FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Gry
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
acr



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 13
Skąd: Red Hill Mining Town

PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gracie czasem w gry typu 'podaj ścierkę bo mi krew się przez monitor wylewa ' ??
_________________
"...everyday the dreamesrs die, to see what's on the other side..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOL, powiem szczerze, że nie przepadam za tego typu grami. Lubię strzelać, ale jak nie ma dużo krwi Wink Dlatego nie przepadam za, np. Quake.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można obniżyć gore level - a nawet wyłączyć, wtedy mamy 'efekt mohaa'
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paulek



Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 274
Skąd: Racibórz / Gliwice

PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubię czasem bezmyślnie postrzelać sobie do wszystkiego co się rusza Smile Razz

Ale moją ulubioną grą jest Operation Flashpoint
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię strzelanki, ale mój sprzęt nie pozwala na to, żebym cieszył się najnowszymi produkcjami... Dlatego swego czasu zjadłem zęby na takich pozycjach jak Quake I, Duke Nukem czy Blood 3D... To był klimat! Smile

<offtopic/> Paulek, nie wiedziałem że w mojej pipidówce też są jacyś fani! Jak chcesz, to napisz mi skąd konkretnie jesteś, ile masz lat etc. Można by pomyśleć o zmontowaniu jakiegoś mikrospotkania Smile Ale to już ewentualnie na priw albo w 'Towarzyskich'. A może my się znamy? Very Happy <offtop>
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frederyk b. napisał:
CORAX napisał:
Obmyślają diaboliczne plany masowej zagłady i globalnej dominacji?


Dokładnie. Co roku o tej porze mam ochotę przejąć władzę na świecie i wybić całe zastępy oszołomów niczym mój paladyn w Diablo II Laughing


Paladyni to pierdoły Razz w przypadku Diablo II czarodziejka wymiata!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz sobie tne w Mortal Kombat trilogy na PS2.
Ten klimacik mmm.... nie to co teraz wszystko 3d.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
frederyk b.



Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 67

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Diablo II przeszedlem kazda postacia. Napisałem o paladynie ponieważ obecnie gram paldynem. Druid i nekromanta rulezz.
_________________
A room without books is a body without soul.


przysłowie angielskie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emek



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 259
Skąd: Holandia/Jelenia Góra

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiec ja tak duzo gram glownie teraz przez neta bo single poprzechodzone Wink I tak naleze do kalnu Call Of Duty 2 wiec czesto gesto gram przez neta.Pozatym Medal Of Honor AA +dodatki rowniez przez neta Wink Strategie Age of Empires 3, Imperial Glory, Rome Total War.Gry MORPG to glownie Tibia i World of Warcraft. Zdarzy sie tez zagrac w jakies wyscigi typu Need For Speed MW. Sportowe : Fifa 2006(mam dosyc Szaranowicza)(tymczasem od autu, tymczasem bramkarz od bramki itp ), Torino 2006 i PES 4,5. Sporadycznie grywam jeszcze w Soliders Ludzie Honoru. Jak ktos by chcial pograc przez neta w wyzej wymienione gry zapraszam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra w którą gram nieprzerwanie od 2 lat to Medieval - Total War. Ten klimat to coś czego nie da się zapomnieć. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
frederyk b.



Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 67

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z Emkiem. Rome Total War rullez. Koalicja miast greckich rulezz-
_________________
A room without books is a body without soul.


przysłowie angielskie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emek, jeżeli chcesz, to mogę chętnie z Tobą pograć w Call Of Duty, ale nie dwójkę ani United Offensive. To jedyna gra, w jaką gram, zawsze przez sieć. Smile
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 1:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos Rome: Total War - gra naprawdę robi wrażenie. Zwłaszcza, że uwielbiam starożytność, a Rzym to już w ogóle miód ; szkoda, tylko że gra dość szybko się nudzi...kolejne bitwy są bardzo do siebie podobne...już mi się ich później, gdy rządziłem połową Europy nie chciało rozgrywać...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 2:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja od trzech dni po raz kolejny pocinam w ufo- x-com: enemy unknown... najlepsza qrwa gra na swiecie!! i nie wazne, ze powstala w 1994 chyba roku...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 2:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakkolwiek wiele czasu minie za grę wszechczasów zawsze będe uwazał Heroes III Might & Magic...
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o bitwy w serii Total War to Medievalu są one o wiele ciekawsze. Jednostki poruszają się realistyczniej i o wiele trudniej jest wygrać bitwe mając nawet przewage.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
frederyk b.



Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 67

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeżeli chodzi o bitwy w serii Total War to Medievalu są one o wiele ciekawsze. Jednostki poruszają się realistyczniej i o wiele trudniej jest wygrać bitwe mając nawet przewage


Muszę się w tym z tobą zgodzić. Rome jest 100 razy łatwiejszy od Medievala (którą frakcją grasz?). W Romie bierzesz autozarządzanie i gospodarkę masz z głowy Smile . Moje Ruskie imperium podbiło 90% znanego świata. Bardzo dobrzy są też Bizantyjczycy i Francuzi. Z najemników to świetni są piknierzy szwajcarscy.
_________________
A room without books is a body without soul.


przysłowie angielskie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie k***ca strzel;a patrzac na BOILING POINT i widzac jaka ta gra ogla byc dobra, gdyby byla dopracowana... Coz, trzeba bedzie czekac na STALKERA
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Coz, trzeba bedzie czekac na STALKERA


Grałem w wypuszczoną wersję demo dla zainteresowanych, gdzie można pochodzić po sporej mapce, oraz inną gdzie na małym obszarze się kosi głupie boty. Fajne, tylko że podczas biegania hmmm kamera trzęsie się na lewo/prawo zamiast góra/dół. Lepiej by to poprawili.

Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frederyk b. napisał:

Muszę się w tym z tobą zgodzić. Rome jest 100 razy łatwiejszy od Medievala (którą frakcją grasz?). W Romie bierzesz autozarządzanie i gospodarkę masz z głowy Smile . Moje Ruskie imperium podbiło 90% znanego świata. Bardzo dobrzy są też Bizantyjczycy i Francuzi. Z najemników to świetni są piknierzy szwajcarscy.

Gram Polską. Zdobyłem tylko ok 70 % Mapy bo średniowiecze się skończyło. Very Happy W grze stosuje jedną bardzo ważną zasade : nie wolno dopuścić do wojny na 2 fronty nawet jeżeli ma się potężne imperium. Taka wojna jest strasznie wyniszczająca.
Jeżeli chodzi o samą bitwe to stosuje dość prostą taktykę : na frontalny atak idą jednostki Spearmen. Natomiast kawalerią robie manewr na flankę i tyły przeciwnika. Jeżeli chodzi o piechotę to używam także Militia Sergeants - nie mają zbyt dobrych morali ale walczą piekielnie dobrze z kawalerią i na flance. Jeżeli chodzi o łuczników to nie mogą oni ostrzeliwać jednostek z którymi walczą moje wojska - strzały dosięgają także moich żołnieży przez co obniżają się morale.
Jeszcze jedna ważna zasada - nie wolno atakować wszystkimi jdnostkami, trzeba zostawić odwody. Nawet taktyka którą ja stosuje kilka razy się nie powiodła (przede wszystkim w walce z Arabami i Turkami).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe...ja w Medievalu grałem oczywiście Bizancjum. Podbiłem całą Europę z wyjątkiem Irlandii, Sycylii i Sardynii...dlaczego? Bo za cholerę nie mogłem załadować wojska na statki Embarassed

Wojny na dwa fronty...chiba się zdarzały...chyba raz walczyłem jednocześnie z kalifatem hiszpańskim i mamelukami...a przez większość rozgrywki mialem permanentną wojnę z Francuzami...

taktyka...budować jak najwięcej ciężkiej piechoty i łuczników, tak żeby mieć ich więcej niż przeciwnik Wink a potem: zabić jak najwięcej Złych Ludzi w walce na dystans - co ma się wojsko marnować - i dobić rzeczoną ciężkozbrojną piechotą.

Natomiast w przeciwieństwie do Shoguna i Rome, prawie w ogóle nie używałem jazdy...bo z reguły kończło się to tragicznie...eh, moje pragnienie nagłych szarż pozostawało niezaspokojone..

Natomiast w Rome grałem rodziną Juliuszy, rzecz jasna. Podbiłem: Galię, Hiszpanię, Germanię, Panonię, Recję, Norikum (coby używać ówczesnych nazw) oraz szmat dzisiejszej Ukrainy. Ale gra znudziła mi się mniej więcej wtedy, gdy już się miala zacząć wojna między rodami rzymskimi...może jak wrócę z nart to zasiąde znowu...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Emek



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 259
Skąd: Holandia/Jelenia Góra

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu odezwij sie na gg 6640687 to chetnie z toba pogram wejdziemy na jakiegos TS-a i po wybijamy kliku szwabow Wink
_________________


"In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the woman."

"You fuck wit me, you fuckin' wit da best"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,25900;core.html

Zbieram ekipę do zamachu na Billa G, chętni?

PS - wielcy fani Diablo, szykuje się trzecia część Waszej nudnej (bo jak nazwać bezustanne bezmyślne klikanie?) gierki...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do was prośbę. Otóż potrzebuję grę Gianna Sisters , w wersji oryginalnej. Wiem, że na googlach jest tego w cholere ale ja chcę/potrzebuję w wersji jak najbardziej oryginalnej. Dla tych którzy w to grali, na pewno wiedzą o co chodzi. Potrzebuję Gianny razem ze wszystkimi skrytkami, potworami i wszelakimi życiami itp. Błagam o pomoc. W razie niepowodzeń wszystkim z góry dziękuję.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
TaYLoR



Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 117
Skąd: Sosnowiec :D

PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chyba najbardziej lubie the sims2 i counter strika Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie grą 2005 roku jest GTA SA - może i rzeczywiście troszeczkę za dużo tych misji, ale klimat wielkiego miasta lub wsi jest zabójczy. I chyba właśnie SA jest najlepszą grą z serii GTA, tak mi się wydaje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja przeszedłem całą bez kodów na PS2 (1 gra na PS2)
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogłem się powstrzymać przed tym...

Udostępniłem trial do najnowszej produkcji firmy Bungie, będącej zwieńczeniem historii Master Chiefa, ostatnią część trylogii, gra nietuzinkowa, niejednokrotnie wręcz odbierająca mowę, zapowiadana na rok 2007. Szczęki Wam opadną przy oglądaniu:

HALO 3

typ: wmv
rozmiar: 20 MB
czas: 2:25

This is how the world ends...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sobie teraz pykam na PS2 w sniper elite, bardzo fajna gra polecam Very Happy
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym ci zaproponował MAX PAYENa albo GTA San Andreas. Za strategiami zabardzo nie przepadam Wink
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 3 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek