FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen Corner online

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - www
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wundżun



Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 289
Skąd: znad Bałtyku

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2004 6:54 pm    Temat postu: Queen Corner online Odpowiedz z cytatem

Korzystając z działu 'www' na forum, chciałbym przedstawić Wam stronę Queen Corner online, której mam zaszczyt być webmasterem. Adres:

www.queencorner.tk
(albo queencorner.fm.interia.pl)

Zacznę od początku. W czasopiśmie "CD-Action" ukazuje się od kilku lat magazyn "Action Mag", zamieszczający twórczość czytelników. W kąciku muzycznym AM w 2002 roku powstał kącik Queen, zwany też Queen Cornerem. Założył go znany AM-owy pisarz Miś Eryk. Co miesiąc ukazywał się nowy numer QC, każdy poświęcony innej płycie Queen (zaczynając oczywiście od "Queen I"). I tak Queen Corner ukazuje się do dzisiaj. W skład naszej skromnej redakcji wchodzą obecnie Chrapek (naczelny), Fenderek (dobrze Wam znany), Abudabi, Pewien Gość, Don Kamillo i Wundżun (czyli ja). Poza tym w tworzeniu QC bardzo pomagają nam czytelnicy. Niedługo powstanie 12 numer kącika, poświęcony płycie "The Miracle" (jeszcze trochę i przerobimy całą dyskografię).

Pod koniec 2003 r. założyłem stronę Queen Corner, na której jest wszystko, co ukazało się w poprzednich numerach kącika (a nawet więcej Smile ). Czyli:

Artykuły - różne teksty na temat zespołu, ale nie wzięte z gazet, tylko napisane przez redaktorów lub czytelników; jedne poważne, inne zabawne

Recenzje - podobnie jak artykuły, recki albumów Queen są pisane przez fanów; teraz jest ich około 30 (plus opisy niektórych teledysków i piosenek)

Historia - epicka opowieść Wink o dziejach zespołu, pisana przez Misia Eryka, Chrapka i Pewnego Gościa

Piosenki (teksty i tłumaczenia), Tabulatury, Zdjęcia Linki itd. - wiadomo

Piszcie, co się Wam podoba, a co nie podoba na stronie. I pytajcie, o co chcecie.
_________________
Queen Corner online - magazyn o Queen tworzony przez fanów dla fanów!
GOD SAVE THE QUEEN! (and Paul Rodgers)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2004 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze przyznać, że całkiem niezła stronka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2004 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, wspaniała stronka Cool jedyna w swojim rodzaju, często tam zaglądam i czytam recenzje i czasem zabawne artykuły o Queen Wink
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o


Ostatnio zmieniony przez Marcin dnia Sob Mar 19, 2005 4:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2004 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna dobra strona o Queen.
Warta zagladniecia nie tylko dla fana Queen.
Ciekawe tlumaczenia i znani "prowadzacy" z forum Smile
Ladna szata graficzna i piekne kogo Queen.

Polecam kazdemu.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wundżun



Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 289
Skąd: znad Bałtyku

PostWysłany: Sro Paź 13, 2004 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zaktualizowałem stronę o wspaniałe rysunki Freddiego i Briana, które wykonała i przesłała do Queen Corner nasza czytelniczka - Anka! Bardzo polecam, możecie je podziwiać na stronie w dziale 'Zdjęcia'.
_________________
Queen Corner online - magazyn o Queen tworzony przez fanów dla fanów!
GOD SAVE THE QUEEN! (and Paul Rodgers)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wundżun



Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 289
Skąd: znad Bałtyku

PostWysłany: Sob Mar 19, 2005 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś od dłuższego czasu nie był na stronie, polecam zajrzeć. Mamy już prawie 60 recenzji albumów i od cholery tłumaczeń wywiadów Wink Ostanio dodałem dział Ciekawostki, mam nadzieję że się spodoba (szczególnie polecam nowicjuszom na forum, bo dział oparłem w sporej mierze na informacjach z forum). Ostatnio aktualizuję stronę co kilka dni, ciągle ktoś coś przysyła Smile
_________________
Queen Corner online - magazyn o Queen tworzony przez fanów dla fanów!
GOD SAVE THE QUEEN! (and Paul Rodgers)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, ta stronka jest moja favourite of Queen Wink zresztą, sama na nią piszę, ale póki co, ukazał się tylko jeden mój tekst. Wundżun, czy Tobie również można przysyłać teksty? Kolejny Chrapkowi przesłałam, ale chyba gdzies wyjechał, bo już grubo ponad tydzień się nie odzywa Wink Pozdrawiam, życzę dalszego rozwoju...
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wundżun



Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 289
Skąd: znad Bałtyku

PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizujemy na naszej stronie cotygodniowy konkurs dla fanów Queen. Zasady są proste: wystarczy wysłać nam odpowiedzi na trzy pytania związane z zespołem, żeby mieć szansę na wygranie płyty z serii Kolekcja Queen. W tym tygodniu jest to A Kind Of Magic (tom I kolekcji), w następnych tygodniach do wygrania będą kolejne tomy Kolekcji.
Szczegóły na naszej stronie: http://queencorner.ovh.org
_________________
Queen Corner online - magazyn o Queen tworzony przez fanów dla fanów!
GOD SAVE THE QUEEN! (and Paul Rodgers)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz odwiedziłem tą stronkę.Jest rzeczywiście świetna! Very Happy Dowiedziałek się wielu nowych ciekawostek, przykład?-maniak samochodów Roger prawie spłonął w swoim ferrari Cool Widać,że musieliście się napracować,tworząc tą stronę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wundżun



Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 289
Skąd: znad Bałtyku

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz konkurs zbliża się już powoli do końca, więc przypominam, że macie jeszcze szansę wygrać płyty Flash i Return of the Champions vol. II z Kolekcji Queen. Odpowiedzi na konkurs z Flash można wysyłać do soboty. Pytania i zasady konkursu jak zawsze na stronie http://queencorner.ovh.org w dziale "Konkurs".
_________________
Queen Corner online - magazyn o Queen tworzony przez fanów dla fanów!
GOD SAVE THE QUEEN! (and Paul Rodgers)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - www Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek