FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Knebworth Park 1986
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2004 2:30 pm    Temat postu: Knebworth Park 1986 Odpowiedz z cytatem

Czy to prawda, czy plotki, ze ma powstać oryginalne DVD z Live At Knebworth Park 1986? Słyszałem, ze QTV kryje sie z tym, że mają to nagranie w archiiwum. Ale ponoć inni ludzie mówią że ten koncert jest zachowany... To jak z tym jest?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2004 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez coś o tym słyszałem wiem ze ma wyjsc Milton Keyes ale Ten to niemam pojęcia ale głosy mnie przeszły Smile
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2004 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echm... Czy to ma cokolwiek wspolnego z "Wszelkie przemyślenia i opinie nt. płyt już wydanych i dopiero zapowiadanych"?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2004 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja już myślałam, że napisałeś Roger recenzję koncertu w Knebworth. Wink Smile

Co do twojego pytania, to nie mam pojęcia, myślę, że przecież musieli sfilmować ostatni koncert trasy i gdzieś to mają. Oczywiście nie mogli jeszcze wtedy wiedzieć, że to w ogóle będzie ostatni koncert Queen, ale i tak wypadałoby takie wydarzenie sfilmować. Tylko dlaczego nie zdecydowali się jeszcze tego wydać...? Confused Osobiście bardzo bym się cieszyła na DVD, bo koncert jest rzeczywiście super- widziałam, bo mam bootleg, niestety jakość jest dosyć beznadziejna. Sad
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2004 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Lady napisał:
Osobiście bardzo bym się cieszyła na DVD, bo koncert jest rzeczywiście super- widziałam, bo mam bootleg, niestety jakość jest dosyć beznadziejna. Sad

Ja oczywiście również Smile
Nie ma co tutaj recenzjonować - jest dokładnie tak jak mówisz... dlatego czekam na audio tego koncertu, i mam cichą nadzieję, że zostanie oficjalnie wydane DVD Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Łukasz



Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 343
Skąd: Reda

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2004 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś zadałem podobne pytanie Martinowi ( aka Mr Scully z QueenConcerts). W odpowiedzi wspominał coś o zdjęciu z Knebworth, na jednej ze stron Status Quo (support podczas Magic Tour) na którym było widać prawdopodonie pudełko (czy też "szpule" z filmem) podpisaną Queen (!) Martin wspominał tez o tym że wydanie koncertu nagranego przez 3 lub 4 kamery nie było by tak dobre jak np Wembley.
Ale ja osobiscie oglądajac bootleg video naliczyłem z 8 kamer. Pełne nagranie musi istnieć (Greg Brooks swego czasu powiedział że nie ma pełnego nagrania). Dlaczego? Koncert był cały czas transmitowany na telebimie wiec kamery albo "wóz transmisyjny" cały czas to nagrywały. Proste! Taśmy muszą istnieć i to nie jedna a wiecej. Na Rare Live widać inne ujęcia z tego koncertu niż na bootlegu video. Problem jest w tym że nie nagrywało tego conajmniej 16 lub więcej kamer i chyba za szybko tego nie zobaczymy...
_________________
"Fat bottomed girls
You make the rockin' world go round!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2004 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może znajdzie to miejsce na wspominanych boxach ?
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2004 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Primo. Proszę sz.p. Mod. o przeniesienie tego tematu gdziekolwiek poza to forum Razz
Secundo. Moim zdaniem Knebworth nie wyjdzie szybko na DVD. Moim zdaniem sytuacja jest taka: wyszło Wembley, sprzedało się świetnie - ale Wembley to Wembley. Za miesiąc wychodzi MK82 i: jeżeli sprzeda się źle, nastepnego DVD szybko nie będzie (albo będzie ich mniej); jeżeli sprzeda się dobrze lub świetnie - będą nowe DVD, ale nie Kneb86. W moim odczuciu (patrząc np. na zapowiadaną zawartosć MK82) koncepcja jest taka, by udokumentować wszystki trasy, a przynajmniej koncentrować się na prezentowaniu tras - a nie chyba pojedycznych koncertów. I tak spodziewam się w przyszłości raczej np. Hammersmith 75 (jest z niego wideo, nie?) czy innych znanych zapisów, SZCZEGÓLNIE czekam na ukochany Rainbow '74. Dalej - mówi się o Budapeszcie, który nie tylko był dobrym koncertem, ale był doskonale nagrany (+ legenda pierwszego koncertu za Żelazną Kurtyną etc.). Co jak co, ale jak dostaniemy 3 wydania DVD z Magic Tour, to nie sprzeda się to doskonale... (tzw. przesycenie rynku). I Budapeszt będzie raczej prędzej niż Kneb86. Mi bardziej zalezy na wydaniu koncertów z lat 70. niz na Magic Tour (ze nie wspomnę o Live In Bangladesh z Miracle Tour Very Happy)
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2004 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mają Dobrą jakośc tego koncertu bo na płycie Live Magic sa przeciesz piosenki z tego koncertu w dość dobrej jakości Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2004 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dudek napisał:
Primo. Proszę sz.p. Mod. o przeniesienie tego tematu gdziekolwiek poza to forum Razz
Gotowe.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2004 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knebworth nie wyjdzie z prostego powodu, ma taką samą setlistę, co Wembley i wiele osób po prostu uzna to za jeszcze jeden koncert niczym nieróżniący się z całuch setek (Wembley, Budapeszt etc.)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tom-pl



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 39
Skąd: Puławy

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2004 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert jest napewno zachowany w archiwach gdyz telebim podczas koncertu miał przekaz conajmniej z kilku kamer wydaje mi sie ze cos koło 8 , taśmy wieć muszą byc w archiwach oglądałem koncert w wersji z prywatnej kamery i tyle naliczyłem.Widziałem 3 piosenki profesionalnie sfilmowane na Rare Live jest Radio Ga Ga ,We are the Champions ,a w Magic Years w boxie 3 na koncu Is this the world we created .
Jezeli ktos widział reportarz -,,Brian May recieves Honory of Degree 2003''-jest to uhonorowanie Briana chyba z dziedziny naukowej cos związane z fizyką ,tam wiec mozemy zobaczyc urywek z koncertu z Knebworth przez jakies 15 sek zupełnie z innej strony i jest to chyba podczas piosenki One Vision albo raczej Tie You mother to down,a wiec kolejne informacje o zachowanym nagraniu.Moim zdaniem wideo zapis powinien wyjsc dla fanów zespołu i kolekcjonerów ,cos podobnego jak podaje tu przykładowo DVD z koncertem zespołu Genesis w 1992 roku także w Knebworth Park
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tom-pl



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 39
Skąd: Puławy

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2004 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są jeszcze inne informacje na temat tego koncertu bo napewno filmowało go Tyne Tees Television , dyrektorem filmowym był Gavin Taylor,wiec jakosc jest napewno bardzo dobra.Fragmenty mozna zobaczyc jak juz mówiłem na Magic Years częsci 3.Sporo momentu nakręcono tez przed samym koncertem wiec moim zdaniem napewno mozna było by zrobic z tego DVD , helikopter prawdopodobnie tez był uzyty jak podczas dwóch nocy na Wembley.Koncerty w Knebworth zawsze były spektakularne i nie chodzi tu tylko o występ Queenu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2004 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może w boxie go wydadzą? jesli sie beda bac ,ze nikt nie kupi kolejnego koncertu z trasy magic?

a czy jest jakis koncert z trasy Works nadajacy sie na dvd? bo mamy kolejne dvd z trasy hot space a nie ma z the works.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tom-pl



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 39
Skąd: Puławy

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2004 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z trasy The Works to chyba Bruksela - 24/08/84 Forest Nationale, Brussels - filmed by Queen themselves ,a moze Auckland -13/04/85 Mount Smart Stadium, New Zealand - filmed by local tv ,albo Sydney -25,26,29/04/85 Entertainment Centre, Sydney - filmed by local tv nie wiadomo który dzien.Te koncerty moim zdaniem sie nadają ale nic nie wiadomo o nich dokł ,tylko tyle ze tasmy z kompletnym zapisem lezą w archiwach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2004 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawy czy Queen kręcił wszytkie swoje koncerty...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tom-pl



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 39
Skąd: Puławy

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2004 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie koncerty nie były filmowane ale ale koncerty z Hot Space tour w europie wszystkie z Magic Tour prawie wszystkie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2004 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie nagrywano na audio - na wideo niektóre (pewnie tak jak pisze Tom-pl). Kiedyś zdaje się o to pytałeś Razz
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Tom-pl



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 39
Skąd: Puławy

PostWysłany: Czw Paź 07, 2004 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być moze w niedalekiej przyszłosci mozemy sie spodziewac jakiegos DVD z zawartoscią koncertu w Knebworth Park nic nie wiadomo ,taśmy z nagraniem są a co ktos z nimi zrobi to juz od niego zalezy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Czw Paź 07, 2004 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tom-pl napisał:
Być moze w niedalekiej przyszłosci mozemy sie spodziewac jakiegos DVD z zawartoscią koncertu w Knebworth Park nic nie wiadomo ,taśmy z nagraniem są a co ktos z nimi zrobi to juz od niego zalezy.


Myślę, że wspomniany kiedyś przez Fenderka, William
Fenderek napisał:
Wstussyb (czyli William, bardzo doswiadczony i powazany kolektor, spec jesli chodzi o MAGIC TOUR)

może coś o tym wiedzieć... Cóż, poczekamy zobaczymy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tom-pl



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 39
Skąd: Puławy

PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On Fire at The Bowl wyszło to teraz pora czekac na kolejne DVD z Knebworth Park hihi Very Happy .Moze cos takiego wyjdzie miejmy nadzieje i czekajmy cierpliwie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ jak na razie On Fire idzie świetnie, nowe DVD pewnie niebawem Wink
Jesli QP przypadkiem posłucha fanów, moze następne będzie Hammersmith '79 lub '75 (patrz: petycja fanów).
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Lis 05, 2004 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dudek napisał:
Jesli QP przypadkiem posłucha fanów, moze następne będzie Hammersmith '79 lub '75

Gdyby wyszło DVD Hammersmith odeon '79 bym się po prostu rozpłakał ze szczęścia. Jest to najlepszy koncert jaki mam na bootlegu i niestety poucinany. Amerykanie pewnie mają w archiwach pełny koncert video. Dlatego wciąż mam taką cichą nedzieję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Lis 05, 2004 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja z nicierpliwością oczekuję na koncert z Rainbow Theater - widziałem z niego tylko "Now I`m Here" (było na GVH1) i chciałbym zobaczyć resztę.
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Lis 05, 2004 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
a ja z nicierpliwością oczekuję na koncert z Rainbow Theater - widziałem z niego tylko "Now I`m Here" (było na GVH1) i chciałbym zobaczyć resztę.

Takowy koncert na dvd istnieje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Freddie



Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 135

PostWysłany: Pią Lis 05, 2004 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger_Taylor napisał:
Takowy koncert na dvd istnieje...


Sądzę, że crowleyowi chodzi raczej o koncert wydany oficjalnie.

Na nośnik dvd można wrzucić każdy koncert, może istnieć dvd każdego koncertu...

Często to jest dużo wygodniejsze bo na jednym nośniku można nagrać dużo więcej materiału, i nie trzeba co chwile zmieniać płytek jeśli koncert jest na kilku cd-kach. A jeśli się podzieli utwory na chaptery, zrobi jakieś ładne menu to w ogóle piękna sprawa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Sob Lis 06, 2004 1:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freddie napisał:
Na nośnik dvd można wrzucić każdy koncert, może istnieć dvd każdego koncertu...


Zgadza sie. Wystarczy zobaczyc na eBay (zwlaszcza na amerykanski). Czasami dostepne jest np. "Magic Years" na DVD. A slyszal ktos zeby oficjalnie to wydano na DVD ?? Nie mowiac o tym ile innych koncertow monz tak dostac. A jak do tej pory oficjalnie (przez EMI czy jak to tam zwac) ukazal sie Wembley, Milton Keynes oraz w Japonii "QUEEN We Are The Champions - Final Live In Japan". Mozna by ew. dodac jako oficjalne "We Will Rock You" z Montrealu ale to akurat nie EMI.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Lis 06, 2004 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie. A mi chodzi o koncert w DTS 5.1 z menu, dodatkami, bajerami etc.
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Lis 06, 2004 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro temat się od nowa rozkręca... Smile
dudek napisał:
I Budapeszt będzie raczej prędzej niż Kneb86.

Mi się wydaje, że prędzej wyjdzie właśnie Knebwroth '86...
crowley napisał:
Knebworth nie wyjdzie z prostego powodu, ma taką samą setlistę, co Wembley i wiele osób po prostu uzna to za jeszcze jeden koncert niczym nieróżniący się z całuch setek

Ja podchodzę do tego inaczej...

1. Wembley jest najmniej udanym DVD jakie wyszło. Nie ulega wątpliwości... nie? Ale to nie oznacza, że Knebwroth musi być takie samo jak Wembley tylko z tego względu, że są z tej samej trasy koncertowej. Freddie na Wembley był w słabej formie - fakt. A na Knebwroth nie. O prosze ciekawy temat - wśród swoich faworytów niemal wszędzie jest Knebwroth, i dla mnie tak samo Wembley jest gorszy.

2. Przecież Kneb to ostatni koncert Queen i QTV lub Greg Brooks doskonale zdają sobie sprawę, że takie wydanie to byłby skarb dla fanów. Zwłaszcza, że tak jak w jakimś temacie (ten temat - nie mam linku) Fenderek mówił, że tamw Anglii (Londynie?) wszyscy ludzie cenią i rozpoznają Queen live z Knebwroth a nie Wembley.

dudek napisał:
Za miesiąc wychodzi MK82 i: jeżeli sprzeda się źle, nastepnego DVD szybko nie będzie (albo będzie ich mniej); jeżeli sprzeda się dobrze lub świetnie - będą nowe DVD, ale nie Kneb86.

dudek napisał:
Co jak co, ale jak dostaniemy 3 wydania DVD z Magic Tour, to nie sprzeda się to doskonale...

I co jak co... znowu mam do tego inne podejście. Pytanie: Czy wolałbyś oglądać w niewyobrażalnie wspaniałej jakości DVD z Budapesztu (tak, wiem - Budapest jest lepszy od Kneb), czy w wspaniałej jakości DVD z OSTATNIEGO koncertu Queen? Ja bym wybrał to drugie. A ponadto:
magicqueen.prv.pl (Junior o Budapeszcie) napisał:
Prawdopodobnie koncert ten nigdy nie ukaże się na DVD jako promowany przez Queen. A to dlatego, że wersja DVD istnieje. Zawiera kolorową książeczke. Chociaż szkoda, że brak tutaj porządnego dźwięku. A obraz? jak na DVD przystało!

I masz dvd z Budapesztu Twisted Evil Laughing

A może kneb nie wyjdzie z tego względu, bo został tam zabity fan...? Czekam na odpowiedzi!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Lis 06, 2004 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się nad tym zastanawiam i wpadłem na taka teorię: przecież Wembley był łatany! A to oznacza, że Queen chcieli z tego zapisu zrobić coś w rodzaju Ultimate Magic Concert. Jak wyjdzie Knebworth, to go nie połatają? Pewnie będą chcieli i może się okazać, że utwory brzmią bliźniaczo podobnie do tych z Wembley DVD
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek