FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
film
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Paź 17, 2004 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:
ehh... zeby mnie bylo kiedys stac na takie cacko... byloby dobrze Smile

Wiadomo że ot tak tego również nie kupię, ale jak będe miał kiedyś kase to napewno. Oryginalnych płyt też się nie da kupić jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale oryginał to złoto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Nie Paź 17, 2004 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a do tego dochodzi Niekończąca Się Opowieść czyli kolejne wydawnictwa DVD Smile

ehh (mozna jak na razie powzdychac i pogdybac)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Freddie



Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 135

PostWysłany: Nie Paź 17, 2004 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem ten zestawik z pół roku temu na allegro. Cena wynosiła 1500zł. Pamiętam, jak bardzo chciałem to mieć... nadal chcę... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Nie Paź 17, 2004 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yaa napisał:
Pikers napisał:
Dla mnie to wsyztko jest smiesyne kucicie sie o jakies orginaly kto ma to ma a kto chce a niem a to musi kombinowac ,i nieznaczy to że niejest prawdziwym fanem fan sam sie fanem czuje a nie po płytach czy ma orginał czy nie a ty "Yaa"pieprzysz tu odrzeczy... Evil or Very Mad


Możesz czuć się fanem Queen, ale niestety nim nie jesteś ! Żaden fan nie okrada swojego ukochanego zespołu. Większość fanów, powtarzam fanów ze mną się zgodzi. Nie ganię Cię za to, że masz piraty, ale za to, że z uporem powtarzasz, że nie ma w tym nic złego. Miej piraty, słuchaj Queen, ale też przede wszystkim staraj się kupować oryginały ! Zamieniaj mp3 na CD i ciesz się jak ślicznie wyglądają na półce Very Happy

Piotrze, proszę o zamknięcie tego tematu, zgodnie z życzeniem autora, ta dyskusja do niczego nie prowadzi... .


a skąd ty ku..wa mozesz wiedzieć czy ja jestem fanem czy nie masz o tym zerowe pojęcie a co do mp3 to sam sobie kolekcjonuj bo akurat nieprzepadam za taką jakością dzwięku a zespołu nikt nieokrada ja kocham ich muzyke i niepodniecam sie ze dałem 70 zł za płyte żyj stary w świecie realnym jak masz 70 pak to kupuj połuz sobie na półeczce w domku i się ciesz ze masz niekazdy ma flote na orginała niestety
Prawdziwy fan posłucha Queen nawet z kasety przegranej 60 razy wazne ze mozna posłuchac liczy się wartośc muzyki a nie do cholery a nie okładka z cholgramem ludzie zastanówcie sie co wy piszecie bo mnie to smuci.... Sad Sad Sad
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Paź 17, 2004 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
a skąd ty ku..wa mozesz wiedzieć czy ja jestem fanem czy nie

Tak, tu Ci przyznam pełną rację.
Pikers napisał:
a co do mp3 to sam sobie kolekcjonuj bo akurat nieprzepadam za taką jakością dzwięku a zespołu nikt nieokrada ja kocham ich muzyke i niepodniecam sie ze dałem 70 zł za płyte żyj stary w świecie realnym jak masz 70 pak to kupuj połuz sobie na półeczce w domku

Tu się nie zgodzę. Małym przykładem może być to, że mam kasetę Queen II, która ma poważną skazę (oryginalna...). Wręcz nie da się jej słuchać... ma kilka lat. Dlatego teraz kupuję płytę. Dla mnie jakieś mp3 pirackie ma znacznie mniejszą wartość niżeli oryginalna płyta, którą będziesz traktował napewno lepiej, będziesz z niej dumny- dumny, że masz oryginał, że jesteś fanem i w tej kwestii pieniądzie nie grają roli. Nie mów mi także, że nie masz pieniędzy bo zawsze można zbierać... Mówiłem już gdzieś, że wolę odłożyć to 2zł niż zjeść sobie chipsy...
Pikers napisał:
wazne ze mozna posłuchac liczy się wartośc muzyki a nie do cholery a nie okładka z cholgramem ludzie zastanówcie sie co wy piszecie bo mnie to smuci....

Mylisz się, mylisz się...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Nie Paź 17, 2004 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy jest sens powtarzac to co w tym watku napisano ale zrobie to bo chyba nie wszyscy przeczytali.

Lasha napisał:
Zabawne. Ja mam jedną oryginalną do odstąpienia i jakoś mój post na ten temat wisi od miesiąca, może dwóch, a odzewu nie ma żadnego. 30 złotych za A Night at The Opera. Mam ją za darmo rozdać, żeby nie było za drogo?


Wiec skonczym z bzdurami typu:

Pikers napisał:
jak masz 70 pak to kupuj


Za te pieniadze na Allegro mozna miec 2 albo 3 oryginaly. Trzeba tylko chciec.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja opowiem wam moją sytuację z kolekcją Queen, na dzień dzisiejszy mam tylko! jedną płytę orginalną (Hot Space) i jedną piracką (Greatest Hits 1). Reszta to stare używane kasety MC jeszcze za czasów firmy TAKT - gdzies z 6 kaset to nowe, i w dodatku niemam jeszcze wszystkich. Na szczeście u mnie w mieście jest biblioteka muzyczna i są tam plyty i kasety Queen i se czasem nadrabiam braki. I pomimo tego ubogiego stanu jakoś mi nie przeszkadza, bo swoje kieszonkowe zamiast kupic orginalną plytę, przekaładam na książki, VHS czy jakies bootlegi. Kilka razy się przymierzalem zeby sobie kupywac 1 CD miesięcznie, ale zawsze cos znajdzie się ciekawszego i wogle niewiem czy się kiedys dorobię Wink ale wole mozolnie się dorabiać a nie wszystko zdobyć w ciągu tygodnia...
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to moja sytuacja:

Ja posiadam tylko! oryginalną Platinum Collection z wszystkimi trzema GH. To jest mój największy skarb, wszystkie znami na niebie i na ziemii wskazują, że nieprędko będę mieć jakiś inny oryginał. Co uzbieram nieco pieniędzy to wyskakuje jakaś nagła sytuacja... sniff sniff...

Piraty? Nie bijcie, ale muszę się przyznać, że mam kopię Made In Heaven, którego oryginał posiada mój kolega, Greatest Hits II, które miałem na długo przed wspomnianą wyżej Platinum Collection po której zakupie oddałem kopię osobie potrzebującej, Freddie Mercury Album[b] (mam do dziś), oraz [b]Live at Wembley '86z nadrukiem na każdej płytce i okładką do pudełka (dla kompletnego laika nie do poznania, że to kopia).

Na mp3 mam chyba wszystko.... prosiłem nie bijcie, aua, tylko nie po twarzy! Czy to oznacza, że jestem "złym" fanem, albo co gorsza, wogóle nim nie jestem?

Sad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usmc napisał:
Pikers napisał:
jak masz 70 pak to kupuj


Za te pieniadze na Allegro mozna miec 2 albo 3 oryginaly. Trzeba tylko chciec.


najpierw trzeba miec... a potem chciec kupic te 2 albo 3 oryginaly...

co do mnie to nic mnie bardziej nie cieszy jak oryginal kupiony wlasnymi rekoma (chocby za te 100zl) i to ma dla mnie najwieksza wartosc... nawet jesli kupie taki sam oryginal za 30zl na Allegro to jednak dla mnie najpierw liczy sie to co niektniete, nieuzywane ale, jak wspomnialem.. trzeba miec kase...

jak napisalem cos nieodpowiedniego, nie bijcie
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:
najpierw trzeba miec...


Nie znam dokladnie sytuacji materialnej wszystkich ale wydaje mi sie ze jak kogos, czy tez jego rodzicow, stac na oplacanie rachunkow za internet, ktory jak wiadomo w Polsce do tanich nie nalezy, to stac ich rowniez na np. 1 plyte miesiecznie za 20 lub 30 zl. Nikt nie mowi ze trzeba w 1 miesiac uzbierac cala dyskografie.

art_mar napisał:
a potem chciec kupic te 2 albo 3 oryginaly...



I cos mi sie wydaje ze tak na prawde nie chodzi o kase tylko wlasnie o to "chciec". Latwiej powiedziec "nie kupuje oryginalow bo drogie" niz np. odmowic sobie wysjcia do kina czy knajpy

art_mar napisał:
co do mnie to nic mnie bardziej nie cieszy jak oryginal kupiony wlasnymi rekoma (chocby za te 100zl) i to ma dla mnie najwieksza wartosc... ...


A widzisz. Ja mam to samo. Very Happy
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usmc napisał:
Nie znam dokladnie sytuacji materialnej wszystkich ale wydaje mi sie ze jak kogos, czy tez jego rodzicow, stac na oplacanie rachunkow za internet, ktory jak wiadomo w Polsce do tanich nie nalezy, to stac ich rowniez na np. 1 plyte miesiecznie za 20 lub 30 zl. Nikt nie mowi ze trzeba w 1 miesiac uzbierac cala dyskografie.


na razie samodzielnie zbieram na nadchodzace wydawnictwa DVD, dopiero potem bede zajmowal moja kolekcja plyt standardowych... ale tez jak juz zakupie te wydawnictwa DVD to z moimi oszczednosciami bedzie miernie (o ile nie bedzie deficytu Wink )

a wtedy to nawet nie ma co liczyc, ze rodzice co miesiac beda dawac mi ta kase na plyty i beda mowic: "i w tym miesiacu kup sobie kolejny oryginal Queen do twojej kolekcji" - a szkoda... Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger_Taylor napisał:
Mówiłem już gdzieś, że wolę odłożyć to 2zł niż zjeść sobie chipsy...

usmc napisał:
odmowic sobie wysjcia do kina czy knajpy

Very Happy
Nie ma to jak zgoda... Tak do końca będąc szczerym, zacząłem widzieć świat Queen dopiero z 4 lata temu... Tzn. wcześniej miałem tylko Wembley '86, Greatest Video Flix II, Made in Heaven, A Night At The Opera, Greates Hits I, II, III+ i A Kind Of magic (to ostatnie dostałem na gwiazdke Very Happy). To przez dłuższy okres wystarczało. Dopiero tak jak wspomniałem 4 lata temu (no gdzieś tak) poczułem chęć poznawania Queen... trwa to juz dość długo, a wciąż nie mam pełnej kolekcji. Przez ten czas uzbierało mi się trochę materiałów, poznałem QUEEN i wciąż chcę poznawać... dlatego czekam i czekam na kolejne wydawnictwa z pod znaku Queen.
A i jeszcze jedno... dla mnie nie ma różnicy, że ktoś sobie kupi oryginalną płytę DVD w dzień po premierze, a ja w trzy miesiące...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger_Taylor napisał:

dla mnie nie ma różnicy, że ktoś sobie kupi oryginalną płytę DVD w dzień po premierze, a ja w trzy miesiące...
heh ja sięmartwięo to żeby te miesiące nie zamieniły się w lata Wink bo na mojim koncie jest 0 DVD Very Happy
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usmc napisał:
Nie znam dokladnie sytuacji materialnej wszystkich ale wydaje mi sie ze jak kogos, czy tez jego rodzicow, stac na oplacanie rachunkow za internet, ktory jak wiadomo w Polsce do tanich nie nalezy, to stac ich rowniez na np. 1 plyte miesiecznie za 20 lub 30 zl. Nikt nie mowi ze trzeba w 1 miesiac uzbierac cala dyskografie.


Znam osoby co mają stałe łącze, a nic za to nie płacą bo ich na to nie stać... mimo to mają stałkę. Nielegalne? A skąd - całkowicie leglanie mają neta za darmo. Nie pytaj się czemu i jak, to bardzo skomplikowane.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
usmc napisał:
wydaje mi sie ze jak kogos, czy tez jego rodzicow, stac na oplacanie rachunkow za internet, ktory jak wiadomo w Polsce do tanich nie nalezy, to stac ich rowniez na np. 1 plyte miesiecznie za 20 lub 30 zl.


Znam osoby co mają stałe łącze, a nic za to nie płacą bo ich na to nie stać


Piszemy wiec o dwoch roznych grupach ludzi.

CORAX napisał:
(...) całkowicie leglanie mają neta za darmo.


Dla mnie w 99% procentach slowa legalnie i za darmo w jednym zdaniu sie wykluczaja.
Ale tak jak prosiles nie pytam skad i jak.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger_Taylor napisał:
Nie ma to jak zgoda... Tak do końca będąc szczerym, zacząłem widzieć świat Queen dopiero z 4 lata temu... Tzn. wcześniej miałem tylko Wembley '86, Greatest Video Flix II, Made in Heaven, A Night At The Opera, Greates Hits I, II, III+ i A Kind Of magic


jesli to jest tylko (mam tu na mysli jesli chodzi o sluchacza nie specjalnie interesujacego sie danym zespolem) to ja nic nie mowie (pisze) ... Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Yaa



Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 67
Skąd: Alwernia

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
Yaa napisał:
Pikers napisał:
Dla mnie to wsyztko jest smiesyne kucicie sie o jakies orginaly kto ma to ma a kto chce a niem a to musi kombinowac ,i nieznaczy to że niejest prawdziwym fanem fan sam sie fanem czuje a nie po płytach czy ma orginał czy nie a ty "Yaa"pieprzysz tu odrzeczy... Evil or Very Mad


Możesz czuć się fanem Queen, ale niestety nim nie jesteś ! Żaden fan nie okrada swojego ukochanego zespołu. Większość fanów, powtarzam fanów ze mną się zgodzi. Nie ganię Cię za to, że masz piraty, ale za to, że z uporem powtarzasz, że nie ma w tym nic złego. Miej piraty, słuchaj Queen, ale też przede wszystkim staraj się kupować oryginały ! Zamieniaj mp3 na CD i ciesz się jak ślicznie wyglądają na półce Very Happy

Piotrze, proszę o zamknięcie tego tematu, zgodnie z życzeniem autora, ta dyskusja do niczego nie prowadzi... .


a skąd ty ku..wa mozesz wiedzieć czy ja jestem fanem czy nie masz o tym zerowe pojęcie a co do mp3 to sam sobie kolekcjonuj bo akurat nieprzepadam za taką jakością dzwięku a zespołu nikt nieokrada ja kocham ich muzyke i niepodniecam sie ze dałem 70 zł za płyte żyj stary w świecie realnym jak masz 70 pak to kupuj połuz sobie na półeczce w domku i się ciesz ze masz niekazdy ma flote na orginała niestety
Prawdziwy fan posłucha Queen nawet z kasety przegranej 60 razy wazne ze mozna posłuchac liczy się wartośc muzyki a nie do cholery a nie okładka z cholgramem ludzie zastanówcie sie co wy piszecie bo mnie to smuci.... Sad Sad Sad


Nie sprowokujesz mnie, nie ma mowy Evil or Very Mad

Na szczęście jesteś jedynym, który tak myśli Very Happy i to Ci chluby nie przynosi. Popracuj nad swoją ortografią... Laughing

A wracając do ostatniego wątku - myślę, że 1500 zł za taki zestaw to dobra cena, ciekawe co miał takiego zestaw, który widziałem w Londku, że kosztował 800 Funtów. Przeszukałem chyba wszystkie fora i nadal nie wiem ile egzemplarzy wyszło tego cacka... . Jak ktoś ma taki zestaw, to chętnie od niego odkupię - dam 2000 zł - zawsze aktualne. Very HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak cos wczesniej napisałem nietak to przepraszam wszytkich
chodzi mi oto ze według"Yaa" kto niema orginalnej dvd za 100 czy płyty za 70 czy tam 50 to niema prawa sie czuc fanem Queen
są ludzie co niestac ich na internet na otdwarzacz cd i niemaja takiego luxusu jak "Yaa" posłuchac ORGINALNEJ PŁYTY QUEEN ,
poprostu zwykły odwarzacz kaset i przegrywane kasety od kolegów i sie cieszą tym a tu niektórzy sie rzucaja bo ktos ma kolekcje mp3:/
wezscie pod uwage ze Polsce jest duzo duzo więcej fanów niz tu na forum ... i niekazdy ma kase ....
Pieniądze to niewszytko!!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:
Roger_Taylor napisał:
Nie ma to jak zgoda... Tak do końca będąc szczerym, zacząłem widzieć świat Queen dopiero z 4 lata temu... Tzn. wcześniej miałem tylko Wembley '86, Greatest Video Flix II, Made in Heaven, A Night At The Opera, Greates Hits I, II, III+ i A Kind Of magic


jesli to jest tylko (mam tu na mysli jesli chodzi o sluchacza nie specjalnie interesujacego sie danym zespolem) to ja nic nie mowie (pisze) ... Wink

Jak już kiedyś mówiłem... z tego co miałem, zwłaszcza z Wembley i Greatest Flix II robiłem z tego zabawę. Tzn. to się za Freddie'go przebierałem, szczególnie pamiętam na WWRY jak ubierałem na siebie prześcieradło i (to coś co się tym masło ubija) i biegałem po pokoju... Albo dwa fotele ustawiałem, pisaki w ręce i jazda... Lub też rakiete i za Johna, Briana... To nie zmienia faktu, że nie byłem słuchaczem specjalnie nie interesującym się Queen... wręcz przeciwnie, ja tylko żyłem w świadomości, że Queen na tym się kończy dopóki w sklepie nie zobaczyłem kolejnych płyt Queen, które pragnąłęm mieć i wtedy zaczęło się "moje PRYWATNE kolekcjonowanie" bo te płyty (i kasety) co miałem wcześniej były zakupione bezpośrednio przez moich rodziców... teraz nie podejde i powiem, żeby kupili sobie płyte Queen bo mi potrzebna... Wink. Sam muszę zadbać o to co dla mnie najważniejsze... Smile. Gdy kupiłem sobie tą pierwszą WŁASNĄ płytę (A Day at The Races Razz) to była to taka radość... że HOHO... styknie tego "pięć minut z mojego życia" Wink

HAHA! miałem jeszce kasetę Queen Rocks Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger_Taylor napisał:
szczególnie pamiętam na WWRY jak ubierałem na siebie prześcieradło i (to coś co się tym masło ubija)



to cos co sie tym maslo ubija to sie to tluczkiem(badz tuczkiem) zowie Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam większośc dyskografii Queen, ale tylko trochę ponad połowa to oryginały? Dlaczego? Bo w Trzebnicy, czy Wrocławiu cięzko większośc płyt znaleźć, a nie lubię kupować przez sklepy internetowe (ja muszę dotknąć, żeby uwierzyć Smile ) ale w sobotę kupiłem oryginalny "The Miracle" za 45 zł ostatni egzemplarz w KoRonie z pękniętym frontem okładki ale co mi tam... Smile

Ze swej strony obiecuję, że wykupię resztę dyskografii, jak tylko ją znajdę Smile
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Yaa



Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 67
Skąd: Alwernia

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
Ja mam większośc dyskografii Queen, ale tylko trochę ponad połowa to oryginały? Dlaczego? Bo w Trzebnicy, czy Wrocławiu cięzko większośc płyt znaleźć, a nie lubię kupować przez sklepy internetowe (ja muszę dotknąć, żeby uwierzyć Smile ) ale w sobotę kupiłem oryginalny "The Miracle" za 45 zł ostatni egzemplarz w KoRonie z pękniętym frontem okładki ale co mi tam... Smile

Ze swej strony obiecuję, że wykupię resztę dyskografii, jak tylko ją znajdę Smile


Mam "The Game" i "Hot Space" jeśli chcesz.

Do pikersa (a jednak). Nie mam za dużo kasy, ale na tyle, by mieć już całą dyskografię w oryginalnych wydaniach. I jeszcze raz powtarzam ! - zbieram ją już ponad 8 lat, więc wydawałem na płytki jakieś 30 zł miesięcznie - czyli złotówkę dziennie ! I wcale nie twierdzę, że miałem od razu wszystkie płyty oryginalne, ale z uporem, powolutku wymieniłem cała dyskografię. Ty od razu zakładasz, że Ci się nie uda, że nie masz kasy... . Troszkę wiary we własne siły ! Całe forum w Ciebie wierzy Laughing
Może jesteś fanem Queen i chwała Ci za to, ale bądź nim na prawdę Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yaa napisał:
ciekawe co miał takiego zestaw, który widziałem w Londku, że kosztował 800 Funtów.


Moze jeden z najnizszych numerow.
Ale w tej ofercie tez jest kolo tytulu napisane RRP 700 funtow - wiec moze to normalna sklepowa cena.

Yaa napisał:
Przeszukałem chyba wszystkie fora i nadal nie wiem ile egzemplarzy wyszło tego cacka...


Ten na eBay ma numer 001375. Te dwa zera na poczatku sugeruja ze max. bylo tego 999 999. Ale moglo byc mniej. I chyba bylo bo zeby az milion zrobili Question Shocked
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yaa - dzięki ale nie trafiłeś Smile akurat te mam oryginalne Smile

musze się wybrać na giełdę na to jedno jedyne stosiko gdzie oryginalne płyty CD mozna kupić za 30 zł/szt. i uzupełnić braki Smile
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yaa napisał:
crowley napisał:
Ja mam większośc dyskografii Queen, ale tylko trochę ponad połowa to oryginały? Dlaczego? Bo w Trzebnicy, czy Wrocławiu cięzko większośc płyt znaleźć, a nie lubię kupować przez sklepy internetowe (ja muszę dotknąć, żeby uwierzyć Smile ) ale w sobotę kupiłem oryginalny "The Miracle" za 45 zł ostatni egzemplarz w KoRonie z pękniętym frontem okładki ale co mi tam... Smile

Ze swej strony obiecuję, że wykupię resztę dyskografii, jak tylko ją znajdę Smile


Mam "The Game" i "Hot Space" jeśli chcesz.

Do pikersa (a jednak). Nie mam za dużo kasy, ale na tyle, by mieć już całą dyskografię w oryginalnych wydaniach. I jeszcze raz powtarzam ! - zbieram ją już ponad 8 lat, więc wydawałem na płytki jakieś 30 zł miesięcznie - czyli złotówkę dziennie ! I wcale nie twierdzę, że miałem od razu wszystkie płyty oryginalne, ale z uporem, powolutku wymieniłem cała dyskografię. Ty od razu zakładasz, że Ci się nie uda, że nie masz kasy... . Troszkę wiary we własne siły ! Całe forum w Ciebie wierzy Laughing
Może jesteś fanem Queen i chwała Ci za to, ale bądź nim na prawdę Exclamation


Tak się składa że mam wszytko oficjalne co Queen wydał..
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
adam



Dołączył: 29 Cze 2004
Posty: 32
Skąd: opole

PostWysłany: Pią Paź 22, 2004 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcinie, ale musisz przyznac ze rozkrecilem temat co? niby takie proste pytanie a popatrz co sie dzieje... wiecie co, ja juz mam ten film, wiec tematu nie ma, fajnie ze macie oryginalny plytki i wogole, ja wiec tez sie pochwale, a jak...... bylem w tym roku w Montreux i kupilem piekny obraz zatytuowany: " Freddie Mercury's Montreux" , na nim jest mniej wiecej taki sam widok jak na plycie Made in heaven, i to ogyginalny... ze sklepu Very Happy , lol chociaz to mam oryginalne. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adam



Dołączył: 29 Cze 2004
Posty: 32
Skąd: opole

PostWysłany: Pią Paź 22, 2004 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam, piekne miasto...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Paź 22, 2004 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam napisał:
polecam, piekne miasto...


Jesio kiedyś tam pojadę - nie umrę dopóki nie zobaczę Montreux chociaż raz. Taki mój życiowy cel.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pią Paź 22, 2004 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
adam napisał:
polecam, piekne miasto...


Jesio kiedyś tam pojadę - nie umrę dopóki nie zobaczę Montreux chociaż raz. Taki mój życiowy cel.


Adam- nie musisz mnie przekonywac do tego Wink

Corax- no to mamy podobne cele w zyciu Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak pojechac i zdjęć napstrykać, szczególnie o świcie i jak to ktoś kiedyś tu napisał "mieć słuchawki na uszach i na maksa A Winter`s Tale"
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek