FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
METALLICA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

METALLICA: TAK CZY NIE?
TAK
70%
 70%  [ 111 ]
NIE
22%
 22%  [ 36 ]
ZYJE NA INNEJ PLANECIE I NIE ZNAM
6%
 6%  [ 11 ]
Wszystkich Głosów : 158

Autor Wiadomość
Faraday



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 476
Skąd: 25 dsf

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=8LWtb621DRg

Pełna wersja "The View".
_________________

last.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę, jakie to jest słabe.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy leciutko lepiej niż po tych 90 sekundach- ale tylko leciutko... na teraz St Anger wydaje mi się lepsze... przynajmniej nikt im nie zarzuci komerchy... Laughing

Nie bardzo wiem co ma to dać Metallice, jeszcze bardziej nie wiem co ma to dać Reedowi...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie bardzo wiem co ma to dać Metallice, jeszcze bardziej nie wiem co ma to dać Reedowi...


+1

Tylko okładka fajna.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak wolę Lou kiedy my nie przeszkadza żadna Metallica.
Nie mogę się doczekać projektu Metallica & Robert Wyatt.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdza się stara prawda że żeby śpiewać to trzeba mieć odpowiednie po temu warunki a żeby śpiewać muzykę metalową -wbrew temu co się sądzi - trzeba mieć wręcz świetne warunki głosowe.

A sam kawałek muzycznie też słaby..
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej napisał:
Prosta zasada im cięższy riff tym mocniejszy musisz mieć głos żeby to dobrze zabrzmiało więc nie wiem o co chodzi z tą współpracą z Lou Reedem.

Maciej napisał:
Potwierdza się stara prawda że żeby śpiewać to trzeba mieć odpowiednie po temu warunki a żeby śpiewać muzykę metalową -wbrew temu co się sądzi - trzeba mieć wręcz świetne warunki głosowe.


i tak w kółko MACIEJU



Cytat:
Nie mogę się doczekać projektu Metallica & Robert Wyatt.


rotfl
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewne rzeczy lepiej często przypominać bo niektórzy o nich nie pamiętają Twisted Evil

Swoją drogą to że nie zmieniłem zdania po przesłuchaniu całości a nie tak jak wcześniej sampla tylko źle świadczy o tym numerze...
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atrus napisał:
Jednak wolę Lou kiedy my nie przeszkadza żadna Metallica.
Nie mogę się doczekać projektu Metallica & Robert Wyatt.


Chciałeś powiedzieć Lars Ulrich.
Te gitary z Lou naprawdę fajnie wchodzą. Tylko ciągle jakiś facet chodzi i krząta się koło perkusji waląc w nią bezładnie...oh, wait.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shoryuken



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 358
Skąd: ja mam to k***a wiedzieć?

PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowa Meta z Reedem to idealny przykład na poparcie ściągania muzyki z netu. Dzięki czemu potencjalny fan-klient nie wyrzuci pieniędzy w błoto na totalne dno i chyba największe nieporozumienie ostatniego dziesięciolecia kierując się marką i tematyką... Nie jestem w stanie przesłuchać pierwszej płyty. St. Anger to przy tym arcydzieło. Nawet w treść nie chce mi się wnikać. Nie rozumiem w jaki sposób takie przedstawienie wdzięcznego przecież tematu miałoby być lepsze od sztuki teatralnej... Kwotę przeznaczoną na te płytę lepiej ulokować w nowym solowym Wilsonie czy Airbagu bądź w którejkolwiek z naprawdę wielu znakomitych płyt, w które obrodził ten rok Rolling Eyes
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Shoryuken10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy fanem Mety nie byłem i nie będę ale czytając w ostatnim tygodniu mnóstwo muzycznych portali natknąłem się na różniaste recenzje tej płyty. Lubię niekiedy posłuchać czegoś zupełnie innego i wczoraj ukradłem ten album by się przekonać jak wyszło. Wyłączyłem po czwartym utworze bo qrwa nie mogłem dosłyszeć co Reed śpiewa, tak miażdży jego wokal instrumentarium Mety na tym albumie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dotrwałem do końca.

Zgadza się, St Anger przy tym to arcydzieło.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slyszalem na razie jeden kawalek i mam gdzies w zakladkach strone do odsluchu calosci w necie i.... do tej pory nie kliknalem tam, bo sie boje po tym, co uslyszalem w tym jednym kawalku...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady. Lulu to przy St. Anger arcydzieło. Gorzej wypada, jeśli porównać ją do Berlina czy Transformera, żeby wymienić te najbardziej oczywiste. Są fragmenty, przez które faktycznie ciężko przebrnąć, ale na pewno nie jest tak strasznie, jak to w internetach malują. Dwa pierwsze utwory są świetne, potem poziom trochę siada, ale przy Cheat on Me wraca. Drugą płytę łykam w całości. A - brzmienie albumu jest znakomite.
Naprawdę nie ma się co pastwić nad tą płytą. A do końca wytrwać warto - ostatni utwór jest jednym z najlepszych.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałem całej płyty, ale ostatnio The View z każdym odsłuchem jest coraz lepsze. Jak kilka razy przesłucham na pewno coś skrobnę na jej temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 1:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.polskieradio.pl/6/3/Artykul/474746,Fani-Metalliki-grozili-Lou-Reedowi-Zastrzelimy-Cie Laughing Laughing Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesłuchałem coś tam z tej płyty i wam powiem, że przebili Jaggera śpiewającego rege. A to było trudne jak cholera.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Przesłuchałem coś tam z tej płyty i wam powiem, że przebili Jaggera śpiewającego rege. A to było trudne jak cholera.


Superheavy w porównaniu z Lulu to arcydzieło Razz.

Dawno nie słyszałem bardziej wymęczonego albumu niż Reed&Metallica.Ciężko było przebrnąć do końca,ale dotrwałem.Mimo to,więcej do tej płyty nie wrócę.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktos jeszcze sluchal calosci i chcialby sie wypowiedziec? Razz nie mowie juz, ze na blogu, ale chociaz tu Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciał, ale słyszałem i am the table i czytałem różne recenzje, więc się boję.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałem pierwszą płytę. I nie rozumiem tak ostrego traktowania. Otwarcie jest naprawdę fajne. View przesłuchałem kilka razy i lepiej niż za pierwszym, choć to imo jedna ze słabszych rzeczy. Za to Pumping Blood i Cheat On Me są imo świetne.
Zgodzę się, że wokale są najsłabszym punktem albumu. O ile taka recytacja naprawdę fajnie by się sprawdziła w jednym czy dwóch momentach to jak pojawia się niemal na całej płycei to zaczyna być irytująca. Plus Metallica go nieco zagłusza przez co powstaje zbędny chaos imo. No i wokale James'a i Lou totalnie do siebie nie pasują. Fakt że często Reed brzmi jakby miał się przekręcić na drugą stronę, ale w takim klaustrofobicznym Pumping Blood robi to jakiś klimat. Szkoda że chyba tylko tam.
IMO bardzo niesprawiedliwie oceniony(mówię o ogólnych opiniach w necie takich jak ta z linka Mandeya Wink). Nie żeby to był jakiś super dobry album, ale tragiczny to też nie jest. Porównania do St Anger to już w ogóle dla mnie przegięcie Wink
Problem polega chyba na tym, że fani spodziewali się kolejnej płyty Metallici, a dostali coś co płytą Metallici w żadnym wypadku nie jest. Jest to płyta totalnie niszowa (nie mówię, że jakaś ambitna, dobra czy wielka) sygnowana w połowie nazwą Mety. No cóż panowie musieli się liczyć z czym to się wiąże. Zwłaszcza że to przecież nawet bardziej album Lou niż Mety. Fajnie że po mega zachowawczym Death Magnetic (które lubię) pokazali że nadal mają jaja. Lou znam trzy płyty i to te klasyczne, więc ciężko mi się wypowiedzieć jak Lulu odnosi się do jego dorobku. Na tyle co się orientuję to o wiele temu bliżej było do Velvetów niż jego solowych poczynań.
A sam materiał? Do dwóch wspomnianych kawałków pewnie będę wracał, co do reszty to wątpię. No i pozostaje jeszcz druga płyta, z której jak dotąd słyszałem słyszałem Little Dog i dość bardzo mocno średnio.

a, no i warto wspomnieć o bardzo fair zachowaniu muzyków w postaci możliwości darmowego odsłuchu przed zakupem. chyba sporo internetowych bluzgatorów zdaje się o tym zapominać zarzucając, że meta się sprzedała (no lol kurwa).
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
I nie rozumiem tak ostrego traktowania.

Ja rozumiem. Taki album jak Lulu z definicji jest skazany na skrajne opinie. Zresztą Lou ma już doświadczenie w takich sytuacjach - wystarczy porównać, co krytyka pisała w momencie wydania o płycie z bananem, Berlinie czy Metal Machine Music (chociaż w tym przypadku zupełnie słusznie) z tym, co pisze się o tych albumach teraz. Nie zamierzam sugerować, że Lulu jest płytą tej klasy co debiut VU czy Berlin, ale analogia jest wyraźna. Tyle, że dochodzi kwestia zaangażowania Metalliki czyli jakieś +1000 do zainteresowania mediów i w ogóle publiki - bo mimo wszystko, gdyby płytę wydał sam Reed, to kupiłoby ją piętnaście osób, w tym jego żona, John Zorn i pies z kulawą nogą. Hasło "nowa płyta Lou Reeda" jest nieporównywalnie mniej seksowne niż "nowa płyta Metalliki", nawet, jeśli to drugie mija się z prawdą dość znacznie.


A sama muzyka? Broni się. Mi się podoba. Ten ciężki, perwersyjny klimat z płyt Reeda zaskakująco dobrze współbrzmi z chłodnymi, tnącymi riffami Mety. Wiem, że "tu i tak nikogo nie przekonam", Laughing ale ja ten klimat kupuję i koniec. Znakomity jest otwieracz (nawet, jeśli Hetfield trąci wiochą w tych swoich zaśpiewach), bardzo dobry The View (tu z kolei James wypada bardzo dobrze), ale najlepsze są te najdłuższe - zwłaszcza Cheat on Me i Junior Dad. Te to dopiero mają klimat - majaki starego heroinisty doprawione takimiż wokalami i świetnym aranżem, gdzie Lou wypluwa z siebie wszelkie możliwe negatywne emocje (część słuchaczy także, jak sądzę), a Metallica robi to, co do niej należy - czyli akompaniuje. W ogóle druga płyta >>> pierwsza płyta. Bardziej ekstremalna, klaustrofobiczna, pokręcona. Taka, jaka powinna być.

Gdybym to miał jakoś przekuć na numerki, to nie wiem - 7/10, w porywach do 8, ale raczej nie więcej. To dobra płyta, ale żadne znów arcydzieło. Mimo wszystko polecam.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vimes



Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 136
Skąd: królewskie krakowy

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się również podoba. Co prawda liczyłem na więcej, na lepiej, ale... mimo wszystko daje radę. Szczególnie Frustration, moj faworyt.
_________________
"Cokolwiek, kiedykolwiek, gdziekolwiek, bez żadnego uzasadnienia" - Zappa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atrus napisał:
A sama muzyka? Broni się. Mi się podoba. Ten ciężki, perwersyjny klimat z płyt Reeda zaskakująco dobrze współbrzmi z chłodnymi, tnącymi riffami Mety. Wiem, że "tu i tak nikogo nie przekonam", Laughing ale ja ten klimat kupuję i koniec. Znakomity jest otwieracz (nawet, jeśli Hetfield trąci wiochą w tych swoich zaśpiewach), bardzo dobry The View (tu z kolei James wypada bardzo dobrze), ale najlepsze są te najdłuższe - zwłaszcza Cheat on Me i Junior Dad. Te to dopiero mają klimat - majaki starego heroinisty doprawione takimiż wokalami i świetnym aranżem, gdzie Lou wypluwa z siebie wszelkie możliwe negatywne emocje (część słuchaczy także, jak sądzę), a Metallica robi to, co do niej należy - czyli akompaniuje. W ogóle druga płyta >>> pierwsza płyta. Bardziej ekstremalna, klaustrofobiczna, pokręcona. Taka, jaka powinna być.


Ano, mi też się Lulu podoba. Myślę, że bardziej, niż ostatnie dwie płyty Mety. Brzmi to soczyście, Metallica sunie niczym ciężki walec, a Lou dokrasza wszystko swoją recytacją. Cieszy też fakt, że chłopaki zrobili to, na co mieli ochotę, a nie to, na co mieli ochotę fani.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://youtu.be/4h7i-zeNHJE

jakby ktos jeszcze nie widzial...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lis 12, 2011 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaprawdę, trzeba mieć dwa odbyty zamiast uszu żeby z upodobaniem słuchać tych fałszy i jęków Reeda. Confused Jedyny plus jaki widzę podczas tego występu, to całkiem fajna broda Roberta. Laughing Ściągnąłem Lulu w dniu premiery i naprawdę bardzo chciałem polubić lub przynajmniej zrozumieć ten album, lecz w połowie drugiego utworu po prostu wyłączyłem i wyrzuciłam go z dysku. Nie rozumiem jak można słuchać stękania jakiegoś dziada, który nie potrafi się utrzymać w tonacji... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Lis 12, 2011 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmusiłem się do przesłuchania linka od Bizona. I... wiecie - sam utwór nie jest taki znowu zły. Gdyby "nastroić" Reeda i jakoś go dobrze wmixować w wokale chłopaków z Mety, byłoby to nawet dość słuchalne. Teraz, cóż - na pewno nie przyciągnie nowych fanów ani Mecie, ani - tym bardziej - Reedowi... Rolling Eyes

Właściwie brzmi to, jakby Reed pierwszy raz w ogóle czytał tekst z promptera. Jednym słowem - masakra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Lis 12, 2011 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dołączę się do szpanu na lubienie Lulu- poza Junior's Dad nie ma tam nic. Nie mam dziś czasu na takie pierdoły. Podobny stopień emocjonalnego zaangażowania jak przy tym albumie przeżywam wiercąc udarem w ścianie.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 12, 2011 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dołączę się do szpanu na zjeżdżanie Lulu. Smutna prawda o mnie.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Następny
Strona 27 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek