FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Dire Straits
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Dire Straits
Lubię
84%
 84%  [ 63 ]
Nie lubię
6%
 6%  [ 5 ]
Nieznam
9%
 9%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 75

Autor Wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 3:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu dziś nawiedziłem koncert Pana Marka i zdecydowanie nie żałuję!. Atlas Arena na jakimś zadupi totalnym leży,więc znów nie miałem okazji zobaczyć Łodzi Razz. Koncert trwał 2h. Zaczęło się od What It Is, które w rozbudowanej o wszelkie piszczałki formie wypadło świetnie. Następnie słabe dość Corned Beef City z nowego albumu (wybrałbym z niego z 10 innych,ale trudno się mówi). Privateering z kolei z tymi pięknymi wstawkami na piszczałkach wypadło rewelacyjnie. Następnie nastąpił ciąg 3 dość nudnawych Markowych solowych mruczanek w postaci Father and Son, Hill's Farmer Blues i 5.15 Am. Po tej wg mnie niezbyt imponującej części zabrzmiało Romeo and Juliet DS i od razu było pięknie. Następnie pojawiły się nerwy,czy zagra Sultans Of Swing, czy nie (bo na tej trasie zdarzają się występy bez nich). a jeśli Sułtani nie zabrzmieliby po Romeo... to już w ogóle. I oto ku mojej ogromnej radości z burzy oklasków wyłoniły się 1sze takty Sułtanów Very Happy. Ciary były nieziemskie, choć trzeba uczciwie przyznać, że do wersji z Alchemy ta łódzka się nie umywała, ale i tak ostatnie 2 minuty wyrywały z butów i siedzenie na tych pieprzonych krzesełkach było katorgą Razz . Po tej dawce klasyki wybrzmiało nijakie Gator Blood (czemuż nie zagrał Kingdom Of Gold? Confused ). Haul Away za to wbiło mnie w ziemię fantastyczną grą wszelakich piszczałek-kosmos. Postacards From Paraguay nigdy nie lubiłęm i ta wersja koncertowa tego absolutnie nie zmieniła. Z kolei bezpłciowe w wersji studyjnej Marbletwon tutaj rozimprowizowane do 10 minut wypadło doskonale,a dialogi muzyków, w szczególności skrzypiec, piszczałek i gitary były z innej galaktyki. Speedway Of Nazareth w wersji live zawsze bije na głowę wersję studyjną i tu było tak samo-końcowe solo gitary wymiotło,a gdy Mark schodził w niższe rejony to brak słów Razz. Wisienką na torcie części podstawowej było oczywiście Telegraph Road. Zawsze lubiłem ten utwór, ale od dziś go uwielbiam-15 minut aboslutu. A już fragment 0d 9-15 minuty z przyspieszającą gitarą Marka-brak słów... Najchętniej rzuciłbym się w jakiś szaleńczy taniec po całej sali przy tym, a nie siedział na tym cholernym krześle Laughing. Panowie zeszli ze sceny i zastanwiałem się czy zabrzmi Brothers In Arms. W między czasie wkońcu część ludzi porzuciła krzesełka i ruszyła pod scenę (wbrew ochroniarzom,ale tłum ich zmiażdźył Wink ). Przyłączyłem się do tego i w bisy w końcu mogłem oglądać z bliskiej odległości i na stojąco. 1sze dźwięki Braci spowodowały niesamowite ciarki, radość i wzruszenie jednocześnie-klasa sama w sobie. Na koniec poszło So Far Away i panowie na dobre opuścili scenę. Całe szczęście, że nie sprzedałem jednak tego biletu. Udało mi się też uniknąć dostania w zęby po powrocie do Wawy od band kiboli Legii Laughing. Podsumowując-Mark Knopfler wielkim gitarzystą jest,a jego zespół, w tym szczególnie John McCusker i Mike McGoldrick zasługują na najwyższe wyrazy szacunku. Kolejna legenda koncertowo zaliczona Wink .
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszcze Smile Jak w koncu dotarles na koncert?
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
Atlas Arena na jakimś zadupi totalnym leży,więc znów nie miałem okazji zobaczyć Łodzi Razz.


yy jakies 20 minut spacerem od piotrkowskiej, przy glownej ulicy i glownym dworcu miasta Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
Anunaki napisał:
Atlas Arena na jakimś zadupi totalnym leży,więc znów nie miałem okazji zobaczyć Łodzi Razz.


yy jakies 20 minut spacerem od piotrkowskiej, przy glownej ulicy i glownym dworcu miasta Razz


A może Łódź w całości jest totalnym zakuprzem?
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Bizon napisał:
Anunaki napisał:
Atlas Arena na jakimś zadupi totalnym leży,więc znów nie miałem okazji zobaczyć Łodzi Razz.


yy jakies 20 minut spacerem od piotrkowskiej, przy glownej ulicy i glownym dworcu miasta Razz


A może Łódź w całości jest totalnym zakuprzem?


A może w ryj dać mogę dać?
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
OberstPrymas napisał:
Bizon napisał:
Anunaki napisał:
Atlas Arena na jakimś zadupi totalnym leży,więc znów nie miałem okazji zobaczyć Łodzi Razz.


yy jakies 20 minut spacerem od piotrkowskiej, przy glownej ulicy i glownym dworcu miasta Razz


A może Łódź w całości jest totalnym zakuprzem?


A może w ryj dać mogę dać?


A to ja przepraszam <i poszedł>
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunnaki ma rację!

http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,13152301,Brytyjski__The_Sun___Lodz_to_ruina__lodzianie_to_biedacy.html

*runs*
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bo ci z The Sun nie widzieli nowej kostki granitowej na Piotrkowskiej Laughing (dodajmy - jedynej ulicy, która NIE wymagała wymiany nawierzchni Razz)
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q michał napisał:
Zazdroszcze Smile Jak w koncu dotarles na koncert?


Znalazłem transport na stronie http://jadenakoncert.home.pl/. Nie wiem jakim cudem im się to opłacało, bo w autokarze na 50 miejsc jechało tylko 26 osób.

Bizon napisał:
Anunaki napisał:
Atlas Arena na jakimś zadupi totalnym leży,więc znów nie miałem okazji zobaczyć Łodzi Razz.


yy jakies 20 minut spacerem od piotrkowskiej, przy glownej ulicy i glownym dworcu miasta Razz


Laughing Laughing Laughing poległem. Przyznam,że nie sprawdzałem przed wyjazdem, gdzie ona konkretnie leży na planie Łodzi,bo myślałem,że będziemy tam na styk i nie będzie czasu na żadne przechadzki.Jeśli tak wygląda teren 20min od głównej ulicy miasta i dworca, to nie mam więcej pytań Razz. Jeszcze ta ruina stadionu ŁKS-u (chyba?) obok jest równiez cudna Laughing
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaki klub, taki stadion Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek