FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Gry
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Wto Maj 10, 2005 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorsha napisał:
Delta Force to naprawde swietna gierka a jak juz sie przeszlo wszytskie plansze wtedy mozna zaczac zabawe z kodami (ktore moge udostepnic Wink )


Z checia, zwlaszcza jezeli masz kody do Delta Force 2.
Wlasnie odkrylem rozrywke zajmujaca kupe czasu - tluke w DF 2 przez siec. Zwlaszcza tzw. deathmatch - co prawda jeszcze nie wygralem ale jest to jednak ciut inaczej uganiac sie za postacia ktora kieruje inny czlowiek a nie komputer.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
OjcieC_DyrektoR



Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 70
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Maj 15, 2005 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooj, ostatnio ugrzązłem w jednej jedynej grze.. i reszta nagle przestała istnieć.
Ludzie, jeśli chcecie być normalni nigdy nie grajcie w "World of Warcraft" - ta gra okropnie uzależnia Twisted Evil , poza tym jest cudowna!
_________________
www.akindofmagic.abc.pl <-- moja prawie strona Razz, która już nie działa Very HappyRazz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Maj 16, 2005 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej już nie grywam, współczesne gry są dla mnie za skomplikowane, za dużo jest możliwości, funkcji i opcji, ja się wychowałem na ośmiobitowcach i grach w stylu "Mario" Smile na dysku mam "Ice Tower" (cholernie prosta arcade`ówka) i "Slaterman" (ściągnięte tylko po to by wypróbować nowego Wice`a - emu C64)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Cze 08, 2005 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miś napisał:
CORAX napisał:
TIBIA TIBIA TIBIA ! Very Happy

GRASZ??!! Very Happy

Jaki świat (serwer), jaka profesja, który level? Very Happy

Ja gram na Trimerze, Paladynem, prawie 20 level. Teraz robię sorcera, czyli maga... Smile


Trochę późno odpowiadam, ale lepiej niż wcale... Tak, gram.

1) Noob!, 5 level, Celesta (chyba usunę postać)
2) Paladin, 16 level, Isara (pieprzone pvp, małe prawdopodobieństwo żebym do tej postaci wrócił)
3) Knight, 11 level, Calmera (hulaj dusza, piekła nie ma Twisted Evil )

Aktualnie gram knightem na Calmerze, mam tam hmmm znajomości, hehehe Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Sro Cze 08, 2005 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ta Tibia to straszne nudziarstwo przy rzadnej grze sie tak nienudziłem hehe Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Cze 08, 2005 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
Dla mnie ta Tibia to straszne nudziarstwo przy rzadnej grze sie tak nienudziłem hehe Very Happy


Żadnej... a szkoda, po prostu nie potrafisz docenić tej niesamowicie prostej gierki Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pafnucy



Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 227
Skąd: Piechowice/Jelenia Góra

PostWysłany: Czw Cze 09, 2005 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z online'owych to gram juz pol roku w GUNBOUND'a teraz z podtytulem WORLD CHAMPION ......sam niewiem czemu w to gram.....wciaga poprostu:)
_________________
RUNNING WILD!
------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Cze 09, 2005 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei Gunbound'a... no nie lubię, i to bardzo. Zwykłe Worms już są lepsze. Z mmorpg-ów dobry jest też Ragnarok (w skrócie RO). Nie jest zły, ja jednak wolę Tibię od RO. W Tibii jest cały klimat gry, to co, że ma brzydszą grafikę? Ta grafika mnie zachwyca swoją prostotą. Ragnarok jest sliczny, trójwymiarowy (postacie są 2D), ale dajcie spokój, tam Twoimi przeciwnikami są potworki, które z powodzeniem można porównywać do pokemonów. A ja chcę klasyczne rpg: trolle, dwarfy, orkowie, smoki itp. Tibia wymiata.


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vessena



Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 385
Skąd: z otchłani

PostWysłany: Pią Cze 10, 2005 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tam lubie ladna grafike. L2 jest sliczna po prostu miasta sa zaprojektowane estetzcznie, stwory tez sa ciekawe a nie zadne pokemony i moja postac tez wymiata!
_________________
I can fly, my friends. The show must go on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2005 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wszystkim (średnia znajomość angielskiego wymagana) przyjemną gierkę zręcznościową Cave Story !!

Do ściągnięcia:
http://koti.phnet.fi/paa3sa/CaveStory.exe

plik instalacyjny > 919 KB
rozmiar gry po instalacji na dysku > 4,26 MB (w systemie FAT32 > 10 MB)

Wymagania:
- Microsoft Windows 98 / 2000 / XP
- DirectX 5 (lub nowszy)

Jest to zręcznościówka o małym ludku (chyba jakiś robocik), który pomyka po podziemnym świecie i odkrywa żyjące tam istotki, które są gnębione przez złego naukowca. Nie będę zdradzał Wam fabuły i psuł zabawy z grania, a poza tym jestem dopiero na 3 poziomie (heheh), ale ciagle jestem pod wrażeniem. Gra jest (pomimo antycznej wręcz grafiki) po prostu genialna w swej prostocie! Wracam pykać w nia dalej, strasznie mnie wciagnęło, robi się coraz ciekawiej.

Odsyłam także do screenów z gry:
http://www.caiman.us/scripts/fw/f1699.html
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mateo84



Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 26
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2005 7:59 pm    Temat postu: A może coś o Queen Odpowiedz z cytatem

Wchodzę na queenware.pl a tam wciąż to samo, mógłby chociaż ktoś jakiegoś Flash'a zrobić o Queen lub o zbliżonym temacie. Byłoby miło Very Happy Gdybym umiał sam bym zrobił. A propos Queen i flash'a- mówię o technologii, a nie o płycie: na www.maxior.pl (mogę zareklamować?) w "Animacje Flash" jest "Baby Queen". Polecam na poprawę humoru Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2005 8:12 pm    Temat postu: Re: A może coś o Queen Odpowiedz z cytatem

mateo84 napisał:
w "Animacje Flash" jest "Baby Queen". Polecam na poprawę humoru Very Happy


Wszyscy to już właściwie znamy, to i nie tylko to Cool

Niektóre animacje są doprawdy żałosne... a gra o Queen? Mamy przeca The Eye o ile się nie mylę? Razz

Wracając do tematu gier, wtajemniczeni będą wiedzieć o co chodzi:

UT2003 =IRON= clan rekrutuje, wszelkie kandydatury proszę zgłaszać do mnie Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mateo84



Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 26
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Paź 11, 2005 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś jeszcze nie czytał to polecam bardzo "Diunę" Franka Herberta. A jak już kogoś wciągnie, to na necie są 1-2mb gierki związane z tą książką. Jak by nie było podobno pierwszy RPG był właśnie na podstawie tej książki, filmu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja się tylko pochwalę, że mam pierwszą część Little big adventure, która działa pod xp Mr. Green
Teraz tylko dorwać 'dwójkę' ...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mateo84



Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 26
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wogóle to miałem na myśli wyłącznie to, że "Diuna"- jako gra to już klasyka, jak Noc W Operze Wink Poza tym polecam Settlers 2- chyba najlepsza z serii. Tylko nie zawsze pod Xp chodzi Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie ma patcha umożliwiającego gre w S2 na xp to ściągnij sobie program DOSBox-0.63, który emuluje DOS. Przez niego odpal grę.

Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mateo84



Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 26
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za informacje, a teraz mam małe pytanko- czy ktoś zna jakąś miedzynarodową wersję KURNIKA. Chodzi mi o to że chciałbym z jakimś Anglikiem lub Amerykanem zagrać w TYSIĄCA. Uprzedzam odpowiedź- na Yahoo nie ma tej gry. Podobno po angielsku to jest THOUSAND. Będę wdzięczny za odpowiedź Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
mateo84 napisał:
Jeśli ktoś jeszcze nie czytał to polecam bardzo "Diunę" Franka Herberta.

Czytałam i dobrnęłam do trzeciej strony. Nudnawe i pokrętne.


Evil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very Mad

aaaaa!!!! aaaa!!!! wrrr!!!!

Trafiłaś właśnie na listę nie tylko Saddama ale i Macierewicza, Wildsteina, Dżingis-Chana i Gargamela!!!

nudnawe i pokrętne...rany, jak można tak Diunę nazwać? To jest świętokradztwo! To jest herezja, którą należy ogniem wypalić!!! aaaaaaahufciherwuehfuguiwqhuhfu [nieartykułowany bełkot]

...

no dobra, już się uspokoiłem tylko kota zagryzłem. Ech, świat się wali. Jedną z najwspanialszych książek bezkarnie obrażają...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mateo84



Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 26
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Paź 31, 2005 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do wszystkich, ale pewnie głównie do le_mmor'a, coś mi się tak zdaje. Poleciłby mi ktoś jakąś fajną futurystyczną grę, najlepiej strategia albo w tym klimacie, może na motywach jakieś książki ( oprócz Diuny ), gra może być stara jak świat- żeby tylko miała klimat i najlepiej żeby było ją można ściągnąć z sieci. Z góry dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Paź 31, 2005 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra moze nie oparta na książce, a na ogromnym kodeskie : Warhammer 40,000 Dawn of War, super sie gra w sieci Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Paź 31, 2005 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam najbardziej klimatyczną imho grę wszechczasów: Fallout i Fallout 2 Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Paź 31, 2005 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Ja polecam najbardziej klimatyczną imho grę wszechczasów: Fallout i Fallout 2 Smile

Również polecam Very Happy Niepowatarzalny post-nuklearny klimat i mimo, że gierka ma swoje lata (Fallout 2 z 1998 Very Happy ) to do dziś lubie sobie w nią pograć w wolnych chwilach Very Happy jedna z moich ulubionych i gorąco polecam Razz
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mateo84



Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 26
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Paź 31, 2005 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, dobry pomysł z tym Falloutem, już się kiedyś za niego zabierałem, ale byłem młody, głupi Smile Jeszcze raz dzięki, ach i Warhamera też sprawdzę tym bardziej że po sieci!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Paź 31, 2005 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zagrywam sie w FAR CRY Smile
I absoilutnie zgadzam sie co do Fallouta- swiat stworzony przez tworcow jest strasznie wciagajacy- rzeczywiscie jedna z najbardziej klimaciarskich gierek EVER Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Paź 31, 2005 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fallout mnie nie wciągnął, najwyzej Tactics które przez fanów jest mocno krytykowane, inna gra z tej kategori to Jagged Alliance 2 boże świetna gierka i jest nawet Królewski akcent Wink Ale i tak Heroes III Might&Magic jest dla mnie grą wszechczasów pod kazdym wzgledem.
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Brimay



Dołączył: 06 Wrz 2004
Posty: 124
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Paź 31, 2005 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pamięta ktoś sensible soccer?

dla mnie gra wszechczasów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Paź 31, 2005 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
: Ale i tak Heroes III Might&Magic jest dla mnie grą wszechczasów pod kazdym wzgledem.


Ja tam wolę dwójkę (głównie przez sentyment) i czwórkę - wiem, że jest kontrowersyjna, a klimat jest nie do końca serio...ale ta gra ma COŚ.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Paź 31, 2005 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
Fallout mnie nie wciągnął, najwyzej Tactics które przez fanów jest mocno krytykowane,


Bo FoT to zmiana kierunku, ale to i tak dobra gra Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Paź 31, 2005 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Kuba napisał:
: Ale i tak Heroes III Might&Magic jest dla mnie grą wszechczasów pod kazdym wzgledem.


Ja tam wolę dwójkę (głównie przez sentyment) i czwórkę - wiem, że jest kontrowersyjna, a klimat jest nie do końca serio...ale ta gra ma COŚ.


Dwójka również jest genialna, ale III jest bardziej rozbudowana, co do IV grafika jest zajebioza, ale jest kilkanascie pomysłów które teraz po kilku latach wydają sie smieszne : Setki bezsensownych artefaktów, bohater w walce, pojedyncze jednostki poruszajace sie po mapie itp itd. Nie długo zostanie wydana V na którą po trailerach mam wielką cheć, powrót do trybu III tyle że z super grafiką Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bongo



Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 97
Skąd: Zawiercie

PostWysłany: Pon Paź 31, 2005 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie podjarałem sie trailerami filmu i postanowiłem z braku laku odpalić znów DOOM'a 3 Smile .... co tam, że bede przechodził drugi raz po za tym ten pierwszy to był dawno i nie prawda Razz ale co jak co gra ma klimat i czasami nieźle potrafi wystraszyć Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
Strona 2 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek