FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Freddie Mercury Tribute
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek15



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 55

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem nadzieję, że dojdzie do jakiejś uprzejmej dyskusji, ale niestety...
Chamstwem na chamstwo nie będę odpowiadał, a nawet przeproszę Was za wszystkie bardzo złe rzeczy, które napisałem.
Bizzy, mówię o Axl Rose, który pasuje również do twojego drugiego pytania.
_________________
>>> AIN'T NOTHING BUT A GANGSTER PARTY <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buahahahaha widze, ze wiedze muzyczna czerpiesz chyba z bravo albo komentarzy na onecie... axl nigdy nie powiedzial nic na temat polakow, nie ma na to zadnych dowodow, a wszystkie rzekome koncerty, na ktorych mial to powiedziec sa w posiadaniu fanow i nic takiego tam nie ma... jesli nie masz na to dowodu to zamilknij, pomawiac kogos o cos latwo, udowodnic trudniej....

co do narkotykow, axl rzucil narkotyki w 88 roku i zagrozil odejsciem z zespolu, jesli rego samego nie zrobi reszta muzykow z gn'r... od tamtego czasu nikt z dawnych gunsow nie jest narkomanem, niektorzy nawet alkoholu nie dotykaja... jak sie szczeka, to trzeba wiedziec co... bo palnac glupote potrafi kazdy... a juz posadzenie axla o zwiazki z satanizmem jest tak kretynskie, ze nawet nie ma co sie tym zajmowac.. rownie dobrze moglbys posadzic o to samo jona bon jovi...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 3:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek15 napisał:

Taka jest prawda, że większość artystów(polskich też) nic sobą nie reprezentuje, ale ich głos wpada w ucho.

Kogo dokładnie masz na myśli ?
Cytat:

Chyba wyszedłem na swoje, bo ludzie, o których piszę maja jedynie ładny głos, a poza tym problemy z prawem i nieciekawą psychikę.

Kogo dokładnie masz na myśli ?
Cytat:

Niestety, przeważnie wyznacznikiem normalności jest wykształcenie wyższe i spokojne życie, a nie Sex& Drugs & Alcohol.


i ponownie... Kogo dokładnie masz na myśli...

na przyszłość podawaj konkretne przykłady bo poki co piszesz o niczym "coś, gdzieś, ktoś, po coś, jakoś" - tak to wygląda
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kolego, uważasz, ze każdy będzie Ci przytakiwał i miał takie samo zdanie jak ty?


Nie, nie uważam tak, ale to, co napisałeś o parodii...Ech, to było po prostu żałosne i tyle...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZanziMan



Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 51

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek15, miałem nie oddzywać się w tym temacie, bo widzę co się tutaj dzieje, ale po prostu stary mnie rozpierdoliłeś (myślę, że tutaj to hasło jak najbardziej na miejscu, jeśli ktoś uważa inaczej, to przepraszam) uwagami o sataniźmie, smrodzie, narkomanii nawiązujcymi do wykonawców (lub jak ty to mówisz: idiotów) z TFMTC. Tekst z Axl Rose powalił mnie na kolana. Jeżeli masz gdzieś w necie, na którejś ze stron o tym artyście napisane, że tak właśnie powiedział, to proszę zacytuj to. Wtedy oficjalinie przyznam Ci rację!!
Nie wiem jak możesz oceniać tak wielkie gwiazdy jak Elton John, Axl Rose, Robert Plant tylko po jednym wieczorze, podczas którego zmagali się z jednymi z najtrudniejszych kompozycji wokalnych. Powiedziałem, że Innuendo, czy I Want It All zostało sprofanowane. To prawda, ponieważ patrząc na orginalne wykonania z udziałem Fredka, występy podczas TFMTC mogą wydawać się śmieszne, lub może nawet żałosne. Ale nigdy nie powiem, że Robert Plant (wokalista jednej z najlepszych wg mnie grup rockowych jakie się pojawiły) jest muzycznym (bo zakładam, że nie chodziło Ci o intelekt) idiotą. To dowód na to jak kiepskim jesteś słuchaczem i jak nikłe masz horyzonty muzyczne. Czasami, aby w miarę obiektywnie ocenić muzyka, trzeba przesłuchać nawet kilka jego płyt. Ty podpisujesz wielkich artystów mianem idiotów, widząc TFMTC. Totalna dziecinada. Poza tym uważam, że wspominane już przeze mnie gwiazdy z TFMTC zdobyły wielkie uznanie i szacunek, na (jak zakładam) wiele lat przed twoimi narodzinami. Nie godzi się zatem, abyś to właśnie Ty umniejszał ich wizerunek muzyczny. Jeżeli zespół, czy członek zespołu jest określany mianem kultowego, lub zdobył już właściwe uznanie, nie możesz ze swoją krytyką wyskoczyć wyżej, niż powiedzieć, że ich muzyka Ci się nie podoba / nie przypada Ci do gustu.
Narazie tyle z mojej strony Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Sro Paź 24, 2007 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zajebisty koncert i multum wykonawców Very Happy pierwszy raz na tym koncercie slyszalem metallice Cool tylko cholera jasna moj stary cos spieprzyl i na ok 15 minut przed koncem tasmy (vhs Very Happy ) sie zatrzymuje i ni huhu dalej%( a druga czesc zagral, co za dziad... Razz
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Sro Paź 24, 2007 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Hołd dołdem, a koncert był do niczego.

Tomku15, nie miej mi za złe, że Ci to wytknąłem, ale umieściłeś tę literówkę w takim momencie, że chciało mi się śmiać. Sami zobaczcie. Spoko, Tomku15, jeśli Cię uraziłem, przepraszam, ale... no nie mogę...
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hołd dołdem Wink ciekawe... Laughing no ale bywa i tak Smile
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Wishlady



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 49
Skąd: z Merkurego

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert dobry, a zważywszy na okoliczności i przyczynę odbycia się go, mogę napisać, że bardzo dobry. Miło jest popatrzeć jak bardzo przeze mnie lubiana wokalistka śpiewa piosenkę dla jednego z moich ulubionych wokalistów z innym, ale nie moim ulubionym wokalistą ( wiem, istna makakofonia, wybaczcie). Wydaje mi się, ze najlepiej wyszedł występ George'a Michaela, ale tylko pod względem muzycznym, bo nie lubię na niego patrzeć. James Hetfield świetnie wykonał Stone Cold Crazy, Axl fajnie zaśpiewał We Will Rock you. Reszta jest mi obojętna. ( A szkoda, bo who wants to live forever było całkowicie zmasakrowane Confused )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zakochałem się w występie Def Leppard, Let's Get Rock lepsze niż w studio Very Happy
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o to akurat nietrudno Twisted Evil

edit: ejj dlaczego tomek15 nie odpowiedzial na mojego ostatniego posta w tym temacie? argumentow zabraklo czy go zbanowalismy? Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jedi Bartek



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 65

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można ukryć, że to DVD jest wyjątkowo specyficzne. Queen bez Freddiego to nie to samo, a wykonanie jego piosenek przez tak zróżnicowanych artystów musi dać niecodzienny efekt. Nie zapominajmy, że utwory Queen były pisane pod wokal Freddiego, więc wiadomo, że muszą wypaść gorzej w wykonaniu innych wokalistów. Tyle, że tu nie chodziło o koncert, który miał wyglądać jak występ "pełnego" Queenu; to miał być czysto pożegnalny koncert, o czym mówi zresztą sam tytuł. Po prostu nikt nie miał zamiaru Freddiego naśladować.
Ten koncert ma swą magię, chodzi właśnie o to, iluż artystów przyjechało oddać hołd Freddiemu, a nie raczej o sam występ...który co prawda był dobry, ale właśnie przez tą "magię"...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!! zerwała mi się taśma video z FMT! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie muszę przegrać ten koncert z VHS na DVD ... Jest prawie kompletny ... Choc jakości juz taka wysoka nie jest ... Taśma sie starła podczas milionowego odtwarzenia ... No, ale coż... Nie ma tylko Boba Geldofa i Spinal Tap ... a i jeszcze ta przemowa Elizabeth Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ze Spinal Tap nie ma to zaluj, genialny wystep Wink a jacy oni pokreceni sa Very Happy
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam cały koncert w mp3, jakość bardzo dobra i Spinal Tap jakos mnie nie zachwycili ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo, jakby to powiedziec... w spinal tap nie chodzi o muzyke... nie wiem ile wiesz o spinal tap, ale w olbrzymim skrocie - jest to grupa amerykanskich komikow udajaca brytyjski zespol (albo hmm na odwrot? hehe) zespol, ktory generalnie nigdy tak naprawde nie istnial.. powstal na potrzeby filmu this is spinal tap bedacego komedia o powalonym zespole muzycznym i ich perypetiach... na fali popularnosci panowie zagrali troche koncertow, wydali nawet plyte (pomijajac cala fikcyjna dyskografie, ktora znajduje sie na ich stronach) i od czasu do czasu prezentuja sie wlasnie na roznego rodzaju imprezach tylko FM tribute czy zeszloroczny live earth, gdzie zagrali z kilkudzisiecioma basistami... tego sie nie bierze na powaznie i nie o muzyke tu chodzi, ale o teksty, robienie sobie jaj z roznych rzeczy, wizerunek sceniczny iutd Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to nic nie wiem o Spinal Tap ... więc dzieki za doinformowanie ... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera, ja tez o tym nie wiedzialem
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek