FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Koncert Roger'a Taylor'a w Londynie 6.12
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Paź 21, 2004 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
i jednocześnie twierdzić, że "koncert" polegający na kolejnym odegraniu WATC i WWRY (vide Moskwa) jest mało wartościowy
Set lista z Moskwy byla bardzo fajna, tak w ogole...:
1. Tie Your Mother Down
2. I'm In Love With My Car
3. The Show Must Go On
4. Sleeping On The Sidewalk
5. We Will Rock You
3. Rock And Roll
5. Johnny B. Good
6. With A Little Help From My Friends
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 21, 2004 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked
Serio? No to byłem źle poinformowany. Mogę odszczekać! Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Avi



Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 96
Skąd: Krakow

PostWysłany: Nie Lis 07, 2004 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="abu"]
MJK napisał:


No i co ma wiek do gry ?
Ty bys chetnie zakopal wszystkich starszych swietnych muzykow do piachu, bo juz wygladaja staro ....
Brian i Roger pomimo swojego wieku daja niezle wystepy, dla mnie przynajmniej sa okay i chcialbym zeby grali jak najdluzej. Tak dlugo na ile tylko maja ochote...


Cala ta moja niechec wyszla podczas obejrzenia frag. Radio Gaga z 2002r, gdzie gral Brian (chyba, w tej piosence nie) i spiewal Roger. I troche glupio to wygladalo: Taylor przed mikrofonem, a za perkusja ktos inny, ten glupi chorek (3 dziewczyny z koszulkami Queen - me skojarzenie od razu przeszlo do programu Jaka to Melodia).

Mialam podobne odczucie gdy wysłuchalam nie calej WWRY z koncertu w Amsterdamie , porostu nie moglam dotrzec do konca, wyszla z tego niezla kicha a panienki depelniły dziela.
Czy napewno o sluchanie takiego Queen nam chodzi Question Wtedy tez pomyslalam , czy nie lepiej byłoby gdyby panowie dali sobie spokój i nie niszczyli tego co było naprawde wyjatkowe .
Co do wokalu kto ma lepszy Brian czy Roger to dyskusja na ten temat juz była i mysle ze zarowno jeden jak i drugi nie zawsze wypadaja najlepiej / wszystko zalezy od tego co spiewaja.Mnie osobiscie bardziej odpowiada wokal Rogera , ale to kwestia tego co kto lubi Exclamation Exclamation
A co do wypowiadzi Fenderka, mysle ze jest osoba o duzej wiedzy na temat muzyki i Queen , mocno stapa po ziemi i / to chyba dobrze / ale wydaje mi sie rowniez ze forum nie jest miejscem smiertelnie powaznym i mozna sobie pozwolic na pobujanie choc przez chwile w chmurach.
Denerwuje Cie, ze niektorzy za bardzo leja miod, za bardzo przezywaja głosowania, nie potrafia byc krytyczni co do niektorych sfer dzialalnosci muzycznej Queen.........lub okreslaja członkow forum mianem krolewskiej rodzinki Exclamation czy cos w tym złego Question
Jasne mozna tych ludzi okreslic jako mniejsza lub wieksza grupe majaca wiekszego , lub mniejszego bzika na punkcie swojego ulubionego zespolu.............ale czy poprzednie okreslenie nie brzmi troche lepiej Question
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Nie Lis 07, 2004 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avi słuchaj jak mówisze ze koncert z 2002 z chórkami jest do bani to się mylisz ..
zawsze część srodkową w Bohemian Rhapsody była puszczana z tasmy w tym koncercie została odśpiewana fenomenalnie przez chór, a co do Radio Ga Ga to kto może lepiej zaspiewac niż jej kompozytor??
Jedynie mógł to zrobić Freddie.. także też wykonanie było ok.
A jesli chodzi o Amsterdam to zgodze sie zgroza ale Queen to jest 4 osoby , a tam pisało zawsze Queen and (wykonawca) ale osobiscie wolałbym zeby takich koncertów jak Amsterdam niebyło Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Avi



Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 96
Skąd: Krakow

PostWysłany: Nie Lis 07, 2004 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers - źle mnie zrozumiales Exclamation Wink Ja o koncercie z 2002 nic nie pisalam bo go poprostu nie widzialm/ cytowalam abu / pare postów wczesniej /
Ja mowie tylko o Amsterdamie, nie moglam przez to przebrnac w wiekszej ilosci totalna kicha, ale tak jak mowisz zupelnie sie z Toba zgadzam Queen to czterech cholernie uzdolnionych facetów , a nie 2/4
Masz równiez racje co do koncertu w 2002 r lepiej mógł zaspiewac tylko Freddie moze kiedys zobacze ten koncert w całosci .pozdrawiam Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek