FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Katowice
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o spotkaniach z innymi fanami ?
wspaniałe - ja tego potrzebuję
82%
 82%  [ 101 ]
bez sensu - nie widzę w tym nic ciekawego
10%
 10%  [ 13 ]
wole tylko duże zloty
7%
 7%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 123

Autor Wiadomość
Queen_Collector



Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 201

PostWysłany: Nie Cze 13, 2004 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał wyluzuj troche co?
_________________
...Z WYKSZTAŁCENIA - PEDAGOG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AgataQueen



Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 285
Skąd: Dęblin

PostWysłany: Nie Cze 13, 2004 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie moge.moja wina ze niedowidze?
_________________
"Tylko dobrzy umierają młodo
Po prostu lecą za blisko slońca
Będziemy pamiętać -Na zawsze..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sro Cze 16, 2004 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam, że za dwa dni 19 czerwca w sobotę spotykamy się pod Skarbkiem w Katowicach o godz. 16-tej :) Ekipka jest już spora (jak na polskie warunki) i będzie na pewno super. Udamy się do pubu Chimera i posiedziym tam do mniej więcej 21.

Jeżeli ktoś dopiero zauważył ten wpis a jest z oklicy (czy też z dalsza ale chciałby wpaść) to zapraszam na priv - jeżeli ktoś nie zna Katowic to ma zapewniony odbiór z dworca. W sumie pub znajduje sie bardzo blisko i nie idzie się zgubić czy coś ;)
Zresztą tak jak mówię, jeżeli ktoś jest zainteresowany to walić na priv i wszystko wyjaśnię.
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Cze 17, 2004 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Melina Bulsara napisał:
Wiesz MJK mamy bardzo blisko do siebie więc można się spotkać na rowerku czy coś takiego... kiedyś Wink
Co do spotkania w Katowicach to trzeba by się spotkać, np miesiąc przed zlotem i obgadać co i jak mniej więcej Wink


jestem za ! mam do was blisko ok 10-15 minut pieszo do mysłowic:D i okolo ...5-7 na rowerku....(no moze doliczmy 5 minut do wszystkiego Very Happy)bylo by juz nas 3 .... no i moze ktos jeszcze jest tak bardzo nas ze na rowerku Very HappyWink pozdrawiam
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Nie Cze 20, 2004 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i już po naszym spotkaniu...
Ogólnie było bardzo miło :] Najpierw świetna podróż piętrowym autobusem z pięknymi ludźmi czyli Asią, MJK, Tomkiem, Calineczką i Marcinem. Później spotkanie z Basią na dworcu, która była zestresowana bo było to jej pierwsze spotkanie z nami (zresztą tak samo jak Asi i Hamera), ale mówiła, że jej się podobało i będzie następnym razem na pewno ;) Następnie przy pięknej pogodzie (bo taka w tym czasie była) poszliśmy pod Skarbek, czyli stałe miejsce naszych spotkań i tam doszedł do nas Hamer. Czekaliśmy jeszcze chwilę, ale okazało się, że reszta się spóźni więc poszliśmy do pubu.
W pubie o nazwie Chimera-A byliśmy ekipą już drugi raz i znowu było miło. Szkoda tylko, że była jakaś zakręcona barmanka, która nie umiała znaleźć płyty Queen i musieliśmy muzę puszczać z szafy... ale co tam.
Czas upłynął nam bardzo szybko przy rozmowach, śmiechu i śpiewie :P W między czasie dołączyli do nas DonDiego z Marcinem oraz Qbik.
Gadaliśmy między innymi o zbliżającym się zlocie i szykuje się niezła ekipa no i zabawa ;)
Więcej ze spotkania nie pamiętam... Niestety tak wyszło, że któryś tam Żywiec okazał się być tym "o jednym za dużo"... ale wróciłem jakoś do domu cały upaprany, bo wieczorem było po prostu oberwanie chmury...
Pozdrawiam Was wszystkich Moi Drodzy, którzy byliście wczoraj ze mną, oraz tych, którzy nie mogli niesty być z nami - przede wszystkim Owcę, Magdę no i Cecylię...
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Cze 20, 2004 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze przyznać że spotkanie było zajebiste. Miałem również okazje poznać wielu nowych fanów Queen (wcześniej z tej paczki wymienionej przez Meline znałem tylko jego samego i Calineczke). Sam pobyt w Chimerze przebiegał spokojnie, było zabawnie, szkoda tylko że barmanka była jakaś naćpana i nie wiedziała jak się nazywa, ale co tam Razz (dobra nie była naćpana, tylko podpadła mi bo nie miała żadnej płyty Queen, a jak już daliśmy jej taką z żadkimi utworami Queen, Smile i Petera Strickeya (czy jakos mu tak) to piosenki przeskakiwały Sad ).
O powrocie nie bede wspominał, ale dziękuje Calineczce, Marcinowi i Tomkowi za reklamóweczke Smile Jestem Wam to dłużny.
Szkoda że kilka osób zaginęła pod koniec spotkania (kto wie o kim myśle niech się wpisze haha).

Ogólnie spotkanie było super. Nie moge doczekać się następnego w Krakowie, no i kolejnego w Katowicach w pubie Chimera - czy nie myślicie że mają nas już tam dosyć ?

Dziękuje Wszystkim za spotkanie ! Jesteście wspaniali, kocham Was
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Cze 20, 2004 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze nastepne spotkanie bedzie razem zemną i moim fumflem..... Razz
pozdrawiam fanów!!
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Magda:)



Dołączył: 11 Lis 2003
Posty: 541
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Cze 20, 2004 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja również mam nadzieję że nie zabraknie mnie na kolejnym spotkianiu w lipcu Razz Exclamation
_________________
Keep Yourself Alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Nie Cze 20, 2004 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, powracając do powrotu to ja byłem chyba jedną z tych osób, która "zaginęła pod koniec spotkania" :P, ale ja (mimo iż nic nie pamiętam) to zdążyłem na umówiony autobus a co niektórzy nie :P
Szkoda, że nie widziałem akcji z reklamówką heh, to musiało być coś :D

Następnym razem nie możemy zapomnieć o płycie, bo na szafie trzeba mieć drobne a my samymi grubymi operujemy ;)
W tej Chimerze to czy nas lubią czy nie to chyba i tak nas wpuszczą, bo jakoś takoś mało tam ludzi było a to przecież sobota była ;)

Mam nadzieję, że będą następnym razem z nami Ci wszyscy, których być nie mogło. A oto nasze najbliższe plany:

pomniejsze:
- jazda na rowerze gdzieś tam (okolice Chrzanowa)
- spotkanie w Jaworznie i walenie (w bębny :P)

główne:
- Kraków, 10 Lipiec
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Cze 20, 2004 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chrzanów na rowerku....Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy ile to kilosów z centrum tak około??Very Happy niewiem czy moj rower wytrzyma....Very HappyVery HappyVery Happy:Dzartuje tak na serio to mozna by zrobic wycieczke rowerowa cało dniowa.....Mysłowice...Chrzanów...Janów(tobaaaardzo blisko mysłowic) fajnie by było przy okazji wyrobilibysmy sobie miesnie nóg Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Cze 20, 2004 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał napisał:
Szkoda, że mieszkam na największym zadupiu w Polsce - Podlasiu, nie znam stąd żadnego fana. A szkoda.


ostatnio jak sie nudziłem na Geografii ( Laughing ) to patrzyłem na miasta ktore leżą niedaleko Nowego Miasta Lubawskiego, i Michał nie masz tak daleko ( w sumie ). Oczywiscie moge sie mylić Smile . I plus dla Ciebie :> , tak samo niedaleko jest Żuromin (tam Stack mieszka) Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Magda:)



Dołączył: 11 Lis 2003
Posty: 541
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Cze 21, 2004 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to wkipnijcie do zabrza na mikulczycką po mnie to razem zrobimy rundkę do NML Very Happy
_________________
Keep Yourself Alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Cze 21, 2004 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda:) napisał:
a to wkipnijcie do zabrza na mikulczycką po mnie to razem zrobimy rundkę do NML Very Happy


nie ma sprawy Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Cze 21, 2004 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, to wy jedźcie rowerkami na zlot, a ja sobie pojade pociągiem, okay Question

A co do jazdy na terenie śląsko - małopolskim, to jestem za. Musze Wam, ślązakom Razz pokazać nasze małopolskie walory turystyczne. Piekny rynek w Chrzanowie (jak zobaczycie to będziecie wiedzieć dlaczego jest taki piękny, albo napisze, że jest nietypowy. To jest chyba lepsze określenie chrzanowskiego rynku hehe Twisted Evil ). W okolicy jest kilka zamków więc zawsze można podjechać na zamek w Lipowcu czy do Tęczynka. Zresztą atrakcją turystyczną jest nowa placówka radia RMF-FM, które jest dość ciekawym objektem (Mars atakuje !). No a po drodze jest kilka wsi i w których jest zawsze min jeden monopolowy Smile To tak żeby nie jechać o suchym pysku Wink

MJK zaprasza więc do swojego królestwa chrzanowskiego. Zobaczcie jak bawi się szlachta Razz hahaha
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MJK napisał:
Piekny rynek w Chrzanowie (jak zobaczycie to będziecie wiedzieć dlaczego jest taki piękny, albo napisze, że jest nietypowy. To jest chyba lepsze określenie chrzanowskiego rynku hehe :twisted: )


Wczoraj miałem przyjemność być u Karoliny i odwiedziłem sobie ten nietypowy rynek. Naprawdę warto było dla tego widoku przejechać w upalne popołudnie 25 km na rowerze, pocąc się na maxa :] Jeżeli ktoś jeszcze tam nie był, nie widział to niech nadrobi zaległości, bo na prawdę warto ;)

:P
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Cze 25, 2004 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile jechałes tak czasowo?? bo moze warto sobie teraz w wakacje zrobic taka wycieczke Question Exclamation Idea
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Cze 25, 2004 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam Ciebie Melina, że wypowiem się w Twoim imieniu.
Czas jazdy z Mysłowic do Chrzanowa zajął Melinie godzinke (ma chłopak zdrowie i siły, ja nie wiem czy bym się odważył na takich kawałek drogi ...).
Zapraszam do Chrzanowa (zwiedzanie przepięknego rynku obowiązkowo, takze polecam spacer wzdłuz alei) a także do odwiedzenia zamków w Tenczynku, w Lipowcu, czy też skansenu w Wygiełzowie (moje miasto powinno mi chociaż raz podziękować za reklame, musze pogadać z burmistrzem Razz).

Przypominam także o spotkaniu fanów w Krakowie !
Dla ekipy śląskiej i dla chętnych fanów Queen z Krakowa odbędzie się mała ( Question ) wycieczka. Więcej szczegółów wkrótce na mojej stronie Smile
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Cze 25, 2004 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to szlo by zrobic taki cało dniowy wypad do Chrzanowa...(podziw dla M.B !!!)
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pią Cze 25, 2004 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie brawa dla tego pana na roweże Very Happy
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Cze 26, 2004 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie dodatkowym napedem dla rowerzysty moze byc np lecacy w uszach koncert z Wembley...np:D A kind of magic na pewno wyzwoli w nas dodatkowe siły Very Happy
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Magda:)



Dołączył: 11 Lis 2003
Posty: 541
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Cze 28, 2004 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może poprostu Bicycle Race Laughing ?
_________________
Keep Yourself Alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
SoQ



Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 271
Skąd: Częstochowa / Katowice

PostWysłany: Pią Lis 12, 2004 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej fani ze slaska!!! Very Happy
mam pytanie, organizujemy cos na 24 listopada(sroda)? Mysle ze mozna sie spotkac i pojsc na jakies piwko.Piszcie co o tym myslicie, bo czasu wbrew pozorom wcale nie zostalo tak duzo
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lis 12, 2004 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kurcze odpadam...ale daj znac Melinie on napewno coś będzie organizować i pogadaj z fanem z Rybnika z Łukaszem (john_deacon@op.pl) on napewno też sie nad tym zastanowi i....ktoś napewno jeszcze będzie Very Happy
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Magda:)



Dołączył: 11 Lis 2003
Posty: 541
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Lis 13, 2004 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak zwykle chętna na spotkania Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________
Keep Yourself Alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Lis 13, 2004 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem "za" jezeli chodzi o spotkanie, ale kurde jakos w weekend, najlepiej w sobote 27 listopada. Jakby na to nie patrzec to tez rocznica, tylko ze ceremonii pogrzebowej Freddiego. Ja w kazdym badz razie jestem otwarty na sobote. Zobaczy sie co jeszcze Mel powie. Smile
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
SoQ



Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 271
Skąd: Częstochowa / Katowice

PostWysłany: Nie Lis 14, 2004 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mi z kolei bardziej pasuje w tygodniu bo na weekendy zazwyczaj do domu wracam,bo nudy w tych Katowicach Razz
no nic,zobaczy sie jeszcze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sro Lis 17, 2004 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak... kolejna Rocznica.

Musimy uzgodnić kiedy się spotykamy. Ja tam wolę w środę, ponieważ to 24 i poza tym środek tygodnia i o miejsce w pubach nie ma co się martwić. Jednak sobota to 27 i ogólnie wolny dzień dla większości ludzi.
Pogadam z kim się da i ustalimy kiedy się spotkamy ale SoQ wydaje mi się, że chyba wypali sobota... Pewnie przyjedzie Wiki oraz Owca i Jowisz z Rybnika więc chyba bardziej będzie pasowała sobota. Poza tym Karolina będzie w środe w Krakowie co też nie jest dla nas plusem ;)
No nie wiem jak to jeszcze będzie. Musimy to ustalić.

Na początku chciałem aby wyglądało to tak, że spotkamy się w Kocyndrze w Chorzowie, ponieważ "ostatnio" puszczaliśmy tak koncerty Queen z dvd i było extra, ale niestety mają już dzień z Pearl Jam.
Pozostaje jakiś "zwykły" pub bez telebimu i tylko muza z cd jak się uda, no ale jak SoQ powiedział nie jest to najistotniejsze, spotykamy się po to aby się zobaczyć, pogadać i powspominać :)

Mam nadzieję, że nam to wszystko wypali!
Tyle na dziś :P

_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Lis 17, 2004 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel a może jakiś Pub w Mysłowicach ?!Bo w taki wypadku to może miał bym czas wpaść chociaż na "pół godzinki"ale to znów niepasi 99% osob Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy:Dale wogóle jest jakiś pub w okolicach M-ce gdzie by to zorganizować ?? To mogło by bc mini spotkanie (oczywiscie nie 24 ale np w poźniejszym terminie Very Happy)dla ludzi z okolic
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pią Lis 19, 2004 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Środa, godzina 16/17 (?), Katowice, pub Chimera-A.
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lis 19, 2004 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Melina Bulsara napisał:
Środa, godzina 16/17 (?), Katowice, pub Chimera-A.


A gdzie to tak dokładniej jest...jak bym tak przez przypadek był ??
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Następny
Strona 2 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek