "queenowska" plyta Queen w ich karierze.

W sumie oki, chociaz jeszcze nie ten poziom co A Night At The Opera.....


1. Brighton Rock- mmmmmmm,jeden z moich ukochanych kawalkow Queen. KOCHAM ten poczatek z odglosami jakiejs jarmarcznej orkiestry i ZAWSZE z niecierpliwoscia czekam na rozkrecajaca sie gitarke Briana!!!
A ze Fredzio spiewa dziewiczym glosikiem? A no bo to zdaje sie miala byc kwestia jakiejs laski, ktora sie przekomarza z facetem. Wink
Kwestie faceta spiewa dla kontrastu po mesku.

2. Killer Queen. To bylo TO. Prawdziwy, juz dojrzaly Queen.Czapki z glow.

3. Tenement.. i Flick..... hmm, no troche takie dziwaczne, jak dla mnie slabszy punkt albumu- z wyjatkiem surfujacej gitary Briana!

4. Lily- cudo, plakac sie chce ze wzruszenia. Zwlaszcza przy slowach "Messenger from seven seas has flown".....

5. Now I'm Here. No comments. Top class.

6. In The Lap- Roger moglby troszeczke sobie odpuscic to wycie na wstepie, bylbo bardziej jak .....w operze Wink
Fajny greps ze zwolniona tasma, Freddie spiewa cosik a la Elvis.
W sumie oki.

7. Stone Cold- ktos napisal, ze to pierwszy thrashowy kawalek w historii rocka- chyba tak!!!! Krotki, wezlowaty i te dwa PORAZAJACE sola Briana.... Skacze mi adrenalina zawsze jak go slucham.

8. Dear Friends- typowe dla Queen, cisza po burzy. Nic powalajacego na kolana, zwlaszcza biorac pod uwage pozniejsze dokonania grupy. Ladne, moze byc, jako przerywnik.I tak chyba zostalo pomyslane.

9. Misfire- cudo! Lekka i b a r d z o ladna piosenka.

10.Bring Back- nooooooooo, to bylo mistrzostwo swiata, coz za zgranie zespolu, jaka dyscyplina wykonawcza i jaki polot! Piekny pastisz!
Najbardziej mnie bawi jak Brian "wylatuje z zakretu" na swoim banjo po slowach "We want Leroy for president!"

11. She Makes Me- tu juz gorzej, niepotrzebnie tak dlugo sie ciagnie pod koniec no i zbyt niesmialy spiew Briana.

12. In The Lap- Revisited...... tak- zabawny tekst, melodia zwrotki niczym staromodny przeboj, no i ten refrenik- Lo-lo-lalala-lo- tak, kojarzy sie mecz pilkarski i ryczace trybuny, no i piwko w reku Wink
Troche malo ambitne zakonczenie.
Ale na koncertach swietnie sie sprawdzal ten utwor.

W sumie- piatka.
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vessena



Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 385
Skąd: z otchłani

PostWysłany: Czw Mar 03, 2005 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie pamietam juz co zaznaczylam w ankiecie, bo ja wypelnilam juzz miesiac temu, ale ostatnio zanowu sie zakochalam w tej plycie. Niesamowicie piekne Lily of the Valley, jak tajemnicza muzyka Tenement Funster, Now I'm here - klasa sama dla siebie. Lubie caly album wlasciwie.
_________________
I can fly, my friends. The show must go on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamil



Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 50
Skąd: Slupsk

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2005 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie rewelacja!
Poznalem ta plyte stosunkowo pozno (znalem juz queen kilka lat,ale bylem zbyt mlody zeby docenic Q lat 70 i skupialem sie raczej na 80 i 90) Pamietam, ze gdy ja wysluchalem-zakochalem sie od razu. Pomyslalem sobie "jeny to jest super" wtedy docenilem te plynne przejscia pomiedzy utworami, ktore juz troszke znalem z Queen II (ale mninimalnie)

Juz od pierwszego tracka zaczyna sie ostro (podzial na role wyraznie podkresla Freddie) Brian ujawnia chyba po raz pierwszy swoje sklonnosci do dlugich solowek.

Killer Queen - dobre ale przejadlo mi sie

Tenement - swietna gitarka

No i caly cykl Lilly itp poprostu geniusz (kontynuacja Queen II)

Now Im Here - jeden z ulubionych (pomyslec ze istnieje dzieki chorobie Briana)

Lubie bardzo Misfire i Bring back that.. szczegolnie wersje instrumentalne z Koncertow !!!

co do She Makes Me - troszke za dlugi ale i tak uwielbiam

Jak zwykle wysoka nota , tym razem 5 !!!
_________________
Cokolwiek robisz rób to z klasą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Maj 25, 2005 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony ocena niestety nie może być wysoka. Przesluchalem ten album wczoraj po raz kolejny i nadal jest on jedynym, który nie trafia do mnie w takim stopniu, jak pozostale. Utwory, które mogę wyróżnić, to Brighton Rock, Killer Queen(choć bardziej lubię wersję live), Now I'm Here, Stone Cold Crazy, In The Lap Of The Gods...Revisited. She Makes Me też mi się podoba, mimo iż jest to bardzo specyficzny utwór. Po raz kolejny powtórzę- pierwsze dwie plytki biją tą o kilka glów, natomiast ta w najmniejszym stopniu nie umywa się do najlepszych albumów Królowej.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Maj 25, 2005 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
natomiast ta w najmniejszym stopniu nie umywa się do najlepszych albumów Królowej
Nie zgadzam się-ten album to klasyka, jeden z najbardziej rockowych, ale zarazem zróżnicowanych albumów. Mimo iż SHA też do mnie nie trafia w ten sam sposób jak inne albumy, to jednak uważam, ze to świetna płyta. A to, ze sie nie umywa to wg mnie nieprawda-można śmiało postawić SHA na równi z ANATO lub Innuendo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Maj 25, 2005 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wspaniały album...tak wspaniały, że najmniej podoba mi się na nim "Now I'm Here".
ostatnio strasznie polubiłem She Makes Me...tak ślicznie płynie, choć mogłoby być ciuteńkę krótsze.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
varg



Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Cze 08, 2005 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na podobnym poziomie co 2 pierwsze płyty, choć zupełnie inny charakter niż QII. Uwielbiam Stone Cold Crazy i Flick Of The Wrist, są u mnie w Top10 (FOTW załapuje się nawet do top5), natomiast nie przepadam za rozwlekłym She Makes Me, denerwuje mnie też ten zmieniony wokal Freddiego w In The Laps...
Podsumowując: 5++ (6 zarezerwowane dla ANATO i Innuendo)
_________________
Fuck the Duck
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Nie Cze 12, 2005 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Godne następstwo genialnej dwójeczki. Tutaj mamy do czynienia z bardzo glamowym obliczem Queen i... jak najbardziej szalonym. Troszkę przypomina mi ta płyta "Magical Mystery Tour" The Beatles. O ile poprzednie 2 były dość mroczne i niepokojące to Sheer... jest malowana pastelowymi barwami. Queensi nie boją się mieszać proto metalu (Brighton Rock) z niemalże popowymi perełkami (Misfire). Absolutne mistrzostwo i dowód na to, ze najpierw byli Beatlesi, później Queen i na tym się skończyło...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Lip 09, 2005 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mnie jeakoś ta płyta nie może dotrzeć. Zwykle kiedy za jakąś ogólnie uważaną za dobrą płytą nie przepadam zmienia się to po kilku przesłuchaniach. W tym wypadku tak nie jest. Poszczególne utwory są dobre, ale płyta do mnie nie trafia jako całość. Wydaje mi sie jakaś taka niezdecydowana. Z jednej strony klimaty takie jak Lilly Of The Valley, czy In The Lap Of The Gods, a z drugiej Tenement Funster, czy Killer Queen. Zgadzam sę, że KQ to pierwsza typowo Queenowa piosenka. Wszystko osobno lubię, ale jakieś to mi siię nijakie wydaje.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Lip 09, 2005 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dokładnie tak samo- tzn. doceniam wszystko i stawiam 6, ale całość do mnie nie przemawia, mimo iż wszystko jest zgrabnie poukładane. Do kilku piosenek się powoli przekonuję, poczekam, co będzie dalej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 3:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6. Super płyta. Nie mogę wymienić ulubionych piosenek, bo wszystkie uwielbiam. Jedna z najlepszych płyt Queen Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Moja ulubiona plyta zespolu, z moja ulubiona piosenka WSZECHCZASOW!!! To oczywiscie (?) "Stone Cold Crazy". No i jak tu nie dac 6 plycie zawierajacej "Flick Of The Wrist" czy "In The Lap Of The Gods" albo "Lilly Of The Valley"

poprawka - wg mnie Innuendo jest najlepsza, bo najbardziej dopracowana. Plus powstała w specjalnych okolicznościach, które wszyscy znamy, więc każdy utwór nabiera nowego wymiaru.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
poprawka - wg mnie Innuendo jest najlepsza, bo najbardziej dopracowana. Plus powstała w specjalnych okolicznościach, które wszyscy znamy, więc każdy utwór nabiera nowego wymiaru.


ale kogo ty chcesz poprawiac i dlaczego? kazdy wyraza swoje zdanie .. prawda w tym wypadku jest calkowicie subiektywna...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:

poprawka - wg mnie Innuendo jest najlepsza, bo najbardziej dopracowana. Plus powstała w specjalnych okolicznościach, które wszyscy znamy, więc każdy utwór nabiera nowego wymiaru.



hmm, wg mnie najlepsza jest Queen II, też błądzę?? Także wymagam poprawki??
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheer Heart Attack to moim zdaniem najlepszy album obok A Day At The Races (i Made In Heaven - ale to poza klasyfikacją).
Najwspanialszy moment z płyty: Tenement Funster/Flick Of The Wrist/Lily Of The Valley... kocham tą trójkę, a szczególnie Flick Of The Wrist...
Do tego jeszcze świetne In The Lap Of The Gods, Now I'm Here, Killer Queen, Stone Cold Crazy (które tylko niestety pod względem tekstu nieco kuleje), She Makes Me (także uwielbiam, szczególnie za tekst). Przyjemne Misfire, Dear Friends, no i na wstęp także niezłe Brighton Rock. W zasadzie nie ma tu mowy o słabych utworach, a jako całość album wypada rewelacyjnie.


Ostatnio zmieniony przez Fairy King dnia Czw Lip 21, 2005 11:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze facet mówi
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
varg



Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fairy King: dlaczego uważasz że SCC kuleje pod względem tekstu? Możesz podać jakiś przykład co jest nie tak?
Co do reszty w większości się zgadzam, nie przepadam tylko za She Makes Me i za wokalem w ITLOTG (instrumentalnie utwór świetny)
_________________
Fuck the Duck
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tekst jest zabawny i tyle...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Strona 2 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek