FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Innuendo czy Made In Heaven?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Który album uważasz za lepszy? Innuendo czy Made In Heaven?
Innuendo
74%
 74%  [ 121 ]
Made In Heaven
25%
 25%  [ 42 ]
Wszystkich Głosów : 163

Autor Wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin.S napisał:
Czy piosenka wydana na nowo nie może nabrać nowego znaczenia? Poza tym- ja MIH jako CAŁOŚĆ traktuję jak suplement do Innuendo. I już :]

Marcin S. napisał:
Ok, każdy ma prawo do własnego zdania. Moje odczucie jest takie i tyle Razz

Smile Arrow Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile piosenka została przearanżowana, zmieniono jej tekst, bądź też okoliczności, w jakich jest wydana, są bardzo szczególne... może. Ale jednakże ciągłe reedycje to już raczej naciąganie, niż dobieranie nowego znaczenia piosence... No i trudno uniknąć rozlicznych nadinterpretacji Twisted Evil
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
O ile piosenka została przearanżowana, zmieniono jej tekst, bądź też okoliczności, w jakich jest wydana, są bardzo szczególne... może. Ale jednakże ciągłe reedycje to już raczej naciąganie, niż dobieranie nowego znaczenia piosence... No i trudno uniknąć rozlicznych nadinterpretacji Twisted Evil
Zgadzam się z Tobą w 100%. Ciekawe tylko co by było gdyby na MIH znalazło się "Sheer Heart Attack"? Też pewnie ktoś jakoś to zinterpretowałby, przekonując nas, że SHA pasuje do MIH Rolling Eyes
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SHA na MiH? Wybacz, nie czuję się na siłach wyobrażać sobie tego Laughing ... Wściekła odpowiedź na punk + kilka spokojnych, pięknych kawałków + przearanżowana kariera solowa Freddiego i Rogera z The Cross... To byłby okropny zgrzyt na płycie i kto wie, czy w takim przypadku album nie zostałby zrównany do poziomu np. AKOM.
PiotreQ napisał:
Też pewnie ktoś jakoś to zinterpretowałby, przekonując nas, że SHA pasuje do MIH Rolling Eyes

To całkiem możliwe, biorąc pod uwagę pewne okoliczności Twisted Evil
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Da-Dah-dah-dah-dah"- cholera, literackiego Nobla moglby dostac za You Don't fool me...

A ten znów to samo Razz
Qnegunda napisał:
To byłby okropny zgrzyt na płycie i kto wie, czy w takim przypadku album nie zostałby zrównany do poziomu np. AKOM.

A Kind Of Magic zostaw w spokoju Twisted Evil

Z całym szacunkiem, ale wciąż nie rozumiem tego patrzenia w przeszłość...Co to ma do rzeczy, kiedy dana piosenka powstała? Dla mnie liczy się znaczenie, jakie ma...tu i teraz. No tak, to tylko moja opinia, ale nie rozumiem tego Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Dla mnie liczy się znaczenie, jakie ma...tu i teraz.

Nie sądzisz że to znaczenie jest dodane na siłe? Nie mówiac o ML i WS oczywiscie... Ale jak ktos madry powiedział "Des Gesti.."CHOLERA... a ktos madrzejszy przetłumaczył o "Gustach sie nie dyskutuje" Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pią Gru 16, 2005 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Jakubie, tylko że czemu akurat te utwory znalazły się na MIH, a nie np. Lost Opportunity, które brzmiało początkowo na pewno dużo lepiej niż urywki You Don't Fool Me? W końcu mogli dać A Human Body, Lost Opportunity, Stealin' i powiedzieć, że to są kawałki o Freddie'em i że one mówią o tym, że Freddie jest w niebie i stąd tytuł płyty etc... zrozum, że w sztuce nigdy nie ma jednej interpretacji- każdy interpretuje na swój sposób utwór i wszystko, co z nim związane
Wg mnie nieprzypadkiem właśnie IWBTLY i MIH znalazły się na albumie, a nie np Your Kind Of Lover.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 21, 2005 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin S. napisał:
Wg mnie nieprzypadkiem właśnie IWBTLY i MIH znalazły się na albumie, a nie np Your Kind Of Lover.

MIH - zgadzam się, jednak nie sądzę, by IWBTLY miało jakieś specjalne znaczenie. Skoro z archiwalnych taśm nie można było złożyć spójnej płyty, użyto kariery solowej Freddiego, która całkiem trafnie wkomponowała się w album. Ale IWBTLY to właściwie banalna, rytmiczna piosenka z tekstem bardzo schematycznym...
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Gru 21, 2005 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale IWBTLY to właściwie banalna, rytmiczna piosenka z tekstem bardzo schematycznym...

To tylko Twoje zdanie. Dla mnie piosenka jest super wkomponowana w resztę albumu i już. Jeśli dla Ciebie jest to banalne, to współczuję Ci, że niedostrzegasz piękna tej piosenki. Dalsze dyskusje odnośnie tego wydają mi się bezcelowe. No i nie wiem czemu uważasz, że "rytmiczna" jest tak bardzo pejoratywnym określeniem. I nie mam pojęcia co oznacza pojęcie "schematyczny" w odniesieniu do tekstu piosenki. Ale niech to pozostanie Twoją słodką tajemnicą...

I jeszcze jedno: czasem rzeczom banalnym i przyziemnym można nadać wymiar metafizyczny i mistczny. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to jego problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Gru 21, 2005 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no juz znowu nie przesadzajmy.. i was born to love you ma text rodem z dzisiejszego mtv... nie doszukujmy sie w nim niczego specjalnie duchowego.. text jak text.. zwykla piosenka o milosci, tyle ze niezle zagrana i zaspiewana...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Gru 21, 2005 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon o tekście do IWBTLY napisał:
nie doszukujmy sie w nim niczego specjalnie duchowego..

Ja nie twierdzę, iż jest on jakiś transcendentalny, po prostu fajny tekst i już.
Bizon napisał:
zwykla piosenka o milosci, tyle ze niezle zagrana i zaspiewana...

No i za to ją uwielbiam. Poza tym, jest na Made In Heaven i tam pasuje doskonale.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 21, 2005 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin S. napisał:
Dla mnie piosenka jest super wkomponowana w resztę albumu i już.

Zdawało mi się, że to Ty wołałeś o obiektywizm Rolling Eyes

Marcin S. napisał:
Jeśli dla Ciebie jest to banalne, to współczuję Ci, że niedostrzegasz piękna tej piosenki. Dalsze dyskusje odnośnie tego wydają mi się bezcelowe.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Piękna tej piosenki? Podkreśliłam jedynie, że jest to rytmiczna piosenka, bardzo melodyjna, a piękno to rzecz względna... Chodziło mi o to, że trudno dostrzec w niej konkretne znaczenie wobec śmierci Freddiego (właśnie! Nie ma żadnego!), a skoro MIH jest takie refleksyjne, stawiam po prostu sama dla siebie znak zapytania dla obecności tej piosenki na tym właśnie albumie. No i nie ma w niej tej genialności, pięknej melancholii, a np. cudowne Mother Love coś takiego ma. I Mother Love do tego albumu wkomponowuje się IMO lepiej niż IWBTLY.

Marcin S. napisał:
No i nie wiem czemu uważasz, że "rytmiczna" jest tak bardzo pejoratywnym określeniem. I nie mam pojęcia co oznacza pojęcie "schematyczny" w odniesieniu do tekstu piosenki.

Schematyczny - tak jak napisał Bizon: takich piosenek jest pełno! Nie łamie ona schematów pod względem tekstowym, choć miło jej się słucha. Ale nic niezwykłego! Takich zachwytów jest godna 'Mother Love'...
I gdzie napisałam, że "rytmiczna" to pejoratywne określenie? Rolling Eyes

Marcin S. napisał:
Ale niech to pozostanie Twoją słodką tajemnicą...

Po to jest to forum, by każdy mógł się wypowiedzieć! Nie będę milczała tylko dlatego, bo Ty masz inne zdanie... Jeśli nie chce Ci się brać udziału w dyskusji - proszę bardzo, nikt Cię nie zmusza...

Marcin S. napisał:
I jeszcze jedno: czasem rzeczom banalnym i przyziemnym można nadać wymiar metafizyczny i mistczny.

Czyli nadinterpretacja... Z mistycznością to już raczej przesada, ale ok, skoro tak sądzisz - masz do tego prawo.

Marcin S. napisał:
Jeśli ktoś tego nie rozumie, to jego problem.

Rolling Eyes
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Gru 21, 2005 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyluzuj, to tylko głupie forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 21, 2005 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin S. napisał:
Wyluzuj, to tylko głupie forum.

Eeee...? Może jestem tępa, ale czegoś tu nie rozumiem... Rolling Eyes
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Gru 21, 2005 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to, żebyś nie wyciągała moich zdań z kontekstu, a potem zarzucała mi cokolwiek. M.in. o to mi chodzi.
Ok, nie odpisuję już, jeśli chodzi o ten wątek, to ma być topic o Innuendo i MIH.
I naprawdę wyluzuj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 21, 2005 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak szczerze mówiąc - niektóre Twoje wypowiedzi mozna było odebrać jako atak... Dlatego zareagowałam. Poza tym nie widzę, by kontekst wiele zmieniał, ale masz rację - koniec off-topa.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Domina



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 21
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sty 17, 2006 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybrałam Innuendo. Dlaczego?? Ogromny sentyment, wspaniała muzyka, głębokie, przemyślanie teksty, każdy kawałek jest rewelacyjny, czuje się jeszcze obecność Freddiego taką rzeczywistą.
Made In Heaven jest dobrym "niebiańskim" krążkiem, bardzo podobają mi się: A Winter's Tale, Heaven For Everyone czy Made In Heaven, ale do Innuendo to mu trochę brakuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Innuendo wybrałam i to bez NAJMNIEJSZYCH wątpliwości!
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezapelacyjnie Innuendo.To płyta wybitna,a Made in heaven jest tylko dobra.Choć nie powiem,ze Made ine heaven jest złe.
Na Made in heaven jak dla mnie jest zbyt mało cięzkich gitar,utwory raczej stonowane(nawet Mother love,choc jest przejmujące).
Poza tym Made in heaven,choć mógłbym ją nawet uznać za concept-album(Fenderek się pewno przyczepi:)choćby do My life w rzeczywiście słabszej wersji) to jednak nie ta spójność co Innuendo.
Poza tym MIH ma jak dla mnie 1dną poważna wadę-jest za spokojne.Wiadomo oczywiscie,czemu powstał album taki a nie inny,ale mimo wszystko.
Poza tym nie ma takich fantastycznych chórków i przejść jak np. w Innuendo czy All God's people.Jest rzecz jasna dramatyzm,zwłaszcza Mother love,też You don't fool me,ale to zdecydowanie nie to.
Następna sprawa to liczba "dobrych",a może lepiej wybitnych piosenek-co ktoś juz przede mną wyliczał.
Innuendo praktycznie całe jest świetne,a wybitnych piosenek są co najmniej 4(jak dla mnie-ale powtarzam CO NAJMNIEJ):Innuendo,These are,All God's people,Bijou.Reszta jest bardzo dobra.
Na MIH są bardzo dobre Mother Love,świetna Winters tale,udane Let me live,niezłe You don't fool me.Reszta (jak na Queen) jak dla mnie jest średnia.

Tak więc zdecydowanie i bez cienia wątpliwości Innuendo.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jagaciarz napisał:
Na Made in heaven jak dla mnie jest zbyt mało cięzkich gitar,utwory raczej stonowane(nawet Mother love,choc jest przejmujące).

Trudno mi sobie wypbrazić, by nazwa "Made In Heaven" miała symbolizować ciężkie granie.
jagaciarz napisał:
Poza tym MIH ma jak dla mnie 1dną poważna wadę-jest za spokojne.Wiadomo oczywiscie,czemu powstał album taki a nie inny,ale mimo wszystko.

Nie rozumiem tej wady, ale trudno. Wink Wiedz tylko, że to jest tak cholernie subiektywna sprawa, że...no właśnie. Ty lubisz cięższą muzykę, inny nie. W sumie temat jest trochę źle sformułowany, bo jeśli idzie o to, co lepsze, to po prostu chodzi tu o powymienianie się jakimiś faktami itd., opiniami.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację-powinienem dać słowo wada w cudzysłowiu.Choć dla mnie ta "zbytnia spokojność"jest na MIH rzeczywiście wadą.
Oczywiście zgadzam się,MIH ma swój niepowtarzalny klimat-ja akurat całości zbyt często nie słucham,bo jakoś melancholijnie za bardzo sie robi-z reguły wybieram poszczególne utwory.
Kolejna ważna rzecz przemawiająca za Innuendo Very Happy to energia,finezja i wirtuozeria zawarta na tej płycie.
Przy tym nie brak tez refleksji-patrz Days of our lives czy Bijou lub Delilah chociażby.
MIH to płyta hołd-płyta w pewnym sensie "podobierana"(choć wybrano bardzo dobrze),płyta szczególna.Płyta-hołd właśnie,a nie majstersztyk i zabawa muzyką.Zbyt smutna,niewiele w niej
Queenowej energii.
Nawet w takim kawałku jak I was born nie ma tego żaru(który jest chocby w solowej wersji Freddiego) i tego wybaczyc nie mogę Smile .

Co nie zmienia faktu,ze dobrze,że MIH powstało.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam kocham smutne rzeczy (nie tylko oczywiście), dlatego Made In Heaven to mój ulubiony album Queen. Smile Innuendo - swoją drogą, chyba ma 2. miejsce w płytach tego zespołu. Ech, pewnie znów chodzi o klawisze...
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kasienka



Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 11
Skąd: Londyn

PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybor nie jest latwy. Obie plyty wg mnie sa genialne i tak jak ktos napisal - uzupelniaja sie nawzajem. Jednak glos na Innuendo - esencja genialnosci Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie wybór jest banalnie prosty - Made in Heaven to wielki album, ale Innuendo jest tak wspaniałe, genialne i niedoścignione, że nawet MiH nie może się z nim równać...
Powrót do góry
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
Jak dla mnie wybór jest banalnie prosty - Made in Heaven to wielki album, ale Innuendo jest tak wspaniałe, genialne i niedoścignione, że nawet MiH nie może się z nim równać...


Też preferuje Innuendo, to wielki album choć nie mniemam że MIH jest o wiele gorszy.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo trudno mi wybrać czy INNUENDO czy MADE IN HEAVEN ale raczej INNUENDO ten album jest wyjątkowy, inny niż poprzednie.
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo oczywiscie. jeden z lepszych albumow Queen , genialny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akvin



Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 26

PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Innuendo... till the end of time... (no... powiedzmy... wciąż jeszcze).
_________________
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arcos



Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 21
Skąd: Bieruń Nowy

PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Innuendo" Ulubiony utwor z ulubionej plyty
Very Happy Twisted Evil Exclamation
_________________
The Show Must Go On...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fredziontko



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: świętrzyska dziura czasem zwana złośliwie Klerykowem

PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głosuję na Innuendo. Uwielbiam ten utwór tak jak całą płytę Innuendo. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek