FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Inny problem z Queen

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bulsara



Dołączył: 02 Lis 2004
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 23, 2004 11:39 am    Temat postu: Inny problem z Queen Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nasz super zespół jest tak niedoceniany. Ostatnio widziałem materiał o Live Aid, gdzie zachwycano się całym przedsięwzięciem, a także występującymi znakomitymi gwiazdami (np. G Michaeal, Status Quo, Phil Collins itp.) Oczywiście o Queen ani słowia ... A kiedyś uważano, że to Queen dał najlepszy występ, rozkręcił całą imprezę, zadowolił nawet swych przeciwników. Inni artyści musieli chcąc, niechcąc, przyznać że Queen był tego dnia bardzodobry. Najlepszy. Ale dziś nikt o tym nie pamięta ... Wkurza mnie to! Często, gdy wymienia się sławy, legendy, nikt nie wspomina o Queen...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avi



Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 96
Skąd: Krakow

PostWysłany: Wto Lis 23, 2004 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem kiedy to słuchałes ale mnie ostatnio tez ruszyło .Mowili o najwiekszych koncertach wszechczasow i wspominali wlasnie Live Aid .zachwycali sie rożnymi wykonawcami i całym koncertem , czekalam z niecierpliwoscia ze powiedza tez cos o Queen - niestety nie powiedzieli , nawet nie pisneli słowka jakby Ich tam wogole nie było Exclamation Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Lis 23, 2004 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było w TVP3 w magazynie "Teleplotki" o ile się niemylę...mnie też to bardzo wkurzyło....Status Quo chyba niebyło "takimi" gwiazdami skoro byli supportem przed Queen ?!
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto Lis 23, 2004 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen był najlepszy tego dnia, ale inni tegoo niedostrzegają, albo nie chcą tego dostrzec. Ale mało mnie to obchodzi, dla mnie Queen jest (był tego dnia) najlepszy i dla mnie to się liczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pafnucy



Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 227
Skąd: Piechowice/Jelenia Góra

PostWysłany: Wto Lis 23, 2004 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj na VH1 lecial caly dzien o Live Aid ...i bardzo dużo czasu poświęcili właśnie Queen....byl wywiad z Brianem i Rogerem...pokazali WWRY i Bohemian Rhapsody i EEEELOOO Wink o Queen jeszcze mówili: Dżordż Majkel ,Elton Dżon ,Bob Geldof i inni...nie pamiętam już jacy Wink
_________________
RUNNING WILD!
------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Lis 25, 2004 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W którymś z wydań "MopMan'a" (ale dość dawno), Leszczyński mówił o Live Aid i jego wypowiedź była utrzymana w stylu "Gwiazdą wieczoru było Queen, które przyćmiło innych wykonawców". Pokazali nawet pokaźny (kilkunastosekundowy Wink ) fragment "We Are The Champions" wykonywanego na tej imprezie.
Jak widać, nie wszyscy zapominają, kto tak naprawdę rządzi(ł). A tak poza tym, Leszczyński ma dobry biu... eee... gust Very Happy .
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Czw Lis 25, 2004 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami. Np lubi Queen, Boba Dylana i to mu się chwali. Ale z drugiej strony potrafi cały program poświęciźć na jakies płaskie hiphopowe ścierwo.
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Lis 25, 2004 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
Czasami. Np lubi Queen, Boba Dylana i to mu się chwali. Ale z drugiej strony potrafi cały program poświęciźć na jakies płaskie hiphopowe ścierwo.


Trudno się z Tobą nie zgodzić. Ale też trudno nie stwierdzić, że polski Idol to m.in. dzięki Leszczyńskiemu trzymał jako-taki poziom. "Jako-taki" nie znaczy "dobry", ale w porównaniu z innymi - zagranicznymi - edycjami byliśmy o kilka klas do przodu. Jurorzy zdecydowanie tępili tandetę i kicz (w złym znaczeniu tych słów) tam, gdzie tylko się dało.

No, ale kończę już i przepraszam za offtopic.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek