FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Robbie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Robbie Williams krotko: tak czy nie?
TAK
40%
 40%  [ 22 ]
NIE
59%
 59%  [ 32 ]
Wszystkich Głosów : 54

Autor Wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo nie lubie
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się ostatnio bardzo spodobała piosenka "Advertising space". Ma fajny tekst o Elvisie [sic!] i piękną melodię:

http://www.youtube.com/watch?v=Q45X9eHuXMc
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robbie był ostatnio gościem na koncertowej płycie Pet Shop Boys, gdzie zaśpiewał jedną piosenkę ("Jealousy"). I urzekła mnie jego interpretacja. Ale oryginał jest oczywiście lepszy Smile

Powoli zapoznaję się też z jego premierowym albumem. Ale na razie nic konkretnego powiedzieć nie potrafię, bo na razie słucham w kółko tylko jednej piosenki - "We're The Pet Shop Boys". Tytuł nieprzypadkowy Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 7:24 am    Temat postu: Re: Robbie Odpowiedz z cytatem

Ja jestem na tak muzycznie (za wyjątkiem We are The Champions Razz ) ale jego kretynski wyraz twarzy działa mi na nerwy Very Happy

Mam GH (Let Me Entertain You, Angels, No Regrets, Old Beforre I Die, Feel) i Intensive Care również (Advertising Space, Your Gay Friend)
Fenderek napisał:

w Anglii ma status pol-boga...

heh, mam wrażenie, że Angels zastąpiło God Save The Queen Wink
Mis napisał:
Robbie ma ładny głos, i zrobił by wspaniałą kariere muzyczną gdyby nie wyrzucili go z grupy

paradoksalnie do twojej wypowiedzi Robbie ZROBIŁ wspaniałą kariere PO wyrzuceniu/odejsciu z zespołu ponieważ znał swoją wartość.
Cytat:
Take Thad ( o ile dobrze napisałem nazwe tej grupy
Take That Wink (byłeś blisko)
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Daisy



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 110
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie sie wyłamię z ogółu, ale kiedyś,zupełnie niedawno, bardzo lubiłam słuchać Robbiego Williamsa, mam nawet sporo jego płyt. Teraz słucham go mało, prawie wcale, ale sentyment do jego piosenek mi pozostał; niektóre są naprawdę bardzo ładne, pod względem tekstu i melodii... Co do jego zachowań na scenie.... no cóż ....prawie każdy "artysta" ma jakieś swoje ... jakby to określić.... przyzwyczajenia... i tyle... Wink
_________________
"Drogę do szczęścia musimy odkryć sami w sobie, a muzyka może nam tylko w tym pomóc..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaznaczyłem tak Smile ostatnia płyta mi się podoba Razz napewno nie jest to artysta pokroju Freddiego (mało powiedziane - Freddiemu to on do pięt nie dorasta hehe) i gdyby doszło do jego współpracy z Queen byłoby to wielkie nieporozumienie, chwała Bogu, że Brian i Roger się opamiętali i grają z Paulem Rodgersem Very Happy
Powrót do góry
Kamciola



Dołączył: 04 Sie 2005
Posty: 210
Skąd: Tauzen City :P

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TAK !! Very Happy
Jego głos jest charakterystyczny i o to właśnie chodzi Very Happy Piosenki też są spoko, taki lekki pop. Widziałam kilka jego koncertów i byłam pod wrażeniem. Bardzo dobry muzyk, ale w Queen raczej by się nie spełnił Smile

Pozdrawiam
_________________
Nie patrzcie w lewo!! Laughing

Zapraszam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mola



Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 85
Skąd: zielona gora/wroclaw

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robbie zdecydowanie tak.
moj typ faceta, poza tym mam do tego czlowieka jakas sympatie. no a co do zastapienia freda to sie przeciez nie da, wszyscy o tym wiemy. i koniec Smile natomiast jesli chodzi o muzyke williamsa to jest to kompletnie nie ten rodzaj ktory lubie ale podoba mi sie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek