FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Dire Straits
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Dire Straits
Lubię
84%
 84%  [ 63 ]
Nie lubię
6%
 6%  [ 5 ]
Nieznam
9%
 9%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 75

Autor Wiadomość
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Sro Sie 10, 2005 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo ale niestety taka jest prawda, nikt na żywo grająs po raz setny koncert nie wyciągnie juz takich samych dźwięków, zmeczenie daje o sobie znać. Chociaz na koncercie i tak nie zwraca sie na to aż takiej uwagi. Liczy sie ogulnie wrazenie, a po koncercie Marka mam wrażenia jak najbardziej pozytywne Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Sie 11, 2005 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na żywo faktycznie, głos słabituki. Wiele osób mi mówi, że w ogóle jego głos jest "nie do śpiewania" - z czym kompletnie się nie zgadzam. Na płytach myślę, że jego wokal jest dość dobry, tylko wciąż zbyt cichy.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Sie 11, 2005 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tstankie napisał:
Brian ma niezbyt silny głos na żywo. Knopfler jescze słabszy. Czasem nawet pomija część tekstu.

Z tym, że Brian pod koniec kariery nauczył się w miarę dobrze śpiewać, posługiwał się często falsetem. Knopfler może tylko o tym śnić, bo falset to za wysokie progi na jego nogi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Knopfler ma dzisiaj urodziny - najlepszego Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ode mnie też. Możecie mówić co chcecie, ale ja tego człowieka bardzo cenię Smile
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życzę mu, żeby wreszcie nauczył się śpiewać Very Happy A tak na serio to wielu udanych płyt i koncertów, Mark Exclamation Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah jak czytam co piszesz to mi sie płakac chce Confused
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
SoQ



Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 271
Skąd: Częstochowa / Katowice

PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak Knopfler spiewa na koncertach, ale na solowych plytach uwielbiam jego glos. Nie trzeba miec warunkow jak Freddie zeby piosenki mialy fajny klimat -przyklad Waters (choc uwazam ze Knopfler spiewa o niebo lepiej od Watersa) Posluchajcie sobie Baloney Again, Sucker Row czy innych piosenek z moich ulubionych 2 jego ostatnich plyt Smile
_________________
Fan nr 19 Smile
The sun is in the east
Even though the day is done.
Two suns in the sunset
Could be the human race is run.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Sie 13, 2005 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
Yeah jak czytam co piszesz to mi sie płakac chce Confused

No to masz problem kolego, jeśli bierzesz na poważnie takie rzeczy. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Sie 13, 2005 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah88 napisał:
Pikers napisał:
Yeah jak czytam co piszesz to mi sie płakac chce Confused

No to masz problem kolego, jeśli bierzesz na poważnie takie rzeczy. Rolling Eyes


A bo to pierwszy raz? Laughing Pikers po prostu dzielnie broni, tego co uważa za słuszne Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Sie 13, 2005 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgoda, ale robi to w bardzo dziwny sposób. Nie wiem, ale jak dla mnie obrona czegoś, co się lubi, powinna sprowadzać się do wysnucia jakiegoś argumentu za czymś, a nie do pisania "że chce się płakać po przeczytaniu posta" Confused Chce się płakać? Ok- nikt go do czytania nie zmusza. Dwa- nie napisałem tego na poważnie. Trzy- Pikersowi zdarza się to już nie pierwszy raz. I jeśli ma mnie zamiar przekonywać czymś takim, że Knopfler ma dobry głos, to sorry, ale kompletnie to do mnie nie trafia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kevin spacey



Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 147
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam myślę że głos to TRZEBA mieć dobry w operze. a w rocku mozna nadrabiac "patentami". no i knopfler ma takie patenty że się go zajebiście słucha. cobain też głosu nie miał ale darł japę że się przyjemnie robiło.

co do briana to do mnie jego "patenty za bardzo nie trafiają". wolę go jako kompozytora i gitarzystę. pewnie dlatego to freddie był wokalistą... hehehe Very Happy
_________________
koniec przekazu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgoda- Knopfler miał "patenty", ale przesadnie dobrego głosu nie miał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Sie 15, 2005 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kevin spacey napisał:
ja tam myślę że głos to TRZEBA mieć dobry w operze. a w rocku mozna nadrabiac "patentami". no i knopfler ma takie patenty że się go zajebiście słucha. cobain też głosu nie miał ale darł japę że się przyjemnie robiło.

co do briana to do mnie jego "patenty za bardzo nie trafiają". wolę go jako kompozytora i gitarzystę. pewnie dlatego to freddie był wokalistą... hehehe Very Happy


Synu mój Very Happy (śmieje Wink ) ale serio masz charakter Wink
Nutowcy górą Exclamation Laughing
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
bosopoŁ@ce



Dołączył: 14 Sie 2005
Posty: 27
Skąd: radom/wawa

PostWysłany: Pon Sie 15, 2005 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ich piosenki znalam zanim jeszcze nazwa DIRE STRAITS dotarła do moich uszu... Smile bo bywało,że słuchało sie dla samego słuchania...jeśli mozna to tak nazwać...Smile)chyba każdy zna MONEY FOR NOTHING nie wspominając o WALK OF LIFE czy BROTHERS IN ARMS...taka popularność (w środowisku osób "kompletnie niezainteresowanych" muzyką a do takich jeszcze niedawno należałam) ma z reguły swoje przyczyny, jak np: piosenka byla użyta do filmu czy grana często w stacjach radiowych(sila mediówVery Happy)ale to dlatego, że jest łatwa w odbiorze co nie wyklucza talentu i klasy (proste nie znaczy prostackie)...znam i szanuje...mi tam sie podoba...a dyskusja kto ma lepszy wokal jest w tym przypadku nieuzasadniona do konca...liczy sie całokształt, ogólne brzmienie i osobisty gust...może rzeczywiście za cicho śpiewa, ale za to jak urrrrrroczoooo...heh..pozdro
_________________
d.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pubie nigdy nie przeszkadza - cokolwiek leci!
ale Tunnel of Love lubie dopiero po 5-tej minucie;)
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że Dire Straits to zespół grający naprawdę urokliwą, kameralną muzykę. Mark Knopfler nie jest może wybitnym wokalistą, ale na pewno jest genialnym kompozytorem. Dire Straits podoba mi szczególnie z tego "drugiego okresu" poczawszy od płyty "Love Over Gold". Mark tworzył wtedy rzeczy bardziej rozbudowane i bogatsze aranżacyjnie. Właśnie "Love Over Gold" uważam za ich największe osiągnięcie. Jest to zaledwie pięć utworów, ale jakie to utwory. Szczególnie piękny, bardzo rozbudowany "Telegraph Road" i mroczny, przeszywający "Private Investigations". Płytę "Brothers In Arms" także bardzo cenię. Ale skrzydła to rozwijali dopiero na żywo. Na przykład rzeczy z takiej troszkę nijakiej płyty "On Every Street", na żywo zdecydowanie zyskują. Panowie dali czadu także na Live Aid w 1985 r. Obok Queen, to dla mnie najbardziej udany występ na tej imprezie. W sumię to trochę żałuję, że nie grają juz razem.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tobą Gohan. Właśnie miałem napisać o Telegraph Road bo wróciła mi mania na punkcie Dire Straits. Love Over Gold uważam (obok Brothers In Arms) za najlepszą płytę zespołu. Znakomite aranżacje no i ta gitara Knopflera - kilka nut i ciary po plecach przechodzą. Wink

Ostatnio zmieniony przez Werty dnia Nie Kwi 29, 2007 9:47 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tommy ayers



Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 38

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było takiej płyty Telegraph Road Wink Ale wiem o co Ci chodziło. Love Over Gold - niestety dla mnie nierówna. 3/5 wspaniałe tylko Sad

Uwielbiam Knopflera, ostatnio nawet bardziej solo niż z DS. Płyty DS oprócz dwóch pierwszych są dość nierówne niestety. Ale pan Knopfler to mój guru gitary i największy mistrz, chcę kiedyś grać jak on. Kiedyś miałem całkowitą manię na jego punkcie, mam autograf Very Happy i byłem na koncercie, a teraz... po prostu go uwielbiam i czekam na nową płytę za rok Smile

A DS to zespół chyba jednak niedoceniony niestety, nie tak kultowy. Choć dla mnie jak najbardziej. Zgodzę się z Tobą Gohan co do występu na Live Aid. Rzeczywiście Queen i DS wymietli!

Moje ulubione utwory?
1. Telegraph Road
2. Brothers In Arms
3. Local Hero/Wild Theme
4. Iron Hand
5. Sultans!!!
6. Silvertown Blues
7. What It Is
8. Sailing To Philadelphia
9. Tunnel Of Love
10. 5.15 a.m.

A z płyt to debiut, Brothers In Arms i Ragpicker's Dream Smile I Sailing To Philadelphia do samochodu!

Aż zaraz sobie zapodam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domu mam Brothers In Arms i Alchemy, znam większość Love Over Gold i co nieco z innych płyt oraz solowej twórczości Mike'a. Z utworów Dire Straits najbardziej lubię:

Going Home: Theme From Local Hero (chociaż... Jest to na pewno Dire Straits? Bo utwór znam z Alchemy, ale nie jestem co do tego pewien)
Brothers In Arms
Private Investigations
Once Upon A Time In The West
Ride Across The River

I te naprawdę uwielbiam. Są jeszcze takie rzeczy jak Why Worry, The Man's Too Strong, Where Do You Think You're Going - które lubię.

Obok płyt Pendragon czy Archive, w kolejce do kupna jest także Love Over Gold.
Fajny zespół - Knopfler o przeciętnej technice, lecz o cholernie pięknym feelingu potrafi oczarował mnie już nie raz swoją grą, a także utworami, które skomponował. Szkoda, że zespół ten to w zasadzie część jego solowych dokonań, ale jeśli brzmią one dobrze, to nie ma się czym martwić.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Going Home: Theme From Local Hero (chociaż... Jest to na pewno Dire Straits? Bo utwór znam z Alchemy, ale nie jestem co do tego pewien)

To utwór Marka Knopflera z soundtracku do Local Hero(nie Dire Straits). Wolę wersję studyjną. Jest bajeczna. Wink [/i]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie tak myślałem.
Utwór - tak, bajeczny.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby się tak na tym zastanowić to twórczość Marka Knopflera i Dire Straits można wrzucić do jednego worka. Powodem takiego stwierdzenia jest to że oprócz jednej kompozycji Davida Knopflera(Dire Straits), wszystkie inne należą do Marka. On także zajmował się aranżacjami. W twórczości solowej też jast bardzo restrykcyjny i nie daje zbytnio szansy na wykazanie się innym muzykom z którymi współpracuje. Wszystko musi być tak jak on powie. Mimo to jest niezwykle szanowanym muzykiem i wspaniałym człowiekiem. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tommy ayers



Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 38

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację werty. W moim folderze z muzyką mam różne podfoldery i tylko jeden łączony Mark Knopfler/Dire Straits. Podobno Mark nawet najmniejsze fragmenty instrumentalne sam podawał reszcie ludzi w Dire Straits.
I paradoksalnie teraz, jako artysta solowy, zostawia więcej wolności ludziom ze swojego backing bandu niż w czasach DS.

Going Home najfajniejsze jest wg mnie bez tego saksofonu tylko zaaranżowane na samą gitarę i w wolniejszym tempie, można zobaczyć np. tutaj.
http://youtube.com/watch?v=japBKzYtfN0

Ja wracam do domu od razu jak to słyszę Smile Cudo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Journeyman666



Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 19

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za moło możliwości :S
Ale jak taki wybór to "lubię" Very Happy
_________________
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Brothers and their fathers joining hands and make a chain
The shadow of the Wicker Man is rising up again
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iapetus



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 10

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knopfler nigdy nie był znany z silnego głosu. Jego siłą zawsze była perfekcyjna gra na gitarze. W pojedynku Mark vs. Brian Knopfler wypada bardzo blado. Jeśli chodzi o zespół to bardzo lubię ich muzykę. Brothers in arms to już nie perełka, a legenda (nakręcono do niej genialny teledysk). Wśród moich ulubionych piosenek powinienem wymienić: Brothers in arms, Romeo and Juliet, Sultans of swing, Money for nothing.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tommy ayers napisał:
Sultans!!!


ten kawałek nazywa się "sultans of swing"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mark Knopfler zagra w Polsce Very Happy

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=99&ShowArticleId=58428

Chyba znów wybiorę się na jego koncert Smile
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O! Może pójdę...

Lubię Dire Straits. Fajnie grali poprocka, a potrafili też nagrać coś takiego jak Brothers In Arms... Zobaczyłem jakiś czas temu ichnie DVD z największymi hitami... Fajna sprawa, choć niektóre teledyski z lat '80 to taka tandeta że hoho (coś jak Queen i Hot Space, heh) np. takie Tunnel Of Love Laughing
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki poprock?!?! Zbrodnia!
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek