FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
QUEEN na cenzurowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

QUEEN I
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
6%
 6%  [ 3 ]
4
25%
 25%  [ 12 ]
5
40%
 40%  [ 19 ]
6
27%
 27%  [ 13 ]
Wszystkich Głosów : 47

Autor Wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to mam ogromny sentyment do tego krążka. Ze wszystkich Queenowych albumów ten właśnie przesłuchałem najwięcej razy. I uważam go za bardzo, bardzo udany (być może najlepszy w karierze zespołu - aczkolwiek tak zupełnie pewien tego nie jestem).

Lubię ten album (podobnie jak pierwsze albumy Metalliki, Black Sabbath, U2 i Pink Floyd) za niebanalne aranżacje, oryginalność, świeżość, młodość, entuzjazm i autentyczną miłość muzyków do tego, co robią.

Pierwsza część płyty - absolutna rewelacja, druga niestety gorzej.

Keep Yourself Alive - Klasyk po prostu. Pierwszy utwór zespołu, który mógłby stać się hitem, gdyby tylko trafił w odpowiedni czas do odpowiedniej publiczności. Czas Queen jednak jeszcze nie nadszedł i KYA spokojnie sobie czeka na odkrycie przez kolejnych fanów zespołu, którzy z pewnością poznając nowe (dla siebie) płyty odkrywają co rusz takie perełki, ja ta. Zazdroszczę im, że są PRZED.

Doing All Right - Absolutne arcymistrzostwo. Każda nutka, każdy dźwięk, każde szarpnięcie struną i każda głoska śpiewana przez Freddy'ego powoduje u mnie niesamowite emocje.

Great King Rat - Kolejny świetny, klimatyczny utwór. Freddie jeszcze nie w najwyższej formie wokalnej, ale jednak takiego Freddy'ego też lubię.

My Fairy King - czyżby najlepszy utwór na płycie? Skomplikowany, zakręcony wciąż zmieniający się i przeskakujący z jednego pomysłu do drugiego. No i ten klimacik. Można słuchać bez końca.

Liar - Bardzo dobry, chociaż... czegoś mu brakuje. Pomimo to nigdy przenigdy nie przeskakuję tego utworu, a natrafiwszy na niego przypadkiem słucham z przyjemnością.

Night Comes Down - Nie zniża Queen lotów, nie zniża. Balladka, może lekko nudnawa, ale i tak przyjemna. Bardzo dobry utwór i najlepszy z drugiej połowy albumu.

Modern Times of Rock'n'roll - No i pierwsza wtopa. Nie przepadam za tym utworem - tak, jak nie przepadam za Rogerem (sorry, Kapelutek i inni fani/fanki). Nie jest to utwór słaby, ale też nic ciekawego. Na szczęście krótki

Son and Daughter - Wyraźna inspiracja Black Sabbath. Lubię ten utwór, ale nie tak, jak resztę - więc traktuję troszkę po macoszemu. Pomimo wszystko uważam za ważny i potrzebny dla zespołu i albumu - pokazuje różnorodność ekipy, szerokie horyzonty grupy oraz dobry gust muzyczny członków zespołu.

Jesus - podobnie jak poprzedni, jakoś mi nie pasuje. Ani religijna tematyka, ani muzyka, ani aranżacja. Nie jest zły, ale na tle tak rewelacyjnej płyty zdecydowanie nie błyszczy

Seven Seas of Rhye - Wybitnie niedoceniany i skazany na ciągłe porównania z 'pełną wersją'. Prawda jest jednak taka, że gdybyśmy nie usłyszeli nigdy SSoR z Q2, większość uznałaby to za sympatyczną instrumentalną miniaturkę. Ja ją w każdym razie tak traktuje i myślę, że fajnie że płyta kończy się w ten sposób, a nie utworem Jesus, który na zakończenie jakoś tak nie bardzo.

Ech, co tu dużo gadać. Pomimo kilku mniej udanych utworów daję 6.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zimek



Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 256
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
...


Chyba zacznę prenumerować Wesołego Wędkarza... Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czepiacie się "Liara" a to jest definitywnie mój ulubiony utwór na płycie. Uważam go za doskonały.

W ogóle po ostatnim przesłuchaniu stwierdzam, że bardzo lubię ten album, myślę, że jest nawet jednym z lepszych.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
living_on_my_own



Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Wolsztyn

PostWysłany: Sro Sie 08, 2012 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
Czepiacie się "Liara" a to jest definitywnie mój ulubiony utwór na płycie. Uważam go za doskonały.

W ogóle po ostatnim przesłuchaniu stwierdzam, że bardzo lubię ten album, myślę, że jest nawet jednym z lepszych.


podzielam twoje zdanie Liar to mój ulubiony utwór na tym albumie....wg. mnie jest genialny Very Happy
_________________
T.T
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Sie 08, 2012 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy na forum Smile I zgadzam się w pełni. Wink
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Freddie z Łodzi



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 41

PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radio Gaga lepsze!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Erazm



Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 277
Skąd: z Polski

PostWysłany: Pon Sie 13, 2012 9:45 pm    Temat postu: QUEEN Odpowiedz z cytatem

Ciężko zrecenzować (choćby krótko) album, o którym już tak wiele napisano. Wyrażę więc po prostu własną opinię...
Jak napisałem w innym temacie, obecnym najjaśniejszym punktem albumu jest "My Fairy King", choć uważam "Keep Yourself Alive", "Great King Rat" i "Liar" za utwory równie wspaniałe. Cała płyta wg mnie zaczyna się utworami na naprawdę wysokim poziomie. Potem zaczyna gubić swą przebojowość i sytuację ratuje głos Taylora, który w swoim krótkim utworze bardzo mnie zainteresował. "Jesus" też jest dobrą kompozycją, jednakże nieco traci moje uznanie ze względu na solo Briana, które mi się nie podoba. Dla mnie jest ono takie... przydługie i nieco wymuszone.
No i "Seven Seas of Rhye...". Bardzo bym się zdenerwował na zespół, gdyby w debiucie wrzucał mi na album takie minutowe dema, zapowiedzi...
Ale generalnie 4, a w punktach w skali 1-10 dałbym 7 Smile
_________________
Bądź miły dla ludzi,
nie obżeraj się,
czytaj książki,
chadzaj na spacery
i próbuj żyć w zgodzie
z ludźmi innych wyznań i narodowości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erazm napisał:

No i "Seven Seas of Rhye...". Bardzo bym się zdenerwował na zespół, gdyby w debiucie wrzucał mi na album takie minutowe dema, zapowiedzi...

Nie jestem pewien, ale tuż po wydaniu pierwszego albumu raczej nie wiedzieli, że na dwójce ukaże się pełna wersja. Chyba, że Queen ją zapowiadał.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
Erazm napisał:

No i "Seven Seas of Rhye...". Bardzo bym się zdenerwował na zespół, gdyby w debiucie wrzucał mi na album takie minutowe dema, zapowiedzi...

Nie jestem pewien, ale tuż po wydaniu pierwszego albumu raczej nie wiedzieli, że na dwójce ukaże się pełna wersja. Chyba, że Queen ją zapowiadał.


Pisałem już i się powtórzę:

ja napisał:


Seven Seas of Rhye - Wybitnie niedoceniany i skazany na ciągłe porównania z 'pełną wersją'. Prawda jest jednak taka, że gdybyśmy nie usłyszeli nigdy SSoR z Q2, większość uznałaby to za sympatyczną instrumentalną miniaturkę. Ja ją w każdym razie tak traktuje i myślę, że fajnie że płyta kończy się w ten sposób, a nie utworem Jesus, który na zakończenie jakoś tak nie bardzo.

_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
Nie jestem pewien, ale tuż po wydaniu pierwszego albumu raczej nie wiedzieli, że na dwójce ukaże się pełna wersja. Chyba, że Queen ją zapowiadał.


Cytat:
Roger (1977): "I think Freddie had half written the song and we thought it was a nice 'tail out' to the first album, with the idea of starting the second album with the song."

_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
annie_m



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 688
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Gru 04, 2012 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc i tutaj się wypowiem. Dałam 5. Bo to debiut, a debiuty to wiadomo... Zawsze po nich pojawia się coś lepszego. I tak było w przypadku Queen. Ogółem mocne brzmienie, wypracowanie własnego stylu. Niesamowite Liar, czyli to co mi się najbardziej na tej płycie podoba. Inne najbardziej mi się podobające to Great King Rat i My Fairy King. Reszta też bardzo dobra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Wto Gru 11, 2012 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś wspomniałem, że debiuty w większości przypadków są kiepskie. Wiem popełniłem bluźnierstwo Smile Dałem 5 dla tego akurat debiutu. Nie są to zbyt zachwycające utwory, ale wyróżnie z pośród całej tej dziesiątki tylko, czy może aż 6 utworów Very Happy Keep Yourself Alive, Doing All Right, My Fairy King, Liar, The Night Comes Down oraz Jesus.... dobra niech będzie również Great King Rat, ten utwór jest jednak świetny Wink
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Gru 11, 2012 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dałam 4, bo szału zbytniego nie ma. Lubię jednak Jezusa, KYA i Liar.
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Erazm



Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 277
Skąd: z Polski

PostWysłany: Wto Gru 11, 2012 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo szybko przyszedł czas, by zweryfikować poprzedni osąd. Płyta właściwie nie ma słabych punktów - tworzy tylko odmienne nastroje, przez co ciężko słucha się jednym tchem utworów tak różnych, jak KYA czy TNCD. Uwielbiam pierwsze pięć utworów i kolejne pięć również. Właściwie już wtedy nie było zbyt wiele do poprawy.
Ciężko ostatecznie osądzić, ale czasami wydaje mi się, jakby te dwie pierwsze płyty były najlepsze i nie warto po nich tworzyć już nic. Ale to QUEEN i każdy album ma w sobie szczyptę geniuszu. Nawet "Flash" - krzykliwy motyw jest po prostu fantastyczny.
Cóż, daję więc 9/10 Smile
_________________
Bądź miły dla ludzi,
nie obżeraj się,
czytaj książki,
chadzaj na spacery
i próbuj żyć w zgodzie
z ludźmi innych wyznań i narodowości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
annie_m



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 688
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Gru 11, 2012 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erazm napisał:
Bardzo szybko przyszedł czas, by zweryfikować poprzedni osąd. Płyta właściwie nie ma słabych punktów - tworzy tylko odmienne nastroje, przez co ciężko słucha się jednym tchem utworów tak różnych, jak KYA czy TNCD. Uwielbiam pierwsze pięć utworów i kolejne pięć również. Właściwie już wtedy nie było zbyt wiele do poprawy.
Ciężko ostatecznie osądzić, ale czasami wydaje mi się, jakby te dwie pierwsze płyty były najlepsze i nie warto po nich tworzyć już nic. Ale to QUEEN i każdy album ma w sobie szczyptę geniuszu. Nawet "Flash" - krzykliwy motyw jest po prostu fantastyczny.
Cóż, daję więc 9/10 Smile


Może to jest płyta, do której trzeba dojrzeć? Very Happy Mi się spodobała chyba za 3 przesłuchaniem. Tam są zmiany rytmu co nie każdemu się podoba. Trzeba po prostu zrozumieć ich muzykę Very Happy A zrozumieć się da tylko przez jej słuchanie. Jak na mój gust to jest naprawdę fajna płyta. Mam momenty, które na niej ubóstwiam i mam takie, których dalej nie mogę przełknąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annie_m napisał:
Erazm napisał:
Bardzo szybko przyszedł czas, by zweryfikować poprzedni osąd. Płyta właściwie nie ma słabych punktów - tworzy tylko odmienne nastroje, przez co ciężko słucha się jednym tchem utworów tak różnych, jak KYA czy TNCD. Uwielbiam pierwsze pięć utworów i kolejne pięć również. Właściwie już wtedy nie było zbyt wiele do poprawy.
Ciężko ostatecznie osądzić, ale czasami wydaje mi się, jakby te dwie pierwsze płyty były najlepsze i nie warto po nich tworzyć już nic. Ale to QUEEN i każdy album ma w sobie szczyptę geniuszu. Nawet "Flash" - krzykliwy motyw jest po prostu fantastyczny.
Cóż, daję więc 9/10 Smile


Może to jest płyta, do której trzeba dojrzeć? Very Happy Mi się spodobała chyba za 3 przesłuchaniem. Tam są zmiany rytmu co nie każdemu się podoba. Trzeba po prostu zrozumieć ich muzykę Very Happy A zrozumieć się da tylko przez jej słuchanie. Jak na mój gust to jest naprawdę fajna płyta. Mam momenty, które na niej ubóstwiam i mam takie, których dalej nie mogę przełknąć.


Początkujący na przykład muszą uzbroić się w cholerną cierpliwość, bo QI faktycznie jest ciężki do strawienia. Mnie też z początku się nie podobał ten album i nawet wiele razy miałem duże wątpliwości czy to jest akurat ten sam zespół co nagrał A Kind Of Magic. Wiadomo, że do pewnych rzeczy trzeba niestety dojrzeć lub się przyzwyczaić Cool
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówię, że album jest tragicznie zły. Dla mnie jest trudny, te piosenki nie wpadają mi w ucho jak te z kolejnych albumów.
Wiem, że najlepszym lekiem na taką sytuację jest słuchanie do upadłego, co też robię Wink
Proszę o wyrozumiałość dla nieopierzonego fana Wink
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Erazm



Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 277
Skąd: z Polski

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy to dojrzewanie, czy też oswojenie się jest lepszym określeniem - faktem jednak jest, że w zrozumieniu twórczości zespołu znacznie przeszkadza nieuporządkowane poznawanie ich dzieł. Jeśli szedłbym chronologicznie, byłoby mi znacznie łatwiej. A tak - potrzebuję szukać kontekstów historycznoliterackich Wink i całej tej otoczki...
Na pewno jedna z najtrudniejszych w odbiorze, choć i tak QII jest poza zasięgiem Very Happy
Jeśli chodzi o zmiany tempa, to oprócz nich czasami drażni mnie jej "surowość" - ale może to przez epokę muzyczną, w której się wychowuję. Nie zdążyłem załapać się na rocka w najlepszym wydaniu, za to na elektrodance i pop owszem Evil or Very Mad
_________________
Bądź miły dla ludzi,
nie obżeraj się,
czytaj książki,
chadzaj na spacery
i próbuj żyć w zgodzie
z ludźmi innych wyznań i narodowości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
annie_m



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 688
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, na co dzień nic innego nie da się usłyszeć... Ja zagłębiając się w twórczość Queen (i każdego innego wykonawcy też) słuchałam płyt chronologicznie. Tak jest prościej jak wiadomo, można lepiej zrozumieć tą muzykę i zobaczyć jak ona się zmieniała. A w przypadku Queen tak jest moim zdaniem najlepiej Very Happy Bo przesłuchać np. March Of The Black Queen, a potem I Want To Break Free to można się przerazić Very Happy I zgadzam się co do opinii o Queen II. Ale to tylko moje skromne zdanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
david82



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 569

PostWysłany: Nie Sty 06, 2013 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daję 5, jednakże jest to mocno naciągane 5.

Kiedy wreszcie udało mi się dorwać ten album, spodziewałem się czegoś nieco lepszego niż "II", wszak obydwa albumy dzieli tylko rok czasu. Niestety "I" w większości utworów brzmi jakby był wydany przynajmniej 10 lat przed "II". Strasznie byłem zaskoczony na minus.

Nie zmienia to faktu, że "Liar" jest najgenialniejszym utworem z tego albumu, ten długi wstęp to mistrzostwo w wykonaniu Briana, Johna i Rogera.

Na drugim miejscu "Great King Rat" - kawał dobrego rocka, podoba mi się ten utwór, mimo, że Freddie brzmi na nim trochę jakby miał ściśnięte gardło.

"Keep YourSelf Alive" - cały czas podśpiewuję sobie pod nosem.

Za to "Seven Seas of Rhye" w tej wersji to jakiś dramat.

Reszta utworów na razie się nie wybija ale musze ten album jeszcze z 20 razy pewnie przesłuchać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Nie Sty 13, 2013 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj, słuchaj. Pierwsze albumy (w zasadzie każdego zespołu) mają to do siebie, że są świeże, odkrywcze i szczerze. Później dopiero zaczyna się kombinacja, granie pod publiczkę i kombinowanie jak zrobić, żeby starzy fani nie uciekli, a przybyli nowi.

Nawet w przypadku Queen - kolejne albumy są genialne, lepsze nawet od debiutu, ale nie mają tej pięknej otoczki, którą wytwarza czterech chłopaków, dopiero eksplorujących studio, nieśmiało próbujących pokazać światu swoje pierwsze wypociny i patrzących na co ich stać.

Poza tym samo w sobie - kawał dobrej muzyki, ale tylko do "Night comes down" - później troszkę gorzej, więc całościowo może nie jest to rewelacja.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
david82



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 569

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minął prawie miesiąc od mojego poprzedniego posta w tym temacie i już wiem, że był on jednak nieco niesprawiedliwy. Aktualnie stawiam ten album wyżej, niż "II".

Najlepszy oczywiście pozostaje Liar

My Fairy King - znakomity kawałek z niesamowicie zajebistą końcówką

The Night Comes Down - równie niesamowicie zajebiste rozpoczęcie, słucham po kilka razy pod rząd

Modern Times - śmiało może konkurować ze Stone Cold Crazy. BTW nie wyobrażam sobie Fredka śpiewającego ten kawałek Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
qwertyasdfgh



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 392
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen > Queen II ktoś jeszcze tak myśli? Wink

My Fairy King i Great King Rat robią swoje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qwertyasdfgh napisał:
Queen > Queen II ktoś jeszcze tak myśli? Wink

My Fairy King i Great King Rat robią swoje.


Ale, że co? Jedynka lepsza od dwójki, czy co?
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
annie_m



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 688
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
qwertyasdfgh napisał:
Queen > Queen II ktoś jeszcze tak myśli? Wink

My Fairy King i Great King Rat robią swoje.


Ale, że co? Jedynka lepsza od dwójki, czy co?


No mi się wydaje, że chyba to właśnie autor miał na myśli.
Uważasz, że Queen > Queen II właśnie tylko ze względu na te dwie piosenki??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annie_m napisał:
Corey napisał:
qwertyasdfgh napisał:
Queen > Queen II ktoś jeszcze tak myśli? Wink

My Fairy King i Great King Rat robią swoje.


Ale, że co? Jedynka lepsza od dwójki, czy co?


No mi się wydaje, że chyba to właśnie autor miał na myśli.
Uważasz, że Queen > Queen II właśnie tylko ze względu na te dwie piosenki??


Czyli, że jednak ze względu na te dwie piosenki Queen > QueenII, to myślę, że bluźni. A ty jak myślisz?
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
annie_m



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 688
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
annie_m napisał:
Corey napisał:
qwertyasdfgh napisał:
Queen > Queen II ktoś jeszcze tak myśli? Wink

My Fairy King i Great King Rat robią swoje.


Ale, że co? Jedynka lepsza od dwójki, czy co?


No mi się wydaje, że chyba to właśnie autor miał na myśli.
Uważasz, że Queen > Queen II właśnie tylko ze względu na te dwie piosenki??


Czyli, że jednak ze względu na te dwie piosenki Queen > QueenII, to myślę, że bluźni. A ty jak myślisz?


Wyjątkowo się z Tobą zgodzę Razz
Wydaje mi się, że nie można oceniać całej płyty po 2 piosenkach, nawet jeśli miałyby ratować cały album. Jeśli oczywiście to właśnie autor miał na myśli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annie_m napisał:
Corey napisał:
annie_m napisał:
Corey napisał:
qwertyasdfgh napisał:
Queen > Queen II ktoś jeszcze tak myśli? Wink

My Fairy King i Great King Rat robią swoje.


Ale, że co? Jedynka lepsza od dwójki, czy co?


No mi się wydaje, że chyba to właśnie autor miał na myśli.
Uważasz, że Queen > Queen II właśnie tylko ze względu na te dwie piosenki??


Czyli, że jednak ze względu na te dwie piosenki Queen > QueenII, to myślę, że bluźni. A ty jak myślisz?


Wyjątkowo się z Tobą zgodzę Razz
Wydaje mi się, że nie można oceniać całej płyty po 2 piosenkach, nawet jeśli miałyby ratować cały album. Jeśli oczywiście to właśnie autor miał na myśli.


Ale dlaczego akurat wyjątkowo??? Confused Wink
Ja myślę, że nawet cały album nie ratuje Jedynki w tym przypadku.
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
annie_m



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 688
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjątkowo, bo nieczęsto to się zdarza Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dla mnie prawdziwy zaszczyt Razz
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek