FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
QUEEN na cenzurowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

QUEEN I
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
6%
 6%  [ 3 ]
4
25%
 25%  [ 12 ]
5
40%
 40%  [ 19 ]
6
27%
 27%  [ 13 ]
Wszystkich Głosów : 47

Autor Wiadomość
Avalanche



Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 94
Skąd: Prox

PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno kupiłem. Muszę powiedzieć że płyta jest naprawdę świetna. To jest prawdziwy ostry rock! Lubię wszystkie utwory, no mniej może tylko Modern Times. Jesus też jest fajny, ale gdyby był trochę "ostrzejszy" byłby lepszy Smile
Dla mnie 5, nawet z plusem ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne naraże się wielu osobom, ale co mi tam Wink
Album oceniłem na 4 ze względu na produkcję i zakończenie całości.
Nie wiem jak Was, ale mnie czasami drażni brzmienie perkusji... Confused
Z kolei Seven Seas Of Rhye mogli sobie odpuścić, jeżeli wiedzieli, że nie zdąży ona doczekać ostatecznego kształtu przed wydaniem płyty. Zamiast niej mogli zamieścić Mad The Swine na płycie, a np. Jesus wieńczyłby całość Rolling Eyes
Tak to czuję...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie, to mogę się z tobą zgodzić co do SSOR, a podobno z brzmienia perkusji to i Roger nie był zbyt zadowolony.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sweet Sister



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 137
Skąd: Nisko City

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę super album! Wszystkie piosenki świetne oprócz chyba MTRN'R... Nie rozumiem czego wszyscy (no może prawie... Very Happy) się czepiają SSOR Razz Lubię tą wersję, ale nie przeczę, że wersji z wokalem słucha mi się lepiej Wink Uwielbiam ten album w szczególności za KYA, Liar, My Fairy King i THCM Smile Dałam 6
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Sister napisał:
Wszystkie piosenki świetne oprócz chyba MTRN'R...

Ta jest akurat najlepsza Twisted Evil Wink
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sweet Sister



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 137
Skąd: Nisko City

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Sweet Sister napisał:
Wszystkie piosenki świetne oprócz chyba MTRN'R...

Ta jest akurat najlepsza Twisted Evil Wink


Ja się do niej przekonać jakoś nie mogę... Cóż, może z czasem mi się uda Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kensai



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 20
Skąd: Derby

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 2:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The nights comes down....sekcja rytmiczna działa cuda. To zdecydowanie magiczny utwór. Keep yourself alive w koncertowej wersji dużo dynamiczniejszy.

Album na 5 pkt.
_________________
Dragon attack
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak na pierwszy ich album to całkiem nieżle. wychwalam dzieła MAY'a w tym albumie (KEEP YOURSELF ALIVE, DOING ALRIGHT, THE NIGHT COMES DOWN). niepogardze utworami FREDDIEGO (GREAT KING RAT, MY FAIRY KING, LIAR) co do reszty to zabardzo mi się nie podoba.
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sweet Sister



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 137
Skąd: Nisko City

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba się przekonałam do MTRNR... Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5, świetny debiut. :] Zwłaszcza Great King Rat, Liar i Jesus lubię.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
john14



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 73
Skąd: z planety HOT SPACE

PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Album Queen klasyka My Fairy King zdecydowanie najładniejsze z albumu!!!
_________________
The concept of Queen is to be regal and majestic. Glamour is part of us, and we want to be dandy."
~ Freddie Mercury ~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fredziontko



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: świętrzyska dziura czasem zwana złośliwie Klerykowem

PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daje mu 5. Super album Wink Najbardziej lubie z niego chyba Keep Yourself Alive Mr. Green i Liar.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Paulina_Mercury



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 308

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dałam mocną 5! Za:

1) Keep Yourself Alive – żywy, energiczny utwór, świetny początek (wspaniałym debiutem jest nie tylko ta piosenka, ale i cały album)
2) Great King Rat – znowu coś żywiołowego, I love it!
3) Liar – bardzo późno polubiłam, ale jest czego posłuchać – świetny wokal
4) Son And Daughter – tu również podoba mi się wokal Freddiego i te chórki…
5) My Fairy King – ciekawe zmiany tempa, dynamika, fajne brzmienie gitary, świetne sekwencje wokalne, super
6) Jesus – czystszy niż pozostałe kawałki, ale bardzo go lubię
7) Seven Seas Of Rhye – wolę wersję z Queen II, ta w porównaniu z tamtą brzmi trochę mało ciekawie

Pozostałe utwory również cenię. Całość fajnie brzmi i stwarza ciekawy nastrój.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pix



Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 54
Skąd: BYDGOSZCZ

PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QUEEN do dziś użeka swą siłą przebicia i świeżością, to album który stworzyło 4 facetow pragnących za wszelką cenę się przebić na rynku muzycznym początku lat 70-tych. Niema tu miejsca na sztuczność, to po prostu muzyka z serca , zrodzona z emocji i pasji grania .... Już otwierający album KEEP YOURSELF ALIVE zwala z nóg swą ekspresją wykonania i melodyjnym riffem gitary Maya. DOING ALRIGHT to prosta rockowa ballada , ale zagrana i zaśpiewana znakomicie . Porywające wykonanie GREAT KING RAT ze zmianami tempa tzw ' złagodzeniami " - to majstersztyk , riff gitary May;a to wirtuozeria - TO JEST SIŁA QUEEN - myślę że to jeden z najlepszych numerów z płyty. MY FAIR KING tu Mercury po raz pierwszy prezentuje melodyjne partie wielogłosowe, które z czasem staną się jednym z atutów Queen. LIAR -( znakomity kawałek , ktory Queen będą wykonywać aż do 1985 r.na swoich koncertach ) , sa tu zmiany tempa , gitarowe przejścia , delikatnosć i siła głosu Mercurego w tym jednym utworze - to jest po prostu Queen !!!!!! .....słodko i delikatnie - tak możnaby okreslić ballade THE NIGHT;S COME DOWN ..... , ostry Rock 'n roll z Taylorem na vokalu to MODERN TIMES ROCK 'N ROLL - prosty rockowy schemat - szybki rytm , łatwy riff gitarowy i melodyjny refren , Roger poraz pierwszy prezentuje światu swój wspaniały głos i jego rockowa siłe - czyżby wyzwanie dla Mercurego ???? ....SON AND DAUGHTER - utwór łatwo wpadajacy w ucho , bardzo w stylu lat 70-tych. Natomiast JESUS z melodyjnym zabarwieniem i świetnymi wielogłosowymi partiami wokalu to równiez jeden z najmocniejszych fragmentow i tak bardzo mocnej i swietnej płyty QUEEN . ......Album kończy instrumentalny SEVEN SEAS OF RHYE - troche krotki , a szkoda bo bardzo dobry. Myslę ze muzycy Queen odnieśli takie same wrażenie i nagrali ten utwór ponownie umieszczając go rok póżniej na QUEEN 2 . ............................
Słuchając albumu QUEEN mam świadomość ze jest to poczatek Queen, ich pierwszy materiał.Ze to Queen jeszcze nie skarzony przez sławe , rozgłos i przez wielkie pieniądze. Jest to zwyczajnie zespół który chce grać swoją muzyke i ktory czerpie z niej radość i determinację do dalszego wspólnego grania. ...
QUEEN to płyta prosta , łatwa w odbiorze. Jest to album doskonale zagrany i emonujący dynamika w czysto hard rockowym stylu .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pix napisał:
Album kończy instrumentalny SEVEN SEAS OF RHYE - troche krotki , a szkoda bo bardzo dobry. Myslę ze muzycy Queen odnieśli takie same wrażenie i nagrali ten utwór ponownie umieszczając go rok póżniej na QUEEN 2 . ............................


no troche niezupelnie Wink seven seas juz w momencie wydania q1 bylo w mocno zaawansowanej fazie tworzenia... ale, ze nie bylo gotowe, umiescili tylko taki maly przedsmak calosci... to nie jest tak, ze im sie spodobal ten fragment, ktory nagrali i pozniej postanowili nagrac calosc Wink

Cytat:
QUEEN to płyta prosta , łatwa w odbiorze.


oj tu bym sie zupelnie nie zgodzil... chyba, ze inaczej pojmujemy pojecie 'prostej plyty' Wink ... proste w odbiorze jak dla mnie jest the works, a kind of magic, the miracle, nawet news of the world... 'my fairy king', 'liar', 'son and daughter' czy 'great king rat' raczej nie naleza do utworych latwych w odbiorze... owszem moga sprawiac wrazenie typowych rockowych kawalkow, ale mysle, ze dla przecietnego sluchacza radia czy 'ogladacza' mtv albo vivy bylyby zbyt trudne rytmicznie i generalnie muzycznie do przelkniecia...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen dostalo ode mnie 4. Uwazam, ze nie jest to plyta swietna, ani wybitna, ale jest do dobry debiut i przedsmak maestrii jaka jest bez watpienia Queen II.
Queen to po prostu wstep. Dobry, ale w dalszym ciaglu wstep. Dlatego wlasnie 4 (kurcze, 4 to nie jest zla ocenia. Lubilem w szkole dostawac czworki, a na studiach to tez sama przyjemnosc) Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dałem piąteczke. Keep Yourself Alive, Jesus, Great King Rat to absolutna czołówka przebojów Queen. Za nimi plasuję sie Liar z całym peletonem. I znów żałuję (podobnie jak przy miraklu), że nie zdecydowano się na dodanie Mad The Swine, utwór zasługujący na miejsce na tej płycie.
Ogólnie bez większych wpadek, jednak nie wracam tak często do niej, więc dlatego piąteczka.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, jak kupowałem tę płytkę (tak, oryginał! a ile czasu zbierałem kasę! macie pojęcie, jakie to cudowne uczucie, kiedy wraca się do domu, a tam w drzwiach przesyłka, na którą czekało się kilka miesięcy? normalnei rozerwałem opakowanie Laughing ), znałem tylko Greatest Hits. Podobało mi się i mówię sobie, trzeba bliżej przyjrzeć się temu Queen. Very Happy A że "Queen" było jedyną płytką, z której nie znałem ani jednej piosenki, to wybrałem właśnie ją. Trochę się bałem, że przez nią na zawsze znienawidzę zespół, bo czytałem recenzję Fenderka, a on tam pisał, że dla kogoś, kto nie zna Blck Sabbath, Deep Purple i wczesnego Led Zeppelin (a wtedy byłem takim mało znającym Laughing ), to może być nie do przełknięcia. Wcisnąłem "Play" Very Happy i... wszystkiem moje wątpliwości minęły. Nadciągający z głośników narastający riff rozpoczynający "Keep Yourself Alive" sprawił, że już widziałem, że pokocham ten album. A potem było "Doing All Right" - piosenka zaczynająca się w stylu jakby... z lat 40.?... lekko psychodeliczna i wymiatająca niespodziewanym ostrym najazdem gitary (efekt, jaki wywiera ten atak jest niesamowity; przetestowałem go na gościu, od którego kiedyś miałem ciągle głuche telefony - potem już nigdy się nie odezwał Laughing ). "My Fairy King" - niesamowity popis wokalny Mercury'ego. "Seven Seas Of Rhye" - kwintesencja tego, co najlepsze w tej piosence. Tej wersji z "Queen II" nie trawię. "Modern Times Rock'N'Roll" - toż to jest tak żywiołowe, że największy sztywniak nie usiedzi w miejscu (chociaż reakcje mogą być różne Very Happy ). "The Night Comes Down" - skomplikowana gitara i świetny falset Freddiego. Mówicie, że proste? A zaśpiewa ktoś z was ten fragment "holding the world inside"? Laughing Kojarzy mi się z jakąś pieśnią religijną, serio. Ale i z kołysanką. A "Son And Daughter" to mój ulubiony kawałek. Mocny riff, niezapomniany śpiew Mercury'ego (brzmienie jego głosy w tej piosence jest jakieś inne - takie brudne, świetnie! Na At The Beeb już tego nie ma), mądry tekst i niesamowita, niepokojąca końcówka, która wciąż przyspiesza aż do finału. No i to brzmienie gitary! Fenderek napisał, że ta piosenka mogłaby się znaleźć na albumie "Black Sabbath". Jak dla mnie to jest herezja. Ozzy Osborne miał nieciekawą barwę głosu, śpiewał jakby ciągle na jedną nutę (rytm się zmieniał, a on ciągle ciągnął tak samo) i nie potrafił frazować w ten sposób, co Mercury w tej piosence (przynajmniej nigdy nie pokazał, że potrafi). A Tony Iommi, choć świetny gitarzysta, nigdy nie zagrał czegoś tak piszczącego i niepokojącego jak May w końcy "Son And Daughter". "Great King Rat" - popis perkusisty Very Happy . Taylor niźle wymłócił tu swój instrument. Jedyną piosenką, która mi się nie podoba, jest "Jesus". Owszem, gra akordami na gitarze i zapętlający się Laughing chórek w refrenie, a także natchniony głos Freddiego (na "Queen" Freddie w ogóle często śpiewał na granicy recytacji - to świetnie pasowało do jego barwy głosu) świetnie odtwarzają biblijy klimat, ale czegoś tej piosence brakuje...
Szóstka. Nie może być nic innego.
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż sobie włączyłem tę płytę, bo mi zrobiliście smaczek. ;P
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Paulina_Mercury



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 308

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio non-stop słucham tego albumu. Wróciłam do niego i zakochałam się ponownie. Już go wcześniej oceniłam na 5, ale dzisiaj zdecydowanie postawiłabym 6!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś nie lubiałem i nie mogłem się przekonać - teraz wręcz uwielbiam - często słucham jej od początku do końca i każdy utwór niesamowicie mi się podoba - szkoda, że płyta jak napisał to Fenderek w swojej recenzji niezostała nigdy należycie doceniona, bo to dzieło równie wspaniałe jak "IV" LZ czy "A night at the opera". Ocena - bez wątpliwości 6 !
Powrót do góry
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to na pewno płyta wybitna tak jak Innuendo , ale bardzo dobra
wpisująca się dobrze w brzmienie tamtych czasów ,takiej płyty nie dało się nagrać w latach 80 czy 90
Także rzecz dobrze zakorzeniona w klimacie ówczesnej muzyki rockowej
i wykorzystująca możliwości jakie na tamten czas były,choć z dzisiejszej perespektywy może się wydawać archaiczna ,jakbym nawet nie wiedział kiedy to było nagrane to bym w ciemno powiedział początek lat 70 Wink .Każda epoka ma swoje brzmienie
Można powiedzieć że tak się wtedy grało i to dobry zapis queenu z tamtego okresu Smile

Czy to tylko ja mam takie wrażenie że w "My fairy king" jest dźwięk podobny do telefonu ,za każdym razem idę z pokoju podnieść słuchawkę jak dochodzi do 2,54 a później się pukam że to w piosence Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Milionaire_Waltz



Dołączył: 28 Wrz 2006
Posty: 53

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płytę tą oceniam na 5-/4+ ponieważ nie pasują mi tutaj dwa utwory:

- Son And Doughter
- Seven Seas Of Rhye (wersja instrumentalna ofkors)

Reszta - świetna!

Stawiam 5- Smile
_________________
... the ringing of the division bell had begun ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciezko ocenic płyte bo z jednej strony ciekawy Keep Yourself Alive a z drugiej Modern Times trwa 1:50 wiec troszke mało (gdyby jeszcze Freddie zaspiewał na albumie ten numer) The Night Comes Down ma fajny klimat, Kolejny minutowy kawałek w postaci Seven Seas Of Rhye chuj wie po co...? Screaming vocals ogólnie mi przeszkadzaja. May w jakims wywiadzie przyznał że sami nie wiedzieli o co im chodzi na pierwszych albumach i zdaje sie ze to słychać bo tematycznie KYA ma sie nijak do reszty "przyspiewek biblijnych" (Great King Rat jest najepszy z nich wszystkich) i wspomniane wczesniej minutowe kawałki. Płyta nie sprawdza sie podczas jazdy samochodem bo piosenki takie jak Jesus czy Son And Doughter bardziej przeszkadzają (czyt. wkurwiaja) niż relaksują. Mimo wszystko bardzo lubie grać Doing All Right - choc jak to moj kumpel stwierdził melodia i tekst był idealny dla szerszej masy- lekki i przyjemny Very Happy

Daje 5 bo mam sentyment do tej mimo wszystko słabszej płyty Queen.
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
loverboy



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 255

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przblysk geniuszu ktory sie ujawnil w pelnym blasku 2 lata pozniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loverboy



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 255

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

G.K.R. THE BEST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6.

Dla mnie genialny debiut. Aczkolwiek, trzeba do niej dorosnac, chociaz czy ja wiem? Zaczynalam majac 8 latek, wiec moze dlatego...

Podoba mi sie perkusja, riffy, solowki, bass, wokal, przerwy pomiedzy utworami. Po prostu wszystko. Porządne rockowe granie, jak to z tamtych lat.

pozdrawiam,
anulka_rafaleq.

PS. Ale sie wzielam za podbijanie postow. Laughing
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz



Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 343
Skąd: Reda

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaime napisał:

Z kolei Seven Seas Of Rhye mogli sobie odpuścić, jeżeli wiedzieli, że nie zdąży ona doczekać ostatecznego kształtu przed wydaniem płyty.

Pełna wersja (z wokalem) powstała podczas sesji do 1-szego albumu ale zapewne nie była dopracowana i trafiła tylko ta instrumentalna miniaturka Wink
_________________
"Fat bottomed girls
You make the rockin' world go round!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech mi powie ktos czemu ta plyta to nie klasyka rocka na miare IV Zeppelinow??? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WhiteMan napisał:
niech mi powie ktos czemu ta plyta to nie klasyka rocka na miare IV Zeppelinow??? Laughing

Za pozno cholera wydana... Tak ze dwa-trzy lata wczesniej... Ech...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek