FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
On Fire- At The Bowl
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 2:06 pm    Temat postu: On Fire- At The Bowl Odpowiedz z cytatem

Juz mam- i CD i DVD- nie moge sie tylko doczekac powrotu z pracy do domu- jeszcze az 4 godziny!!! Alez mnie roznosi...!!! Ktos jeszcze juz nabyl...? Dawac- wrazenia!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacytuję co mi napisał kolega:
Cytat:
Dzis mamy 25.X... juz od wczoraj podekscytowanie! Dzis rano pobudka o 7 i myslenie gdzie by tu pojechac, Arkadia a moze MM a moze....

W koncu padlo na MM na Gorczewskiej. I tak o 10 czasu srodkowowarszawskiego stalem sie szczesliwym posiadaczem zapisu MK Bowls.

Po obejrzeniu koncertu i bonusow jestem rozczarowany... owszem--- obraz i dzwiek na najwyzszym poziomie ale bonusy marne....Sad(( Wembley to juz bylo cos ale to??? Kilka wywiadzikow, zdjec, urywki z Wiednia82 i Japonii ktore zna juz kazdy fan....

Sam koncert na DVD1-- hmmm, zaskakiwaly mnie tylko te sceny kt nie widzialem, bo reszte znalem z SVCD.

Producenci(= BM+RT) stracili w moich oczach jedna rzecza... jest taki moment jak Fred spiewa Fat Bottomewd Girls gdzie totalnie pada mu glos jak chce zaspiewac wysoko... slychac to doskonale na bootlegu i na VCD. Jak bardzo bylem zdziwiony gdy Fred na DVD zaspiewal ten fragment nisko a po falszu nie bylo milisekundy sladu!!!! SKANDAL!!! Przeciez KAZDY FAN zna ten koncert, kazda jego minutke, wiec po co tak falszowac oryginalny zapis?? Przeciez Fred to tez byl czlowiek i jak kazdy mial prawo zeby siadl mu glos... nawet na te 4 sekundy!!! Czy na tym polega digitalizacja nagrania z oryginalu?? Na retuszowaniu?? Niech sie lepiej sam Brian poslucha jak ON spiewa!!!

Ja z kolei nie mogę od siebie nic konkretnego dodać, bo płyty nie mam.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Magda:)



Dołączył: 11 Lis 2003
Posty: 541
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tę płytę w rękach miałam Very Happy w Media Marktcie... no ale niestety kasy ni miałam więc mam nadzieję że w święta dostanę Very Happy Very Happy Very Happy jeszcze sie pochwale ze na moich rękach spoczywał Mini Winyl CD z Made In Heaven i The Queen Symphony czy cus takiego... Zna ktoś jakieś dokładniejsze wiadomosci o tym drugim?
_________________
Keep Yourself Alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Zacytuję co mi napisał kolega:
Cytat:
Kilka wywiadzikow, zdjec, urywki z Wiednia82 i Japonii ktore zna juz kazdy fan....


Taaa, akurat Confused
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jacek Szychowski



Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 100
Skąd: Lodz

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
MarcinN napisał:
Zacytuję co mi napisał kolega:
Cytat:
Kilka wywiadzikow, zdjec, urywki z Wiednia82 i Japonii ktore zna juz kazdy fan....


Taaa, akurat Confused


Cóż, ja też jeszcze tych fragmentów z bonus-cd nie widziałem, więc zapowiada się uczta:) Właściwego koncertu też nie znam - wygląda na to, że przez następne 2h 50 min. nie będzie mnie dla świata. Nie wiem jak u Was, ale w moim Media Markt (Galeria Łódzka) DVD kosztowało zamiast zapowiadanych 82 PLN 74.99 - zaoszczędozne 7 złociszy zamierzam przeznaczyć na piwo, żeby ugasić pożar spowodowany przez Queen on Fire:)
_________________
One flesh, one bone,
Two tits, John Deacon.
One heart, one soul,
one... sex position!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogliby to wydać też na VCD (a może wydali, tylko o tym nie wiem, co?) - nie wszyscy są szczęśliwymi posiadaczami DVD Sad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dzisiaj zadowolony omal nie urwałem sie z niemieckiego (wróciłem... podszedłem potem po lekcjach)l pobiegłem do Empiku i co? D*a! Nie ma! Bedzie pod koniec tyogdnia, ale tylko CD, za... 120zł! Laughing
Pobiegłem do MM... "Jeszcze nie mamy"!
Bieda! I
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ti w KoRonie jeszcze nie mają Greatest Video Hits 2 więc na Queen On Fire nie mam co liczyć Smile chyba że załatwię sobie bootlega bo nienawidzę łatanych koncertów
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He, he- "polatane" Fat Bottomed Girls!!! Pamietacie fragment w ktorym Freddie zapiszczal niczym podczas mutacji???? Na prozno szukac... Cool
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyraźnie widać zresztą już na Wembley`86 jak to czasami wokal jest niezschynronizowany z ruchami warg szczególnie podczas "One Vision"
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justin Shirley Smith, realizator dźwięku, na QueenOnline napisał:
Q22. Justin, as a sound engineer do you have the ability to enhance the sound to make it better than it actually was...I mean do you have the ability to correct mistakes by the band in anyway?

JSS - Yes - but luckily Queen never made a single mistake.

Hehehe...
A tak prywatnie... chyba wolałbym zgładzony wstęp do FBG, bo na paru koncertach kłuł w uszy niesamowicie... Wink
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównie przez to, że charpliwy głos Rogera przebijał wszystkie chórki, zcsami to aż głupio brzmiało, jakby tylko Roger był w chórkach Smile
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Freddie



Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 135

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
chyba że załatwię sobie bootlega bo nienawidzę łatanych koncertów


Freddie kiedyś napisał:

Czy ma ktoś jakieś namiary na bootleg z Wembley'86 (audio)? Torrent, server... ?


Crowley na to napisał:

Przecież Druga Noc na Wembley została wydana oficjalnie.Więc byłoby to piractwo. A za piractwo idzie się do więzienia, by żyć o chlebie i wódzie... eeeee tzn. wodzie


Smile


Moje wrażenia co do Milton Keynes napiszę po dokładnym obejrzeniu zawartości 2 płytek.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy to jest dostepne tak samo jak wembley??
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
czy to jest dostepne tak samo jak wembley??


Pikers, czyżbyś się dopiero co obudził ? Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Freddie



Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 135

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, żeby nabyć Queen on Fire trzeba mieć pisemną zgodę Briana i Rogera, no i czekać trzy tygodnie na import zza Oceanu Smile

Oczywiście świruję...

Jasne, że tak samo dostępne- co z tego, że nie ma w sklepach- u mnie w Empiku też Wembley nie było a jednak kupiłem przez neta. Są sklepy internetowe, zamówiłem- właśnie dostałem dzisiaj, w dzień premiery. Dla chcącego nic trudnego! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie mam- wolę sobie najpierw kupić płaszcz i buty na zimę Razz A poza tym moja mama ma za tydzień urodziny. Oczywiście DVD kupię, może za tydzien- dwa, ale już dawno przestałam się ekscytować- koncert mam na bootlegu, bonusy marne (widziałam)...

Fenderek napisał:
He, he- "polatane" Fat Bottomed Girls!!! Pamietacie fragment w ktorym Freddie zapiszczal niczym podczas mutacji???? Na prozno szukac...


Wiedziałam, że to zrobią... Confused A jakby ktoś mi kiedyś nie powiedział o tym fragmencie, to pewnie nawet bym nie zauważyła... Zresztą nawet jeśli, to przecież takie wpadki sa najlepsze i nienawidzę łatania, bo koncert przez to traci na autentyczności i spontaniczności. Sad No ale to jest Queen- zawsze wszystko musi być perfekcyjne...

Ale DVD i tak kupię i może mi przejdzie. Wink
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek Szychowski



Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 100
Skąd: Lodz

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, już, po bólu. Co do pierwszej płytki to nie mam zastrzeżeń - być może głos Freddiego (a być może także parę innych rzeczy, nie wiem, nie znam bootlega) został tu czy tam wyedytowany, ale wydaje mi się, że lepiej mieć "połatany" koncert w DTS niż autentyczny zapis dźwięku miernej czy słabej jakości. A po drugie... Wszystkich twórców kusi przy okazji ponownego wydania starego materiału by coś tam poprawić, pozmieniać, ulepszyć, czasem nawet kosztem "prawdy dziejowej"Smile Biorąc jednak pod uwagę to, co Goerge Lucas uczynił z oryginalną trylogią GW przy okazji premiery na DVD, wmontowanie 4-sekundowego fragmentu wokalu na "Queen on fire" wydaje się tylko malutkim wykroczeniem:) Poza tym gig jest wystrzelony w kosoms - wcześniej znałem tylko "Staying Power" i "Somebody to Love" i wyobrażałem sobie, że jeśli Queen dają tyle czadu przez cały czas, to zemdleję. Pragnę wszystkich uspokoić, że nie zemdlałem, ale parę razy byłem blisko, szczególnie przy "Save Me". Płytka druga pod względem zawartości nieco słabsza od np. bonusa z GVH2. Wywiady zza kulis króciutkie, ledwie po parę zdań, plus wmontowane fragmenty występu, żeby całość sztucznie rozdmuchać. Pozostałe wywiady dłuższe, ale denerwuje to, że najpierw duet May&Taylor a następnie Freddie solo (a gdzie Johnny?Smile) odpowiadają na niemal identyczne pytania. Kotleś z mikrofonem mógłby się wykazać kapkę większą inwencją. Fragmenty pozostałych koncertów są... po prostu OK. Koncert z Japonii ma lepszą jakość, zarówno obrazu jak i dźwięku (choć tylko stereo...), Wiedeń wygląda (i brzmi) jakby go ktoś kręcił kamerą z tłumu Very Happy Fotogaleria sympatyczna, ale mam BARDZO SILNE wrażenie, że część zdjęć się powtarza:) Koncertowa wersja "Calling all girls" w tle rzeczywiście jest, tak jak obiecano na queenonline.
Ogólne wrażenie BARDZO DOBRE - nie od dziś wiadomo, że rocznik '82 to był dobry rocznik dla Queen, szczególnie "na odcinku" występów na żywo. Teraz każdy ma okazję się o tym przekonać w domowym zaciszu, a może kiedyś i w kinie???? /wishful thinking/
_________________
One flesh, one bone,
Two tits, John Deacon.
One heart, one soul,
one... sex position!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem niemal pewny - no Ok jestem na 100% pewny, że Queen on Fire - at the bowl to będzie napewno większe show, fascynacja i zaskoczenie, niżeli było to przy Wembley. Nie dziwie się ludziom, którzy twierdzą, że głos Freddie brzmi inaczej - jakby wyszlifowany od nowa przez maszyny - nie prawda!!! Może - podkreślam może to przez to, że na bootlegu (Milton keynes to "standardowe" nagranie i zdobycie tego koncertu jako bootleg nie stanowi większego problemu Smile). Ale o co mi dokładnie chodzi? Chodzi mi o to, że na tej wersji "bootlegowej" dźwięk jest niestety MONO, a na DVD jest STEREO.

Być może to przez to takie uczucia... ja jestem w pełni przekonany, że to będzie największe SHOW na żywo jakie kiedykolwiek widziałem z pod znaku Queen... tylko zanim ja to nagranie dostanę w własne ręce... już niedługo! Smile

Ostatnio nawet jak gadałem z Meliną (Melina Bulsara) to sam twierdził że jest to pozycja obowiązkowa - że musze to mieć! Wierze w jego słowa i napewno się nie myli co do tego... że Queen on fire to coś wspaniałego!

Jacek Szychowski napisał:
i wyobrażałem sobie, że jeśli Queen dają tyle czadu przez cały czas, to zemdleję

Hehe!! Ja zemdleję na 100% - jestem pewny! bo nawet mdleję na myśli o tym koncercie...
Jacek Szychowski napisał:

wcześniej znałem tylko "Staying Power" i "Somebody to Love"

No to super! Bo tak się składa, że te dwie piosenki zostałe zagrane najlepiej na tym konercie... wg. mnie rzecz jasna (z tych które mam).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger_Taylor napisał:
Jacek Szychowski napisał:
i wyobrażałem sobie, że jeśli Queen dają tyle czadu przez cały czas, to zemdleję

Hehe!! Ja zemdleję na 100% - jestem pewny! bo nawet mdleję na myśli o tym koncercie...


Też bym chciał sobie pomdleć dla dobra sprawy Wink
Może kiedyś, kto wie...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oz kurde Ciekawie sie zapowiada tylko kiedy ja to nabede Crying or Very sad ile dvd a ile cd??
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
ile dvd a ile cd??


W watku Zapowiedź polskiego Queen On Fire - Live At The Bowl

daga napisał:
gigant.pl
cd 72,50
dvd 82,50


W innych sklepach ceny ciut rozne - wystarczy wejsc i poszukac.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A są jakieś ukryte bonusy jak na "Greatest..."?
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek Szychowski



Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 100
Skąd: Lodz

PostWysłany: Wto Paź 26, 2004 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Lady napisał:
A są jakieś ukryte bonusy jak na "Greatest..."?


Nope, więcej info tutaj: http://queenonline.com/index2.php?section=3 (wywiad z JSS). Nie ma też opcji Queen Cam - za mało materiału video.
_________________
One flesh, one bone,
Two tits, John Deacon.
One heart, one soul,
one... sex position!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek Szychowski



Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 100
Skąd: Lodz

PostWysłany: Wto Paź 26, 2004 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
oz kurde Ciekawie sie zapowiada tylko kiedy ja to nabede Crying or Very sad ile dvd a ile cd??


Jak już pisałem, w łódzkim MM DVD kosztuje 74,99 PLN. Ceny CD nie znam, bo się nie interesowałem:)
_________________
One flesh, one bone,
Two tits, John Deacon.
One heart, one soul,
one... sex position!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Paź 26, 2004 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam cd i dvd. Cd przesłuchałam całe a dvd nie mam czasu Sad tylko spr czy działa. I racja dodatki zawodzą bo porównałam czas na wembley Sad

Ale koncert jest super. Ja się tam nie znam na retuszach Smile
A Roger zawsze mnie irytował we wstępie do Tłustych dziewczynek, raz nawet wystraszył Wink

Uwielbiam trase HS więc mam wyżerke Smile

Mam nadzieje,ze kolejne dvd polepsza , bo teraz chyba panowie Bri I Rog zajeli się musicalem bardziej!! I obawiam sie o note w Teraz Rocku zawsze była najwyższa Smile

Kiedy obejrze całość napisze wrażenia. moze w weekend.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Paź 26, 2004 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Lady napisał:
ale już dawno przestałam się ekscytować- koncert mam na bootlegu, bonusy marne (widziałam)...
Co do bonusow0 zgadzam sie, nie za ciekawe, ALE- ja kupilem DVD ze wzgledu na koncert a nie bonusy... Tez mam bootleg i po obejrzeniu tego DVD czuje sie tak, jakbymn tego koncertu nigdy nie znal- BOSKI!!! Plus- nie caly byl dostepny na bootlegu- takie Back Chat jest naprawde niezle, Sheer Heart Attack jest najlepsza znana mi wersja... Glos Freddiego...? Przeciez to nie z byle powodu jest/byl jeden z najbardziej legendarnych wystepow Queen- Freddie jest w rewelacyjnej formie, wersje Staying Power, Somebody To Love czy play The Game sa absolutnie najlepszymi jakie znam- a gitara w takim Now I'm Here czy We Will Rock You- miodzio! Kupilem CD i 5 sekund po wyjsciu z pracy wrzucilem na dyskmana- mialem prawie lzy w oczach- oj dawno czekalem na cos takiego, dawno... Wembley nie wytrzymuje porownania w zadnym aspekcie... Bootleg nigdy nie oddawal sprawiedliwosci (co dopiero teraz slychac...)... Rewelacyjny koncert rewelacyjnego zespolu w rewelacyjnej formie... I zanim ludzie zaczna narzekac- przypomnijmy sobie jedno:P jeszcze rok temu psioczylismy ze nie wydaja koncertow a przeciez maja takie rewelacyjne w archiwach jak Earls Court, ob aHammersmith, Houston, MILTON KEYNES...! Zawsze byl wymieniany wsrod tych naj, naj i byl synonimem niewydanych skarbow a teraz kiedy wyszedl my narzekamy na bonusy...? Jak dla mnie mogloby ich w ogole nie byc- uslyszec Freddiego bedacego w naprawde znakomitej formie w doskonalej jakosci (Wembley mialo dzwiek swietny, ale glos Freda pozostawial duzo do zyczenia...) wykonujacego najlepsze pod sloncem wersje niektorych utworow- czegoz fan chcialby wiecej...? (tak- nazwalem sie fanem, po raz pierwszy od kilku lat!!!).
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Wto Paź 26, 2004 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świeta racja jak nic nierobia żle jak juz zrobia słowa krytki tez żle cieszmy sie tym co jest Wink bo to jest naprawde super..
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Wto Paź 26, 2004 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
czy to jest dostepne tak samo jak wembley??


Freddie napisał:
Nie, żeby nabyć Queen on Fire trzeba mieć pisemną zgodę Briana i Rogera, no i czekać trzy tygodnie na import zza Oceanu Smile


Laughing Laughing Laughing


Pikers napisał:
świeta racja jak nic nierobia żle jak juz zrobia słowa krytki tez żle cieszmy sie tym co jest bo to jest naprawde super..


Nie wiem, czy to było do mnie, ale jeśli tak- to czuję się w obowiązku odpowiedzenia na zarzuty. Wink
No więc ja nie marudzę, napisałam tylko, że już się nie ekscytuję tym wydawnictwem. Nie czekam na niego z taką niecierpliwością jak choćby rok- dwa lata (?) temu na Wembley, ponieważ Wembley przed zakupem DVD nigdy wcześniej nie widziałam ani na bootlegu ani na VHS. Ot co. Smile Ale to nie znaczy, że się z powou ukazania Milton nie cieszę- wręcz przeciwnie. Very Happy

Fenderek napisał:
Zawsze byl wymieniany wsrod tych naj, naj i byl synonimem niewydanych skarbow a teraz kiedy wyszedl my narzekamy na bonusy...? Jak dla mnie mogloby ich w ogole nie byc-


Masz absolutną rację- najważniejszy jest sam koncert a nie bonusy. W przypadku Milton koncert sam w sobie jest tak dobry, że nie potrzeba żadnych dodatków. Ale z drugiej strony- jak już je umieszczają na DVD, to mogliby się trochę postarać i przynajmniej utrzymać pod tym względem poziom ostatniego wydawnictwa.

Fenderek napisał:
czegoz fan chcialby wiecej...? (tak- nazwalem sie fanem, po raz pierwszy od kilku lat!!!).


Very Happy Miło to słyszeć. Very Happy
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Frederick



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 136

PostWysłany: Sro Paź 27, 2004 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli Queen On Fire możemy już śmiało zaliczyć do wydawnictw DVD zespołu Queen i kolejnego hitu... Sorry, ale tak nagle ta premiera... miała być na gwiazdke ???
Pozdrawiam
_________________
Breathe, breathe in the air...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek