FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Kara śmierci TAK/NIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kara śmierci
tak
41%
 41%  [ 42 ]
nie
46%
 46%  [ 47 ]
nie wiem, nie mam zdania
12%
 12%  [ 13 ]
Wszystkich Głosów : 102

Autor Wiadomość
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:

Tak, a jeśli płód zagraża życiu kobiety? Osobiście wyżej cenię sobie życie bezdyskusyjnie pełnowartościowego człowieka, jakim jest kobieta w ciąży nad komórkę, która jeszcze nie rozwinęła się w pełni (bo aborcji dokonuje się tylko we wczesnych tygodniach ciąży) i w dodatku stwarza zagrożenie. Tak więc sprawa nie jest taka jednoznaczna, jak chcesz ją nam przedstawić.

Taaa, oczywiście...Aborcja dokonywana na komórce tylko we wczesnych tygodniach ciąży ?? Niestety ,to nie jest prawdą. Aborcji dokonuje się nawet do 9-go miesiąca ciąży. Te wszystkie pompy, rozdrabniarki, strzykawki z solą i inne narzędzia do zabijania służą po to by mordować płody, które mogłyby przeżyć w inkubatorze. A najciekawsza jest metoda stosowana powszechnie w Serbii i wielu innych krajach świata na 8-9-cio miesięcznych płodach. Dziecko rodzi się samo lub jest "przyśpieszane" , a potem jest wrzucane do kubła z wodą by się udusiło. No tak ,ale to "komórka", "płód" li-tylko , więc nie wiem o co wogóle się denerwuję. To już człowiek ,niestety.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaje mi się, że tu żadna rzeczowa dyskusja sensu nie ma. To jest właśnie ta podwójna moralność postępowców. Dzieci można zabijać, a ze zbrodniarzem trzeba obchodzić się jak z jajkiem.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:

To zrozumiałe. Życie kobiety ponad wszystko! W końcu jej życie jest więcej warte nawet od życia mężczyzny.


No i po jaką cholerę piszesz nie na temat? Masz topic "Feminizm" tam dawaj upust swoim frustracjom. Jaki cel chcialeś osiągnąć pisząc tego posta? Sprowokować kogoś swoją demagogią i niby-ciętą ironią?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:

No i po jaką cholerę piszesz nie na temat? Masz topic "Feminizm" tam dawaj upust swoim frustracjom. Jaki cel chcialeś osiągnąć pisząc tego posta? Sprowokować kogoś swoją demagogią i niby-ciętą ironią?

A ten Twój post to jest na temat??? A demagogię to widzę często u Ciebie.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:

A ten Twój post to jest na temat???


Do mojego posta powinny być stosowane inne kryteria oceny, bo z założenia nie jest głosem w dyskusji na temat Kary Śmierci ale zwróceniem Tobie uwagi.

Gohan napisał:
A demagogię to widzę często u Ciebie.


Też Cię lubię.

Poza tym, proszę o podanie tych częstych przykładów demagogii z mojej strony, opatrzonych odpowiednimi cytatami. Inaczej uznam Twoją wypowiedź za zwyczajne pustosłowie.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda boli najbardziej. Można tkwić w swoim małym intelektualnym bagienku, ciesząc się poważaniem większośći lub też lub stanąc po stronie mniejszości myślącej inaczej. Te "frustracje" to przypomnienie o bestialskich czynach ,których nikt jakoś nie zauważa, bo niewiele jest ksiązek na ten temat lub nie są znane. Zgoda ,temat moźe nie ten, ale to już inna para kaloszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:
Taaa, oczywiście...Aborcja dokonywana na komórce tylko we wczesnych tygodniach ciąży ?? Niestety ,to nie jest prawdą. Aborcji dokonuje się nawet do 9-go miesiąca ciąży. Te wszystkie pompy, rozdrabniarki, strzykawki z solą i inne narzędzia do zabijania służą po to by mordować płody, które mogłyby przeżyć w inkubatorze. A najciekawsza jest metoda stosowana powszechnie w Serbii i wielu innych krajach świata na 8-9-cio miesięcznych płodach. Dziecko rodzi się samo lub jest "przyśpieszane" , a potem jest wrzucane do kubła z wodą by się udusiło. No tak ,ale to "komórka", "płód" li-tylko , więc nie wiem o co wogóle się denerwuję. To już człowiek ,niestety.

Po pierwsze, mówiłam o tych bardziej cywilizowanych metodach. A po drugie, mówię o szczególnych przypadkach, w których osoba, które to dziecko musi nosić przez 9 miesięcy jest zwyczajnie poszkodowana, a nie o widzimisię nastolatki, która nie zadbała o należyte zabezpieczenie.

Gohan napisał:
To zrozumiałe. Życie kobiety ponad wszystko! W końcu jej życie jest więcej warte nawet od życia mężczyzny.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Przecież nie o to tutaj chodzi...
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Spike Edney jr napisał:
Taaa, oczywiście...Aborcja dokonywana na komórce tylko we wczesnych tygodniach ciąży ?? Niestety ,to nie jest prawdą. Aborcji dokonuje się nawet do 9-go miesiąca ciąży. Te wszystkie pompy, rozdrabniarki, strzykawki z solą i inne narzędzia do zabijania służą po to by mordować płody, które mogłyby przeżyć w inkubatorze. A najciekawsza jest metoda stosowana powszechnie w Serbii i wielu innych krajach świata na 8-9-cio miesięcznych płodach. Dziecko rodzi się samo lub jest "przyśpieszane" , a potem jest wrzucane do kubła z wodą by się udusiło. No tak ,ale to "komórka", "płód" li-tylko , więc nie wiem o co wogóle się denerwuję. To już człowiek ,niestety.

Po pierwsze, mówiłam o tych bardziej cywilizowanych metodach. A po drugie, mówię o szczególnych przypadkach, w których osoba, które to dziecko musi nosić przez 9 miesięcy jest zwyczajnie poszkodowana,


Zależy w jaki sposób jest poszkodawana. DSla mnie jedynym uzasadnionym przypadkiem aborcji jest wykonywanie jej, kiedy zagrożone życie matki. W inncyh przypadkach jest to zwykłe morderstwo innego człowieka. Co innego jedna komórka, ale kilka tygodni, czy miesięcy, to zaczyna to być już świadomy człowiek. Piszesz o 'cywilizowanych metodac' - czy zrobiło by Ci różniecę, czy odcięli by Ci głowę toporem, czy dali zastrzyk z trucizną?
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tstankie napisał:
Piszesz o 'cywilizowanych metodach' - czy zrobiło by Ci różniecę, czy odcięli by Ci głowę toporem, czy dali zastrzyk z trucizną?

Oczywiście. Pewien podział zawsze był - można godniej umierać niekoniecznie ze starości (akurat to nie odnosi się raczej do aborcji). W historii były takie podziały - arystokratów ścinano, chłopów wieszano za rozmaite przestępstwa. Wiadomo, że bardziej męczące jest uduszenie... Tak więc sądzę, że podziały w tej kwestii mają jak najbardziej uzasadnienie.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Tstankie napisał:
Piszesz o 'cywilizowanych metodach' - czy zrobiło by Ci różniecę, czy odcięli by Ci głowę toporem, czy dali zastrzyk z trucizną?

Oczywiście. Pewien podział zawsze był - można godniej umierać niekoniecznie ze starości (akurat to nie odnosi się raczej do aborcji). W historii były takie podziały - arystokratów ścinano, chłopów wieszano za rozmaite przestępstwa. Wiadomo, że bardziej męczące jest uduszenie... Tak więc sądzę, że podziały w tej kwestii mają jak najbardziej uzasadnienie.


Tyle, że metody aborcji dla dziecka nie mają znaczenia. Tylko Tobie jedne wydawać Ci się mogą straczniejsze. Jeśli chodzi o różnicę między ścięciem, a powieszeniem - dla skazańca nie am to znaczenia, bo przy powieszeniu umiera się z tego, co wiem przez złamanie karku. To może być najwyżej podział przyjęty przez ludzi, ale w pierwotnym pojęciu tego kto umiera, takiego znaczenia to raczej nie ma.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tstankie napisał:
Tyle, że metody aborcji dla dziecka nie mają znaczenia.

Zgadzam się, zresztą w swoim poprzednim poście już o tym wspomniałam.

Tstankie napisał:
To może być najwyżej podział przyjęty przez ludzi, ale w pierwotnym pojęciu tego kto umiera, takiego znaczenia to raczej nie ma.

Zgodzę się z tym, że jeśli człowiek ma umrzeć przedwcześnie, prawdopodobnie traci to dla niego jakiekolwiek znaczenie. Ale zastanów się - jeśli już mamy wybierać pomiędzy rodzajami śmierci, to wolimy umrzeć szybko, bezboleśnie, nie męczyć się zbyt długo. A z drugiej strony można umrzeć w sposób naprawdę bolesny...
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Sob Wrz 09, 2006 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że każda próba relatywizacji zbrodni jest niebezpieczna. Aborcja jest mordem w każdym przypadku, tyle, że w przypadku gdy płód zagraża życiu kobiety jest on uzasadniony. Stracenie przestępcy też jest zbrodnią, nie neguję tego, jest to zbrodnia uzasadniona ogólnospołecznym poczuciem odpłaty za zło i poczucia sprawiedliwości. Warto w tym miejscu nadmienić, że kara śmierci zgodna jest zarówno z kantowską (odpłata za czyn), jak i heglowską (dialektyczna zasada podwójnej negacji) filozofią kary. Jestem w stanie aprobować karę śmierci, nawet w wypadku, gdyby faktycznie nie zmniejszała ona wskaźnika przestępczości.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Husajn stracony Confused

Co by nie mówić, był to dla mnie spory szok. Jako przeciwnik kary śmierci w ogóle, również w tym przypadku byłem niechętny wobec zabicia Saddama. Cała sprawa mocno mi śmierdzi, bo mieli czekać co najmniej do 26 stycznia. Muszę jeszcze poczytać, o co chodzi w tym wszystkim.

http://wiadomosci.onet.pl/1457175,12,item.html
_________________


Ostatnio zmieniony przez szymek_dymek dnia Sob Gru 30, 2006 12:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
Husajn stracony Confused

Co by nie mówić, był to dla mnie spory szok. Jako przeciwnik kary śmierci w ogóle, również w tym przypadku byłem niechętny wobec zabicia Saddama. Cała sprawa mocno mi śmierdzi, bo mieli czekać co najmniej do 26 stycznia. Muszę jeszcze poczytać, o co chodzi w tym wszystkim.

http://wiadomosci.onet.pl/1457175,12,item.html


I czekali, Sąd zatwierdził wyrok trybunału. Ironio-został osądzony prawem, które sam ustanowił.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Confused jakie to prymitywne Rolling Eyes .I jeszcze to zdjecie z onetu...Mam skojarzenia z jakimis dziwnymi i zabobonicznymi obrzadkami sprzed kilku/nastu tysiecy lat...
I co to komu da/lo,ze powiesili Husajna ? Tylko wyswiadczyli mu przysluge.
Moglby sie o wiele bardziej przyczynic dla ludzkosci,czy tez dla jednotki...
Rolling Eyes

btw czyz nie jest on troche podobny do Majewskiego ? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam satysfakcje, należało sie chujowi za te wszystkie zbrodnie
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
A ja mam satysfakcje, należało sie chujowi za te wszystkie zbrodnie


Mógłbyś się trochę subtelniej wyrażać?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
A ja mam satysfakcje, należało sie chujowi za te wszystkie zbrodnie


Och tak, a skoro tak mocno się wyrażasz, chociaż wiesz co zrobił ?
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mowie dosadnie bo takie jest moje zdanie w tej kwestii, ludobójca zasługuje tylko na taki los...

BeBe napisał:
Och tak, a skoro tak mocno się wyrażasz, chociaż wiesz co zrobił ?


Zamordowanii Kurdowie i szyici i zajecie Kuwejtu to mało,
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now


Ostatnio zmieniony przez Kuba dnia Sob Gru 30, 2006 1:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co sie nalezalo ? szybka i bezbolesna smierc ?

Pewnie po raz kolejny zostane osadzona o sympatie do doktora mengele [lol],ale jestem za kara dla takich !@#$%^&*() pod postacia eksperymentow medycznych.Prawdziwych,nie mengelowskich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przeciwniczką kary śmierci, ale...nazwanie zbrodniarza ****** (jeśli kogoś to razi tak bardzo...) jest wręcz... delikatne.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Just_A_Poor_Girl15 napisał:
co sie nalezalo ? szybka i bezbolesna smierc ?

Pewnie po raz kolejny zostane osadzona o sympatie do doktora mengele [lol],ale jestem za kara dla takich !@#$%^&*() pod postacia eksperymentow medycznych.Prawdziwych,nie mengelowskich.


To jest pewien problem, bo widzisz, państwo Irackie musiałoby to finansować i naszego króliczka doświadczalnego utrzymywać.
Po drugie ONZ by się wtrynił i byłoby pozamiatane. Nie zapomnijmy, że Polska gra trzecie skrzypce w tej wojnie. Nam by się po dupsku też dostało (wpierw podatnicy utrzymywali by Saddamka, a potem dostali za to co z nim zrobili).
To nie są powojenne lata 30-40 żeby bawić się w Mengele Wink
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak,wiem i pewnie rowniez jakiestam organizacje czy federacje praw czlowieka przyczepilyby sie,takze zdaje sobie sprawe,ze moja wizja jest daleka od rzeczywistosci Wink.

I prosze,tylko nie to :

Cytat:
To nie są powojenne lata 30-40 żeby bawić się w Mengele Wink


aaaaaaaa! zaden mengele!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dobrze, że ta szopka się skończyła z tym ludobójcą. Osobiście jestem przeciwnikiem kary śmierci, ale jak w jakimś państwie jakiś rząd skazuje na śmierć kogoś takiego jak Saddam, to nie wyjdę na ulicę protestować. Zbyt wiele ludzi zginęło z jego ręki by zasługiwał na życie.
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że nie powinno się odpowiadać śmiercią na śmierć, bo nie przywróci to życia tym, którzy zginęli za jego dyktatury. Tak czy siak jest już o jednego terrorystę mniej i z tego trzeba się cieszyć!
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen


Ostatnio zmieniony przez PiotreQ dnia Sob Gru 30, 2006 2:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
I dobrze, że ta szopka się skończyła z tym ludobójcą. Osobiście jestem przeciwnikiem kary śmierci, ale jak w jakimś państwie jakiś rząd skazuje na śmierć kogoś takiego jak Saddam, to nie wyjdę na ulicę protestować. Zbyt wiele ludzi zginęło z jego ręki by zasługiwał na życie.


Tak naprawdę, to się dopiero zaczęło. Jego śmierć niczego nie ułatwi, a wręcz pogorszy. Teraz wszyscy "bojownicy Boga" i cała ta szopka Saddamowska dobierze się Amerykanom do skóry.
ONZ już zapowiedział śledztwo, gdyż podobno złamano prawa człowieka.
Jak dla mnie, to dzieci moich dzieci będą słyszeć echa tej egzekucji.

Cytat:
aaaaaaaa! zaden mengele!


Wybacz Wink
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Uważam, że nie powinno się odpowiadać śmiercią na śmierć, bo nie przywróci to życia tym, którzy zginęli za jego dyktatóry. !


Za czego przepraszam? Twisted Evil ha, ha, ha jak to miło coś takiego znaleźć u samego Boga Razz

A co do Saddama, dylemat jest oczywiście bardzo stary. Ja sam jestem przeciwnikiem kary śmierci, ale zawsze pozostaje to pytane, co robić z masowymi bądź seryjnymi mordercami, ludobójcami itd. Osobiście sądzę, że kara nie powinna być zemstą, lecz próbą naprawienia zaburzonego porządku. Tyle, że w takiej sytuacji jakoś sobie takiego wyjścia nie wyobrażam. Może lepiej, że dali mu czapę, przynajmniej radykalne stronnictwo jego sunnickich zwolennikow może pójść w rozsypkę, gdy w grę wejdą spory między "dziedzicami" Saddama. No i jest to czytelny znak, że to nowe państwo irackie, do którego własny naród nie ma krztyny zaufania, potrafi być stanowcze.
Nie oszukujmy się, Irak to nie Szwajcaria, to inna kultura, inny duch praw, nie można im rewolucyjnie narzucać wzorów zachodniego humanitaryzmu. To trzeba robić powoli, nie zrażając ich, perswazją a nie tak jak postulują teoretycy neokonserwatyzmu - demokracja wwożona na czołgach.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakkolwiek nie jestem za karą śmierci, tak uważam, że dobrze się stało. A co najgorsze - dla Irakijczyków Saddam i tak pozostanie bohaterem...

PiotreQ napisał:
dyktatóry.


Czego, PiotrQ? Twisted Evil EDIT: Mimo że jako drugi to zauważam to mam nie mniejszą satysfakcję niż Le Razz.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Tak czy siak jest już o jednego terrorystę mniej i z tego trzeba się cieszyć!


O, a ja myślałem, że w to iż Saddam jest terrorystą przestał już wierzyć nawet George W. Bush...

Dyktator, nawet najbardziej okrutny to nie to samo co terrorysta
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek