FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Zmiany wyglądu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Paź 27, 2004 3:35 pm    Temat postu: Zmiany wyglądu Odpowiedz z cytatem

Czy nie uważacie, że Freddie strasznie się zmieniał? Tzn. od początku istnienia zespołu gdzieś tak do końca The Game i początku Flash Gordon (no m.in gdzieś tak...) tak jakby inny człowiek... Wczesne lata Queen - Freddie "chudy na twarzy", długie włosy... potem troche krótsze włosy i wreszcie The Game - gdzie nie miał już długich włosów. Potem zapuścił wąsy - czy nie uważacie, że ta zmiana była wręcz niewiarygodna pod tym względem że była to zmiana jakby na innego człowieka...

prosze sobie jeszcze skojarzyć Freddiego z okładki "Queen II"
No i...?
Jak widać naprawdę się zmieniał... Jakby innego podkładali... Laughing - ale nia ma co... Freddie jest TYLKO jeden Exclamation

Można o tym podyskutować Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Paź 27, 2004 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj zmienial sie zmienial... nawet pare osob ktore jako tako interesuja sie muzyka nie moglo sie nadziwic jak pokazalem im zdjecia Freddiego z lat '70 i dla przykladu z lat '80....

niestety trzeba tez dodac ze Freddiego strasznie zmienila choroba-AIDS Crying or Very sad porownajcie sobie jego zdjecie np z trasy Magic Tour z jakims zdjeciem no chocby z wideoklipu ...Days Of Our Lives...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Paź 27, 2004 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmawiajmy o lepszych czasach czyli do Magic.

No a może Freddie to kosmita?
lata 70 to prawdziwy Freddie Bulsara a po którejś wizycie w Japoni Godzila go porywa i podstawia sobowtóra (E.T siedzi w gumowej powłoce, tylko go rozdyma więc wychodzi grubszy na twarzy clip do Flasha). aby ukryć liczne luki pod nosem przylepiają monstrualne wąsiska co widac na clipie do Flasha, jak biedak opluwa mikrofon Smile Kolejny eksperyment to zakrycie wiązki kabelków na czole dowód Play the game Smile A że E.T ma spory odwłok na koncertach trasy Magic można wyraźnie zauważyć brzuszek piwny Freddiego kosmity Wink

Niestety w roku 86 powraca Freddie Bulsara uwolniony z rąk Godzili co zmieniło jego wygląd diametralnie. W 91 postanawia sam przyłączyć do Godzili i zamieszkać na jednej z planet układu MX001737 Sad
Do dziś w Planetarium w Monachium robią śledzenia planet w tym układzie aby wyśledzić dalsze losy Freddiego B.
Ostatnio widziano jak Brian często odwiedza centrum astronomiczne oraz prowadzi w BBC program pt: Poszukiwania planety XCT647? Czyżby znał dokładną lokalizacje nowej przystani wokalisty? Prawdopodobnie chce dokonać podróźy międzyplanetarnej i osiąść tam aby zapomnieć o musicalu, w którego realizacje wkopał go John. Który tylko udaje,że go nie ma.

Wink

To na tyle. To tylko bajka z powodu zmęczenia umysłu.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Sro Paź 27, 2004 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
To na tyle. To tylko bajka z powodu zmęczenia umysłu.


Shocked Jak piszesz takie rzeczy, gdy twój umysł jest zmęczony, to aż się boję pomyśleć, co by było gdyby był wypoczęty... Wink Laughing
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek Szychowski



Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 100
Skąd: Lodz

PostWysłany: Sro Paź 27, 2004 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taak... Wszyscy ludzie się zmieniają. Doszedłem do tego odkrywczego wniosku spoglądając na moje zdjęcie ze szkolnej legitymacji:) Ale a propos Freddiego, to nie wiem czy podzielacie mój punkt widzenia, ale jego wygląd z upływem lat (oczywiście pominąwszy ostatni, smutny etap) zmieniał się na lepsze. Możecie lubić jego wąsy albo nie, ale musicie się zgodzić ze stwierdzeniem, że im starszy tym przystojniejszy (coś jak Sir Sean Connery), co daje pewne nadzieje na przyszłość takim żuczkom jak np. ja:)
_________________
One flesh, one bone,
Two tits, John Deacon.
One heart, one soul,
one... sex position!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Sro Paź 27, 2004 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek Szychowski napisał:
Ale a propos Freddiego, to nie wiem czy podzielacie mój punkt widzenia, ale jego wygląd z upływem lat (oczywiście pominąwszy ostatni, smutny etap) zmieniał się na lepsze. Możecie lubić jego wąsy albo nie, ale musicie się zgodzić ze stwierdzeniem, że im starszy tym przystojniejszy


Zgadzam sie z tobą. Nie rozumiem, dlaczego tylu dziewczynom Freddie podoba sie z lat 70.- do mnie w ogóle nie przemawia jego wygląd z tamtego okresu. Za to nie wyrzuciłabym z łóżka Razz Freddiego ala lata 84-88. Moim zdaniem super wyglądał za czasów Barcelony, już bez wąsów, ale i te nieszczęsne wąsiska aż tak bardzo mi nie przeszkadzają. No i figura Freddiego zmieniła się w latach 80 na korzyść- już nie był takim chudzielcem, widać było, że czasem zagląda na siłownię. Smile No a poza tym podobał mi się trochę bardziej konwencjonalny sposób ubierania, który mu świetnie pasował- nie żadne obcisłe satynowe spodnie, świecidełka itd. jak w latach '70. Dla mnie super.

No to już teraz chłopaki wiecie, jakich facetów lubię. Wink Smile

Jacek Szychowski napisał:
co daje pewne nadzieje na przyszłość takim żuczkom jak np. ja:)


Laughing
Ej trochę wiary w siebie- założę się, że dziewczyny nie mają cię wcale za żuczka. Wink
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Paź 27, 2004 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek Szychowski napisał:
Taak... Wszyscy ludzie się zmieniają. Doszedłem do tego odkrywczego wniosku spoglądając na moje zdjęcie ze szkolnej legitymacji:) Ale a propos Freddiego, to nie wiem czy podzielacie mój punkt widzenia, ale jego wygląd z upływem lat (oczywiście pominąwszy ostatni, smutny etap) zmieniał się na lepsze. Możecie lubić jego wąsy albo nie, ale musicie się zgodzić ze stwierdzeniem, że im starszy tym przystojniejszy (coś jak Sir Sean Connery), co daje pewne nadzieje na przyszłość takim żuczkom jak np. ja:)


ja bym powiedzial ze na poczatku lat '80 kiedy Freddie nie mial jeszcze wasow ale mial krotkie wlosy, to wygladal 'najgorzej' z wszystkich okresow...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Sro Paź 27, 2004 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorzej to dla mnie wyglądał w '81 np. podczas koncertów w Buenos, Sao Paulo itd., kiedy miał taką beznadziejną fryzurę (trochę dłuższe z tyłu, beznadziejna grzywka)- okropność. Na szczęście szybko zmienił fryzurę.
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dolores



Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 251

PostWysłany: Sro Paź 27, 2004 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freddie był śllicznym chłopczykiem - okres pierwszych płyt. Potem pedalski wąsik i koniec, ale przez cały czas w oczach k.......

Ale tak na poważie najbardziej ubóstwiam go w okresie The Miracle czy Barcelona itd. To prawda, że był jak wino, szkoda, że nie przekonamy się jakby wyglądał teraz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Sro Paź 27, 2004 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak moze byc pedalki wąsik
powiem wam ze jakbym niewiedział to bym za chiny niepowiedział ze Freddie miał inną orjentację takze gdzie tu pedalski wąsik?? Evil or Very Mad
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jacek Szychowski



Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 100
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Paź 28, 2004 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
jak moze byc pedalki wąsik
powiem wam ze jakbym niewiedział to bym za chiny niepowiedział ze Freddie miał inną orjentację takze gdzie tu pedalski wąsik?? Evil or Very Mad


A widziałeś "Body Language"? Very Happy

Hm... Wkraczamy na grząski teren Wink Wąsów Freddiego indeed nie należy traktować jako jednoznacznego symbolu jego orientacji seksulanej... Np. Lech Wałęsa ma całkiem podobne wąsy, a gejem nie jest, czego dowodem może być żona Danuta i ośmioro dzieci:D Very Happy Very Happy. Inna sprawa, że WTEDY, na początku lat '80, a szczególnie w Anglii i USA, wąsy i obcisłe, skórzane wdzianka jednak coś znaczyły. Na dowód mogę przedstawić chociażby poniższy text z pewnej australijskiej gazety (znalezione na www.kontraband.com). Poziom dowcipu żenujący, ale udowadnia pewną tezę: wąsy Freddiego i skórzane spodenki są utożsamiane z odmienną orientacją...

"Q:Dear Bruce, I am beginning to suspect I am gay. I wear leather trousers and have just grown a Freddie Mercury moustache. I don't know who to turn to.
A. Get a grip of yourself man. Face facts, be logical: You're a raving poofter, no one likes you, get a gun, blow your brains out."
_________________
One flesh, one bone,
Two tits, John Deacon.
One heart, one soul,
one... sex position!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek Szychowski



Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 100
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Paź 28, 2004 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, poniżej jeszcze, na wszelki wypadek, tłumaczenie*:

P: Drogi Brucie, zaczynam podejrzewać, że jestem gejem. Noszę skórzane spodnie i właśnie zapuściłem wąsik a'la Freddie Mercury. Nie wiem co robić.
O: Weź się w garść, chłopie. Spójrz prawdzie w oczy - jesteś napalonym pedziem, nikt cię nie lubi, weź pistolet i huknij sobie w łeb.

*tłumacz w żaden sposób nie identyfikuje się z zaprezentownym powyżej sposobem myślenia!!!
_________________
One flesh, one bone,
Two tits, John Deacon.
One heart, one soul,
one... sex position!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 28, 2004 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, wszyscy się zmieniamy z wiekiem, jak zaczęłam być fanem Queen (1980 rok), też wyglądałam inaczej niz teraz... Tak, jak w tej chwili, wyglądam mniej więcej od 10 lat, a Freddie był artystą, pewnie lubił często się zmieniać, zresztą nie tylko On, wszystkie gwiazdy zmieniają swój image co kilka lat.
W latach 70-tych bardzo modne były długie włosy u mężczyzn i na palcach można było policzyć muzyków z krótkimi włosami.
Nie będę się wypowiadać na temat urody Freddiego, bo to nie On jest moim "debeściakiem" w Queen, wygląd Freddiego nie miał dla mnie specjalnego znaczenia, ważny był Jego głos.
Pozdrowionka!
PS. To mój 200 post!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Frederick



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 136

PostWysłany: Pią Paź 29, 2004 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś słyszałem, że Freddie robił operacje plastyczne!!
Dobre nie? Przecież czasem wystarczy sobie patrząc na jego zdjęcie domalować lub usunąć w myślach wąsy i to ten sam człowiek
Pozdrawiam
_________________
Breathe, breathe in the air...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dolores



Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 251

PostWysłany: Pią Paź 29, 2004 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było moim zamysłem urazić kogoś pisząc pedalski wąsik. Po prostu wolę u facetów albo bez zarostu, albo nomalnie wypielęgnowana, subtelna bródka, dokładnie tak jak w Scandal czy Breakthru. Freddie był wtedy bardziej męski i to był strzał w dziesiątke. Bez zarostu też wyglądał super. W moim odczuciu najbardziej wtedy podkreslał swoją egzotyczna urodę i super karnacje. Jest to oczywiście zdanie subiektywne, każdy ma różne gusta, nie każdej kobiecie pododba się Freddie. Dla mie z zespołu był naj pod każdym względem, no bo najzwyklej w swiecie kocham brunetów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Paź 29, 2004 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dolores - co do wyglądu Freddie`go to zgadzam się z tobą w 100% - rok 1989 wideoklipy "Scandal", czy "Breakthru" to zdecydowanie najlepszy imidz wokalisty.
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pią Paź 29, 2004 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdyby jeszcze nie ten smutny wyraz twarzy (moim zdaniem) w tych teledyskach to byloby perfect Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Jacek Szychowski



Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 100
Skąd: Lodz

PostWysłany: Pią Paź 29, 2004 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:
gdyby jeszcze nie ten smutny wyraz twarzy (moim zdaniem) w tych teledyskach to byloby perfect Wink


Yeah - ogłaszam mały plebiscyt: na którym teledysku do "The Miracle" Freddie wygląda... najsmutniej? Moim faworytem jest "Scandal" - Fred ma takim taki wyraz twarzy jakby go wszystkie zęby bolały. Prawie nie widać jego oczu, tylko takie zwężone szparki... Ten teledysk musiał go naprawdę dużo kosztować.
_________________
One flesh, one bone,
Two tits, John Deacon.
One heart, one soul,
one... sex position!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pią Paź 29, 2004 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek Szychowski napisał:
art_mar napisał:
gdyby jeszcze nie ten smutny wyraz twarzy (moim zdaniem) w tych teledyskach to byloby perfect Wink


Yeah - ogłaszam mały plebiscyt: na którym teledysku do "The Miracle" Freddie wygląda... najsmutniej? Moim faworytem jest "Scandal" - Fred ma takim taki wyraz twarzy jakby go wszystkie zęby bolały. Prawie nie widać jego oczu, tylko takie zwężone szparki... Ten teledysk musiał go naprawdę dużo kosztować.


zgodze sie ze "Scandal" mimo iz na reszcie teledyskow Freddie przeciez wyglada podobnie ale jakos w "Scandalu" to jakis smutnawy jest...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Paź 29, 2004 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Scandal" albo "Breakthru"... choć musiałbym długo pomyślec...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pią Paź 29, 2004 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choroba zbierała żniwa, ale mimo tego Freddie do końca znakomicie się prezentował nawet podczas These Are The Days...
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pią Paź 29, 2004 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Choroba zbierała żniwa, ale mimo tego Freddie do końca znakomicie się prezentował nawet podczas These Are The Days...


jak pierwszy raz zobaczylem ten teledysk to... zachcialo mi sie smiac... z wyglupu Freddiego (ten jego usmiech) miedzy pierwsza zwrotka a refrenem bodajze... kto widzial klip, ten raczej wie o co biega Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pią Paź 29, 2004 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:
Marcin napisał:
Choroba zbierała żniwa, ale mimo tego Freddie do końca znakomicie się prezentował nawet podczas These Are The Days...


jak pierwszy raz zobaczylem ten teledysk to... zachcialo mi sie smiac... z wyglupu Freddiego (ten jego usmiech) miedzy pierwsza zwrotka a refrenem bodajze... kto widzial klip, ten raczej wie o co biega Wink
No faktycznie Freddiemu się zdażało czasem puścić śmieszną minę Wink np. w Im Going Slightly Mad Wink
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Paź 29, 2004 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:
gdyby jeszcze nie ten smutny wyraz twarzy (moim zdaniem) w tych teledyskach to byloby perfect Wink


Myślę, że jakbyś był w średnio zaawansowanym stadium AIDS i wiedział, że twoje plany na przyszłość zamykają się w najbliższych dwóch latach, to też by ci nie było do śmiechu.
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jacek Szychowski



Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 100
Skąd: Lodz

PostWysłany: Pią Paź 29, 2004 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą wyczytałem na queenzone forum, że ujęcia Freda w błękitnej koszuli z teledysku "Headlong" pochodzą z... kwietnia '91. Wierzyć mi się nie chce...
_________________
One flesh, one bone,
Two tits, John Deacon.
One heart, one soul,
one... sex position!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avi



Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 96
Skąd: Krakow

PostWysłany: Sob Paź 30, 2004 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dolores zgadazam sie z Toba - Scandal. Brekthru i moze jeszcze I want it all tu Fredie podoba mi sie najbardziej.
Jednak lubie go rownież z wąsami - sa ok.- niezły z Niego przystojniaczek, Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Paź 30, 2004 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avi - czy ty się czasem nie udzielasz na www.film.org.pl czy to tylko wytwór mojej chorej wyobraźni?
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Sob Paź 30, 2004 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek Szychowski napisał:
Przed chwilą wyczytałem na queenzone forum, że ujęcia Freda w błękitnej koszuli z teledysku "Headlong" pochodzą z... kwietnia '91. Wierzyć mi się nie chce...
A These Are The Days z czerwca?
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Paź 30, 2004 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We Fredie`em po prostu tkwiła wola życia - to 50% szansy na sukces. A wytrzymac tyle przy takiej chorobie to właśnie sukces.
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Avi



Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 96
Skąd: Krakow

PostWysłany: Sob Paź 30, 2004 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie nie udzielam sie na tej stronie.pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek