FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
wiosna2005 trasa koncertowa!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Gru 13, 2004 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to... że mi to lotto Very Happy
Niech grają nawet pod nazwą Free... mi to wisi!
Tak wam powiem, że teraz liczy się sam pomysł... Sam KONKRETNY pomysł! Wreszcie po niepowodzeniach (GHIII+, Pepsi) zrodził się naprawdę świetny plan! To może być kolejne, świetne doświadczenie. Jak się już mogliśmy przekonać, nie wygląda to najgorzej...

Queen to nie Ronaldo - nie graja nazwiskiem Wink

Chociaż z drugiej strony - zespół był postrzegany jako "ciekawy zespół ze względu na nazwę..." (?)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Piotr^
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2003
Posty: 116
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 13, 2004 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We łbach im się poprzewracało! Zgłupieli na starość z biedy i z braku rozumu? Zamiast szurać po scenie w mocno wątpliwym składzie niech wydadzą niepublikowane dotąd materiały oraz nowe własne solowe nagrania. A jeśli już koniecznie muszą kolejny raz przejechać się "w te i we wte" po Europie, to niech jadą SAMI, bez nowego wokalisty.
Ot i cały mój komentarz.
EOT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Gru 13, 2004 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gościu... To jest dokładnie to samo co mówił wyżej Fenderek... Bo Queen nie zaczyna i nie kończy się na Freddie'm!

Tak w ogóle... Przecież Freddie nie może kierować poczynaniami "pozostałych". To głupie. Jeżeli można snuć jakiegokolwiek domysły, to mogę się założyć, że Freddie nie miałby nic przeciwko temu!

A po drugie, to "QUEEN" nie jest nazwą prywatną, wykupioną przez Freddie'go.. (?) Brian, Roger i John mają chyba "to prawo" używania jej...
Tymbardziej że "pałeczke" ma przejąć NIE BYLE KTO Exclamation

Myślę, że "Reaktywacja QUEEN" to dobra wiadomość dla wieloletnich i że tak powiem doświadczonych fanów.
Pamiętajcie: sam o sobie nie twierdzę, że jestem fanem.

Gość napisał:
We łbach im się poprzewracało! Zgłupieli na starość z biedy i z braku rozumu?

Zgłupiałeś to Ty do reszty pisząc takiego beznadziejnego posta!
Stary nie oznacza kiepski... Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Wto Gru 14, 2004 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kim ty jesteś, drogi Gościu, że im zabronisz jechać w trasę z Rodgersem i rozkażesz wydać niepublikowane materiały...? Laughing To że jesteś fanem nie oznacza, że masz jakiekolwiek prawo decydować o ich posunięciach. Roger i Brian nie są własnością swoich fanów i jeśli mają ochotę stworzyć coś nowego, a nie tylko odgrzebywać archiwa, jeśli chcą jeszcze sobie pokoncertować z bardzo dobrym (!) wokalistą, to mają do tego pełne prawo. To nie oznacza, że zbeszczeszczą pamięć po Freddiem(i inne takie patetyczne brednie). Zauważ, że nikt nie mówi, że Rodgers ma być nowym wokalistą Queen. Jest powiedziane, że na wiosnę w trasę po Europie jadą Queen i Paul Rodgers. A jak ktoś nie ma ochoty zobaczyć ich koncertu, to przecież nikt go tego nie zmusi... Ale takie marudzenie i z góry przekreślanie całego przedsięwzięcia to dla mnie głupota.

A tak na marginesie- jak można zgłupieć z braku rozumu. Rolling Eyes Masło maślane. Laughing
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Gru 14, 2004 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znakomity post, Sweet Lady... Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto Gru 14, 2004 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcą jechać to nikt im tego onie zabroni. Ja tylko chciałbym żeby wydawali niepublikowane na CD lub DVD koncerty z Freddiem, czy inne niepublikowane materiały.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Gru 14, 2004 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A najbardziej mi się jeszcze chce aby wydali płyte z nowymi kawałkami z Rogersem Smile


Nie ma przymusu chodzić na koncerty.

kTo chce może ich na nowych The Doorsów lub nie i w tym wypadku tak samo jest. Ja sama pojade(bo nie pójde bo do Polski nie dojadą Sad ) tylko dla Rogera i Briana a jesli wokalista nie bedzie męczył kawałków Q to będe happy. Po 2 kawałkach usłyszanych w wykonaniu Rogersa trudno mi go oceniać ale jestem pozytywnie nastawiona, niech jeszcze repertuar odpowiednio dobiora.

Już się szkole w twórczości Free Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Piotr^
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2003
Posty: 116
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 14, 2004 6:52 pm    Temat postu: do dagi! Odpowiedz z cytatem

heh
do dagi:
nie przezylasbys Briana jako wokalisty?
nie rozumiem dlaczego.
wystarczy osluchac kilku z jego piosenek ( i zaspiewanych przez niego tez ) (let me live, sleeping on the sidewalk, some day one day, all dead, sail away sweet sister, leavin` home ain`t easy itd) i moglabys sie zakochac w jego (jak powiedziala moja kumpela) gently glosie.
ale wiadomo, freddiego NIKT nie zastapi.

PS: gdzie znajdujesz takie rzeczy (ktore chcialabym poogladac!) jak "jak tworzona bohemian rhapsody" itd?
milo by bylo gdybys odpowiedziala
mumimka@wp.pl
4717174 - gg
:)
pozdrawiam.[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Gru 14, 2004 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Briana jako wokalisty-
nie te lata... Nie cwiczyl, ma ponad 55 lat... To juz nie ten glos...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Wto Gru 14, 2004 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jest to prawda. Podam mój sztandarowy przykład: WWRY w Modenie, 2003 - Bri nie dał rady i koniec. I nie tylko tu.
Nie wiem... moje obserwacje są takie, że Bri w nie swoich kawałkach (tj kawałkach Queen) nie dawał sobie rady, chyba za bardzo próbował naśladować Freda. Za to w solowych dziełach śpiewał świetnie.
[troszeczkę odchodzę od tematu]

Natomiast co do Rodgersa - jednak za słabo go znam, by go jakoś ocenić. Na koncert wybiorę się chętnie - bo chcę zobaczyć Queen live, a prawdopodobnie ze wszystkich możliwych opcji taka (czyli Queen z naprawdę dobrym wokalistą) jest najlepsza.
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Piotr^
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2003
Posty: 116
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 17, 2004 5:02 pm    Temat postu: traca koncertowa Queen - 2005. Odpowiedz z cytatem

http://serwisy.gazeta.pl/muzyka/1,21329,2444701.html

myślę, że warto zobaczyć co czytelnicy na forum napisali o tym pomyśle.
ja swoją wypowiedź też zamieściłem i sygnowałem imieniem "Piotr".
pozdrawiam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek