FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Przewodnik Fana Queen
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - www
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 5:56 pm    Temat postu: Przewodnik Fana Queen Odpowiedz z cytatem

Przewodnik fana Queen (http://www.queen.one.pl/) sporo osób już pewnie zna, dla pozostałych krótki opis. Strona zawiera recenzje płyt Queen napisane przez Fenderka wraz z sugerowaną kolejnością zapoznawania się z nimi.

Dziś kolejna aktualizacja: recenzja "Queen On Fire".
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 6:03 pm    Temat postu: Re: Przewodnik Fana Queen Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Dziś kolejna aktualizacja: recenzja "Queen On Fire".

Oprócz tego faktu bardzo cieszy mnie to, że w płytach, które 'najpierw trzeba poznać' znalazły się najtrafniejsze pozycje. Ponieważ poprzednim razem w pierwszym słupku były conajmniej trzy pomyłki... No, ale żeby nie było wszystko tak kolorowo - nadal jestem zszokowany tak niską pozycją płyty THE MIRACLE...

P.S. bardzo ładna strona recenzji Queen on Fire!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 6:04 pm    Temat postu: Re: Przewodnik Fana Queen Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:

Dziś kolejna aktualizacja: recenzja "Queen On Fire".

niema na stronie nic o On Fire Confused
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam, już znalazłem Wink
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 6:23 pm    Temat postu: Re: Przewodnik Fana Queen Odpowiedz z cytatem

Miś napisał:
No, ale żeby nie było wszystko tak kolorowo - nadal jestem zszokowany tak niską pozycją płyty THE MIRACLE...
Tak ustaliło kolegium redaktorskie Razz To nasza propozycja, oparta m.in. na wynikach rankingu płyt z forum.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 7:30 pm    Temat postu: Re: Przewodnik Fana Queen Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Tak ustaliło kolegium redaktorskie Razz To nasza propozycja, oparta m.in. na wynikach rankingu płyt z forum.

No, ale coś mi nie pasuje... Jeżeli bierzesz pod uwagę wyniki w rankingu 'Płyty Queen Survivor', który był robiony przez Ciebie, to z tego co mnie pamięć nie zawodzi - The Miracle było dość wysoko (chyba wyżej niż Live Killers i SHA). Tak samo w ankietach Fenderka - 'The Miracle na cenzurowanym' - też ten krążek miał niezłą średnią...

No, ale jeśli tak ustaliło kolegium redaktorskie to się nie mieszam Very Happy A z drugiej jednak strony - pierwsza ósemka została bardzo trafnie dobrana. W zupełności zgadzam się z Waszymi wyborami. Każdy początkujący fan powinien posiadać te pozycje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 7:36 pm    Temat postu: Re: Przewodnik Fana Queen Odpowiedz z cytatem

Miś napisał:
No, ale coś mi nie pasuje... Jeżeli bierzesz pod uwagę wyniki w rankingu 'Płyty Queen Survivor', który był robiony przez Ciebie, to z tego co mnie pamięć nie zawodzi - The Miracle było dość wysoko (chyba wyżej niż Live Killers i SHA).
Zwróć uwagę na kluczowe słowo między innymi - nie ukrywam, że ta list jest wypadkową naszych opinii i wyników rankingów. W dokładnie takiej kolejności. Smile

Miś napisał:
No, ale jeśli tak ustaliło kolegium redaktorskie to się nie mieszam Very Happy A z drugiej jednak strony - pierwsza ósemka została bardzo trafnie dobrana. W zupełności zgadzam się z Waszymi wyobrami. Każdy początkujący powinien posiadać te pozycje...
Wychodzimy z chyba słusznego założenia, że jak już dzielimy płyty na lepsze i gorsze, to część musi się znaleźć wśród tych gorszych. Wystawienie wszystkim maksymalnych ocen niczego nie wyjaśnia.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
dzielimy płyty na lepsze i gorsze, to część musi się znaleźć wśród tych gorszych

Tak, to jest cały sens istnienia Przewodnika. Jakieś płyty muszą być specjalnie cenione, lub udane. I te nie udane... Tym niemniej przyznaję, że tylko niską pozycją płyty The Miracle się nie zgadzam. Reszta rankingu jest w jak najlepszym porządku. Takie małe moje zdanie na ten temat... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Sty 19, 2005 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miś napisał:
MarcinN napisał:
dzielimy płyty na lepsze i gorsze, to część musi się znaleźć wśród tych gorszych

Tak, to jest cały sens istnienia Przewodnika. Jakieś płyty muszą być specjalnie cenione, lub udane. I te nie udane... Tym niemniej przyznaję, że tylko niską pozycją płyty The Miracle się nie zgadzam. Reszta rankingu jest w jak najlepszym porządku. Takie małe moje zdanie na ten temat... Smile

O nizszej pozycji MIRACLE zadecydowaly m.in jej nierownosc (obok rzeczy rewelacyjnych kilka znacznie slabszych... co nie znaczy ze gorszych od tych na AKOM czy WORKS)... Ja uwielbiam dzwiek gitary na tej plycie i ogolnie produkcje i to zawyza moja o niej opinie. Ale trzeba tez jasno stwierdzic, ze "Hang on In There" czy "Khasshoggi's Ship" to klejnoty nie sa... Uwielbiam zawarte na nich riffy, naprawde kocham! Ale... no wlasnie, ale... Takie INVISIBLE MAN tez moze i jest ciekawe, ale wlaczajac je po przesluchaniu np. Death on Two Legs czy Flick Of The Wrist- wypada blado... Do tego plyta nie ma ciaglosci, przypomina raczej zbieranine piosenek a nie ALBUM- gdzie jej do np. Innuendo...
Wieecj uzasadnien (ale tez pochwal)- wkrotce, kiedy recenzja sie ukaze (gdzies w okolicach 2054... Wink )
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Sty 19, 2005 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
O nizszej pozycji MIRACLE zadecydowaly m.in jej nierownosc

W sumie racja... Począwszy od znakomitego kawałka Was It All Worth It? (na przykład), kończąc na koszmarku: Party.. Czasem wydaje mi się, że MIRACLE jest ciekawszą pozycją niż MIH. Z drugiej jednak strony - przewodnik nie jest tworzony dla jednej osoby, która uważa Miracle za b. dobrą płytę Razz. Niestety - według większości osób chociażby MIH wydaje się ciekawsze. I już nie mówię o tym, żeby Miracle była w pierwszym słupku... Ale... nie tak nisko. To znaczy - DLA MNIE za nisko...

A tak w ogóle - bardzl ubię Khasshoggi's Ship
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 27, 2005 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna aktualizacja: Jazz.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Czw Sty 27, 2005 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Kolejna aktualizacja: Jazz.

Znowu - bardzo ładna strona!
Skoro mowa o przewodniku, to może taki malutki drobiazg, ale... w Recenzji News Of The World i Jazz nie ma na dole linku: 'Zobacz też: dyskusja na temat płyty na forum queen.pl'

Podobna sprawa z On Fire. Tyle, że nie ma jeszcze tematu Queen ON FIRE na cenzurowany. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sty 27, 2005 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w ogole- to sie nazywa szybkosc co do pliterek- ledwie godzine 45 minut temu przeslalem tekst!!!! Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 27, 2005 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miś napisał:
Skoro mowa o przewodniku, to może taki malutki drobiazg, ale... w Recenzji News Of The World i Jazz nie ma na dole linku: 'Zobacz też: dyskusja na temat płyty na forum queen.pl'
Zgadza się. Zaraz poprawię. Dzięki.

Miś napisał:
Podobna sprawa z On Fire. Tyle, że nie ma jeszcze tematu Queen ON FIRE na cenzurowany. Smile
Załóżcie, to podepnę Razz

Fenderek napisał:
Tak w ogole- to sie nazywa szybkosc co do pliterek- ledwie godzine 45 minut temu przeslalem tekst!!!! Smile
Wczoraj dostałem "cynk", więc od razu przygotowałem sobie grafikę. Dziś tylko pracowicie wstawiłem pliterki, odnośniki, pogrubienia tytułów itp.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Sty 27, 2005 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie miałem okazji Wam pogratulować tak udanej inicjatywy jaką jest przewodnik, więc czynię to teraz. Dobra robota!!! Pomysł świetny a wykonanie jeszcze lepsze. Czekam na kolejne aktualizacje.

Muszę jednak dodać łyżkę dziegciu do tej beczki miodu: mi osobiście bardziej podobało się poprzednie zestawienie - po prostu w obecnym, jako 'must have' sklasyfikowanych jest (IMHO) zbyt dużo utworów. To powinny być już największe klejnoty, po prostu arcydzieła - jeśli dalej będziemy mieli do czynienia z taką tendencją, to dojdziemy do tego, że wszystkie płyty zostaną uznane jako te, które trzeba mieć Wink (no i słusznie Laughing , ale nie taka była idea).
Podoba mi się z kolei, podniesienie 'Hot Space' i 'The Works' do kategorii przeciętnych. Trudno jest nazwać 'Hot Space' płytą nieudaną, nawet jeśli jest trochę słabsza/nietypowa, to przecież nie jest gniotem.

Ale tak naprawdę to tylko kosmetyczne uwagi, do których i tak nie powinniście się stosować, bo przecież nie dogodzicie każdemu. Chciałem tylko wyrazić swoje zdanie - ale zostawcie wszystko tak jak jest, skoro jest to odzwierciedlenie gustów większości (no i Wasze, Fenderku i MarciNie Cool , jako autorów przewodnika). Jest naprawdę super Very Happy .
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sty 28, 2005 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przewodnik Fana Queen napisał:
W roku 1977 zespół nagrał ostatnią sesję dla BBC - żadne z tych nagrań nie zostało jeszcze niestety oficjalnie wydanych. A wielka szkoda, bo jest to sesja ewidentnie najlepsza! WE WILL ROCK YOU przedstawione jest w dwóch odsłonach - ogólnie znanej „wolnej” i dynamicznej, ciężkiej „szybkiej”. Ta druga - oprócz nagrań koncertowych - nie została zarejestrowana na taśmie nigdzie indziej.


To zdanie jest chyba nieaktualne, gdyż wersja o której tu mowa została wydana na płycie: "Wideoteka Dorosłego Człowieka - światowe hity", którą zresztą posiadam.Zgoda na trackliście napisane jest: "We Will Rock You (LIVE)" ale:
1. W tle nie da się usłyszeć publiczności
2. dźwięki wersji podstawowej nie są grane na perkusji (jak bywało na koncertach)

Podsumowując: albo jest to jakiś mix "Wideoteki...",albo mamy do czynienia z wersją BBC
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 28, 2005 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie 1- czy jest to oficjalne wydawnictwo? Nie chce mi sie werzyc, zeby caly (prawie) swiat nie mial tego wydanego, a w Polsce licencje na wydanie otrzymala "Wideoteka"...
Pytanie 2- qrcze, ciekaw jestem co to za wersja, bo... no nie wiem co to Smile

TAK W OGOLE- zdanie jest nieprawdziwe (bedzie trzeba to poprawic...) z innego powodu- WWRY (szybki fragment) zostal wydany na promocyjnym singlu CD dodanym do dziennika THE SUN w roku 2002- tam znajduja sie wersja studyjna, szybki fragment z BBC i nagranie z musicalu- jestem szczesliwym posiadaczem ww singla i jest on jak najbardziej oficjalna inicjatywa.
szczegoly tutaj:
http://www.queenpicturehall.com/singles/qother02wwry.shtml
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sty 28, 2005 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowanym mogę przesłać plik mailem.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!


Ostatnio zmieniony przez mike dnia Pią Sty 28, 2005 7:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Sty 28, 2005 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wersja BBC dlatego jest oznaczona, jako LIVE bo została nagrana "jak leci" - fakt, że nie słychać publiczności niczego nie doodzi, bo to od misującego zależy, czy w danej chwili słychać publikę, czy nie, bo inaczej każdy oficjalnie nagrany koncert brzmiałby, jak podrasowany audience recording. A co do bum bum klask w wersji BBC to różni się od wersji studyjnej tym, że nie ma echa (w oryginale odgłosy tupania i klaskania były nakładane na siebie tworząc coś w rodzaju pogłosu, na żywo jest to niemożliwe). Dlaczego tak zrobili? W studiu (np BBC) akustyka jest inna i można sobie pozwolić na taką abawę, ale na wielkich stadionach dźwięk by nie dolatywał (tłumaczył to Roger w sekcji wywiadów na drugim dysku Wembley 1986 DVD).
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Piotr^
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2003
Posty: 116
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 29, 2005 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za maila-
jest to faktycznie SWIETNEJ jakosci brzmiaca wersja BBC
PYTANIE:
jakim cudem wydana ona zostala w Polsce? Moze wydawnictwo o ktorym mowisz nie jest oficjalne...? sprobuje poszperac i popytac, ale dziwne byloby gdyby na jakijs dziwnej skladance w naszym kraju OFICJALNIE umieszczono takie wydawnictwo, a caly swiat wciaz na nie czekal.
Zadnych watpliwosci- BBC, z fragmentem "SIDDARTHA" czytanym przez lektorke Radio 4, z "right on" wykrzyczanym na koncu.
I z echem- bo to tez tam bylo. Zespol nie nagrywal bum-bum-klask jeszcze raz tylko uzyl tego, co juz nagrano w studio. 75 % utworow dla BBC bylo nagranych w ten sposob- przynoszono roboczy podklad ze studia JUZ GOTOWY i na to Freddie z Brianem jeszcze cos dodawali. To wlasnie dlatego takie TENEMENT FUNSTER brzmi PRAWIE identycznie. Wyjatkami sa np. druga wersja MODERN TIMES ROCK'N'ROLL, szybka wersja WE WILL ROCK YOU czy druga wersja SON AND DAUGHTER albo WHITE QUEEN. Wiekszosc jednak utworow zawiera GOTOWY (czasami jednak roboczy) podklad przygotowany wczesniej podczas prac nad albumem. Nie bylo czasu by zupelnie od samego poczatku nagrywac CALOSC- to trwa. A dodatek LIVE? Brian z Freddiem nagrywali swoje partie za pierwszym podejsciem- wejsc, zaspiewac- zostawic, bez nakladek, bez wygladzania, jak na zywo, ale bez publicznosci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Sty 29, 2005 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to na gorze to ja, tylko mnie wylogowalo Smile
PS
Chyba latwo poznac po braku pliterek Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Sty 29, 2005 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WWRY zostało wydane na WIDEOTEKA DOROSŁEGO CZŁOWIEKA2 przez MTJ w 2003 nr katalogowy: MTJCD90055. I zawsze myślałam,że jest tam wersja z trasy magic bo zawsze nadawli tą wersje video w swoim programie a tu taka nie spodzianka!! Chyba poświęce 50zł i kupie tą składankę bo inne piosenki też są fajne Smile

ciekawe jakim cudem zdobyli ta wersje?
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Sty 29, 2005 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polak potrafi - skoro w niektórych sklepach można "legalnie" nabyć koncert Rainbow Theater, czy "Queen In Nuce" to taki jeden kawałek z sesji BBC to pikuś.
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedlugo- w koncu!!!- nowa recenzja... Smile Teraz wszystko zalezy od MarciNa Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie, no!... czekamy.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem jaka płytka.... The Game ? Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 08, 2005 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafiony, zatopiony Smile
Recenzję już mam, teraz trzeba będzie kilka dni poczekać, aż zrobię stronę, bo po pierwsze czasu ostatnio mniej, a po drugie, co tu ukrywać, zawsze uważałem, że to jedna z najbrzydszych okładek płyt Queen.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 15, 2005 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmusiłem się i po kilku dniach oczekiwania można wreszcie zobaczyć efekt naszej współpracy. Od strony wizualnej - nic nadzwyczajnego, tak samo z resztą jak w oryginale.

Jak ja nie lubię okładki The Game...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw Cze 16, 2005 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna recka Wink czekam z niecierpliwoscią na następną... The Miracle Very Happy
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Cze 16, 2005 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
Świetna recka Wink czekam z niecierpliwoscią na następną... The Miracle Very Happy

Watpie. FLASH juz sie pisze...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - www Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek